>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

18. kolejka Bundesligi (18-20.01.2019)

Status
Zamknięty.
S 956

stroz890

Użytkownik
TSG 1899 Hoffenheim- FC Bayern Monachium
Rusza runda rewanżowa Bundesligi i od razu zaczynamy od ciekawego spotkania popularne Wieśniaki podejmą u siebie na stadionie Bayern który to będzie chciał zacząć wiosnę bo do odrobienia 6 pkt do prowadzącej w tabeli Borussii Dortmund. Jednak w tym meczu wcale łatwo oto być nie musi. Gospodarze sporo strzelają bramek ale także sporo tracą więc zapowiada to ciekawy spektakl i bardzo możliwe że z kilkoma golami. Ostatnie mecze bezpośrednie to wygrane gospodarzy 2-0 Hoffenheim i 3-1,5-2 dla Bayernu w Monachium.
Uważam że teraz padnie over 3 kurs 1.61 LV Bet. ✅
W tym wyrównanym meczu może być sporo walki więc wydaje się że dobrą opcją mogą być też kartki powyżej 3 kurs 1.59, over 3.5 - 2,01 też LV Bet. ✅
Póki co jeszcze nie ma w ofercie Fortuny bo tam jest możliwość łączenia tych zdarzeń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hoffenheim-Bayern M
Typ-over 9,5 RR
Kurs-1,85
Są to dwa zespoły grające ofensywny futbol, więc podczas spotkania będziemy mieć dużo sytuacji na strzelenie gola a co za tym idzie powinno paść sporo r.r co ma duże szanse na powodzenie, ponieważ tegoroczna obrona Bayernu Monachium nie wzbudza większego zaufania.
Wybór, który jest również wspierany przez zachowanie statystyczne obu zespołów.
Bayern sam powinien te 6-8 kornerów mieć a Wieśniaki swoje dołożą.
A jeśli chodzi a sam wynik to nie jestem przekonany o zwycięstwie gości,bardziej bym się skłaniał ku remisowi.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Jeszcze taka moja myśl odnośnie meczu Bayernu,widząc po zdjęciach Lewego to Bayern mocno przepracował okres zimowy,jego muskulatura robi wrażenie,pewnie niedługo zobaczymy go w.....MMA.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Augsburg - F. Dusseldorf
Typ: 2X ✅
Kurs: 1.9 (STS)

Wynik: 1:2

F. Dusseldorf jest zasłużenie o &quot;oczko&quot; wyżej w tabeli niż zespół z Augsburga. Obydwie prezentują raczej typowy dla siebie poziom drużyn solidnych ale bez większego potencjału na realne zagrożenie &quot;tuzom&quot; z czołówki. Dlaczego typuję w tym spotkaniu zwycięstwo gości (z podpórką)? Uważam, że Fortuna w tym sezonie gra naprawdę nieźle i zważywszy na końcówkę zeszłego roku oraz rezultaty - wygrane z Freiburgiem, Dortmundem i Hannoverem pozwala spojrzeć na tą drużynę jako na ambitną ekpię która pewnie przez wielu była skazywana na &quot;pożarcie&quot; a okazywało się, ze wcale nie są to &quot;chłopcy do bicia&quot;. Oczywiście był jeszcze TelecomCup gdzie niektóre tzw. topowe drużyny grały ewidentnie &quot;na pół gwizdka&quot; ale kolejna mała bo mała ale niespodzianka wisiała w powietrzu po remisie z Bayernem Monachium w finale. Naprawdę nie sposób nie docenić w jaki sposób Fortuna się rozwinęła. Oddając sprawiedliwość Augsburgowi to faktycznie na koniec roku też nie trafiali na łatwych przeciwników jednak w żadnym spotkaniu nie zwyciężyli. Fortuna zna smak zwycięstwa i myślę że jest szansa na to abyśmy zobaczyli, że sytuacja w tabeli to nie jest zwykły przypadek i gracze z Dusseldorfu znów pokażą ambicję i przynajmniej zremisują z drużyną typowaną na faworyta tego spotkania. Liczę na taką niespodziankę i na dalszą, dobrą serię drużyny która ma w nazwie ma &quot;szczęście&quot; ;).
Edit: No i gitara :cool:. Nie pomyliłem się - F. Dusseldorf ambitnie grała do końca.:beer:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 956

stroz890

Użytkownik
Hoffenheim-Bayern M
Typ-over 9,5 RR
Kurs-1,85
Są to dwa zespoły grające ofensywny futbol, więc podczas spotkania będziemy mieć dużo sytuacji na strzelenie gola a co za tym idzie powinno paść sporo r.r co ma duże szanse na powodzenie, ponieważ tegoroczna obrona Bayernu Monachium nie wzbudza większego zaufania.
Wybór, który jest również wspierany przez zachowanie statystyczne obu zespołów.
Bayern sam powinien te 6-8 kornerów mieć a Wieśniaki swoje dołożą.
A jeśli chodzi a sam wynik to nie jestem przekonany o zwycięstwie gości,bardziej bym się skłaniał ku remisowi.
też myślałem iść na początku w stronę rogów w tym meczu ale patrząc na ostatnie statystyki obu ekip nie mam przekonania czy przekroczą linię
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
R 5K

rosati

Użytkownik
Leverkusen - Gladbach over2,5 1,51 i over3,5 2,17
Po kiepskiej poprzedniej rundzie trenerem aptekarzy zostal P. Bosz, ktory po nieudanych wojazach wraca do Niemiec, jakby nie bylo trener stawiajacy na ofensywe w formacji 4-3-3 a jak wiadomo Leverkusen duzo lepiej czuje sie w ofensywie niz w defensywie, wg Kickera sklad ma wygladac tak
Hradecky - L. Bender, Tah, S. Bender, Wendell - Aranguiz - Havertz, Brandt - Bailey, Volland, Bellarabi
slaba defensywa ma zostac ukryta przez stricte ofensywne nastawienie, bo 5 zawodnikow jest typowymi graczami ofensywnymi. Celem Leverkusen jest walka o europejskie puchary, mala strata punktowa do miejsca 5 i wedlug mnie u siebie nie beda kalkulowac tylko strzelac.
Gladbach po rundzie jesiennej swietne 3 miejsce, ale to miejsce zawdzieczaja gra u siebie bo na Borussia Park w 8 meczach nie stracili nawet punktu, na wyjazdach wygladalo to slabo 2/3/4 bilans meczy i duzo wiecej goli tracili niz podczas gry u siebie.Z pewnoscia trener Hecking wyjdzie takze ofensywnie z 3 napastnikow w dzisiejszym meczu, co utwierdza mnie w typie.
Transferow podczas przerwy miedzy rundami nie bylo, wszyscy gracze sa dzis do dyspozycji trenerow, statystyk over/ under nie bede wklejal bo to mozna sobie sprawdzic.
Eintracht - Freiburg over1,5 1,20 over2,5 1,74 Waldschmidt strzeli gola 5,0 Jovic strzeli gola 2,05
Koncowka rundy dla graczy z Hesji byla nieudana, w 5 ostatnich meczach tylko jedna wygrana, na 1 nie gram bo Frankfurt jest nieobliczalny, lecz strzelac trio Jovic Rebic Haller potrafi, dlatego gram na over, defensywa nie jest mocna strona ekipy Adolfa Huttera,a Freiburg jest nie wygodnym rywalem ( remisy na wyjazdach z Hertha, Bayernem), mysle ze na Frankfurt, Freiburg nie wyjdzie defensywie bo sila ofensywy Eintrachtu jest ogromna, beda walczyli napewno o punkty i czuje ze cos strzela, a mecz skonczy sie 2-1 dla Frankfurtu.
Stuttgart strzeli gola 1,27
Sa pod sciana, slaba pierwsza runda musza walczyc o kazdy punkt, kupili solidnego Zubera z Hoffenheim, bo ofensywa byla na prawde slaba, Mainz lepsze u siebie niz na wyjezdzie, z pewnoscia powalcza o punkty, ale czystego konta po ich stronie sie nie spodziewam.
Wszystko 1xbet
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Patrząc na statystyki pierwszej wiosennej kolejki Bundesligi i bezpośrednie mecze między Schalke- Wolfsburg idę kolejny raz za ciosem i gram na kartki. Na jesień mecz między tymi drużynami był bardzo ostry 8 żółtych i jedna czerwona kartka. Wcześniej też raczej sporo ich było więc kursy wydają się dość korzystne i myślę że warto grać tym bardziej że szykuje się wyrównany mecz na styku co może wywołać sporo nerwowości na boisku.
+3,5 karki 1.63, +4,5 kartki 2.33
Bieda dzisiaj, kompletnie nic mi nie idzie ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom