>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher Fortuna - Wpłaty/Wypłaty

damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Jak rozumiem na akceptację wypłaty czeka się do 24h.
Jeśli się zleci wypłatę o 11:59 to na akceptację czeka się 1 minutę,
a jeśli się zleci o 12:01 to się czekaj prawie 24 godzin.

A jak już zatwierdzą w południe to ile się czeka na przelew do "żubra"? (Pekao SA)
 
korsarz81 210

korsarz81

Użytkownik
Jak rozumiem na akceptację wypłaty czeka się do 24h.
Jeśli się zleci wypłatę o 11:59 to na akceptację czeka się 1 minutę,
a jeśli się zleci o 12:01 to się czekaj prawie 24 godzin.

A jak już zatwierdzą w południe to ile się czeka na przelew do "żubra"? (Pekao SA)
Akurat mam konto w Żubrze Pekao SA przelewy docierają np wczoraj kasa byla na koncie około 17.30-18.00 a dziś pieniadze dotarly około 15.00.oba przelewy zlecone w dane dni z samego rana.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Wypłata ZATWIERDZONA wczoraj o godz.12:43 się rozpłynęła. Konsultant na czacie fortuny bezradnie głupi, konsultant z przelewy24 odsyła mnie do Fortuny , to ja znowu do bukmachera, a tam na czacie bezczelnie odpowiada: "Jeżeli przelewy 24 lub bank nie wyraża aktywności w tej sprawie przez 7 dni roboczych, to zgodnie z procedurą zaczniemy postępowanie w tej sprawie. "

Co ciekawe druga wypłata z dziś z rana w 3 minuty na koncie.

'Szybkie wypłaty, kasa w 15 minut na koncie' - hasło reklamowe :-D
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
czy ktos sie orientuje dlaczego fortuna w meczu unia- torun zaliczyla Padakinowi jeden gol? skoro strzelil w dogrywce 2 gole
Post automatycznie złączony:

dobra juz wiem
 
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Chce aktywować konto w fortunie.
Mam pytanie odnośnie wypłat ,czy też wypłacają ewentualnie w niedzielę ?
I czy mają automatyczne wypłaty ,czy głupi system że do tej i do tej trzeba zgłosić .
Wcześniej dlatego zrezygnowałem z nich właśnie z tego powodu .
Pozdrawiam i dziękuję za ewen.odp
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Wypłata zlecona dziś (niedziela) o godz. 8:20 po kilku minutach na koncie (Santander).
Na ostatnie kilkanaście wypłat tylko jedna jakoś dziwnie się przeciągnęła (wypłata w sobotę, kasa na koncie w poniedziałek)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Już doświadczyłem zalet fortuny .
Wpłaciłem po 10 ,zleciłem wypłatę o 11:38 .
I nadal brak monety ,piszą że w ciągu 24 godzin ...no chyba nie cofamy się do tyłu ..
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Witam. Doskonalem pierwszego przelewu z Fortuny na konto PKO BP, czyli w teorii ekspres 24h. Fortuna od razu zatwierdziła wypłatę ale parę godzin i nadal środków brak. Miał ktoś dziś podobny problem?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
PKO BP nie realizuje szybkich przelewów,zresztą Inteligo też nie.Kasa dopiero na drugi dzień na koncie
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
no nie ta firma to porazka!!! wg nich gol strzelony przez zawodnika w hokeju wspiera sie z rundami karnymi w biathlonie- debile!!!
 
Do góry Bottom