>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Analizowanie siatkówki - eksperci

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pałac Bydgoszcz - Bielsko-Biała 3:0
Bielsko Biała 1,72
Bielsko Biała -1,5 seta 2,47
Przed nami mecz 6 kolejki Polskiej ligi siatkówki kobiet. Ja już pograłem wczoraj ten mecz ponieważ kurs na gości był ponad 2, dziś spore spadki i już są faworytkami co od samego początku wydawało mi się, że faworytkami być powinny.
Bielsko Biała po pierwszej porażce 2:3 z Kaliszem, następne 3 mecze to już zwycięstwa za 3 punkty natomiast gospodynie z Bydgoszczy po 3 porażkach z rzędu przyszły 2 zwycięstwa 3:2 z Piłą i 3:0 z Kalisz.
Jeżeli miałbym oceniać kadrę obu ekip to zdecydowanie wyżej cenię zespół z Bielska - oceniam je na jakieś 5 miejsce.
Stawiam dość odważnie, że Bielsko po raz 4 raz z rzędu zdobędzie 3 punkty ale powinny sobie poradzić z drużyną z Bydgoszczy.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Lube Civitanova - Resovia Rzeszów
(Handicap punktowy +16.5)
typ Resovia kurs 1.60 Totolotek
Mecz oczywiście Lube Civitanova - Resovia Rzeszów. Mecz zapowiada się arcyciekawie. Według bukmacherów dość zdecydowanym faworytem jest zespół z Włoch. Ja bym tutaj nie skreślał Resovii. Jeśli chodzi o całe spotkanie na pewno czeka Resovie bardzo ciężkie zadanie, ale w handicapy jak najbardziej można celować. Ostatni mecz z Trentino pokazał, że Resoviacy w siatkówkę grać nie zapomnieli i mimo wyniku przegranego w trzech setach zagrali naprawdę dość dobrą siatkówkę. Ja dzisiaj liczę, że Resovia nie przegra tego meczu gładko i podejmie walkę z tak utytułowanym zespołem jakim jest Lube. Resovia po zmianie trenera widać, że odżyła. Chodzą pogłoski o ściągnięciu do swojego zespołu Bartosza Kurka. Jak wiadomo Ignaczak został prezesem Resovii więc bardzo dobrze znają się z Bartkiem więc ten transfer może lada moment nadejść. Rozgrywający Shoji wraca do bardzo dobrej gry widać, że Resovia wraca na właściwe tory i ja bym jeszcze Resovii w Plus Lidze nie skreślał. Play offy nadal możliwe więc z meczu na mecz poprawiać swoją grę i walczyć o korzystne dla siebie miejsce pod koniec tabeli w Plus Lidze. Także polecam dzisiaj pograć handicap w stronę Rzeszowa. Pozdrawiam trzymajcie się.
Stawka: 800 zł
EWK: 1126.40 zł
(Budzet przed kuponem: -69.60zł)
Budzet po zagraniu kuponu: -869.60zł
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bielsko Biała - Chemik Police (0:3)
powyżej 181,5 2,80
Dam jeszcze szansę drużynie z Bielska Białej, ostatnio mnie bardzo zawiodły gdzie przegrały 0:3 z Bydgoszcz ale mam nadzieję, że dzisiejszym meczem odkupią swoje winy a przeciwnik nie byle kto bo Mistrz Polski Chemik Police, które póki co wygrywają mecz za meczem - 6 zwycięstw z rzędu. Oczywiście w tym meczu także faworytem są goście ale czuję, że Bielsko Biała powalczy z mistrzem i wygra minimum 1 seta a to mnie mocno przybliży do overa meczowego chociaż jak widać bardzo ryzykuję po wysokim kursie.
Bielsko Biała u siebie ostatnie 5 meczy to 5 zwycięstw i oby ta seria nie została przerwana porażką 0:3.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Październik 2018r.

Podane Typy: 29
Wygrane: 15
Przegrane: 13
Zwrot: 1
Skuteczność: 53,6%

Taka ciekawostka, do 25 Listopada miałem aż 70% skuteczności! Bardzo szkoda tej końcówki miesiąca...
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
MKS Będzin - GKS Katowice
typ 2 kurs 1.67 Fortuna
GKS Katowice może i nie jest to zespół żeby zamieścić się w play-offach w Plus Lidze, ale po ostatnim meczu z Szczecinem na swojej hali pewnie pokonał Szczecin którzy byli w pełni dyspozycji jeśli chodzi o skład. W Szczecinie już było słychać o sytuacji finansowej może i to się przyczyniło do porażki. Meczu nie oglądałem ale wiem, że Szczecinianie mimo wszystko grali pełnym składzie. Ostatnie urwanie seta ONICO Warszawa,Bydgoszczy,Zawierciu. Będzin poza zwycięstwem nad Resovia bardzo efektownym z początku sezonu to niczym nie zachwyciła. Resovia była wtedy w katastrofalnej formie teraz już jest nieco lepiej więc na pewno na taki wynik by sobie nie pozwolili. Według mnie Katowiczanie przewyższają w każdym elemencie zespół z Będzina. Jedyny minus to jest taki, że spotkanie rozgrywane jest w hali w Będzinie, ale myślę że hala w tym meczu nie przesądzi o zwycięstwietylko umiejętności gdzie bez wątpienia lepsze moim zdaniem są w Katowicach. Pozdrawiam trzymajcie się.

Stawka
: 300 zł
EWK: 440.88 zł
(Budzet przed kuponem: +256.80)
Budzet po zagraniu kuponu: -43.20 zł
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 2:3
Jastrzębski -9.5
1,70
Lubin ostatnio sprawił dość sporą niespodziankę wygrywając 3:2 w Olsztynie ale dziś nie widzę możliwości aby tą niespodziankę powtórzyli. Jastrzębski po wpadce 0:3 z Bydgoszcz wygrali 3:1 z Resovią grając na dość pozytywnym poziomie, oczywiście nie powiem, że ten poziom u nich jest na szczycie bo forma jeszcze daleka od ideału ale na Lubin powinno wystarczyć. Max co może Lubin tutaj ugrać to 1 set ale wydaje mi się, że chociaż w 1 secie Jastrzębski odjedzie rywalom dość poważnie i ten handi będzie dość spokojnie pokryty.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Budowlani Łódź - ŁKS Łódź 1:3
ŁKS Łódź 2,08

Przed nami derby Łodzi w kobiecej siatkówce. Faworytem są gospodynie niby słusznie ale... w dalszym ciągu brakuje w zespole atakującej J. Brakocević, która jest najlepszą siatkarką w drużnie - fakt faktem w ostatnim meczu z Chemik Police dość niespodziewanie wygrały 3:2 bez Serbskiej atakującej. Myślę jednak, że dziś bez tej zawodniczki polegną już...
Jeżeli chodzi o drugą drużynę z Łodzi to kadrowo wyglądają bardziej okazale i tam gra nie spoczywa na 1 czy 2 zawodniczkach... Jest Bidias, Bociek, Efimienko-Młotkowska, Wójcik czy Nichol.
Obie drużyny mają bilans 7 zwycięstw i 1 porażka.
Moim zdaniem ten mecz jest 50 na 50 a bez Serbskiej atakującej nawet 40 na 60 dlatego wchodzę w wyższy kurs i gram na gości.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dynamo Moskwa - Arkasspor 3:0
poniżej 137,5 2,74
Zaryzykuję i wejdę w ten under meczowy. Obie drużyny w pierwszej kolejce przegrały swoje mecze 0:3 ale to zespół Rosyjski pokazał się z dużo lepszej strony ulegając 0:3 we Włoszech z Perugią i w każdym secie walczył, przegrali do 23, 25 i 21 natomiast Arkasspor przegrał u siebie 0:3 z Francuskim zespołem Tours.
Bardzo ciężko gra się na terenie Rosji, zespół z Moskwy ma dużo silniejszą kadrę jest np.
Y. Berezhko, S. Grankin, D. Kooy, A. Markin czy P. Kruglov.
Obie drużyny nie są w najlepszej dyspozycji o czym świadczą miejsca w swoich ligach - Dynamo Moskwa dopiero 9 miejsce natomiast Arkasspor dopiero 5 miejsce - oczywiście liga Rosyjska jest dużo mocniejsza od Tureckiej.
Oczywiście typ bardzo odważny bo może zakończyć się mecz 3:1 ale jednak po takim kursie myślę, że warto.
ACH Ljubljana - Zenit St. Petersburg 2:3
Zenit -13,5 1,50
poniżej 134,5 2,40
W tym meczu także powinno zakończyć się łatwo, szybko i przyjemnie dla gości.
Zenit to 2 a może i 3 półki wyżej od zespołu ze Słowenii, którzy będą za pewne walczyć chociażby o 1 zwycięstwo w grupie. Z Zenitem takich szans im nie daje i myślę, że chociażby Zenit przegrał seta to koniec końców wygrają minimum 14 małymi punktami. Na ryzyko stawiam taki under meczowy, który jest bardzo realny a kurs miły...
Zenit kadrowo jest naprawdę bardzo mocny, posiadają w swoich szeregach takie gwiazdy jak: G. Grozer, L. Divis, O. Camejo, S. Antipkin, A. Volkov czy E. Sivozhelez.
Chaumont 52 HM - VfB Friedrichshafen 3:0
powyżej 186,5 2,05
Czuje, że ten mecz będzie baaardzo długi i rozstrzygnie tie break ale dla bezpieczeństwa stawiam taki over, który może zostać pokryty spokojnie już w 4 setach. Obie drużyny zaprezentowały się dobrze w pierwszej kolejce, gospodarze zagrali bardzo zacięte spotkanie lecz przegrane 2:3 z Zenitem natomiast goście wygrali u siebie spokojnie 3:0 z Ljubljana. Jest to bardzo ważny mecz dla obu drużyn niby dopiero 2 kolejka ale wielce prawdopodobnie te dwie drużyny będą walczyły o drugie miejsce. Obie drużyny w dość dobrej formie i myślę, że to będzie bardzo dobry mecz.
Noliko Maaseik - PGE SKRA Bełchatów 3:0
powyżej 182,5 1,85
1:3 3,50
Już w poprzednim sezonie Noliko pokazywał, że u siebie potrafią walczyć z najlepszymi - porażka 1:3 z Trentino, zwycięstwo 3:2 z ZAKSA i Arkasspor i zwycięstwo 3:0 z Novosibirsk to wyniki z poprzedniej LM a składu jako tako nie zmienili. Noliko w pierwszej kolejce przegrali 1:3 na wyjeździe z BR Volleys natomiast Bełchatów wygrali 3:1 z Gdańskiem u siebie. Ogólnie SKRA na tą chwilę nie prezentuje swojej najlepszej siatkówki... Oczywiście są faworytem w tym meczu i zdziwił bym się gdyby przegrali ale nie chce mi się wierzyć, żeby to był szybki 3 setowy mecz. Czuję po cichu, że będzie 3:1 dla Bełchatowa.
forBet
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MKS Będzin - Trefl Gdańsk 0:3
powyżej 179,5
1,84
Będzin rozegrał już 6 pojedynków u &quot;siebie&quot; i w każdym meczu zdobywał minimum 1 seta a grał z mocniejszymi drużynami niż Gdańsk - ONICO, Jastrzębski, ZAKSA, Zawiercie, Katowice, Lubin.
Na Gdańsk spadły bardzo nisko kursy po euforii i zwycięstwie 3:0 w Lidze mistrzów gdzie chyba nikt się nie spodziewał, że wygrają aż tak łatwo no ale jak dla mnie to już kurs mocno poszedł w dół i idę w stronę overa.
PGE SKRA Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
powyżej 180,5
1,66
Nadal uważam gości za faworytów no ale już kursy mocno poleciały w dół 1,55 przesada, mam pograne na gości po kursie 1,75. Mimo wszystko Bełchatów to nadal drużyna klasowa i u siebie grają dużo lepiej.
Na pewno zmobilizują się po klęsce w Lm i dziś zagrają podwójnie zmotywowani dlatego idę również w stronę overa.
Bielsko Biała - Legionowo 3:1
Bielsko +86,5 1,75
Pograne mam na Bielsko po kursie ponad 3 teraz już mocno w dół poleciały kursy...
Bielsko gra poniżej oczekiwań, mają skład w miarę mocny z Zaroślińską na czele ale ostatnie wyniki to same porażki - muszą w końcu ogarnąć.
Legionowo pozytywnie póki co, wyniki pokazują, że grać potrafią. Dziś wydaje mi się, że obejrzymy spotkanie z minimum 4 setami dlatego wchodzę w taki over drużyny gospodyń.
Develpres Rzeszów - Wrocław 3:0
poniżej 134,5
1,62
Tutaj widzę szybkie 3:0 dla gospodyń. Ostatnio rozbiły Bielsko Biała różnicą koło 30 małych punktów.
Widać, że drużyna na fali... Zastanawiałem się nad mocniejszą linią ale jednak zdecydowałem pograć taką - muszą wybrać minimum 16 małymi punktami no oczywiście jeśli nie będzie wyniku na przewagi np 24:26 ale nie spodziewam się aż tak mocnego postawienia się gości.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Castellana Grotte - Sora 1:3
Grotte
1,52
Grotte -1,5 seta 2,04
Koledzy wyżej doskonale opisali już mecze i ja się podpisuję w 100% pod każdym z nich.
Castellana pomimo samych porażek nie prezentuje się najgorzej, oglądałem kilka ich spotkań i przegrywali nieraz pechowo. Kadrowo na pewno nie odstają od Sory a nawet moim zdaniem mają lepszą kadrę.
Mecz o tzw 6 punktów dla gospodarzy...
Perugia - Milano 3:0
Milano +21,5
1,55
Bardzo duże handi w stronę gości, którzy są 5-6 drużyną w lidze.
Perugia wzmocniona Kanadyjskim przyjmującym N. Hoag.
Milano nie powinni przegrać aż tak wysoko a mogą nawet się posilić o wygranie seta a może i coś więcej.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MKS Będzin - PGE SKRA Bełchatów 0:3
Będzin +2,5 seta 1,92
Będzin +1,5 seta 4,05
Dziś Bełchatów wystąpi bez M. Wlazłego, A. Szalpuka, R. Milczarka i P. Czarnowskiego.. O ile tych 2óch ostatnich to jednak rezerwowi to jednak Wlazły i Szalpuk są ważnymi postaciami. Będzin u siebie przegrywa ale walczy, prócz ostatniego meczu przegranego 0:3 z Gdańskiem to wygrywał seta z ZAKSA, Jastrzębskim czy ONICO więc dlaczego by nie ze SKRA? Zaryzykuję również wygranie 2óch setów po pięknym kursie, zobaczymy co z tego wyjdzie.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - Virtu Warta Zawiercie 3:1
3:1 3,15
Od rana coś mi podpowiada taki wynik więc spróbuję...
Jastrzębski Węgiel zdecydowanym faworytem jest grając u siebie, Zawiercie jest bardzo groźnym przeciwnikiem, ostatnio mecz z ZAKSA zakończył się właśnie takim wynikiem ale Zawiercie w tym spotkaniu mogło nawet powalczyć o zwycięstwo bo 5 set był naprawdę bardzo blisko.
Nic nie słyszałem o brakach w obu drużynach.
Jastrzębski Węgiel w przerwie świątecznej rozegrał 2 sparingi z ZAKSA jeden wygrali 3:1 drugi przegrali 2:3.
W pierwszym meczu w tym sezonie Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z Zawierciem po bardzo zaciętym meczu 3:2. Dziś będzie troszkę powrotów do Jastrzębskiego, w Zawierciu grał M. Masny, który występował w Jastrzębiu no i trener M. Lebediew występował 3 lata.
Forma bardzo podobna obu zespołów idę w dokładny wynik 3:1.
Powodzenia​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trefl Gdańsk - Noliko Maaseik 3:1
Maaseik +1,5 seta 1,50
Pomimo tragedii jaka stała się w Gdańsku mecz nie został przełożony lecz zostanie rozegrany bez publiczności co jest ważną informacją gdyż wiemy jak kibice nieraz potrafią podnieść do walki drużynę. Noliko ostatnio wygrało z Bełchatowem3:0 a Gdańsk jest dużo słabszy od SKRY - wiadomo mecz meczowi nierówny.
W Noliko znajdziemy Polskiego atakującego R. Wójcika czy przyjmującego Estonii znanego z Polskich hal R. Pupart czy rozgrywający Kanady J. Blankenau - oczywiście jest to 2gi rozgrywający Kanady.
Oczywiście nie mówię, że tragedia będzie jedną wielką przyczyną do tego, że zespół Gdańsk przegra - nie... ale i forma nic nie wskazuje, żeby byli faworytami.. Moim zdaniem do dubla kurs fajny.
SSC Berlin - PGE SKRA Bełchatów 0:3
powyżej 178,5 1,55
Berlin +1,5 seta 1,60
Wybiorę jedną z tych 2óch opcji. Po pierwsze, Berlin nie jest słabą drużyną, mają w swoim składzie takich siatkarzy jak. N. Le Goff, B. Patch, A. White, D. Watten czy J. Jendryk. Porażka 0:3 z Gdańskiem to moim zdaniem wpadka... Berlin u siebie sprawiał wiele problemów mocnym drużynom i nie spisywał bym tutaj na straty Berlina. Do Niemiec na domiar złego nie pojechał M. Wlazły więc jest to duże osłabienie. A. Szalpuk niby pojechał ale czy zagra na 100%? Nie wiadomo.

GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0
Zawiercie 2,43
Zawiercie +1,5 seta 1,70
Mecz 19 kolejki lecz rozgrywany dużo wcześniej dlatego podaję go tutaj na 16 kolejkę.
Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu klubów gdyż zajmują odpowiednio 7 i 6 pozycję. Katowice u siebie rozegrał póki co tylko 4 spotkania z czego wygrali 3 i przegrali 1 - 3:1 z Olsztynem, 3:0 z Bełchatowem i 3:1 z Gdańskiem natomiast przegrali 0:3 z Lubinem. Zawiercie na wyjeździe rozegrało tych meczy już 6 i bilans wynosi 50% 3 zwycięstwa i 3 porażki - wygrali 3:0 z Bydgoszcz, 3:2 z Będzin i 3:2 z Olsztynem natomiast przegrywali cały czas tym samym stosunkiem 1:3 z Jastrzębskim, ZAKSA i ONICO.
Uważam, że nieco mocniejsze jest Zawiercie dlatego idę w ich kierunku. Oczywiście nie jestem pewny ich zwycięstwa bo Katowice także pokazują, że potrafią grać i jeśli tylko K. Butryn i T. Rousseaux odpalą to ciężko ich zatrzymać natomiast uważam, że równiejszym zespołem jest Zawiercie i te minimum 2 sety ugrają.​
Budowlani Łódź - Bielsko Biała 0:3
powyżej 143,5 1,70
Bielsko Biała +2,5 seta 1,70
Bielsko Biała +1,5 seta 4,1
Zespół gości nie prezentuje jeszcze siatkówki takiej na jaką je stać... Mają w miarę dobry skład i na pewno są w stanie walczyć z top4 niestety póki co przegrywają z tym top4 już 4krotnie - 0:3 z Rzeszowem, 0:3 z Chemikiem, 0:3 z ŁKS Łódź i 1:3 z Budowlani. Ryzykuję jeszcze raz i stawiam na przynajmniej 1 seta w wykonaniu gości i pokrycie tego niskiego overa.
Budowlani grały 3 dni temu ciężkie spotkanie wygrane na wyjeździe 3:2 z Rzeszowem a Bielsko Biała podbudowane dwoma kolejnymi zwycięstwami 3:1 nad Legionowo i Kaliszem.
Zaryzykuję również na 2 sety gości.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Monza - Padova typ 1 @1.65 fortuna
Oba zespoły walczą o zagraniu w play-offach w lidze włoskiej. Monza ostatnio rozegrała mecz w Challenge Cup wygrywając z Crvena Zvezda w czterech setach. Ostatnie wyniki w lidze to porażka po tie-breaku z Ravenna, porażka z Verona w trzech setach, z Trentino dopiero po tie-breaku. Zwycięstwo ostatnio przydarzyło się z Latina w czterech setach. Jeśli chodzi o wyniki Padovy to zwycięstwo dopiero po tie-breaku z Sora. Wygrana z zespołem który jest na spadku w trzech setach - Castellana. Trzy porażki z rzędu z Milano, Lube, Latina. Jeśli chodzi o składy to znacznie lepiej wyglądają względem sportowym według mnie zdecydowanie zespół gospodarzy. Monzie są tacy zawodnicy m.in jak: Yosifov, Ghafour to są naprawdę dużo znaczący dla zespołu zawodnicy. Padovie znaczący zawodnicy to Torres który miał bardzo dobry sezon w ZAKSIE i Travica niegdyś czołowy rozgrywający Włoch. Ja idę tutaj w gospodarzy ponieważ wydaję mi się to zespół, który jest w lepszej formie, grają na swojej hali i według mnie tak jak powiedziałem są po prostu na ten moment lepszym zespołem od zespołu gości. Pozdrawiam trzymajcie się.
Stawka: 397.68 zł
EWK: 577.43 zł
(Budzet przed kuponem: +397.68)
Budzet po zagraniu kuponu: 0 zł
 
Do góry Bottom