>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

The Masters 2019 (13-20.01.2019)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
O&#39;Sullivan, Ronnie gra dzis bez jednej reki ? ????
To by nie było jego problemem, bo jest oburęczny. Problemem jest rywal, który nie ma wobec niego kompleksów, jest w formie i ma duuużą motywację by wygrać w końcu coś z wielkiej trójki UKC - Masters - MŚ. Trumpowi udało się już jedno, wyciągnął Ronniego z jego strefy komfortu, czyli zapewnił sobie kilka frejmów przewagi (teraz jest 5-1) i teraz to O&#39;Sullivan jest na musiku by ratować pierwszą sesję. Jeśli nie wyciągnie na 3-5 to każdy inny wynik sprawia że powrotu nie będzie i wieczorem Trump tylko dogra sobie te pare frejmów i dokończy robotę.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
To by nie było jego problemem, bo jest oburęczny. Problemem jest rywal, który nie ma wobec niego kompleksów, jest w formie i ma duuużą motywację by wygrać w końcu coś z wielkiej trójki UKC - Masters - MŚ. Trumpowi udało się już jedno, wyciągnął Ronniego z jego strefy komfortu, czyli zapewnił sobie kilka frejmów przewagi (teraz jest 5-1) i teraz to O&#39;Sullivan jest na musiku by ratować pierwszą sesję. Jeśli nie wyciągnie na 3-5 to każdy inny wynik sprawia że wieczorem Trump tylko dogra sobie te pare frejmów i wygra.
Wg mnie 1:7 ????
Wg mnie 1:7 ????
A raczej 1:8 bo w pierwszej sesji o ile się nie mylę rozgrywają 9 frameow
 
P 184

proosty

Użytkownik
PSOTNICK, mógłbyś się wypowiedzieć jak to widzisz teraz? bo nie wiem czy zamykać a mam 2,5 k do wyjęcia. Znasz się na snookerze jak chyba nikt na tym forum, oglądałem całą pierwszą sesję i nie poznaję Ronniego, nie jestem żadnym specem ani ekspertem, Trump gra super ale jak to z reguły jest w sesji wieczornej? wiadomo przewaga ogromna ale kto jak nie Roni ???? ? może jeszcze to wyciągnąć? zdarzało się w przeszłości, że takie coś wyciągał? bo nie wiem czy zamykać od razu czy zostawić a to pare stówek różnicy ????
Jakbyś mógł pare zdań byłbym mega wdzięczny !
 
P 254

pablo95

Użytkownik
PSOTNICK, mógłbyś się wypowiedzieć jak to widzisz teraz? bo nie wiem czy zamykać a mam 2,5 k do wyjęcia. Znasz się na snookerze jak chyba nikt na tym forum, oglądałem całą pierwszą sesję i nie poznaję Ronniego, nie jestem żadnym specem ani ekspertem, Trump gra super ale jak to z reguły jest w sesji wieczornej? wiadomo przewaga ogromna ale kto jak nie Roni ???? ? może jeszcze to wyciągnąć? zdarzało się w przeszłości, że takie coś wyciągał? bo nie wiem czy zamykać od razu czy zostawić a to pare stówek różnicy ????
Jakbyś mógł pare zdań byłbym mega wdzięczny !
Mogłem oglądać tylko dwie partie ale to co pudlowal Ronii to oczy przecieralem. Wczoraj oglądałem Trumpa i to co graf w defensywie to poezja. Kilka godzin może zrobić wielka różnice. Ale Ronii ten mecz przegrał. Już w głowie. Nie zdziwi mnie szybkie 3:0 i 10-1 w finale dla Trumpa. Ja bym zamykal
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
PSOTNICK, mógłbyś się wypowiedzieć jak to widzisz teraz? bo nie wiem czy zamykać a mam 2,5 k do wyjęcia. Znasz się na snookerze jak chyba nikt na tym forum, oglądałem całą pierwszą sesję i nie poznaję Ronniego, nie jestem żadnym specem ani ekspertem, Trump gra super ale jak to z reguły jest w sesji wieczornej? wiadomo przewaga ogromna ale kto jak nie Roni ???? ? może jeszcze to wyciągnąć? zdarzało się w przeszłości, że takie coś wyciągał? bo nie wiem czy zamykać od razu czy zostawić a to pare stówek różnicy ????
Jakbyś mógł pare zdań byłbym mega wdzięczny !
Nie było mnie na forum akurat kiedy pisałeś, ale i tak nie wiedziałbym co odpisać bo nie napisałeś na kogo postawiłes ???? Mam nadzieję, że stratny nie jestes. Generalnie jak jest możliwość zamknięcia z niewielką stratą to trzeba zamykać i nie być zachłannym ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom