>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
U mnie brak wyczucia lub brak konsekwencji.
W derbach zagrałem bramkę Chmielewskiego, to strzelił w następnym meczu.
Z Vitkovicami szukałem przełamania KV i grałem na nich handi +1.5 - zrobili to dziś :facepalm:
A to tylko przykłady z ostatniego tygodnia :worry:
Myślę że bardziej konsekwencji. W końcu lepiej uparcie na coś stawiać bo w końcu się uda niż co kolejka zmieniać koncepcje O ile w przełamania drużyn i wyniki sprawa się komplikuje bo w zależności od przeciwnika i miejsca rozegrania meczu dom/wyjazd kursy mogą się mocno wahać to akurat na strzelca ja bym typowal uparcie O ile oczywiście kurs jest na tyle rentowny że mimo kilku niepowodzeń na koniec przynajmniej się zwróci
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Bily Tigry Liberec - Verva Litvinov (+2,5) @ 1.45 ✅ 2-3 ✅
Przegrałem ostatnio dwa fajne kupony na Komecie,więc meczu Brna nie ruszam. Widziałem ich ostatni mecz z Litvinovem i na tą ekipę jutro zwrócę uwagę.
O Litvinovie ostatnio pisałem tak :
Litvinov też dość słabo. Niby tempo, defens i forehecking ok, ale brakuje błysku i wykończenia.
A po wygranym wyjazdowym meczu z Mistrzem tak:
Edit / : Jak to skomentowali w czeskim studiu hokey buly : Verva zatankovala vysoce oktanovy benzin
Do czego zmierzam. Litvinov wreszcie się przełamał. Wbili w Brnie 5 goli, a ich gra wyglądała naprawdę dobrze. I to nie było tak,że Kometa grała jakoś słabo(grała swoje),poprostu Verva weszła na obroty i wreszcie było wykończenie. Ogólnie Verva jest 4 ekipą sezonu na wyjazdach, potrafi zawalczyć i zagrać ciasny mecz. Pokazali się na początku sezonu, potem było słabiej,ale to dobry team. Lukes kb+✅, Hubl, Kaspar/ gol ✅, Valek, Petruzalek /gol ✅... tam ma kto grać. I tutaj trzeba szukać punktów i goli. Skoro potrafili wygrać z Mistrzem na jego terenie, to dlaczego mieli by nie powalczyć w Libercu?
Ja wiem,że Liberec ma mega serię, staty u siebie i nawet nie będę ich przytaczał. Jednak patrząc na ostatni mecz Liberca z HK, to ich hokej nie był jakiś porywający. Liberec miewa przestoje,co potrafi wykorzystać sprytny i czujny przeciwnik. A Livinov może ma jeszcze w baku ten mocny benzin ;-) A i team spirit może się pojawi po takim zwycięstwie. Kurs na Litvinov zdecydowanie wg. mnie zawyżony @ 5.80 Edit: kto zagrał ten ma ;)
Z graczy Liberca Hudacek i Redenbach / gol ✅ /kb+ po przyzwoitych kursach
Jutro powinienem mieć chwilę koło południa to coś jeszcze dorzucę na piątkową kolejkę.Spoglądam w stronę Zlina, Mladej ... Jak jesteście zainteresowani to dajcie like,bede wiedział,że czytacie. Na teraz już się nie będę rozpisywał, choć pewnie mógłym pisać i analizować pół nocy hehe, tym bardziej,że kursy na graczy wystawione ;)
I tutaj bez analiz lecz po dobrych kursach poszukam punktów / bramek V.Ruzicka, Svoboda (Pirati), Lakatos, Fort (Zlin), Irgl / kb 2+ ✅(Olomouc),Gryger/ gol ✅, Flek kb✅ (KV), Buchtele (Sparta) Marcinko/ gol ✅ (Trinec), Rolinek/ gol ✅(Pardubice), Zamorsky (HK) a tutaj już na granicy glupoty,bo kursy po 1.40 i niby pewniaki M.Ruzicka✅, Gulas✅, Kvapil, Holik✅ ;)
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wlasnie miałem pisac troche o meczu Liberec-Litvinow, ale juz kolega rybarz , ( zresztą wysokiej klasy fachowiec od tej ligi, ???? , napisał chyba wszystko,
Verva to nie jest tak słaby zespól jak wskazuje tabela, grajkow maja doswiadczonych, Pertuzalek, Lukes, Hubl, Mikus, na wysokie obroty wszedl Kaspar, który powiedział po meczu z mistrzem ze to zwyciestwo ich uskrzydli i chca isc za ciosem, obrona troche na nowo tworzona , jest kanadyjczyk Piche i dobrze wpasował sie bialorusin Graborenko, jutro ma zadebiutowac obronca Marek Troncinski który z niejednego pieca jadł chleb, wiec podejmuja walke i napewno beda grozni w koncowce sezonu, pamietam jak kolega rybarz na wstepnie sezonu napisał mi ze Litvinow prezentuje sie ciekawie , nikt nie odszedł, sa wzmocnienia i sztab trenerski do rzeczy i to pracuje ???? , co do gospodarzy to wiadomo, u siebie bardzo mocni, ale jak wyżej napisano sa przestoje i to fakt, ja licze ze po pieknej serii bedzie lekki zjazd formy a Verva zatankowana to pełna spawi jutro niespodzianke ???? ja zagram ryzykowny typ ale widze szanse i próbuje
Litvinow z x kurs 2,69 fortuna✅✅✅
i delikanie win ml 3,85✅✅✅

Gratki Panowie daliście rade:hokej:
rybarz gratulacje ode mnie za nominacje do tytułu znawcy/typera roku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze spogladam na taie mecze dzis:
KV- Sparta
/ Sparta z x
Prazanie ostatni dobry mecz w Wek Arena, na wyjazdach groźniejsi niz u siebie( taki znak firmowy w tym sezonie), KV mieli swoje momentum i sa nawet do ogrania ale daje podporke
Sparta z x✅✅✅
Mlada-Olomunc
Czekałem kiedy w Mladzie zacznie wszystkow funkcjonowac dłuzej niz tylko gra w kratke, ten zespoł był bardzo nieprzewidywalny w tym sezonie ale ostatni mecze moga napawac optymizmem, mimo ze goscie z Olomunca maja serie czterech przegranych to mysle ze dzie w RT nie daja rady gospodarzom
Mlada z x⛔⛔⛔
ako 1,95⛔⛔⛔
Myslalem jeszcze dołozyc Żlin plus 1,5 ale Piraci ostatnio tez nie najgorzej graja i sie zawachałem
Moze koledzy rybarz lub ocelovyfanda cos o tym meczu wspomna i albo mi odradza ten kierunek albo zachecą, bo mam dylemat
Pozdrawiam ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
KV-Sparta
Typ- 1T-2
Ja tam nie chcę się wtrącać do fachowców,bo nie wiele mądrego mogę powiedzieć,ale wypatrzyłem sobie taki typ.
Oparty na statach,na 5 ostatnich meczy między sobą Sparty na wyjezdzie,4 razy sparta prowadziła po 1 tercji,więc logicznie myśląc skoro fachowcy grają na Sparte,to ja idę po wyższym kursie i gram 1 t.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Myslalem jeszcze dołozyc Żlin plus 1,5 ale Piraci ostatnio tez nie najgorzej graja i sie zawachałem
Moze koledzy rybarz lub ocelovyfanda cos o tym meczu wspomna i albo mi odradza ten kierunek albo zachecą, bo mam dylemat
Ciężko z tym Zlinem. Ja bym tutaj poszedł bardziej w stronę obie strzelą 2+ / Edit: zapomniałem,że do bramki wrócił Kasik:]
Sparta fakt powinna ogarnąć mecz. Wzmocnili bramkę w postaci Svobody i atak Klima. Pozycja w tabeli już powinna ich motywować do zdobywania punktów. Pamiętajmy jednak,że KV u siebie grozne.
Do tego mecz piernikarzy z hutnikami też dla mnie nie jednoznaczny. Pamiętam zeszły sezon,gdzie Trinec nie mógł wygrać w Pardubicach. Ci są teraz w tragicznej formie,ale już nawet w tym sezonie ograli u siebie Trinec.
Za to kierunek w strone Mladej jak najbardziej właściwy. Już w zeszłej kolejce pokazali fajny hokej i u siebie powinni ogarnąć mecz. Do Olomouca wraca czołowa postać tej ekipy Zbynek Irgl,ale to i tak przy ostatnio świetnej defensywie Mladej nie wiele zmienia. W Mladej jeszcze trzeba wyróżnić Zejdla i Stastneho, czekam na dobry mecz Klepisa.
Mecze za kilkadziesiąt minut, także już nie przynudzam tylko biore się za kupony
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Pardubice - Olomouc (bez remisu) @ 1.74 ⛔:confused:????
Pardubice są w głębokim kryzysie. Ostatnie miejsce w tabeli, nie liczę ile już mają porażek z rzędu... skazani na play out. Najgorsze,że tam nie widać zmian na lepsze,ani poprawy formy. Z zespołu odszedł Troncinsky wymieniony z Verva za Porselanda. I jak tutaj jeszcze równowaga zachowana, to już odejście Wisharda, Treille, Hamerlika to znaczne osłabienia.W bramce został słaby Kacetl. I tak Dynamo zamiast się wzmacniać to się osłabia. Zwolniony trener bramkarzy za alko, główny trener Lubina to też nie jest wg.mnie trener który mógłby wyprowadzić ekipę z kryzysu (ostatnio wysłany na trybuny, bo zachowywał się hamsko i obrazliwie). Ogólnie atmosfera w drużynie tragiczna.
Co do Olomouca to sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Tam widać przede wszystkim zespołowość i walkę. Grają ofensywnie, dużo strzelają na bramkę. Ostatnio w zespole brakowało kapitana Zbynka Irgla, ale on już wrócił zaliczając 2 asysty z Mladą. Widać,że jest już zdrowy ⛔ a on w tym sezonie przeżywa drugą młodość i daje pewność drużynie. Do tego Ales Jerg/ gol✅ Ostrizek kb+✅,młody Galvas...
Ekipa Olomouca walczy o czołowe pozycje w tabeli, przełamali się ostatnio na wyjezdzie po 4 porażkach z rzędu , wrócił ich najlepszy gracz...no a Pardubice dno⛔
Zlin (bez remisu) - Mlada Boleslav @ 1.73 ✅
Do bramki Zlina wrócił Kasik. I bardzo dobrze, bo on w tej ekipie się odnajduje! To wyśmienity bramkarz. Wspominam jego wystepy z zeszłego sezonu, jak wyłapywał mecze dla Beranów.Ogólnie Zlin ma bardzo wyrównany team, grają i punktują zawodnicy wszystkich formacji. Jest dobra atmosfera po powrocie Kasika. W ostatnich 2 meczach wpakowali 9 goli tracąc 2. Poza tym Mlada leży ekipie ze Zlina. W obu meczach tego sezonu wygrane Beranów (5-3) i na wyjezdzie (3-2)
No a Mlada wydawało by się,że złapała stabilizację,ale ich ostatni mecz z Olomoucem znowu potwierdził problemy tej ekipy (1-4). Znowu mało widoczny Vondrka i Klepis. Czytelne dla rywala schematy w rozegraniu Przyciśnięta wydawało by się solidna obrona zaczęła popełniać błędy i tracić bramki. Mentalnie ta porażka na pewno im nie pomoże.
Co reszty spotkań to skłaniam się w kierunku HK/X, Kometa - Liberec (obie strzelą 2+) Kometa strzeli goli 2-3 @ 2.03 o_O, KV/X, Trinec-Pilzno (under 6,5), Litvinov - Sparta (under 6.5), ale tutaj bardziej instyktownie do głębszych analiz ;)
Co do zawodników na jutro to poszukam puktów/goli : Irgl (Olomouc), Mueller/gol ✅ (Kometa), Birner (Liberec), Zamorsky(HK), Ondracek/ gol ✅ (Zlin), Flek (KV), Raska kb ✅ (Pirati)
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To moze trzy grosze ode mnie
Żlin - Mlada
Berani ostatnio imponuja, powrot Kasika wprowadzil wiecej spokoju w szeregi obronne ekipy i w ataku wyraźna pewność siebie, mimo ze Mlada to nieprzewidwyalny zespół, to licze ze gospodarze pojda za ciosem a przynajmniej nie daja sie ograc w RT
Zlin z x kurs 1,49✅✅✅
Verva-Sparta
Ciezki mecz do typowania, ale jakos ostatnio naprałem przekonania do Vervy, poza tym ostatnie jej wyniki i gra rowniez daja powody do optymizmu, wygrana z Kometa i Libercem musi budzic szacunek, mimo ze Prażanie graja przyzwoity hokej a wyjazdy to ich znak firmowy to ide w kierunku zatankowanej Vervy ????
Litvinow z x kurs 1,52⛔⛔⛔
Sparta zabójczo gra na wyjazdach
HK-Vitkowice
Dla mnie wiecej jakosci w zespole gospodarzy, Vitkii solidny zespół ale nie wydaje mi sie zeby wywieźli 3 pkt
HK z xkurs 1,3✅✅✅
ako 2,94 fortuna⛔⛔⛔
Myslalem jeszcze by dorzucic Ocelari z x ale to Pilzno znow zaczyna czarowac, chociaz nie sadze by wywieźli z Werk Arena 3pkt✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Pilzno (-1,5) - Chomotov @ 1.74 3-2 ⛔
Kurs z tego co widzę poleciał. Nie ma się co dziwić. Pilzno na obecną chwilę gra o wiele lepszy hokej.Przede wszystki potencjał zawodników i tempo jest na wyższym levelu. Chomotov przed ostatni w tabeli. Przeciętniak , mają ostatnio trochę farta i wygrywają raczej ze słabeuszami. No a Pilzno u siebie do takich zdecydowanie nie należy. Ostatnio dość ofensywnie w 5 meczach 19 goli. Ostatnio bój z liderem w Trincu i wygarnięte zwycięstwo. Wcześniej pewne wygrane z HK i Olomoucem po 4-0...
Co do zawodników to standardowo pierwsza formacja Pilzna pp Gulas✅, Kovar✅, do tego Eberle, Straka, tutaj poszukam punktów i goli, bo spodziewam się ich sporo ze strony Pilzna
Pozdrawiam ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Typy kolegi@rybarz popieram i sie podpisuje pod nim również.
W pozostałych dwoch meczach nie wiem jak to wszystko sie ułoży ciagnie mnie w stronę gosci ale gram tutaj taki dubel ze obie druzyny strzela po 2+ , potencjały ofensywne duze ale zdarzają sie przestoje i można to wykorzystac.
W Libercu kurs 1.77 i Pradze 1.62
Ako 2.87 fortuna
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Za wielę nie napiszę,bo hokej to taki lużny temat,koledzy powyżej napisali kto czym dysponuje,ja się zabawię i zagram taki oto tripel.
Sparta ov5,5 1-4
Liberec ov5,54-3
Pilzno ov5,5 3-2
Ako-9.91
To tylko sport i może będzie na wesoło czyli hokejowe wyniki.
Nie polecam ale każdy może to zagrać.
było blisko......
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Pilzno wczoraj wygrało, ale po najprostszej lini oporu i na miarę przeciwnika. Typ nie trafiony, meczu nie widziałem,więc nie będe się mądrzył. Spodziewałem się,że więcej postrzelają.Szkoda kolejnego kuponu
Na dzisiejsze spotkanie staty, tabela,zwycięska passa, wzajemne pojedynki... wszystko wskazuje na łatwy win Vitkovic. Ja jednak uważam,że po facce, którą dostały Koguty w Pardubicach dzisiaj będą chcieli pokazać lepszy hokej ✅ 6-6
Zakładając taki scenariusz i patrząc na formę graczy z Olomouca, to trzeba wyróżnić Jana Knotka kb+ @ 2.11✅ Zawodnik meczu z Pardubicami,mocny nieustępliwy,gra power play (7+11) w tym sezonie. W wywiadach pomeczowych naładowany pozytywnie i liczę na kolejny jego dobry mecz.
Co do graczy Vitków to po dobrym kursie trzeba wyróżnić Kucsere kb+ @ 2.25✅✅ / 2 gole , bo też ostatnio w formie, gra power play, jest bardzo ofensywny i szybki... do tego kapitan Olesz też po dobrym kursie 2.06 ✅

Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Dzisiaj tak jak myślałem Olomouc urwał punkty w Ostravie.Fajny, ciekawy overovy mecz. Mimo,że typy dziś na zielono,to brakło mi konsekwencji w typach na Zbynka Irgla, a on dzisiaj zapakował 2 razy i rozegrał świetny mecz,którego spodziewałem się po nim w Pardubicach. W każdym razie warto na niego zwrócić szczególnąuwagę w następnych spotkaniach Kogutów i Alesa Jergla też ;)
Pirati Chomotov - Ocelari Trinec (bez remisu) @ 1.61 / (0-4) ✅
Od czego zacząć? Może od tego,że Trinec mimo ostatnich przegranych z mocnymi Pilznem i Libercem pokazał dobry ofensywny hokej. O potencjale tej ekipy nie ma co dyskutować. Choć trochę się wyeksploatowali ostatnio z mocnymi teamami to mam nadzieje,że nie zlekcewarzą przeciwnika. Fajnie byłoby zobaczyć wymianę ciosów. Ocelari potrzebuje się rozkręcać na koniec sezonu, z punktami ostatnio słabo. Są ciągle liderem i chcąc walczyć o puchar prezydenta (win w reular season) to z takim przeciwnikiem jak Chomotov trzeba wygrać...
Ostatnie 2 mecze rozegrane w tym sezonie między tymi ekipami to 2 razy win Trinca 4-1 /2-3 .
Trinec lider tabeli 72pkt, bramki 115-82, Chomotov przed ostatni 37 pkt 81-118
Pirati w ostatnich 5 meczach u siebie tylko 1 win i bilans bramkowy 12-18
Dla mnie Trinec jest faworytem i raczej zobaczymy kilka bramek ;)
Rozmyślam też nad Trinec /over 4,5 po ciekawym kursie @ 3.00
Co do graczy, to ostatnio przełamał się Bukarts, Marcinko filar ofensywy / u Piratów mocno ofensywny Svoboda, Duda w formie, także tutaj coś w kierunku goli / punktów poszukam.
Co myślicie? Jestem ciekaw Waszego zdania
Pozdawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Trudno sie nie zgodzic z kolegą rybarz , odnosnie Ocelari, dobry ofensywny hokej bez wzgledu na tafle, ławka długa, a dzis rywal jak najbardziej do ogrania bo ze Skoda to dostali najmnijeszy wymiar kary. Jak wczoraj zobaczyłem kurs ponad 2 na Trzyniec to juz wiedziałemz e to trza zagrac wiec gram czysta dwójke, co do bramek to nieraz roznie bywa wiec nie dokladam bo wcoraj do Pelikanów dolozylem bramki i sie przejechałem, wiec tak
Ocelari RT kurs 2,2 hit dnia fortuna (0-4) ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hejka:hokej:
Dzisiaj tak jak myślałem Olomouc urwał punkty w Ostravie.Fajny, ciekawy overovy mecz. Mimo,że typy dziś na zielono,to brakło mi konsekwencji w typach na Zbynka Irgla, a on dzisiaj zapakował 2 razy i rozegrał świetny mecz,którego spodziewałem się po nim w Pardubicach. W każdym razie warto na niego zwrócić szczególnąuwagę w następnych spotkaniach Kogutów i Alesa Jergla też ;)
Pirati Chomotov - Ocelari Trinec (bez remisu) @ 1.61
Od czego zacząć? Może od tego,że Trinec mimo ostatnich przegranych z mocnymi Pilznem i Libercem pokazał dobry ofensywny hokej. O potencjale tej ekipy nie ma co dyskutować. Choć trochę się wyeksploatowali ostatnio z mocnymi teamami to mam nadzieje,że nie zlekcewarzą przeciwnika. Fajnie byłoby zobaczyć wymianę ciosów. Ocelari potrzebuje się rozkręcać na koniec sezonu, z punktami ostatnio słabo. Są ciągle liderem i chcąc walczyć o puchar prezydenta (win w reular season) to z takim przeciwnikiem jak Chomotov trzeba wygrać...
Ostatnie 2 mecze rozegrane w tym sezonie między tymi ekipami to 2 razy win Trinca 4-1 /2-3 .
Trinec lider tabeli 72pkt, bramki 115-82, Chomotov przed ostatni 37 pkt 81-118
Pirati w ostatnich 5 meczach u siebie tylko 1 win i bilans bramkowy 12-18
Dla mnie Trinec jest faworytem i raczej zobaczymy kilka bramek ;)
Rozmyślam też nad Trinec /over 4,5 po ciekawym kursie @ 3.00
Co do graczy, to ostatnio przełamał się Bukarts, Marcinko filar ofensywy / u Piratów mocno ofensywny Svoboda, Duda w formie, także tutaj coś w kierunku goli / punktów poszukam.
Co myślicie? Jestem ciekaw Waszego zdania
Pozdawiam ????
Hejka:hokej:
Dzisiaj tak jak myślałem Olomouc urwał punkty w Ostravie.Fajny, ciekawy overovy mecz. Mimo,że typy dziś na zielono,to brakło mi konsekwencji w typach na Zbynka Irgla, a on dzisiaj zapakował 2 razy i rozegrał świetny mecz,którego spodziewałem się po nim w Pardubicach. W każdym razie warto na niego zwrócić szczególnąuwagę w następnych spotkaniach Kogutów i Alesa Jergla też ;)
Pirati Chomotov - Ocelari Trinec (bez remisu) @ 1.61
Od czego zacząć? Może od tego,że Trinec mimo ostatnich przegranych z mocnymi Pilznem i Libercem pokazał dobry ofensywny hokej. O potencjale tej ekipy nie ma co dyskutować. Choć trochę się wyeksploatowali ostatnio z mocnymi teamami to mam nadzieje,że nie zlekcewarzą przeciwnika. Fajnie byłoby zobaczyć wymianę ciosów. Ocelari potrzebuje się rozkręcać na koniec sezonu, z punktami ostatnio słabo. Są ciągle liderem i chcąc walczyć o puchar prezydenta (win w reular season) to z takim przeciwnikiem jak Chomotov trzeba wygrać...
Ostatnie 2 mecze rozegrane w tym sezonie między tymi ekipami to 2 razy win Trinca 4-1 /2-3 .
Trinec lider tabeli 72pkt, bramki 115-82, Chomotov przed ostatni 37 pkt 81-118
Pirati w ostatnich 5 meczach u siebie tylko 1 win i bilans bramkowy 12-18
Dla mnie Trinec jest faworytem i raczej zobaczymy kilka bramek ;)
Rozmyślam też nad Trinec /over 4,5 po ciekawym kursie @ 3.00
Co do graczy, to ostatnio przełamał się Bukarts, Marcinko filar ofensywy / u Piratów mocno ofensywny Svoboda, Duda w formie, także tutaj coś w kierunku goli / punktów poszukam.
Co myślicie? Jestem ciekaw Waszego zdania
Pozdawiam ????
Kolega pyta się o zdanie innych,więc pozwole sobie coś napisać,mimo że znawcą hokeja to nie jestem.
Typ na gości uważam za dobry,jedynie co mnie martwi to statystyki,gospodarze na 10 ostatnich meczy między sobą to 2-6-2,więc sporo remisów,myślę że z podpórką ten typ powinien gładko wejść.
Aha obie drużyny od 6 spotakań nie remisowały więc może dziś?
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Trzyniec po Spengler Cup traci więcej bramek, niż nas do tego przyzwyczaili. Moim zdaniem będą szukać powrotu do równowagi, dlatego jeśli miałbym coś dziś grać to Chomutov liczba goli -2.5 ✅ @1.56
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Zlin win - Olomouc @ 1.66⛔
Sporo opcji na jutro. Co do meczu w Zlinie,to do bramki Beranów wrócił Kasik i mocno trzyma 94,69%. Atak Zlina rozłożony na wszystke formacje. W ostatnich 3 meczach 9pkt , bramki 13-3! Teraz grają u siebie,gdzie potrafią mocno walczyć... A Olomouc się waha...w Ostravie Koguty ładnie pociągneli mecz, ale... wcześniej porażka w Pardubicach i sporo słabych meczy. Jak Sevci wyjdą na to spotkanie zmotywowani ,to powinni wygrać
Vitkovice- Liberec (ilość goli +1,5) @ 1.35⛔
Z zawodników dobrze wygląda Hovorka kb+ (Pardubice)
Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom