>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

STS - historia oszustwa

A 45

as1996

Użytkownik
Cześć, chciałbym Wam opisać jak pięknie i jawnie STS oszukuje swoich klientów w zakresie Cashout. Zdarzyło mi się to po raz kolejny, jednak teraz mam dowody w postaci filmików, ponieważ oni zarzucają edytowanie skrinów, no więc do sedna.
Postawiłem sobie kupon za 50 zł - kurs 4 i 1,95 - kurs 4 wszedł szybko, a 1,95 spadł na 1,50-1,60. Jeśli wszedł dość wysoki kurs, jakim jest 4,0 a 1,95 spadł na 1,50-1,60 - logicznym jest, że powinna pojawić się opcja cashout. Zakład na to zdarzenie dotyczył meczu Carreno-Busta vs. Nishikori więc rynek dotyczył głównego zakładu, który był dostępny przez 98% trwania meczu. Tak też było -&gt; w oknie na zakładach live, w okienku po prawej stronie &quot;zakłady live&quot; była opcja wypłaty kwoty od 180-240 zł, klikałem więc w żółtą kostkę z kwotą jaką oferował mi bukmacher -&gt; otwierał się kupon, na którym nie było żadnej opcji wypłaty. zamykałem go, wiec wracało do poprzedniego widoku, gdzie ponownie była kwota oferowanej wypłaty na żółto, klikałem w to i dalej to samo, otwierał się kupon, bez opcji cashoutu... Mam nagrane filmiki, rynek był cały czas otwarty, mam zaznaczone akceptowanie zmiany kwoty.
[CUT] takim stanem rzeczy, zagrałem przy kusie 3,35 kontrę na japońca. Zaczął od przełamania, więc kurs spadł na 2,6-2,7 i od razu miałem opcję wypłaty, którą jak kliknąłem za pierwszym razem otworzyło się okno, w którym był kupon i od razu miałem możliwość wypłaty z zyskiem kilku zł. Pierwszy kupon, który był na większą kwotę, nie zmienił się nawet na sekundę, cały czas cashout dostępny, którego nie można wypłacić.
Przecież to oszustwo... Co o tym sądzicie?
Dodam jeszcze, że siedzę w temacie długo - gram w STSie dla zabawy, konta miałem we wszystkich serwisach i nikt inny nie robi takich akcji. Wystarczy potrafić liczyć do 10, żeby wiedzieć, że to oszustwo. Oni wiecznie zarzucają, że nie ma cashoutu bo albo rynek zamknięty, albo wypłata mniejsza niż stawka, bzdury.
 
B 0

baresko

Użytkownik
powiem tak - każdy z nas dostrzega ułomność stsu na wielu polach, skandaliczny cashout jest jednym z nich, ale kiedy decydujesz się być ich klientem musisz się liczyć z tym i podobnymi.
 
B 0

baresko

Użytkownik
oszustwo to pojęcie względne wobec bukmacherów. Przecież każdy z nich w kontekście rynków live broni się klauzulą o nieponoszeniu odpowiedzialności za nieprawidłowe/nieaktualne dane dotyczące wyniku i czasu gry.
zapytasz mnie czy uważam to za oszustwo? Tak, a czy moje zdanie ma jakkolwiek wagę?Nie.
to jest cholernie trudna materia i dopóki żadna z takich i podobnych spraw nie znajdzie swojego finału w sądzie z pozytywnym dla nas wynikiem jesteśmy bezbronni.
 
B 0

baresko

Użytkownik
Ty teraz piszesz kompletnie o czym innym. Mają prawo do korekty wlasnych bledow które wykorzystal gracz (np za wysoki kurs) i to czynią zawsze!. Ale nie mają prawa do niekorzystnych decyzji względem gracza, gdy to ich błąd dziala na niekorzyść gracza, ktory pozbawia szans na jakąkolwiek wygraną.
Dwie strony ma moneta, żadna ze stron nie może mieć przewagi a wszystko musi byc przejrzyste!
jeju, świadomie posłużyłem się przykładem o korekcie wyników i braku odpowiedzialności buka żeby podkreślić przewagę jaką ma nad graczami.
a czy niedziałający albo działający jak chce cashout jest z natury czym innym? jest dokladnie tym samym - trzymaniem pod butem użytkowników.
 
A 45

as1996

Użytkownik
a w jakim &quot;legalnym&quot; bukmacherze gra jest opłacalna? W ŻADNYM, nie tego dotyczył temat. Fortuna, LVbet nie robi takich jaj z cashoutem jak STS i to jest meritum sprawy. Robią sobie w tym zakresie żarty z klientów, szukam ludzi którzy zauważyli to samo / przekonali się na własnej skórze, żeby coś im napisać, nie reklamacje tylko ZGŁOSZENIE
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
PANOWIE TROCHĘ Z SZACUNKIEM DO SIEBIE!
TEMAT ZOSTANIE DALEJ, JEŚLI SIĘ NIE OPANUJECIE, POLECĄ OSTRZEŻENIA, A JAK NIE POMOŻE TO BANY.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Pewnie poleconym za potwierdzeniem? Hahahaha
Twoje uogólnianie prowadzi donikąd, nie potrafisz racjonalnie myśleć a jedynie egzystujesz. Nie masz żadnej wiedzy i umiejętności. Dialog z Tobą nie ma jakiegokolwiek sensu i StS to wie i na takich właśnie klientów liczy, oni będą napewno zadowoleni! To jest działanie z premedytacją
No tak, bardzo śmieszne. Bardzo. Moje nieracjonalne myślenie i egzystowanie doprowadziło mnie do wykonywania zawodu radcy prawnego. Więc utkaj się już tam, bo zaśmiecasz temat.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Przecież to zwykły błąd techniczny jakich codziennie w każdym buku wiele.
Żaden pracownik STS nie stwierdził &quot;ej patrz, jaką ogromną sumę 200 zł ma do cashoutu ten gracz, zablokuje mu tą możliwość&quot;.
Bukmacher nie ponosi odpowiedzialności za takie błędy (zgodziłeś się na to przy zakładaniu konta klikając &quot;akceptuje regulamin&quot;)
W tej sytuacji prędzej STS może czuć się pokrzywdzone tym, że bezpodstawnie nazywasz ich &quot;oszustami&quot;.
Bzdury, na jakiej podstawie twierdzisz, że to błąd techniczny? To żaden błąd techniczny, tylko celowa zagrywka.
No skoro tak twierdzisz ????
 
A 45

as1996

Użytkownik
Bzdury, na jakiej podstawie twierdzisz, że to błąd techniczny? To żaden błąd techniczny, tylko celowa zagrywka. Zdarzyło mi się to kolejny raz, więc błąd techniczny mieli w październiku / listopadzie i styczniu? Bzdura, podobna jak to, że Żaden pracownik STS nie stwierdził &quot;ej patrz, jaką ogromną sumę 200 zł ma do cashoutu ten gracz, zablokuje mu tą możliwość&quot;. Myślisz, że tylko ja mam taki problem? Jakby taka sytuacja dotyczyła 20 osób dziennie, to już im się opłaca. Zresztą tak naprawdę opłaca im się robić coś takiego na jednej osobie. Jeśli nadal utrzymujesz te błędy techniczne, to jak możliwe jest, że kontra zagrana na Japońca od początku do końca miała możliwość cashoutu? Przypadek? No bez żartów.... Główny kupon powinien mieć taką opcję od razu jak wszedł kurs 4, tym bardziej, że kurs na porażkę Japońca spadał, więc podwójny profit...
 
J 23

jarosz107

Użytkownik
Nie grajcie tam i po problemie. STS jest zbyt potężny żeby z nimi wygrać. Nie granie w nim jest najlepsza opcja i tyle. Ten ich chat i ogólnie całą ta ich strona to parodia. 1000 lat za bet365 i innymi normalnymi bukami.
Btw na priv mi annn pisałeś że pracujesz w kancelarii adwokackiej więc chyba powinieneś wiedzieć co można zrobić no chyba że jesteś zwykłym fejkiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
A 45

as1996

Użytkownik
No właśnie już poczyniłem kroki ku temu, nie pisałem nic do nich, opisałem dokładnie sprawę, zgrałem filmy na płytę, zrzuty ekranu, porównanie dwóch kuponów z odwrotnym zdarzeniem i opcją cashoutu tylko na jednym z nich i wysłałem do Ministerstwa Finansów. Zobaczymy co oni odpiszą, to oni im udzielili licencji, więc jakby nie patrzeć są pierwszą instytucją, która za nich odpowiada.
PS. Dodam, że gram na STSie dla zabawy, ale głównie mnie trzyma przy nich możliwość łączenia overów i underów na zawodników w meczach NBA. W każdym innym miejscu jedno zdarzenie danego meczu uniemożliwia dodanie kolejnego, tym niestety wygrywają...
 
A 45

as1996

Użytkownik
Przecież jak Ty prawnik im wyślesz zapowiadane &quot;ZGŁOSZENIE&quot; to mają cieplo
No i właśnie to jest różnica między nami, że Ty jesteś głupcem. Jak nazwałbyś pismo kierowane do MF ws. zabiegów oferowanych klientów przez STS? Donosem, pismem czy oświadczeniem? Jesteś głupi i nie odróżniasz takich rzeczy, a próbujesz mnie ośmieszyć... Ciekawe kim Ty jesteś z zawodu - stawiam, że jesteś na utrzymaniu rodziców ????
Zresztą nie dyskutuję z Tobą, bo widziałem 20 zrzutów ekranu - którymi chciałeś zabłysnąć, a się skompromitowałeś. Odpuść i idź stąd, po takim czymś nikt nie traktuje Cie poważnie.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Wszyscy tak narzekaja na tego stsa, tutaj, na live czacie, w sumie wszedzie. To wytlumaczcie mi jakim cudem to jest najwiekszy bukmacher w Polsce? Z najwieksza iloscia uzytkownikow i z najwiekszym obrotem i przychodami?
Sam sie spotkalem z podobnym przypadkiem co autor tematu, ale odpuscilem, chociaz wygrana, jak i postawiona kwota byla o wiele wieksza.
 
Do góry Bottom