>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
raczej z tego co sie orientuje to licza sie punkty z bezposredniego pojedynku a w tym egipk z katarem zwycięsko wyszedł katar. Jesli angola wygra z egiptem to wtedy wychodzi angola bo pokonała katar bez względu na wynik zwycieskiego meczu kataru
Ja sprawdz
Jeśli Angola wygra to Argentynie starcza remis do awansu bo wygrali bezpośredni, moim zdaniem warto już teraz grać coś w stronę Argentyny bo z tego co widzę to Katar ma szansę jedynie przy remisie w meczu Egipt-Angola i coś czuję, że po tym meczu kursy mogą pospadać.
Ten system rozgrywania meczy to jakas porazka mecze o awans z grupy a oni puszczaja jedne o 15:30 i mecz w tej samej grupie o 17:30 zawsze powinny byc ostatnie mecze grup w tych samych godzinach zeby nie byly znane wyniki teoretycznie bo wglad w wyniki ma kazdy ale tak powinno byc a nie nie mamy szans bo egipt wychodzi to odpuszczamy to jest chore
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Ja sprawdz
Ten system rozgrywania meczy to jakas porazka mecze o awans z grupy a oni puszczaja jedne o 15:30 i mecz w tej samej grupie o 17:30 zawsze powinny byc ostatnie mecze grup w tych samych godzinach zeby nie byly znane wyniki teoretycznie bo wglad w wyniki ma kazdy ale tak powinno byc a nie nie mamy szans bo egipt wychodzi to odpuszczamy to jest chore
Raczej trudno na jednej hali o jednakowej godzinie rozgrywać 2 lub więcej spotkania :cwl:
/Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) goal difference.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Raczej trudno na jednej hali o jednakowej godzinie rozgrywać 2 lub więcej spotkania :cwl:
/Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) goal difference.
To powinno byc rozgrywane w 2 innych miejscach proste jakos mecze ms w pilce noznej sa ta rozgrywane i z czego cieszysz ta bule ze dzieki takiemu systemowi mozna odpuszczac mecze i my przegrywamy kase ale jak masz takie podejscie to gratuluje
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
To powinno byc rozgrywane w 2 innych miejscach proste jakos mecze ms w pilce noznej sa ta rozgrywane i z czego cieszysz ta bule ze dzieki takiemu systemowi mozna odpuszczac mecze i my przegrywamy kase ale jak masz takie podejscie to gratuluje
Jeśli nawet nie znasz podstawowych zasad i nie umiesz ich wyszukać to może i przegrywasz pieniądze, nic mi do tego. Co do takich turniejów to częstotliwość spotkań to 1, max 2 dni w fazie grupowej. Zawodnicy mają mało czasu na regenerację; nie wiem jak sobie wyobrażasz codzienne podróżowanie autokarem do innej hali oddalonej o x km - nonsens. Dokładnie takie same zasady dotyczą chociażby siatkówki, gdzie mecze też są rozgrywane na jednej hali o różnych godzinach i jakoś nikt nie ma z tym problemu.
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
Nie uważacie, że kursy na Tunezję 2.77 i Norwegię 3.25 są zbyt wysokie i można pograć tu jakieś handi na te drużyny? Czy są tu jakieś opcje o których nie wiem? Bo rozumiem, że w przypadku wygranej Austrii oni wychodzą?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wedlug mnie dobrym betem dzis bedzie
W meczu Katar - Argentyna
Capote under 4.5 1.85 unibet✅ 1.80forbet✅
A dlaczego?
Przed tym spotkaniem najprawdopodobniej Egipt wygra z Angola i zajmnie 3miejsce dające awans. Wtedy mecz Katar - Argentyna bedzie meczem o tzw. pietruszke. Trener da odpocząć najlepszemu zawodnikowi i da szanse kilku zmiennikom. Nawet jesli wejdzie na parkiet ta zapewne na kilka minut
Edit: zaledwie 2bramki
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Też nie mam bladego pojęcia co tu pograć, nie widzę nic specjalnego ;/ myslalem o handi na Norwegow +2.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Jeśli nawet nie znasz podstawowych zasad i nie umiesz ich wyszukać to może i przegrywasz pieniądze, nic mi do tego. Co do takich turniejów to częstotliwość spotkań to 1, max 2 dni w fazie grupowej. Zawodnicy mają mało czasu na regenerację; nie wiem jak sobie wyobrażasz codzienne podróżowanie autokarem do innej hali oddalonej o x km - nonsens. Dokładnie takie same zasady dotyczą chociażby siatkówki, gdzie mecze też są rozgrywane na jednej hali o różnych godzinach i jakoś nikt nie ma z tym problemu.
No dokładnie, nie rozumiem w ogóle poruszania tej kwestii. Wiadomo, że byłoby lepiej granie o tej samej godzinie ale niestety nie jest to możliwe gdyż mecze drużyna rozgrywa co jeden lub maks dwa dni. Ruszcie trochę głową zanim napiszecie idiotyzm.
Ja na dzisiaj próbuje dwa dogi gdzie uważam, że kursy powinny być bardziej wyrównane niż są.
Hiszpania - Chorwacja - 2 @ 2.80 Unibet
Dania - Norwegia 2 @ 3.80 WilliamHill
Plan minimum wykonany i mamy zarobek


Oba mecze dosyć istotne w kontekście dalszej fazy i walki o medale więc żadna z drużyn nie powinna odpuszczać. W obu przypadkach dałbym jednak kilka dziesiętnych mniej na underdogi gdyż nie widzę aż takiej rozbieżności w tych drużynach. Chorwaci zawsze z Hiszpanami toczą zażarte pojedynki w tym turnieju póki co porównywalnie się prezentują, personalia zbliżone, nie rozumiem kursu.
Drugi mecz również powinien być bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy. Ok, Dania gospodarz hala, będzie wspierać, no ale bez przesady, Norwegia to solidna drużyna i stać ją na niespodziankę.
Liczę że jedna niespodzianka będzie miała miejsce a przy płaskiej stawce już wtedy mamy niezły zarobek.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Co za bzdury, jeśli Chile wygrają z Arabią, wtedy Austra będzie potrzebowała wygrać różnicą 11 pkt + z Tunezją, żeby awansować.
czyli mozna praktycznie przypuszczac ze tunezja ma praktycznie awans bo austra raczej nie wygra 11 bramkami z tunezja przy wygranej chile nad arabami
Jeśli nawet nie znasz podstawowych zasad i nie umiesz ich wyszukać to może i przegrywasz pieniądze, nic mi do tego. Co do takich turniejów to częstotliwość spotkań to 1, max 2 dni w fazie grupowej. Zawodnicy mają mało czasu na regenerację; nie wiem jak sobie wyobrażasz codzienne podróżowanie autokarem do innej hali oddalonej o x km - nonsens. Dokładnie takie same zasady dotyczą chociażby siatkówki, gdzie mecze też są rozgrywane na jednej hali o różnych godzinach i jakoś nikt nie ma z tym problemu.
No najwazniejsze ze ty jestes wiecznie na plusie i nigdy nie przegrywasz bo jestes fenomenem bukmacherskim i znasz wszystkie zasady no po prostu geniusz sie nam urodził
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Bahrajn - Japonia- 2 kurs 1,67
Spośród wszystkich meczy na tym turnieju obu drużyn, lepiej prezentowała się Japonia. Powalczyli trochę z Hiszpanią i Islandią nie przegrywając znacząco. Bahrajn był tylko łatwym dostarczycielem punktów i z żadnym zespołem nie nawiązując walki. Teraz pomimo łatwiejszego przeciwnika jakim jest Japonia, ciężko będzie oczekiwać, żeby tego meczu nie przegrali

Brazylia - Korea - Korea poniżej 25,5 kurs 1,61
Korea poniżej 24,5 kurs 1,96

Brazylia traciła na tym turnieju odpowiednio 24,34,22,23 bramek. Jedynie z Niemcami stracili więcej bramek a w każdym innym meczu linia byłaby pokryta. Teraz przeciwnikiem ich będzie Korea która jest najsłabszym zespołem w grupie. Dla Brazylii to też jest ważny mecz aby przypieczętować awans i być go już pewnym nie patrząc na inne spotkania więc na pewno będzie zaangażowanie tak jak w poprzednich meczach. Linie które podałem są według mnie bezpieczne a można i niższe próbować po fajnych kursach
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Widzę że masa graczy dopytuje się kto i co musi,czy może i ile może itd.
To tylko sport,zabawa w bukmacherkę,no ale jak już ktoś chce z tego żyć,grać na poważne kwoty to zasady i regulamin powinien znać,wystarczy 5 minut na necie żeby wszystko było wiadomo.
No ale teraz wszyscy wygodni i niech ktoś inny odwali czarną robotę i poda na tacy wszystkie info.
Ja osobiście nie gram wogóle,czekam na poważne mecze,gdzie nie będzie odpuszczania,oszczędzania itp.
Ale że już tu jestem to zapodam taki lużny typ
Hiszpania-Chorwacja-REMIS.
Jedni grają na Hiszpanów a inni na Chorwatów a ja zagram tak jak ich ostatni mecz,czyli na remis,spotkanie na pewno będzie zacięte i remis nikogo nie skrzywdzi.
Podobnie może być w meczu Danii z Norwegią,ale sam niewiem bo trafić 2 remisy w 1 dniu,w ręczną to już trochę przesada.
Ale ja za 5e zagram taki dubel,a nóż siądzie.
Powodzenia.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) goal difference.
Mam Ci przetłumaczyć to na język polski, żebyś zrozumiał? Chile ma bilans -42 bramki i nie ma praktycznie szans na awans do 2 rundy.
Przetłumacz na język polski bo ja jeśli dobrze widzę co napisałeś to różnica goli jest ostatnim z punktów branych pod uwagę, jeśli wygra Chile i Austria będą się liczyły bezpośrednie mecze między tą trójką. A tu jak narazie Tunezja ma +6 Chile +2 i Austria -8 więc Chile do awansu będzie potrzebowało wygranej Austrii między 5-9 goli. To raczej Austria nie ma żadnych szans na awans przy wygranej Chile bo będą musieli wygrać minimum 10 bramkami
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) goal difference.
Mam Ci przetłumaczyć to na język polski, żebyś zrozumiał? Chile ma bilans -42 bramki i nie ma praktycznie szans na awans do 2 rundy.
Dokładnie tak jak piszesz z tymi zasadami jest ????
Chile wygrywa z Arabią, Austria z Tunezją:
1) mają tyle samo punktów
2) head-to-head points- każda drużyna po 2 pkt, jedziemy dalej,
3) head-to-head roznica bramek: na ten moment: Chile +2, Tunezja +6, Austria -8,
WNIOSEK: Austria musi zdobyć 11 bramek wiecrj niz Tunezja do awansu ????
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Chile ma bilans -42 bramki i nie ma praktycznie szans na awans do 2 rundy.
Sorry ale przetlumacz sobie bo tez widze ze nie rozumiesz angielskiego albo zasad. Jesli 3zespoly beda mialy po 4pkt to liczy sie roznica goli miedzy zainteresowanymi zespolami a nie roznica goli z wszystkimi w grupie
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Sorry ale przetlumacz sobie bo tez widze ze nie rozumiesz angielskiego albo zasad. Jesli 3zespoly beda mialy po 4pkt to liczy sie roznica goli miedzy zainteresowanymi zespolami a nie roznica goli z wszystkimi w grupie
Taa, pardon - mea culpa. Wybaczcie za spam, trochę mocno pogmatwałem i wprowadziłem zamęt.
/Później do usunięcia
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Niemcy - Serbia
Niemcy pewny awans. Serbia juz bez szans. Uwazam ze trener da odpoczac kilku podstawowym zawodnikom żeby oszczędzać ich na wazniejsze mecze i uniknac kontuzji.
Gensheimer under 6.5 2.02 1xbet✅
Edit: zaledwie 2bramki. Większość czasu na lawie tak jak pisalem
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Niemcy - Serbia
Niemcy pewny awans. Serbia juz bez szans. Uwazam ze trener da odpoczac kilku podstawowym zawodnikom żeby oszczędzać ich na wazniejsze mecze i uniknac kontuzji.
Gensheimer under 6.5 2.02 1xbet
Z tym jest typowe 50/50 .
Gensheimer może pograć dziś niewiele a może i zagrać z połowę bądź więcej dodatkowo nie można zapomnieć o tym, że jest wykonuje rzuty karne, których może być wiele.
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Po co ruszać mecze o &quot;pietruchę&quot;?? Chyba, że szukacie meczy do kuponu za 5 złotych..
Grupę A uważam za rozstrzygniętą. Tyle. W żadnym wypadku Francja nie puści Rosji do 2 fazy, więc nawet nie wchodzę w szczegóły.
Dania- Norwegia 1. 1,6 kurs fortuna
Oba zespoły uważam za zdecydowanych faworytów do awansu do półfinału. Nie chce mi się wierzyć, żeby duńczycy ten mecz przegrali. Gospodarze, wiadomo jak ściany nieraz pomagają. Czeka nas niezłe meczycho.. Obecny skład i forma przemawiają i tak za Danią. Kurs wzrósł o dziwo z 1,45..! Dużo. Dania jednak zbytnio dotąd się nie spinała, a Norwegia gromiła. To nie jest żaden wyznacznik bo dla tych zespołów turniej można powiedzieć zaczyna się dzisiaj!!
Trafiają do kolejnej fazy wraz z zespołami z grupy D, w teorii, moim zdaniem najsłabszej.
I dość bezpiecznie do tego Hiszpania over 25,5- 1,38
Również faworyt w meczu z Chorwacją. Raczej 1 w meczu widzę, więc te 26 bramek spokojnie powinni rzucić..2pkt bezcenne. W kolejnej fazie Francja, Niemcy.. Awans do 1/2, wiadomo, zrobią tylko 2 zespoły..
Mecz tak samo istotny jak w/w..
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wedlug mnie dobrym betem dzis bedzie
W meczu Katar - Argentyna
Capote under 4.5 1.85 unibet✅ 1.80forbet✅
A dlaczego?
Przed tym spotkaniem najprawdopodobniej Egipt wygra z Angola i zajmnie 3miejsce dające awans. Wtedy mecz Katar - Argentyna bedzie meczem o tzw. pietruszke. Trener da odpocząć najlepszemu zawodnikowi i da szanse kilku zmiennikom. Nawet jesli wejdzie na parkiet ta zapewne na kilka minut
Edit: zaledwie 2bramki
Niemcy - Serbia
Niemcy pewny awans. Serbia juz bez szans. Uwazam ze trener da odpoczac kilku podstawowym zawodnikom żeby oszczędzać ich na wazniejsze mecze i uniknac kontuzji.
Gensheimer under 6.5 2.02 1xbet✅
Edit: zaledwie 2bramki. Większość czasu na lawie tak jak pisalem
Weszlo na luzie Wlasnie w Meczach o pietruszke najlepiej grac undery na kluczowych zawodnikow bo trenerzy ich oszczedzaja
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom