>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO Minor - IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Minory - IEM Katowice 2019
W środę 16 stycznia rozpoczynają się pierwsze lanowe turnieje w tym roku. Walka toczyć się będzie o miejsce na Majorze, który odbędzie się w Katowicach w połowie lutego (kwalifikacje).
Zasady: odbędą się cztery Minory w każdym z regionów (Europa, Ameryka, CIS i Azja). Do turnieju głównego przejdzie 10 drużyn (dwie z każdego regionu, co daje nam 8 ekip z głównych Minorów ale na końcu zostaną rozegrane specjalne play-offy, które wyłonią jeszcze dwie drużyny)
Szczegółowy harmonogram, grupy itp. pod tym linkiem:
http://cybersport.pl/178703/poznalismy-grupy-harmonogram-katowickich-minorow/
Przed nami sporo meczów, zatem okazji do obstawiania nie zabraknie ????
Serdecznie zapraszam do podawania swoich typów z analizami, mile widziane również propozycje długoterminowe. Życzę wszystkim powodzenia!! ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
https://www.hltv.org/matches?event=4207 - Azja
https://www.hltv.org/matches?event=4209 - Ameryki
CIS + EU Viewers guide https://www.hltv.org/news/25822/cis-europe-minors-viewers-guide
Powyżej linki do harmonogramów. Jak na HLTV wlecą viewers guide to podmienię linki.
Generalnie co do faworytów - w Europie będzie ciężko przewidzieć zwycięzcę. Myślę, że w tym regionie to najważniejsze będzie znaleźć się wśród 3 najlepszych - nie bardzo widzi mi się sytuacja w której trzeci zespół EU minor, niezależnie kto nim zostanie nie wywalczy awansu z dodatkowych eliminacji.
Sprawy na pewno nie ułatwia fakt, że pierwsze mecze gramy Bo1. Do tego IMHO grupy mocno nierówne - z grupy B powinny bez większych problemów wyjść ENCE i North, natomiast grupa A wygląda na taką mini grupę śmierci. Faworytem oczywiście myszy, ale potem? Valiance zbudowało fajną pakę, Vitality - zobaczymy jak po zmianach ale Zywoo czasem dostaje wg mnie za mało wsparcia. No i Optic - nie przekonują mnie swoją grą, ale na takim turnieju mogą zaskoczyć, zwłaszcza, że z całego tego towarzystwa to największa presja będzie na mouz.
W CIS wydaje się że awansować powinny AVANGAR i Gambit a o trzecie miejsce powinny walczyć Spirit, Nemiga i pro100. Natomiast w tym regionie i Bo1 na start to daleki jestem od typowania wyników pierwszej rundy.
W Azji wobec nieobecności (awansowali z majora) TyLoo to faworytem numer 1 są Renegades. Z tego zestawu awansować po prostu muszą, a o drugie miejsce walczyć powinno MVP PK i Grayhound.
W Ameryce znowu faworytem będą gracze NRG - ciekawe czy tym razem zagrają na miarę oczekiwań czy znowu będzie gigantyczne rozczarowanie. Ja jestem bardzo ciekaw co i na ile dał radę wypracować z EnVy karrigan. NRG, eUnited, Bravado (o ile problemy finansowe nie odbiją się na ich dyspozycji) i EnVy. Tak bym widział półfinalistów. NRG wydaje się naturalnym faworytem, o 2-3 miejsce bić się powinno Bravado i eU ale może gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
W przypadku minorów ruszających w tym tygodniu niewiadomą będzie tylko/aż forma drużyn po przerwie. Dla Azji i Ameryki dojdzie do tego zmiana strefy czasowej. Pamiętając jak dziwacznie układały się dotąd pierwsze turnieje po takich przerwach to odpuszczę chyba pierwsze mecze. I to nawet w sytuacji gdy margines błędu w tak ważnym turnieju jest żaden. Zespoły pewnie przygotowane, mogły (pewnie grały) grać na siebie PCW - zobaczymy jak się ułoży. Mam nadzieję że poziom będzie adekwatny do stawki tego turnieju. Dla tych 32 drużyn biorących udział nie ma ważniejszego turnieju w pierwszym kwartale.
W temacie swoim w VIP proponowałem typy na zwycięzców minorów w Azji i Ameryce, ale kursy wyraźnie poleciały i chyba nie ma bardzo sensu tego grać już
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
eX Space Soldiers - ENCE (-4,5) @1,9 ✅✅ 6-16
Z jutrzejszych spotkań zagram tylko to. Czemu tak? Bo Turcy przed eliminacjami stracili swojego najlepszego zawodnika, który zazwyczaj sam ciągnął im grę. Po stracie Xantaresa, który odszedł do BIG nie widzę ex-SS w tych eliminacjach i logika wskazuje, że odpadną w grupie. Z całym szacunkiem do Yam&#39;a, który go zastąpił - tych 2 zawodników nie idzie porównać do siebie. Ostatnio pogrywał sobie w Australii, ale umówmy się - tamtejsze ligi to nie ten poziom. Majer w wywiadzie mówił, że trenowali tydzień, co przed najważniejszym turniejem w roku to nic. Dodatkowo brak organizacji na pewno w tym nie pomagał w przygotowaniach.
Co do ENCE - powinni z North walczyć o pierwsze miejsce w grupie, a później chociaż o 3 miejsce, które zapewni dodatkowe eliminacje. W tamtym sezonie zaliczyli kilka fajnych turniejów (chociażby StarSeries czy Dreamhack Winter) i ten na pewno będą chcieli zacząć z dużym impetem dostajac się na Majora. Pokonanie ex SS powinno być dla nich pierwszym krokiem i mam nadzieję, że zrobią to przekonująco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
uzytkownik-24118 2,1K
Maj3r mówił dla Hltv że zyskali spokój i doświadczenie mimo utraty siły ognia. Ja się z tym średnio zgadzam. Do tego zmienili role - yam wziął awpe. Przygotowywali się podobno tydzień. Nie powinni tu osiągnąć zbyt wiele, bo xantares znaczyl dla nich bardzo dużo. Pytanie jak pula, ale wątpię żeby w tak krótkim czasie przygotowali coś super.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nemiga - Spirit
godzina 10:00

Spirit jest bez wątpienia faworytem do wyjścia z grupy i na inauguracje Minora z regionu CIS zagrają przeciwko ekipie z Białorusi. Zawodnicy Nemiga Gaming mimo, że grają ze sobą już jakiś czas, to nie zaliczyli zbyt wielu sukcesów. Fakt, podczas kwalifikacji do Minora wygrali miedzy innymi z Gambit, ktore było jednak wówczas bez formy. Poza tym nie było rewelacji.
Spirit, według światowego rankingu hltv przewyższa swoich dzisiejszy rywali o 26 pozycji. Na dodatek pokazują, że są w formie. W styczniu ograli dosyć groźne ostatnio x6tence Galaxy oraz Bpro. Udowadniając, że podtrzymują swoją świetna dyspozycje z końcówki ubiegłego roku gdzie nie było na nich mocnych. W grudniu nie przegrali żadnego meczu, a grali nawet na Optic, RR czy Vitality. Tworzą zgrany kolektyw i mają mocny skład. Cóż, większość argumentówprzemawia za nimi, oby tylko mnie dziś nie zawiedli. Gram -5,5 ale rozsądną opcjawydaje się być również -4,5 rund.
Typ: Spirit handicap (-5,5) rund @1.95
lub bezpieczniejsza opcja (-4,5) @1.78 LVBet
⛔⛔Szkoda bo zapowiadało się dobrze ale ze stanu 7:14 zrobiło się 15:15
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
No I Panowie mamy niespodzianki. Ogólnie to zagralem ence , I windigo po kursie 1,62 han +4,5. Nie mogłem poogladać meczu ale wynik mnie zachwyca. Oglądał ktoś mecz? Jak oceniacie oba mecze I ogolnie dzisiejsze mecze?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Niestety dopiero wróciłem z pracy. Ale tak patrząc na mapy to ciekaw jestem jaki będzie (o ile ktoś zdąży wystawić) kurs na Windigo +1.5 z ENCE? Finowie ban cache to inferno powinno zostać Bułgarom do gry
Generalnie nie spodziewałem się (nie sprawdziłem) że North tak biednie z mapami. Ale i tak granie overpassa z Windigo niezależnie od puli w ich sytuacji to zła sytuacja (wolałbym już chyba mirage z nimi grać). Oglądał ktoś mouz z Valiance? Myszy tak słabo czy Valiance zagrało taki fajny mecz?
Pójdę tym tropem - gram over 2.5 w meczu ENCE - Windigo. Ban cache, nuke. Inferno od Bułgarów Od Finów mirage/train. Deciderem może overpass
Powyżej 2.5 @1.85 STS mecz o 19:00
Do tego live można próbować na mapie Bułgarów - albo handi albo win
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Niestety dopiero wróciłem z pracy. Ale tak patrząc na mapy to ciekaw jestem jaki będzie (o ile ktoś zdąży wystawić) kurs na Windigo +1.5 z ENCE? Finowie ban cache to inferno powinno zostać Bułgarom do gry
Generalnie nie spodziewałem się (nie sprawdziłem) że North tak biednie z mapami. Ale i tak granie overpassa z Windigo niezależnie od puli w ich sytuacji to zła sytuacja (wolałbym już chyba mirage z nimi grać). Oglądał ktoś mouz z Valiance? Myszy tak słabo czy Valiance zagrało taki fajny mecz?
Valiance zagrało bardzo fajnie i mogli (a nawet powinni) skończyć ten mecz sporo szybciej. I to pomimo tego, ze to Mous miało zdecydowana przewagę w entry fragach (21-9) to i tak Valiance potrafiło wychodzić z trudnych sytuacji. Fajna gra drużynowa, solidnie indywidualnie fajnie się to oglądało. W mous zabraklo młodych, ropz i sunny poza gra i jutro nie będą mogli sobie pozwolić na tyle błędów. Chociaż na Optic i to powinno wystarczy, bo dzisiaj wyglądali słabo.
Windigo oglądałem tylko na początku i tutaj nie wiem co o tym myśleć. Bardziej bym się skłaniał ku temu, ze North zagrało beznadziejnie niż Bułgarzy wybitnie. Zagrali po prostu bardzo solidnie, nie popełniając żadnych błędów, a wykorzystali kazdy najmniejszy blad przeciwnika i to wystarczyło na słabych norwegów. Mecz z Ence powinien powiedzieć trochę więcej. O mape powinni powalczyć, a może zaskoczą kolejny raz.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Krótko bo do rozpoczęcia czasu niewiele
Windigo (-2,5) - Ence (2 mapa) @2 1xbet ⛔⛔ z North wyglądali solidnie, tutaj bez komentarza. Szkoda, ze North jutro z SS, bo można by grac przeciwko nim.
Druga mapa będzie inferno czyli wybór Bułgarów. Ence tej mapy praktycznie nie grywało, a jeśli już to wyniki beznadziejne. Przegrane z takimi drożynami jak SuperJymy, Monopol czy właśnie z dzisiejszym przeciwnikiem - Windigo 16-11. Bułgarzy tutaj na 12 rozegranych map 9 wygranych, chyba ich najmocniejsza mapa. Czasu na przygotowanie mieli sporo, ale tutaj Windigo powinno powalczyć, bo z North wyglądali bardzo solidnie.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Nie obstawialem Windigo na inferno i cale szczescie, bo chcialem. Widac jednak ze to sa onlinerzy. Rozumiem porazke, ale do 3? To wygladalo jakby tier 1 gral z przedszkolakami.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wczoraj niestety BET mi nie wszedł. Dzisiaj jednak myślałem nad AKO mousesports + North?
Jedynie jakie mam wątpliwości czy to by nie było za proste? Przeciez myszy były faworytem tego Minora. A w drugim meczu też raczej North. Kursy niestety dość marne, lecz szansa na wygranie moim zdaniem bardzo prawdopodobna. Czy macie inne zdanie?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Też o tym myślałem, ale kurs ~1,65 chyba nie do grania. North zagrało wczoraj beznadziejnie tego overpassa przeciwko windigo. Ale ten mecz to chyba samym vetem sobie przegrali. Później bułgarzy zostali zweryfikowani przez Ence i to mnie tym bardziej zniechęca do grania na North po 1,2. Wiem, że grają na bardzo słabe SS, ale do mnie to nie przemawia, Myszy powinny dać radę, ale za ~1,3 też podziękuję.
Ja poczekam co się stanie tutaj i w decydujących meczach poszukam czegoś w stronę mapy dla Windigo na swoim wyborze, a być może i meczu.Akurat przeciwko North ten mappool mają ok i nie powinni przegrać 2-0 Jak będą znane mapy przed meczem i dam radę to tutaj podam,
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
North po 1.2 ... to samobójstwo ... na prawdę nie polecam, duńczycy coś podformą
Okej no ale oceniać formę po jednym spotkaniu i jednej mapie też się trochę mija z celem.
Ustalmy fakty:
ex-Space Soldiers bez XANTARESA sobie trudno wyobrazić aby zaistniało. Po drugie nawet z nim przegrali ostatnio 2:0 z Duńczykami.
North to jednak bardzo skillowi zawodnicy. Pierwszy mecz mogli zagrać słabo ale teraz tego nie zepsują. Pobrałem dokładny wynik 2:0 w fortunie po @1.70 i tyle, zobaczymy...
@edit: i jest ✅ ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Valiance - ENCE @2,8 1xbet ⛔⛔ 16-9 11-16 9-16 ugrali na początku mapę przeciwnika, ale nie dociągnęli do końca
Krótko: Po tym co gra na tym turnieju Valiance spodziewałem się, że kursy będą bliskie 50-50 a nie taka rozbieżność. 2 razy wygrana z mous (fakt, na pewno nie tak przygotowanym jakby chcieli ale mimo wszystko) i ten mecz z Vitality, który też mogli (powinni?) wygrać. Na tym mirage mieli już 13-9 z tego co pamiętam i głupio przegrali na eko/kevlar+pistol. Gdyby nie to tamten mecz by też wzięli i wyszli z pierwszego miejsca.
Ence cały czas dla mnie zagadka. Wygrali z eX SS ale to akurat zrobiłby każdy na tym turnieju. Potem wygrana z Windigo 2-0 ale to też w mojej opinii drużyna słabsza od Valiance.
Nawet jeśli Ence powinno być faworytem to na pewno nie w takim stosunku i dlatego idę w stronę &quot;serbskiego&quot; mixu. Na dzisiaj tyle, może jutro coś dopiszę do tego/pozostałych spotkań
 
D 8

dziki007

Użytkownik
Spirit + winstrake KURS 4.61 STS
Spirit Avangar to mecz 50 na 50 ze wskazaniem na Spirit sugeruje sie tutaj mapami przewagę kazachowie maja tylko na dascie. Natomiast mirage i inferno wydaje mi sie ze powinni zgarnąć Rosjanie.
Co do drugiego typu to wskazanie bardziej przeciwko Gambit drużyna nie jest jeszcze gotowa do gry na najwyższym poziomie. Roszady w skałach układanie gry od nowa
 
J 0

jogusiando

Użytkownik
Spirit + winstrake KURS 4.61 STS
Spirit Avangar to mecz 50 na 50 ze wskazaniem na Spirit sugeruje sie tutaj mapami przewagę kazachowie maja tylko na dascie. Natomiast mirage i inferno wydaje mi sie ze powinni zgarnąć Rosjanie.
Co do drugiego typu to wskazanie bardziej przeciwko Gambit drużyna nie jest jeszcze gotowa do gry na najwyższym poziomie. Roszady w skałach układanie gry od nowa
Z mojej strony nie polecalbym typu na Winstrike. Zmiany w Gambit zmianami, ale ogladalem wczorajsze mecze ich odpowiednio z Nemiga i Symanem. Mou z awp trafia praktycznie wszystko siada mu, Ax1le w pojedynke wygrywal kilka rund, nawet bondik widac ze czuje sie dobrze po movemencie podczas gry. Wbrew pozorom największy wariat ze składu czyli Dosia jest najmniej widoczny. Co prawda meczu Winstrike zadnego nie ogladalem ostatnio, ale patrzac na obycie i poprostu umiejetnsoci potrzebne w danym momencie ode mnie idzie Gambit 1.8 STS + za mniejsza stawke Gambit 2:1 4.05 STS
 
uzytkownik-24118 2,1K
ENCE - North
Zwycięzca tego meczu na pewno pojawi się w Katowicach. Polecą - pewnie overpass i pewnie cache. Co do wyborów - train lub miraage od ENCE i inferno od North. Dalej Duńczycy banują to czego nie weźmie ENCE i nuke deciderem. Chociaż ta mapa to zawsze ryzyko - jest zdecydowanie mniej równa od takiego dusta - więc znacznie ważniejsze będzie tam zacząć po wybranej przez siebie stronie. Generalnie - moim zdaniem inferno to najsłabsza opcja w puli Finów (poza oczywiście cache&#39;m którego nie grają), natomiast i na mirage i na trainie, nawet chyba bardziej na tej pierwszej mapie będą faworytem Finowie. Zresztą wydaje mi się, że oni będą też generalnie faworytem całego Bo3. Duńczycy mają tutaj atut - w postaci świetnie przygotowanego valde, który jak trzeba gra kozackiego csa. Ale co się stanie jak jego zabraknie? Pula delikatnie na korzyść Finów - oni powinni mieć większy komfort wyboru mapy - tak swojej (bo mają dwie niezłe opcje) i decidera - bo tu znowu będą mieć jakiś wybór. North o ile nie przygotuje czegoś super to będą trochę skazani na odrzucanie tego czego nie weźmie ENCE - czyli pewnie overpassa na początek i potem traina w drugiej turze banów.
Powyżej 2.5 @ 1.87
ENCE @ 1.75
Totalbet kursy
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
uzytkownik-24118 2,1K
Mam duży problem z ostatnim meczem europejskiego minora. Grają dwie bardzo niestabilne drużyny. Wylecą overpass i train - tu niespodzianek naprawdę być nie powinno. Co do wyborów. Tu już mam zagwozdkę. O ile nuke od North wydaje się dość logicznym (chyba jedynym logicznym) wyborem, o tyle Vitality już coś wybrać może - albo powtórzą dusta, albo może mirage? Ostatnio nie chcieli grać inferno na North - nie wiem do końca czemu. Zobaczymy. W ogóle ten zespół ma dużo, dużo szczęścia że jest tu gdzie jest, bo wczoraj znowu wydawało mi się, że Valiance sobie powinno z nimi poradzić. Ale jakoś się wybronili. Deciderem - tu właśnie inferno. W ogóle znowu trochę wąskie wybory mają Duńczycy - jak chcą coś osiągać to muszą znacznie poszerzyć opcje przy odrzucaniu. Bo znowu - ani cache, ani mirage nie będzie im sprzyjać. Wczoraj na inferno nie pokazali nic. Na tak taktycznej mapie ciągle jakieś forcebuye, ENCE odjechało z wynikiem i było pozamiatane. A wcześniej na trainie nawet powalczyli na Finów. Ciężko się obstawia takie mecze - Zywoo i koledzy kontra valde i koledzy. Zywoo trochę leszy, ale &quot;kolegów&quot; lepszych ma chyba valde. Po stronie Vitality zwłaszcza, pytanie brzmi co się stanie jeśli Zywoo akurat dziś zagra nieco gorszy mecz. Odpowiedź chyba nie jest dla Francuzów dobra.
Przy takich zespołach lepiej chyba czekać i grać live. Gdybym musiał szukać pre to chyba, mimo wszystko, Vitality, ale na pewno nie bardzo mocno. Bo jak zabraknie Zywoo to tej drużyny może zwyczajnie nie być na mapie.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Po stronie Vitality zwłaszcza, pytanie brzmi co się stanie jeśli Zywoo akurat dziś zagra nieco gorszy mecz. Odpowiedź chyba nie jest dla Francuzów dobra.
Ja to mam wrażenie, że jemu takie się nie zdarzają ???? Kosmita jeśli chodzi o poziom indywidualny, który chyba jako jedyny może zbliżyć się do s1mple. No i potrafi odpalić się w najważniejszym momencie meczu tak jak wczoraj w końcówce na inferno.
Generalnie przez to mam mieszane uczucia po wczorajszym meczu. Z jednej strony cholernie szkoda mi Valiance, którzy pokazali się super na tym turnieju i najbardziej pozytywnie mnie zaskoczyli, z drugiej będą kolejne okazje do obejrzenia Zywoo. Tak jak pisałeś, mecz do grania na live jak już.
A co powiecie o finale CIS? Faworytem Spirit, ale mnie ciągnie do Winstrike/over 2,5 Na przestrzeni całego turnieju (bez pierwszego dnia, którego nie widziałem) bardziej mnie przekonali do siebie. Lecą inferno i train - tu nie może być żadnego zaskoczenia. Gdzie widzę szansę na Winstrike? Chyba nuke, którego w grudniu gładko wygrali w bezpośrednim spotkaniu do 4 (chociaż wtedy zaczęli po ct), ewentualnie cache na którym wyglądali tu solidnie. Na takim d2, które ewentualnie mogłoby być deciderem też bym ich nie skreślał. Indywidualnie chyba też bardziej mnie do siebie przekonuja.
Dlatego mi tu się widzi over 2,5 @1,9✅ i ewentualnie Winstrike @2,3⛔. Jak ktoś ma możliwość to granie live na wybór WInstrike.✅
Ktoś ma jakieś zdanie na temat tego spotkania? Chętnie bym coś przeczytał przed ewentualnym ruszeniem tego (mając w świadomości, że jest to CIS i może zdarzyć się wszystko ;))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom