>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka Serie A [19.1 - 21.1.2018]

Status
Zamknięty.
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Frosinone - Atalanta Uwaga!!!! mecz o 12:30
Atalanta -1@2,10 Unibet. ✅✅✅ Przesadzili. 5:0 i cztery bramki Zapaty.
Frosinone, to jedyny zespół bez domowego zwycięstwa w Serie A. Do tego nie zagra podstawowy lewy obrońca Capuano(13 meczy) i najlepszy strzelec Ciano (17 meczy, 4 bramki). Gospodarze, to zarówno najgorsza ofensywa (12 bramek), jak i defensywa (37). Atalanta na wyjazdach 4-2-4 i bramki 24-20. W ostatnim meczu Serie A pokonali na wyjeździe Sassuolo 6:2, a w zeszły poniedziałek zawitali na Sardynię i pokonali tamtejsze Cagliari 2:0, w ramach Coppa Italia. O sile ofensywnej decyduje Zapata, Ilicić i Gomez. W pierwszej rundzie Atalanta pokonała dzisiejszego rywala 4:0. Nie spodziewam się, aż takiej kanonady (choć nie wykluczam), ale pewnego zwycięstwa drużyny gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Napoli - Lazio
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 2,40
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Wczoraj trochę na przekór udało się trafić Arsenal, więc dziś idę podobnym tropem we włoskiej Serie A. Tym razem Napoli z Lazio, a więc wieczorne spotkanie czołówki ligi włoskiej. Gospodarze wyprzedzali przed tą kolejką gości tylko o dwa miejsca, lecz zgromadzili już 12 punktów przewagi, a w Neapolu nie przegrali jeszce meczu. Ta seria kiedyś powinna sie jednak skończyć, a za Lazio jest dziś trochę argumentów. Przede wszystkim te dotyczące kartek w ekipie gospodarzy, bo na San Paolo nie zobaczymy Allana, Insigne oraz Koulibaly&#39;ego, dodatkowo kontuzjowany jest Hamsik. Napoli ma dość szeroki skład, ale brak tylu podstawowych graczy jednocześnie powinno się odbić. No i Immobile jest w stanie wykorzystać ten brak Koulibaly&#39;ego, bo to chyba największa strata z tej czwórki. Niezły kurs na DNB, więc widzę w tym jakieś value.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Milan + Juventus over 1,5 gola @ 2.95 Unibet
Milan trochę lepiej gra w ostatnich meczach, jest walka, dziś grają że słaba Genoa bez Piątka.
Juventus powinien strzelić 2 gole conajmniej ,gra przeciez Chievo,kandydatem do spadku.
 
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
Milan też dzisiaj bez kilku ważnych zawodników, do tego dochodzi fakt, że Milan chce kupić Piątka, wczoraj na treningu Gatusso był lekko mówiąc wkurzony postawą zawodników, jest parę jeszcze faktów przemawiających za tym iż Milan dzisiaj nie wygra. Tym samym:
Genua - AC Milan
TYP: 1X 1.60
ForBet
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Super niski kurs wyjściowy na wygraną Juventusu. Aż grzech nie zaryzykować i nie postawić coś w drugim kierunku. 40k to chyba nie tak dużo, chociaż nie wiem co ty dokładnie rozumiesz przez &#39;giełdę zakładów&#39; i gdzie sprawdzałeś to.
 
B 0

blackol12

Użytkownik
Na b.fair sprawdzałem, tylko jestem tam świeży i nie wiem jak sprawdzić ile łącznie leży na dane zdarzenie. Widzę tylko chwilowo w ramkach i co chwila się zmienia
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Super niski kurs wyjściowy na wygraną Juventusu. Aż grzech nie zaryzykować i nie postawić coś w drugim kierunku. 40k to chyba nie tak dużo, chociaż nie wiem co ty dokładnie rozumiesz przez &#39;giełdę zakładów&#39; i gdzie sprawdzałeś to.
jakby byly 4 banki to coś by smierdzialo, 40 k to drobne dla mafii bukmacherskiej
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Na b.fair sprawdzałem, tylko jestem tam świeży i nie wiem jak sprawdzić ile łącznie leży na dane zdarzenie. Widzę tylko chwilowo w ramkach i co chwila się zmienia
Nie sugeruj sie BF. To normalne, ze przy takich druzynach jak Juve, Real,Mu itp. Sa takie pojedyncze wplaty. Standardowo sa to pojedyncze sumy do ok. 150k$. A czasami wydaje mi sie ze BF nas oszukuje imanipuluje tymi wplatami. Wielokrotnie dalem sie zlapac jak ktos sawial 100-200k$ na jakies zdazenie w malo medialnym meczu i nie wchodzilo. Mysle ze to sa podpuchy tych co operuja gielda. Bo nie wierze ze ktos stawia ot tak 100k$ ze Legia strzeli o2;5 gola w jakims meczu.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
ja bym szukał over rożnych gospodarzy, linie dość wysoko, ale to będzie mecz do jednej bramki, a z takimi skrzydłami jak Bernadeschi czy Costa to będzie milion wrzutek w meczu + generalnie w cholerę sytuacji, tak przynajmniej zakładam że ten mecz będzie wyglądał, Napoli w listopadzie załadowało Chievo 20 rożnych, tutaj na aż taką liczbę nie licze, ale myślę że trochę ich będzie
także próbuję:
over 7.5 rożnego @1.82 ✅
over 8.5 rożnego @2.45 ✅
over 9.5 rożnego @3.45 ✅
12 rożnych, po pierwszej połowie myślałem że lipa, bo grali tak sennie że szkoda gadać, ale w drugiej trochę przycisnęli i rożne wpadały jeden za drugim
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom