>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

G 179

gajek

Użytkownik
Zastanawiam się nad zagraniem wariata, a mianowicie:
Kto wykona 1-szy rzut rożny w 15 minutowym interwale 46-60?
Brak
5.25
/dobrze, ze tylko sie na tym zastanawialem ;p
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Pograny over3,5 po serii 13 meczów na underze MC, wcisną te jedna jeszcze?
Edit: cała piękność ligi australijskiej, WSZYSTKO przeciwkowo overowi a skończy się pewnie 3-3
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Jest dobrze nawet bardzo .. kartki po proszę
Wow co za bramka
Leją sie będą kartki
2 pokazał brakuje mi jednej
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i co ja mam zrobić? ???? 49. min. 2-2 ????
Ba, śmiem twierdzić, że na tym się nie skończy...
Live
3 cz.
Co za zamieszanie, Suman instynktownie i wynik bez zmian. Świetna okazja dla City była... I kara Sotirio pięknie na 2-3 ???? Hehe dobrze, dobrze... Trochę kartek było... I Baccus czerwo, czy Wędrowcy mogą w tym sezonie chociaż jeden mecz &quot;normalny&quot; rozegrać ???? Brattan fatalnie...
City ciśnie, kolejna szansa...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jest dobrze nawet bardzo .. kartki po proszę
Wow co za bramka
Leją sie będą kartki
Pisałem, Ci, że w drugiej poł. ???? ???? Proszę i czerwo Baccus. Wędrowcy są nienormalni w tym sezonie ???? Czas rozważyć cs 3-3. Chyba poczekam aż skoczy @ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czerwo dla WSW Co teraz najlepiej zagrać ? Zostało 20 minut
City ciśnie, przed chwilą centymetry ratowały Wędrowców. Pomyśl ew. o cs 3-3, lub jak @ skoczy pod koniec na over 5,5 do 2,0. Ale pamiętaj, wybór należy do Ciebie. Żeby płaczu potem nie było...
???? ???? ???? Księgowa ... halo gdzie pani jest .
Graty ????
Live 4
Wędrowcy proszą się o karę, są w 10 ale dali się kompletnie zdominować teraz... Z 5 okazji City miało. Fornaroli z jedną nogą by to trafiał... I wymęczyli 3-3 De Laet... Tradycyjny finał dla Wędrowców 4-3 w 95 min. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Jesteście niesamowici z tymi różnymi, nawet nie wpadłem na to, że to takie &quot;rożno bijce&quot;. Kursy u bukow jak promocja. Podziękował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
H 0

harnasiek

Użytkownik
City ciśnie, przed chwilą centymetry ratowały Wędrowców. Pomyśl ew. o cs 3-3, lub jak @ skoczy pod koniec na over 5,5 do 2,0. Ale pamiętaj, wybór należy do Ciebie. Żeby płaczu potem nie było...
Graty ????
Live 4
Wędrowcy proszą się o karę, są w 10 ale dali się kompletnie zdominować teraz...
Jesteście niesamowici z tymi różnymi, nawet nie wpadłem na to, że to takie &quot;rożno bijce&quot;. Kursy u bukow jak promocja. Podziękował.
Ktoś tu wchodził rożne na Unibecie to ładnie zarobił już 17 jest ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ten DeLaet jest niemożliwy, coś czuje ze jednak 4-3 się skończy..
Wolałbym nie ???? No ale co ja tam mogę. I jeszcze Pan Li nie odbiera telefonu... Hmm...
Kontra Sydney i kicha... Nie zamykam swojego x2, ani nie kontruje, co będzie to będzie... Qwa 3 VAR i ... uff na razie bez zmian. Suman 2X łapie...
edit
95 i 4-3 ⛔ ale co to był za mecz ???? Rogi, karny, karki, bramki, super ????
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Kurde a pomyśleć że przed meczem przez chwilę się zastanawiałem nad overem 20 kornerów @ 34 ,ale pomyślałem sobie nie to niemożliwe teraz by człowiek zamknął z konkretnym zyskiem . No cóż lepszy rydz niż nic .
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wolałbym nie ???? No ale co ja tam mogę. I jeszcze Pan Li nie odbiera telefonu... Hmm...
Kontra Sydney i kicha... Nie zamykam swojego x2, ani nie kontruje, co będzie to będzie... Qwa 3 VAR i ... uff na razie bez zmian. Suman 2X łapie...
95 min i 4-3 super mecz ale x2 na ⛔ Ryzyko zawodowe. Kopalnia złota na overach, kartkach i rogach.
Wędrowcy są nienormalni w tym sezonie ????
????
 
Do góry Bottom