>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16 Kolejka PlusLigi (18.01-21.01.2019)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0
Zawiercie
2,43
Zawiercie +1,5 seta 1,70
Mecz 19 kolejki lecz rozgrywany dużo wcześniej dlatego podaję go tutaj na 16 kolejkę.
Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu klubów gdyż zajmują odpowiednio 7 i 6 pozycję. Katowice u siebie rozegrał póki co tylko 4 spotkania z czego wygrali 3 i przegrali 1 - 3:1 z Olsztynem, 3:0 z Bełchatowem i 3:1 z Gdańskiem natomiast przegrali 0:3 z Lubinem. Zawiercie na wyjeździe rozegrało tych meczy już 6 i bilans wynosi 50% 3 zwycięstwa i 3 porażki - wygrali 3:0 z Bydgoszcz, 3:2 z Będzin i 3:2 z Olsztynem natomiast przegrywali cały czas tym samym stosunkiem 1:3 z Jastrzębskim, ZAKSA i ONICO.
Uważam, że nieco mocniejsze jest Zawiercie dlatego idę w ich kierunku. Oczywiście nie jestem pewny ich zwycięstwa bo Katowice także pokazują, że potrafią grać i jeśli tylko K. Butryn i T. Rousseaux odpalą to ciężko ich zatrzymać natomiast uważam, że równiejszym zespołem jest Zawiercie i te minimum 2 sety ugrają.​
 
kruchyczesiek 94

kruchyczesiek

Użytkownik
Rodom - Lubin
over 147,5 punktów
kurs 1,84 na Fortunie
Kursy sugerują iż ma to być &quot;spacerek&quot; dla Radomia (1,08 vs 6,20), jestem jednak odmiennego zdania. Gospodarze po dobrym początku sezonu ostatnio nieco spuścili z tonu, co chociażby było widać w ostatnim meczu z Olsztynem. Goście z kolei mimo iż są daleko w ligowej tabeli to potrafią powalczyć w wielu meczach, w ostatnim meczu rezerwowi wyciągnęli wynik 0:2 na 3:2 z Bydgoszczą więc morale zespołu są na pewno na wysokim poziomie i będą chcieli również tutaj powalczyć o punkty ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Katowice - Rzeszów 2.60 etoto ✅✅✅

GKS rozpoczął ten rok imponująco 2 mecze dwie pewne wygrane i 6 punktów, a grali nie z byle kim bo Gdańskiem i ostatnio z Zawierciem (To samo Zawiercie dziś ograło ONICO za 3 punkty). Środowy mecz z Wartą w &quot;Spodku&quot; stał na wysokim poziomie, GKS zagrał bardzo dobrze blokiem, a mvp zasłużenie zgarnął Rousseaux. Nawet widze tu rezerwy bo Butryn nie skończył sporej ilości piłek, za to nadrobił na zagrywce (jeden z asów 127km/h!). Ogólnie w drużynie Piotra Gruszki panuje świetna atmosfera, siatkarze cieszą się grą, widać to gołym okiem. Zdecydowanie inaczej to wygląda w Rzeszowie, problemy od samego początku sezonu. Później trochę lepsza gra, ale po przerwie świąteczno-noworocznej zostali rozbici w Warszawie. Mecz tym razem odbędzie się na hali w Szopienicach. Uważam, że kursy są źle wystawione, bo mimo lepszych personaliów w Resovii to GKS dla mnie jest faworytem. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
GKS Katowice - Asseco Resovia
Typ:
T. Rosseaux powyżej 16.5 punktów (zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie)
Kurs: 1.85 forBet
Szykuje nam się ciekawe spotkanie. Z jednej strony GKS, który z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. A z drugiej Resovia, która mimo kłopotów ma w składzie bardzo dobrych zawodników i cały czas jest groźna. Wytypować wynik nie będzie łatwo zatem spróbuje z punktami zawodników. Pierwszy do głowy przyszedł mi Rosseaux. Przyjmujący Gieksy po ostatnich meczach błyszczy. Nawet Butryn jest w jego cieniu. Świetnie rozumie się z rozgrywającym, który bardzo często dogrywa mu piłki. Nie bez powodu w meczu z Zawierciem, belgijski zawodnik otrzymał MVP. W trzy setowym pojedynku zdobył 18 punktów, zaś w meczu z Treflem aż 22 pkt. (cztery sety). Według mnie ta linia jest rozsądna do gry. Trzeba wykorzystać fakt, że Rousseaux jest w świetnej formie. Jak zwykle im więcej setów, tym lepiej dla typu.
⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom