>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL/NCAAF 2018/2019

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
MIchael Thomas (NO) under 94,5 yds. @2,00 36 yds...
Unibet
Wiecie ile razy Thomas przekroczył tę linię w zasadniczym ? 5... na 16 spotkań. Wiem, że to ulubiony cel QB Sanits oraz że PHI wpakował 171 yds ale po pierwsze Eagles koszmarnie bronili przeciwko grze podaniami a po drugie, co najważniejsze wraca na to spotkanie Aqib Talib, który jak cień będzie siedział na Thomasie... Lepiej szukać overka w przypadku Ginna lub Kamary a poza tym uważam, że to spotkanie rozegra się po ziemi... ????

EDIT: dwa słowa wyjaśnienia ???? Talib oczywiście grał już tydzień temu ( ograniczył Coopera do 65 yds.. ), chodziło mi bardziej o fakt, że nie grał w spotkaniu tych drużyn 4 listopada, gdzie Thomas miał 211 yds.. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
R.Gronkowski (NE) over 42,5 receiving yds @1,75
R.Gronkowski TD @6,25
Unibet
Ja wiem, że to już nie ten sam Gronk ale przecież musi w końcu zagrać dobre spotkanie a kiedy jak nie teraz, przeciwko jednej z najgorzej broniących drużyn przeciwko TE. Dodatkowo, bukmacherzy przewidują, że obaj QB rzucą prawie ponad 300 yds i że mecz będzie overowy.. ktoś to musi uzbierać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
New Orleans Saints - Los Angeles Rams Final konferencji 21:05
Brees Drew (Saints) @ 1,72 Unibet

Ktory z graczy zdobedzie wiecej jardow podaniem: Brees, Drew vs Goff, Jared (Brees podawal dzis za krotko jakby bal sie zaryzykowac pluls sedziowie ich uje..... dwa draivy zakonczone poprzez nie podyktowanie ewidentnych dwoch fauli)
Juz dzisiaj po 21:00 Finaly konferncji , mecze jakie nam zostaly to palce lizac ,nie mozna tego pominac,poprostu trzeba to zobaczyc bo w obu finalach sa roztawione druzyny jeden i dwa ,chyba juz dawno tak nie bylo albo pamiec mnie zawodzi.Pierwszy zaklad z meczu New Orleans Saints z Los Angeles Rams. Zaklad h2h i znowu na Brees-a ,nie zaduzo tego?. To nie jest tak ze ja go faworyzuje albo lubie , poprostu to elitarny rozgrywajacy , do tego sadze ze Final mu sie nalezy jak &quot;psu buda&quot; a Goff niech jeszcze zaczeka ma czas on poczynil niesamowite postepy i jeszcze zdazy zdobyc pierscien, tak naprawde ten zaklad na Brees-a to nie moje widzi misie poprostu Brees-a bronia fakty/statystyki przejdzmy do analizy;
Zacznijmy od Brees-a ,o nim mozna duzo wiecej przeczytac na poprzedniej stronie jak go typowalem w meczu z Phila , ale owszem napisze tez onim i tutaj. On Rzucił 32 przyłożenia do zaledwie pięciu zlych podan, dodając jego 74,4% procent kompletnych podan, złamał rekord NFL, który ustawił jeden sezon temu. Na dobrą sprawę Brees prowadzi także lidze z oceną passera (115,7), i wygranymi czwartymi kwartami(6) i zwycięskimi konczacymi drivami (7).
W meczu z Rams w tygodniu 9, Brees ukończył 25-36 na 346 jardów z czterema przyłożeniami i bez strat i powalen. Według danych z Pro Football Focus, Brees wynosi średnio 6,6 jarda na każdą próbę z pięcioma przyłożeniami i czterema startami przeciwko presji w tym sezonie, ale dominował, gdy utrzymał wysokie tempie majac 8,6 jarda na każdą próbę i 29 przylozenia do 2 strat. Ta czysta statystyka sama sie broni a Brees bedzie usiebie a jego srednia podaniowa jest w okolicy 320 yardow, wez pod uwage to ze Brees ma nie samowity potencjal tydzin temu on zle zaczol mecz w pierwszej kwarcie majac kilka jardow zdobyte podaniem , a i tak zdobyl ponad 300 jardow dodajac ze w pierwszej kwarcie on nie istnial.
Co jest nie tak z Goff-em ? - Problem jest taki ze jego gra faluje ,jest nie rowny a tez dodatkowo czesto korzysta z biegaczy zanizajac swoje podania, ostatnio typowalem jego na miejsza ilosc prob podaniowych i tak sie tez skonczylo ale zobaczmy jakie sa fakty co on zyskal przez te ostatnie 8 meczy , nie przypadkowo pisze ostatnie bo jego regres jest widoczy i odbija sie w statystykach.
Przyczyna moze byc to ze Goff jest nierówny w grze, bo Kupp odpadl z powodu kontuzji ACL w Tygodniu 10. i ostatni wyczyn Goffa przeciwko Kansas na 413 jardów i cztery przyłożenia w Tygodniu 11 byl ostatnim, i od tego czasu uśredniał 6,6 jarda za każdą próbę z sześć przyłożeniami. Goff spadł z 80,8% procentu ukończenia podania i 11 jardow za każdą próbę, do 50% i 7,1 jarda za każdą próbę, gdy jest pod presją. Goff ma sporo drastyczna roznice podaniowa, w domu (331) i na wyjezdzie (243) a jego srednia to 286 jarda.
Po prostu ciezko bedzie pokonac Breesa ktory znajduje się po pozytywnej stronie dom / wyjazd, podczas gdy Goff jest po stronie negatywnej i dodac trzeba ze uległ regresji, osiągając średnio tylko 246 jardow w ostatnich ośmiu meczach, w tym w ostatnich trzch domowych meczach mial ponizej 200 jardow.
Owszem ten mecz bedzie inny ale fakty na papierze mowia stawiaj na Brees-a a mecz meczem , plus sadze ze brees mial juz slaby mecz jaki mu wszyszedl tydzien temu ale wyszedl z tego obronna reka , sadze ze teraz to nie powinno mu sie przydarzyc ,owszem nie mowie ze Goff jest na straconej pozycji i nie jest to jakis pewniak ze Goff tu polegnie ale napewno jezeli Rams chce byc finale Goff musi spianc sie na wyzyny swoich umniejetnosci aby pokonac Nowy orlean a czy tak sie to potoczy , zobaczymy juz dzisiaj naszych bochaterow o godzinie dwudziestej pierwszej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Los Angeles Rams @ New Orleans Saints

Saints @ 1.64, 1xbet ⛔
Na początku sezonu wydawało się, że Rams to pewniacy to Super Bowl, ale po półmetku z każdą kolejką ich siły malały. Szczególnie brak Kuppa objawił ich braki w ofensywie. Kupp to ulubiony WR Goffa, co zresztą jasno pokazują statystyki:
  • Z Kuppem 176 na 245 trafionych podań(~72%) i 17 przyłożeń.
  • Bez Kuppa 203 na 383 trafionych podań(53%) i tylko 15 przyłożeń.

Bez niego QB Rams to już nie jest topka rozgrywających w lidze.
Sam myślałem, że Saints też dostaną zadyszki tuż przed play-offami i w samym post-season, ale chyba nic z tego. Drużyna jest nakręcona, a doświadczenie Breesa powinno sprawić, że z przodu nic nie zawiedzie. Defensywy obu ekip mają luki, zwłaszcza w bronieniu runów, ale tutaj większy problem mają zdecydowanie Rams. OK, tydzień temu przystopowali Ezekiela, ale bądźmy uczciwi, to nie zdarzy się dwa razy z rzędu, bo pod tym względem są nisko w lidze. W dodatku bronienie runów przeciwników przynosi skutki, gdy ich QB nie potrafi dostarczyć piłek, przeciwko Saints to nie przyniesie dużych skutków.

New England Patriots @ Kansas City Chiefs

Patriots @ 2.36, 1xbet ✅
Nie stawia się Patriots jako underdogów. Nie z Bradym. Nie w playoffach. I na tym w sumie mógłbym zakończyć, bo sam match-up to duża niewiadoma. Dalej mam w pamięci ich fantastyczny mecz w regular season, gdzie kilka razy w ciągu spotkania zmieniał się faworyt do końcowego zwycięstwa. Tutaj mamy play-offy, presja spoczywa na Chiefs. A to oznacza, że doświadczenie Brady&#39;ego, Gronka czy Edelmana będzie podwójnie wartościowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Kansas City Chiefs - New England Patriots Final Konferencji 00:40

Poniżej 17,5 Rush yards @ 1,83 Skybet
RB James White (Patriots)

Gra Whita była jeszcze bardziej spolaryzowana w przypadku San Diego tydzien temu, ponieważ bul celowany 17 razy a mial lub nie mial (0) prob biegowych. To użycie miało sens w stosunku do zespołu, ktory zajmuje czwarte miejsce w lidze pod wzgledem zezwalajacyh podan do biegacza, i nie oczekuję teraz dużych roznic czy scenariusza od tego co bylo tydzien temu, bo Patrioci stoją przed Chiefs, ktora zajmuje 10 miejsce zezwalajac RB w tych podanich przez QB. Co mozna wywnioskowac ze statystyk to pulap White waha sie na pięć biegow to prawdopodobnie jego maksimum, - zobaczmy:
- White ma srednia 4 proby na mecz w ostatnich ośmiu meczach.
- W 13 meczach ze zdrowym Sony Michelem w składzie White ma 5,3 prób biegowych na mecz
- W meczach bez Sony Michela, gdzie widzi gwałtowny skok prob na mecz wynosi 8,3
Jeśli Patrioci zdecydują się na ciężki atak po ziemi, aby wykorzystac braki obronne Kasnas a kansas sa najgorsza druzyna defensywna po ziemi w rankingu DOVA, to ja widze tu Michel, który średnio konczy 18 prob biegowych na mecz w ciągu ostatnich siedmiu meczy,on wykonując większość pracy po ziemi. W meczu gdzie NE wygralo 43-40 to 24 proby biegowe mial Michel, a 6 White.
Ja widze tu taki scenariusz ze Kansas wygra ten mecz i w koncu zdobedzie mistrzostwo konferencji jakas zminana pokoleniowa musi nastapic , jezeli pod czas meczu Kansas bedzie prowadzic to wiadome jest to ze Nowa Anglia bedzie gonic wynik a wtedy uzycie Biegacza moze spasc drastycznie. Widzieliscmy co bylo tydzien temu z San diego , fakt ze przewaga byla ogromna(tutaj takiej sie nie spodziewam) ale Rivers zaczol gonic wynik podaniami , rezygnujac z gry poziemi z czego tam prob bylo 10 - totalny smiech.
Linie wlasnie w tym zakladzie zwrocily moja uwage bo w Becie jest linia 14,5 i ta sama jest w Paddypower ze spadkiem na under - wiec cos moze byc na rzeczy bo statystyki to podtwierdzaja a zawyzona linia w skybecie moze byc okazja.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Kansas City Chiefs -1HC @ 1,65 Unibet godz; 00:40
Kansas City Chiefs - New England Patriots ( szkoda mi Kansas ,Mahomes robil co mogl ale prawda byla taka ze Kansas slabo bronilo i jego i w obronie tez slabo zagrali , byli blisko ale co z tego ,Brady z Edelmanem w koncowce ich zrobili.)


Mecz pomiedzy Kansas a New England to starcie SuperBohatera jakim jest Rozgrywajacy Mahomes a Legendy jakim jest rozgrywajacy Brady to starcie miedzy pokoleniowe ,kiedy Brady zaczol grac to Mahomes raczkowal , jak ja to widze , to moze byc zmiana pokoleniowa ktora moze nastapic dzisiaj i lubie Bradiego i fajnie zobaczyc znow jego finale ale Kansas ma kogos na miare przyszlej Legendy a jest nim Mahomes i dwoch nie samowitch grajkow a tak pisalem tydzien temu o Kansas i rozgrywajacym;
Mahomes jest na miare legendy , To moze byc niesamowity Debiut, Rozgrywajacy Patrick Mahomes bo o nim mowa ma w tym sezonie rzuconych 50 przylozen stawia go w jednym gronie z Manningiem czy Bredy plus rzucone ponad 5 tysiecy jardow to mowi samo za siebie, a On sam razem z Tyreek Hill-em i Travis Kelce mogą być trzema najbardziej niebezpiecznymi graczami na swoich pozycjach. - W swoim pierwszym pełnym sezonie jako rozgrywajacy, Mahomes rzucił 50 przyłożen - prowadząc ligę w skorygowanych jardach netto za każdą próbę (9,6) i całkowitą QBR(82,0). - to poprostu nie moze byc przypadek.
Jedna z porazek ,pierwsza ktora jest Mahomes-a to porazka z Bradym 43-40 owszem Brady jest nie samowity i jak pisze little-dj Bradego nie stawia sie jako undrdoga bo on w 60% przypadkow jest wygranym; Brady jest 43-23-2 ATS- ale my sie nie mozemy sie tego bac , ja tez widze druga strone medalu , Brady ma problemy na wyjezdzie. Brady nie był zwyczaj pod duza presja; On byl po sezonie z oceną 96,4 passera pod presją w 2017 r. w tym sezonie Brady znajduje się w rankingu na 21 miejscu z oceną 71.2 pod presją, Może to być problem przeciwko obronie koordynowanej przez Boba Suttona, którego sukces w domu jest dobrze udowodniony przez niego. 33 powalenia w tym sezonie przez Kansas City w Arrowhead zajmują drugie miejsce w lidze za Minnesota. - wowwow.
Co ciekawe Nowa Anglia jest 9-0 na wyjezdzie w playoffs(streak), ale 3-5 na wyjezdzie w tym sezonie. To pierwszy raz od roku 2009 kiedy Nowa Anglia podchodzi z ujemnym bilansem ligowym do PO czy to moze cos oznaczac&gt;? Dla mnie oznacza to ze czeka ich ciezka przepraw, napewno to nic nie wrozy dobrego. bo biorąc pod uwagę &quot;meczarnie&quot; Brady-iego na wyjezdzie (w stosunku do jego domowej gry,porownujac gre na wyjezdzie) to Mahomes może być tym, który skutecznie zakończy dynastię Patriotów, jeśli uda mu się udowodnić, że może pokonać Brady-ego ... zaczynając teraz - swoja historie
Dzisiaj juz mielismy taka zmiane pokoleniowa , tak dzisiaj rano ,Tenis mecz Tsitsipas S. - Federer R. coz wielka legenda przegrala to znak na kogos nowego na nowa , przyszla gwiazde , dlaczego by niemial byc dzisiaj tak w NFL? historia lubi sie powtarzac i dzisiaj Mahomes moze byc takim Tsitsipasem, porostu czuje i widze ze to szansa dla Kansas na pierwsze mistrzostwo w Konferencji z Mahomes-em ( Owszem nie jes to zaklad za gruba kase bo wynik na takim poziomie moze isc w obie strone wiec nie jest to moj glowny zaklad na dzisiaj ale zatypowac moge)
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dwa ewidentne faule nie podyktowane dla Nowego Orleanu w drugiej kwarcie i pod koniec czwartej - konczac Draivy NO ale tez Brees-a ktory prawdopodobnie nie nabije jardow , jedyna szansa to dogrywka ktora nabije jardy narazie brees traci 30 do goffa ale fakt Brees rzucal krotko dzisiaj jakby niechcial ryzykowac.
Edit
Po Orleannie , sedziowie ich zalatwili pod koniec czwartej kwarty , LA zakonczy teraz ich kopem
- Wszyscy jestesmy zgodni i zbulwersowani ale Komentatorzy chyba Fox tak samo podtwierdzili o dwach ewidentnych faulach - no ale cos , wszyscy widza tylko sedziowie nie chca widziec.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Co za skandal. Najgorsza decyzja sędziowska w całym sezonie. Rams przepchani do finałów, przykre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 213

pln123

Użytkownik
Zastanawia mnie co jest z tymi trenerami i ich playcalling. Czemu Saints przy 1st również mniej niż 2 minuty na 10yardzie rams nie biegli 3 razy (rams mieli tylko 2 TO). Zdobyli by Field goal i goff dostałby piłkę i ~1:00 bez żadnego TO. W SB LI to samo Atlanta. SB XLIX sławny Seahwks i z 1yarda rzucają pilke. Można mieć pretensje do sędziów, ale to Saints sami dali ciala swoja gra. 13-0, 20-10 i przegrać. Brak slow.
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Hej,
z braku czasu dawno się nie odzywałem, ale za drobne gram sobie. Chciałem sie pochwalić bo pewnie już takiego kuponu nie trafie. Otoż pobiłem swój rekord jeśli chodzi o pojedyńczy trafiony kurs oraz o całkowite Ako. Jedynie szkoda że zagrałem za 2zł, ale szanse że to wejdzie były znikome.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
kuba22 nieźle ???? Ładny kurs.
Jak tam Panowie przewidywania na Super Bowl? Kolejny pierścień dla Brady&#39;ego czy jednak Rams? Ja za Ramsami, choć to bardziej z kibicowskiego punktu widzenia. Typersko, nie wiem.
Na górze dodałem ankietę, głosujcie i jak najbardziej wskazane uzasadnienie tutaj. Czekamy też na typy ????
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
gucci-mane , Ja podobnie jak ty, mógłby wygrać Goff z Ramsami , ale Goff i jego forma jest fazie paraboli opadającej , i wydać ze te mecze to taka szarpana gra , W finale Z NO pomijam błędy sędziowskie ale Brees zagrał poniżej oczekiwań jego podania były krótkie dopiero coś między 3 i 4 kwarta podał na większa odległość , Poprostu Brees grał zachowawczo . Goff podawał głębiej biorąc na siebie większe ryzyko dlatego ze przegrywali i to się opłaciło. Mogliby Rams wygrać ale Brady to elitarny weteran , jest doświadczony i w jednym momencie potrafi się dostosować do wydarzeń na boisku , może w każdej chwilo zagrać błyskotliwe i przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść pozatym ma doświadczenie w finałach i niespali się psychicznie , Goff nie wiadomo jak wejdzie w mecz przy tak dużej stawce czy się nie spali co jest możliwe , pamietam jego mecze w sezonie debiutanckim bo go śledziłem , to on miał taki problem ze zamiast podawać do przodu to podawał na boki - widać ze miał problem z psychika i nie radził sobie - teraz ładnie się rozwinął i to jest inny chłopak - ale chyba będziemy widzieć zwycięstwo NE i Bradego który wyrówna rekord Pittsburga w Nowej erze superbowl i chyba jedyny co będzie miał 6 pierscieni , serce mówi Rams , Rozum NE - zobaczymy jak to będzie. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom