>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wasze nie trafione sposoby na buka?

J 0

jacos

Użytkownik
Cześć wszystkim.
Cały czas szukamy dobrego sposobu ale wiadomo że typy są najważniejsze ale do rzeczy. Chodzi o to żeby podać nasze nie sprawdzone metody/sposoby/systemy aby inni nie ponawiali błedu a szukali czegoś innego lub zmodyfikowanego.
Ja np. grałem na live progresją na 0,5 bramki od 60 minuty ale emocje wziely góre i po jakimś plusie poszło na minus ????
Grałem też progresją na 1/2 bez remisu na 3 mecze ako ponad 2.0 ale do łatwo dojść do 7 poziomu.
Co sądzicie o jakiejść progresji na dokładny wynik lub na bramki? Jak stawkujecie by zwiększyć szanse?
 
J 0

jacos

Użytkownik
I jak tam, nikt się nie podłączy do tematu? Lubie grać progresją i nic na to nie poradzę. Każdy ma swoją wizje grania, na tym to polega.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Kiedyś testowałem trochę system Dalamberta, który wg mnie jest nieco przyjaźniejszy do gry niż progresja. Natomiast Dalambert mimo wszystko bazuje na zwiększaniu stawek przy porażce więc nadal głównym problemem było to aby unikać czarnych serii, a nie zawsze się to udawało.
 
J 0

jacos

Użytkownik
Na wysokich kursach można pozwolić sobie na więcej. Dlatego szukam podpowiedzi jakich wysokich kursów użyć
 
V 0

vecchio-cucs

Użytkownik
ja gram kursem 1,90-2,20 dla prawdopodobieństwa &gt; 52 %
2,20-2,70 dla prawd, &gt;45 % oraz &gt;3.05 dla prawd &gt; 34 %
stawkowanie progresywne liczone jako 33% strat plus stała stawka początkowa .
Działa ...
 
J 0

jacos

Użytkownik
Podał byś jakiś przykład? Coś na wzór? Cały czas rozkminiam jakich kursów użyć żeby było min. 5.
Grałem tez w hokeja 3/8 na przeciwnika faworyta który miał przelicznik ok 1,5-1,7. Oczywiście bez analiz stawiałem jak leciało bo w hokeju tez są różne wyniki i często mecze wiec każdy może wygrać z każdym. Wchodziło i to całkiem fajnie dopóki nie zacząłem szaleć z kuponami. Ubyło sporo kasy na różne próby plus mała czarna seria i po ptokach
 
V 0

vecchio-cucs

Użytkownik
gram za 2 % budżetu.
dla przykładu 100,00 zł . jeżeli jest kilka meczy to rozkładam 100,00 zł na ich ilość.
przegrałem 100,00 zł .
następny krok to 33,00zł + 100,00 zł = 133,00 zł ( 33 % od strat plus st.początkowa )
przegrałem
następny krok to 76,89zł ( 33 % od strat tj.233,00 zł ) plus 100,00 zł tj.176,89 zł
wygrałem po kursie 2,15 czyli 380,00 zł ( bez podatku )
wkład wynosił 409,90 zł czyli jestem 29,90 zł do tyłu .
następny krok to 109,76 zł ( 33% od 29,90 plus 100,00 zł )
wygrałem po kursie 1,72 ( minimalny kurs po jakim gram ) czyli mam 188,00 zł - (1090,76+29,90)= 49,40 zł zysku .
potrzebowałem do tego 50 % skuteczności.
prościej tego nie wytłumaczę . moja progresja jest zależna od prawdopodobieństwa zajścia zdarzenia .wystarcza mi ok.42 % do zamykania kolejnych serii
 
Do góry Bottom