>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Endesa (Hiszpania) 2018/2019

Status
Zamknięty.
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik

Hiszpańska La Liga Endesa na sezon 2018/2019
Tytułu mistrzowskiego broni drużyna Realu Madryt, która w finale fazy play off pokonała Baskonie 3-1. Z ligą pożegnały się zespoły Bilbao i Realu Betis. Awans z LEB Oro uzyskały drużyny Breogan i Manresa.
Zapraszam do tematu.
Powodzenia!
 
Z 582K
Dyscyplina :Koszykowka Hiszpania ACB
Godzina : 12:30
Spotkanie :Estudiantes -Joventut
Typ: over 154,5
Kurs: 1,90⛔
Bukmacher :Totolotek
Analiza:To powinien by bardzo ciekawy pojedynek i mimo tego że drużyny te niezaliczają się do faworytów rozgrywek to powinny stworzyc ciekawe widowisko.Gospodarze tego mpojedynku zespól Estudiantes narazie gra bardzo przeciętnie i zajmuje dalekie 13 miejsce w tabeli z 4 punktami zdobytymi.W dotychczas rozsegranych pojedynkach odnieśli oni 2 zwycięstwa i 3 pojedynki przegrali.W swoim ostatnim meczu spisali się bardzo słabo przegrywając wysoko na swoim parkiecie 67-1`00 z Baskonią.Ich rywale Joventut obrcnie zajmuje 7 miejsce w tabeli z 6 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik składają się 3 zwycięstwa i również 3 pojedynki przegrali.W ostatnim swoim meczu przegrali na wyjeżdzie 94-92 po dogrywce z Barceloną.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Baskonia- Valencia over 156,5@1,8 Fortuna????
Myślałem, że linie będą trochę wyzsze ale tym lepiej. Baskonia traci mało pkt w tym sezonie, potrafią robić mega pogromy ale i przejść obok.meczu( patrz Bayern czy San Pablo Burgos). Ich mecze nawet gdy robili pogromy 40pkt i tak jednak były w połowie overowe przez mimo wszystko wielki potencjał.ofensywny ekipy z kraju Basków. Gdy mecze były underowe i rowne(jak z Bayernem ostatnio) to głównie przez względnie słaba dyspozycję w ataku i wtedy była konieczność zwalniania gry i uczynienia jej trochę brudną. Warto jednak dodac, że widziałem po pół meczów z Murcia i ostatnio z Turkami w Eurolidze(gdzie były pogromy i Undery) i tam jednak w dużej mierze te niskie zdobycze.punktowe wynikały z bardzo słabej dyspozycji rzutowej rywali gdzie nie trafiali masy rzutów nie contestowanych. Valencia przecież też ma duży potencjał.w.ataku i ostatnio coraz lepiej to.funkcjonuje. Na początku mieli trochę problemów kadrowych i nie mogli w.zwiazku z tym grać na takiej intensywności w ataku i tych opcji brakowało więc musieli iść trochę w innym kierunku . Jednak nawet wtedy potrafili przyspieszając tylko przez jakiś czas wrzucić chociażby 84 pkt Asvelowi. Ostatnio podczas meczu z Barca linie były podobne, można się było obawiac jednak natura tutaj wygrała.i padł.gruby over. Natury się nie oszuka i jednak nikt mi nie wmówi, że te ekipy nie są ukierunkowane na atak i, że ta linia jest za niska.
Edit: w pierwszej kwarcie 49pkt i kto by się spodziewał tego co stało.sie dalej...
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Baskonia- Valencia over 156,5@1,8 Fortuna
Myślałem, że linie będą trochę wyzsze ale tym lepiej. Baskonia traci mało pkt w tym sezonie, potrafią robić mega pogromy ale i przejść obok.meczu( patrz Bayern czy San Pablo Burgos). Ich mecze nawet gdy robili pogromy 40pkt i tak jednak były w połowie overowe przez mimo wszystko wielki potencjał.ofensywny ekipy z kraju Basków. Gdy mecze były underowe i rowne(jak z Bayernem ostatnio) to głównie przez względnie słaba dyspozycję w ataku i wtedy była konieczność zwalniania gry i uczynienia jej trochę brudną. Warto jednak dodac, że widziałem po pół meczów z Murcia i ostatnio z Turkami w Eurolidze(gdzie były pogromy i Undery) i tam jednak w dużej mierze te niskie zdobycze.punktowe wynikały z bardzo słabej dyspozycji rzutowej rywali gdzie nie trafiali masy rzutów nie contestowanych. Valencia przecież też ma duży potencjał.w.ataku i ostatnio coraz lepiej to.funkcjonuje. Na początku mieli trochę problemów kadrowych i nie mogli w.zwiazku z tym grać na takiej intensywności w ataku i tych opcji brakowało więc musieli iść trochę w innym kierunku . Jednak nawet wtedy potrafili przyspieszając tylko przez jakiś czas wrzucić chociażby 84 pkt Asvelowi. Ostatnio podczas meczu z Barca linie były podobne, można się było obawiac jednak natura tutaj wygrała.i padł.gruby over. Natury się nie oszuka i jednak nikt mi nie wmówi, że te ekipy nie są ukierunkowane na atak i, że ta linia jest za niska.
Witam,popieram typ kolegi a od siebie dodam że mecz powinien być na styku i goście mogą powalczyć o wygraną,także handi na Valencję wydaje się dobrym kierunkiem.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja też dałbym sobie rękę uciąć, że będzie over. Ale to co rzucali z dystansu to kryminał. Valencia to i z pod kosza pudłowała. Ja też przegrałem pieniądze.
A co do kolegi wyżej, zapamiętaj Valencia jest tak daremna w tym sezonie, że już na pewno będę ich omijał szerokim łukiem. To już nie ta sama drużyna z poprzedniego, czy jeszcze wcześniejszego sezonu. Dziś grają z Lyonem i tam tez pewnie dostaną becki.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
MoraBanc Andorra- Baskonia+6,5@1,6
Andorra- over 79,5@1,87 Fortuna
Faworytem spotkania oczywiście Baskonia jednak ja pójdę w stronę bardzo niewygodnej w wielu przypadkach dla.faworytow ekipy. W sumie jako jedyni w tym sezonie ograli wielki Real.i na prawdę moli imponować. Nie był to mecz gdzie dostali jakieś +20pkt przewagi i musieli trzymać ale ten mecz był na styk do połowy a później Andorra.trzymala.ciagle te kilka.pkt. Gospodarze mają ciekawy i szeroki skład. Baskonia z kolei.2 dni bo bardzo ciężkim fizycznie boju z Fener, przegranym w końcówce. Nie wierzę,.że ten mecz nie zostawil.jakiegos śladu. Ta drużyna jednak lubi raz na ileś odwalić jakis przypał na wyjeździe nawet jak wcześniej leja innych 30pkt. Myślę, że dzisiaj trochę poluzują szyki zwłaszcza w obronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Tenerife - Valencia godz. 18.00
2 / 2.16
Przy takim kursie na Valencie spróbuję. Ekipa gospodarzy naprawdę dobrze sobie radzi w lidze czy europejskich pucharach, do tego były trener dzisiejszych rywali (Vidorreta), no ale to nadal nie jest silniejszy zespół od Valencii - oczywiście o ile Valencia zagra tutaj swoje. Dwa ostatnie spotkania Valencii mogą dawać jakąś nadzieje, że to wszystko powoli idzie w dobrą stronę, może nie mieli bardzo mocnych przeciwników, ale można zauważyć jakąś poprawę. Nie pudłują już tak na potęgę i nie ma tych dłuższych przestojów w grze, może jeszcze za wcześnie na wyciąganie jakichś daleko idących wniosków, ale faktycznie można było to zauważyć - teraz poprzeczka ustawiona trochę wyżej i zobaczymy czy to prognostyk na lepszą grę czy dalej będą zawodzić. Sytuacja kadrowa też zaczyna się poprawiać - wrócił już Rafa Martinez, może nie będzie dostawał sporo minut, ale przy jego doświadczeniu nawet krótkie wejścia na parkiet mogą sporo wnosić, dostępny ma być też Vives, z kolei u gospodarzy znak zapytania przy występie Beirana (12pkt), który przez uraz opuścił ostatnią grę, dalej poza kadrą Gielo i Richotti. Zdaje sobie sprawę z wahania dyspozycji Valencii na początku tego sezonu, ale wyżej cenię potencjał tej drużyny i spróbuję pójść w ich stronę. (LVBet)
100-65⛔ pogrom, beznadziejny typ wybrałem:facepalm:
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Tenerife - Valencia godz. 18.00
2 / 2.16
Przy takim kursie na Valencie spróbuję. Ekipa gospodarzy naprawdę dobrze sobie radzi w lidze czy europejskich pucharach, do tego były trener dzisiejszych rywali (Vidorreta), no ale to nadal nie jest silniejszy zespół od Valencii - oczywiście o ile Valencia zagra tutaj swoje. Dwa ostatnie spotkania Valencii mogą dawać jakąś nadzieje, że to wszystko powoli idzie w dobrą stronę, może nie mieli bardzo mocnych przeciwników, ale można zauważyć jakąś poprawę. Nie pudłują już tak na potęgę i nie ma tych dłuższych przestojów w grze, może jeszcze za wcześnie na wyciąganie jakichś daleko idących wniosków, ale faktycznie można było to zauważyć - teraz poprzeczka ustawiona trochę wyżej i zobaczymy czy to prognostyk na lepszą grę czy dalej będą zawodzić. Sytuacja kadrowa też zaczyna się poprawiać - wrócił już Rafa Martinez, może nie będzie dostawał sporo minut, ale przy jego doświadczeniu nawet krótkie wejścia na parkiet mogą sporo wnosić, dostępny ma być też Vives, z kolei u gospodarzy znak zapytania przy występie Beirana (12pkt), który przez uraz opuścił ostatnią grę, dalej poza kadrą Gielo i Richotti. Zdaje sobie sprawę z wahania dyspozycji Valencii na początku tego sezonu, ale wyżej cenię potencjał tej drużyny i spróbuję pójść w ich stronę. (LVBet)
Popieram typ Kolegi,a od siebie dodam że Tenerife nie wygrało u siebie z Valencją żadnego meczu,same wtopy i dzisiaj tez dostaną bęcki.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Tenerife - Valencia godz. 18.00
2 / 2.16
Przy takim kursie na Valencie spróbuję. Ekipa gospodarzy naprawdę dobrze sobie radzi w lidze czy europejskich pucharach, do tego były trener dzisiejszych rywali (Vidorreta), no ale to nadal nie jest silniejszy zespół od Valencii - oczywiście o ile Valencia zagra tutaj swoje. Dwa ostatnie spotkania Valencii mogą dawać jakąś nadzieje, że to wszystko powoli idzie w dobrą stronę, może nie mieli bardzo mocnych przeciwników, ale można zauważyć jakąś poprawę. Nie pudłują już tak na potęgę i nie ma tych dłuższych przestojów w grze, może jeszcze za wcześnie na wyciąganie jakichś daleko idących wniosków, ale faktycznie można było to zauważyć - teraz poprzeczka ustawiona trochę wyżej i zobaczymy czy to prognostyk na lepszą grę czy dalej będą zawodzić. Sytuacja kadrowa też zaczyna się poprawiać - wrócił już Rafa Martinez, może nie będzie dostawał sporo minut, ale przy jego doświadczeniu nawet krótkie wejścia na parkiet mogą sporo wnosić, dostępny ma być też Vives, z kolei u gospodarzy znak zapytania przy występie Beirana (12pkt), który przez uraz opuścił ostatnią grę, dalej poza kadrą Gielo i Richotti. Zdaje sobie sprawę z wahania dyspozycji Valencii na początku tego sezonu, ale wyżej cenię potencjał tej drużyny i spróbuję pójść w ich stronę. (LVBet)
100-65⛔ pogrom, beznadziejny typ wybrałem:facepalm:
Ja to pograłem nawet z hc : ) masakryczne krycie na obwodzie. Szok. Mi Valencia zawsze kojarzyła się z dobra obrona.
Została na dziś jeszcze Malaga. Boje się tylko tego, że Andora spina się na lepszych. Poszedłbym w over, ale linia ustawiona mega wysoko. A taki mecz Andory jak z Realem raczej szybko się nie powtórzy. Biorę Malage ; ) liczę na Adasia Waczyńskiego ????
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Andorra - Malaga godz. 20.30
2 / 2.12
Kolejny raz, zachęcony solidnym kursem na gości, spróbuje tutaj poszukać zwycięstwa Malagi. Może tym razem z większym szczęściem, niż w przypadku Valencii. Po stronie gospodarzy wątpliwości co do występu Diagne (7,6pkt) i dalej bez Walkera, w Maladze wraca Fernandez, który nie zagrał w ostatnim meczu EuroCup. Oba zespoły złapały fajna formę ostatnio i można spodziewać się dobrej gry, dla mnie ta kadra Malagi prezentuje się jednak solidniej. Przede wszystkim jest to bardzo równe zestawienie, nie ma tak jak w przypadku Andorry i Ennisa, może to zbyt duże uproszczenie, ale tam bardzo wiele zależy od świetnej gry tego gracza. (LVBet)
84-95✅
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Ja to pograłem nawet z hc : ) masakryczne krycie na obwodzie. Szok. Mi Valencia zawsze kojarzyła się z dobra obrona.
Została na dziś jeszcze Malaga. Boje się tylko tego, że Andora spina się na lepszych. Poszedłbym w over, ale linia ustawiona mega wysoko. A taki mecz Andory jak z Realem raczej szybko się nie powtórzy. Biorę Malage ; ) liczę na Adasia Waczyńskiego ????
Można było spodziewać się przegranej Valencii, ale że w takim stylu, to nie potrafię zrozumieć. Akurat pisałem kilka słów, zanim pojawiły się Twoje przemyślenia dotyczące Malagi, mam nadzieję że to dobry prognostyk ????
Pozdrawiam i powodzenia!
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Można było spodziewać się przegranej Valencii, ale że w takim stylu, to nie potrafię zrozumieć. Akurat pisałem kilka słów, zanim pojawiły się Twoje przemyślenia dotyczące Malagi, mam nadzieję że to dobry prognostyk ????
Pozdrawiam i powodzenia!
I nawet over pokryty. Chłopaki narzucali. Jak pisałeś wyżej, Malaga bardziej wyrównany skład. Andorą fajnie, tylko gorzej jak przestało wpadać za 3; ) Malaga moim zdaniem w tym roku lepiej pogralaby w Eurolidze, niż w poprzednik sezonie. Żeby nie odbiegać od tematu, to jutro tez są ciekawe mecze i na pewno na jutro coś się „urodzi” ; )
 
N 298,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Trzeba trochę rozruszać ten temat... najlepsza liga na starym kontynencie a tu taka cisza.
Kirolbet Baskonia - Real Madryt godz. 19:30
Typ: 1 @ 2.00 Unibet ⛔⛔⛔

Mecz na szczycie hiszpańskiej ligi ACB i zarazem rewanż za zeszłoroczny finał Play-Off. Mecz sąsiadów w tabeli oraz ekip o takim samym bilansie po 13 kolejkach - 10/3. Oba zespoły przystępują do tego spotkania po dalekich wyjazdach w Eurolidze. Real poległ w Stambule z Fenerbahce mając wygrany praktycznie mecz w końcowych minutach, a Baskonia jest w o wiele lepszych nastrojach po wygranej w Moskwie z Chimki. Real w tym sezonie jak na razie nie odpalił do końca i gra w kratkę, świadczy chociażby o tym porażka z Breogan. Gospodarze z Baskonii ostatnio są na fali wznoszącej i grają bardzo fajną koszykówkę, świadczy o tym chociażby ostatnie ligowe zwycięstwo w Maladze. Myślę że gospodarze będą mocno zmobilizowani bo to w końcu Real i będą chcieli się zrewanżować za zeszłoroczny finał. Na ich korzyść przemawia również hala.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Coś zagram, ale nie mam pojęcia co. Ciekawe jak Laso spisze się jako psycholog po takiej porażce z Fenerbache? Zmobilizuje ich to? Czy podłamało? Baskonia ewidentnie na fali wznoszącej. Tylko Baskonia przegrała u siebie z Barcelona, choć wiadomo mecz, meczowi nierówny. Na obecna chwile, forma na pewno po stronie Baskoni, tylko Real musi kiedyś odpalić? Bardzo podobał mi się mecz Baskoni w Maladze. W Baskoni u każdego zawodnika, chyba oprócz Diopa widać rosnącą formę. W Realu fajnie Thompkins, Campazzo i w meczu z Fenerbache odpalił Rudy. Może over? Ostatniego wyniku Realu nie brałbym pod uwagę, bo wiemy jak gra Fenerbache, chociaż w CSKA też za wiele punktów nie narzucało w kraju Baksów. Ciężki mecz, ogólnie szedłbym w stronę Baskoni i pewnie coś zagram dla lepszego ogladania. Wysokich wygranych€

No i Fenerbache obudziło lwa ; ) ależ tragiczna Baskonia. Strata Shengeli, to dramat dla Baskow.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Fuenlabrada - Obradoiro godz. 18.00
1(-2,5) / 1.65
1(-6,5) / 2.20
Fuenlabrada przedostatnie, siedemnaste miejsce w tabeli z bilansem 5-10, Obradoiro trzynasta pozycja i bilans 6-9. Drużyna gospodarzy już siedem porażek z rzędu (liga, Liga Mistrzów), ale zarząd klubu próbuję wyjść z tego słabego okresu, wzmacniając kadrę. Kontuzjowani są Popovic, Nogueira, z klubu wcześniej odeszli Zanna czy Vene, co na pewno nie pomagało. Ale na szczęście dla nich, sprowadzono aż trzech zawodników - Josh Akognon (ostatnio bez klubu), Maurice Kemp (Obras Argentyna - 21,3pkt) i Slava Kravtsov (Burgos - 6,9pkt ACB). Akognon i Kravtsov już sporo wnoszą (po dwóch grach ligowych średnie odpowiednio 12pkt i 10,5pkt), ale to zawodnicy ograni w tej lidze, więc można było przypuszczać, że będą dobrym wzmocnieniem, natomiast Kemp, jeszcze nie do końca się odnalazł, ale z czasem, to powinien być mocny zawodnik tej drużyny - w lidze argentyńskiej był czołowym zawodnikiem ligi, razem z Deckiem, obecnym graczem Realu, byli trochę ponad te rozgrywki, to chyba nie przypadek. Fuenlabrada ma kim postraszyć w tej lidze - Garcia, Rupnik, Cruz, O&#39;Leary, Bellas, Eyenga czy Llorca, to nie są anonimowi zawodnicy, w większości przemawia za nimi spore doświadczenie - oczywiście to nie będzie czołówka, ale zdecydowanie też nie jest to najsłabszy zespół ligi i obecne miejsce w tabeli, nie jest chyba odzwierciedleniem rzeczywistych możliwości tej drużyny. Razem z przyjściem nowych zawodników, mają teraz zdecydowanie większe możliwości i muszą w końcu przełamać tą słabszą dyspozycję. W ostatniej grze Ligi Mistrzów, trener Julbe oszczędzał swoich kluczowych zawodników, pokazał tym samym, że tutaj rozgrywki ligowe są dla nich priorytetem. Ekipa Obradoiro trochę lepsza pozycja, ale czy te wyniki są dużo lepsze, do tego też nie mają personalnie silniejszego zestawienia - według mnie, rywal który jak najbardziej jest w zasięgu Fuenlabrady i muszą tutaj powalczyć o pełną pulę. (forBET)
84-83⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Cisza w temacie,więc ja coś tam skrobnę.
Obradoiro-Unicaja
Typ- over 163,5
Kurs-2,05+++
Faworyt to oczywiście zespół gości,choć ja mam trochę wątpliwości,myślę że może tu być mała niespodzianka.
Stawiam w tym meczu na over ,dlatego że gospodarze potrafią zagrac skutecznie,tym bardziej że grają u siebie,a co do gości to prześledziłem ich ostatnie 5 meczy w lidze i wyniki mieli takie,174,179,179,168.183.
Ostatni ich między sobą to remis i 170pkt.
Liczę na powtórkę i festiwal strzelecki.
Weszło jak w masło a i faworyt dostał bęcki tak jak myślałem,szkoda że takie małe zainteresowanie tematem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Murcia - Andorra godz. 20.30
1 / 1.90
Mecz dopiero w sobotę i może trochę się pośpieszę, ale już wcześniej myślałem o tym spotkaniu, więc spróbuję. Murcia przedostatnie, siedemnaste miejsce w tabeli z bilansem 5-12, Andorra dziewiąta pozycja i bilans 8-9. Oba zespoły zagrają w tygodniu europejskie puchary - Murcia dzisiaj będzie gościła Anwil w rozgrywkach Ligi Mistrzów, natomiast Andorra w środę Zenit w EuroCup. Zdecydowanie cięższa przeprawa przed graczami z Andorry - bardzo mocny rywal, który musi powalczyć o wygraną, by zachować jeszcze realne szanse na awans, Murcia ma już zapewniony awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów i teraz priorytetem będzie dla nich zapewne poprawa tej ciężkiej sytuacji w lidze. Nie wiem jak Murcia podejdzie do dzisiejszego meczu, ale myślę, że nie będą się mocno przemęczali - zresztą trochę więcej pisałem o tym typując mecz z Anwilem. Zakładam więc, że trochę więcej sił w europejskich pucharach, stracą jednak gracze Andorry, co też może mieć znaczenie w przebiegu tej gry. Tak słaba pozycja w lidze, według mnie, nie jest rzeczywistym odzwierciedleniem siły Murcii, co zresztą pokazują wyniki w europejskich pucharach, może rywale nie zawsze najmocniejsi, ale bilans 10-1, też nie wziął się z przypadku przecież - bardzo szeroka, solidna kadra, która raczej nie powinna walczyć o utrzymanie, a bardziej myśleć o próbie włączenia się do walki o play offy czy też spokojnym środku tabeli. Próbują też cały czas wzmacniać tę kadrę - ostatnio doszli Dino Radoncic (zawodnik Realu wypożyczony ostatnio do Burgos 14 gier i średnia 3,7pkt/2,4zb) i Luka Mitrovic (ostatni sezon w Brose Bamberg średnia 7,4pkt/4,4zb w lidze / Euroliga 4,2pkt/3,1zb), podziękowano natomiast Marcosowi Delia (5,8pkt w lidze). Andorra jest w wybornej formie ostatnio, nie sposób tego nie zauważyć - trzy wygrane w Top 16 EuroCup, dwie wysokie wygrane w lidze. Wzmocnili się jeszcze ostatnio o Jerome Jordana, ale z drugiej strony odszedł Whittington czy niedawno Henton, cały czas silne zestawienie, ale uważam, że można z nimi powalczyć - skoro najsłabsza w lidze Gipuzkoa czy też wcale nie lepszy od Murcii Breogan, potrafili ich pokonać, więc wydaje się, że jak najbardziej można. Zresztą pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami (inauguracyjna kolejka) pokazał, że można powalczyć o korzystny wynik - Andorra wygrała 78-76, gdzie dopiero w samej końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Murcia nie ma dużo słabszego zestawienia, w dodatku będą na pewno bardziej zdeterminowani tutaj, bo ewentualne kolejne przegrane, przede wszystkim na własnym parkiecie, mogą coraz bardziej skomplikować tę sytuację w tabeli. Jeżeli chodzi o absencję, to pewnie jeszcze za wcześnie na takie informację, bo może ktoś jeszcze wypadnie, ale na chwilę obecną Murcia bez większych braków, z kolei Andorra ostatnio bez Jelinka (9,1pkt). (forBET)
67-77⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Gran Canaria-Baskonia
Typ-1
Kurs-2.55 ---
Zaciekawiło mnie to spotkanie,faworyt dość wyrazny,do tego grali ze sobą w Eurolidze
18.12.18 EUR Gran Canaria Baskonia 71 : 84.
Jak widać spokojna wygrana Baskonii.Ale ja uważam że dzisiaj Canaria wezmie rewanż bo puchary to nie to co liga,a w lidze gospodarze radzą sobie z Baskonią od dłuższego czasu bardzo dobrze.
07.10.17 ACB Gran Canaria Baskonia 100 : 82
25.05.17 ACB Gran Canaria Baskonia 94 : 79
27.12.16 ACB Gran Canaria Baskonia 74 : 61
29.05.16 ACB Gran Canaria Baskonia 93 : 87
27.03.16 ACB Gran Canaria Baskonia 93 : 90
09.11.14 ACB Gran Canaria Baskonia 93 : 77
02.02.14 ACB Gran Canaria Baskonia 84 : 81
7 ostatnich meczy jak widać,to wygrane gospodarzy.liczę że dziś będzie podobnie.
Powodzenia.

I jeszcze taki 1 typ na sucho.
Obradoiro CAB-Murcia
Typ-2
Kurs-2.45 ----
Można podeprzeć się handi 5,5,choć ja ryzykuje i gram czystą 2 razem w dublu z Gran Canarią,
ako ładne,mecze szybko się zaczynają a to znaczy że szybko będzie na zielono.....mam taką nadzieję.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Gran Canaria-Baskonia
Typ-1
Kurs-2.55
Zaciekawiło mnie to spotkanie,faworyt dość wyrazny,do tego grali ze sobą w Eurolidze
18.12.18 EUR Gran Canaria Baskonia 71 : 84.
Jak widać spokojna wygrana Baskonii.Ale ja uważam że dzisiaj Canaria wezmie rewanż bo puchary to nie to co liga,a w lidze gospodarze radzą sobie z Baskonią od dłuższego czasu bardzo dobrze.
07.10.17 ACB Gran Canaria Baskonia 100 : 82
25.05.17 ACB Gran Canaria Baskonia 94 : 79
27.12.16 ACB Gran Canaria Baskonia 74 : 61
29.05.16 ACB Gran Canaria Baskonia 93 : 87
27.03.16 ACB Gran Canaria Baskonia 93 : 90
09.11.14 ACB Gran Canaria Baskonia 93 : 77
02.02.14 ACB Gran Canaria Baskonia 84 : 81
7 ostatnich meczy jak widać,to wygrane gospodarzy.liczę że dziś będzie podobnie.
Powodzenia.
I co z tego że wostatnich latach wygrywali? Czy Ty nie widzisz że Gran Canaria w tym sezonie jest cienka?
To jest dział z analizami, a nie podawaniem wyników z kilku ostatnich sezonów. Pisz to co jest tu i teraz.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Breogan-Murcia x2@2,1 ⛔
Remis@14,75 totolotek⛔
Bardzo wazny mecz dla obydwoch ekip, zwłaszcza dla gości. Breogan na ostatnim bezpiecznym miejscu z 12pkt a Murcia na spadkowym z 10pkt. Moze tutaj za bardzo przeceniam Murcie jednak to druzyna silniejsza na papierze posiadajaca szeroka kadre. Kolejny mały negatywny fenomen oprocz Gran Canarii. No nie przystoi zeby ekipa, ktora w cuglach wygrała dosc silną grupe w CL była tutaj na miejscu spadkowym. Jesli to przegrają to dystans do bezpiecznej strefy zrobi sie juz niebezpiecznie wysoki. W zasadzie tutaj juz tylko z Breogan mozna walczyc bo wyzej są juz ekipy z wieksza przewaga i przede wszystkim za silne aby je dojsc jak Estudiantes, Fuenlabrada czy Canaria. To była by mega sensacja gdyby ekipa z potencjałem na rejon osmego miejsca spadła z ligi a przy porazce dzisiaj to widmo juz zajży do Murcii wyraznie. Breogan zaczeło lige fatalnie, pozniej mieli fajny okres gdy pokonali Real i kilku innych rywali ale od kilku spotkan nastapil powrot do rzeczywistosci. Za drobne zagram tutaj tez remisik bo to moze byc mecz na noże i na styku. Przekonamy sie jak bedzie dzisiaj wieczorem.
Baskonia+6,5@1,85 fortuna✅
Hit w Madrycie i pojde w gosci bo troche za wysokie te kursy. Real lekko mowiac nie zachwyca od dłuzszego czasu. Spore przestoje i w defensywie i w ofensywie. Duzo spotkan na styk nawet ze slabymi rywalami. Baskonia radzi sobie dobrze bez Shengeili co tylko pokazuje jaki mają potencjał. W Realu problemy z Llulem i Thompkinsem, ktorzy nie zagrają.
Edit: Szkoda tej Murcii tak jak myslalem brudny mecz na styku i dopiero na koniec lekki odjazd Breogan. Szkoda bo smierdziało tym remisem. Klasyczny mecz 50na50 wiec próbowałem isc w Murcie widząc value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom