>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja

polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Zadajesz pytania retoryczne &quot;widziałeś to i tamto&quot;, jakieś obliczenia prprprpr
Nie jakieś obliczenia, tylko obliczenia uzasadniające mój punkt widzenia na temat możliwości bankructwa podczas stosowania progresji.
Gadasz takie glupoty jak Ci od rulety co bazuja na statystyce która ma sie nijak do tego co sie wydarzy.
To może wypowiesz się bardziej merytorycznie i precyzyjnie określisz czym są te rzekome głupoty, przedstawisz swój punkt widzenia i uargumentujesz. Bo jak na razie z Twojej wypowiedzi niewiele wynika.
A co do statystyki, to jesteś w błędzie. Dzięki obliczeniom możliwe jest oszacowanie jak zachowają się elementy zbioru w sytuacji która nastąpi w przyszłości. Elementami takiego zbioru może być np. 400 typów bukmacherskich o określonych kursach. Dla uproszczenia, jeśli prawdopodobieństwo trafienia każdego z tych typów wynosi ok. 50%, to można oszacować że ok. 50% z tych 400 typów zostanie trafionych. A więc jesteśmy w stanie oszacować co się zdarzy w przyszłości odnośnie tego fragmentu typowania.
Co Ci da próbka 1000 typów? Chcesz bazowac na statystyce?
Ano właśnie próbka 1000 typów da mi to, czego nie da mi próbka 10 czy nawet 50 typów. A mianowicie da mi pełniejszy obraz oraz zminimalizuje wpływ różnorakich lokalnych odchyleń od normy. Jeśli mam zbiór 20 typów, to przykładowo 10 typów z rzędu przegranych w tym zbiorze jest istotnym odchyleniem od normy i trudno tu cokolwiek analizować. Ale już w zbiorze 1000 typów, te same 10 przegranych typów z rzędu jest czymś normalnym i wynikającym z prawdopodobieństwa wystąpienia tego w tym zbiorze.
Przeciez nie o to chodzi w zakładał i ciemnogród sie tylko na to nabiera.
Ja nie wnikam o co Tobie chodzi w zakładach, niemniej Twój punkt widzenia na kwestie o co chodzi lub o co nie chodzi, nie jest punktem widzenia uniwersalnym dla wszystkich. Dlatego też możesz zachować swoją opinię, niemniej pozwól aby inni mogli mieć inną od Twojej opinię. Czy chcesz, czy nie chcesz, tak się składa, że matematyka jest nierozerwalnie związana z bukmacherką, a skoro tak, to nie widzę powodu, aby pozbawiać się tego elementu w analizach typów.
Dodam jeszcze że w progresji chodzi o progresywne zwiększanie stawki i kazdy kto ma pojęcie o grze w zakładach to wie że to najszybszy sposób do bankructwa, a nawet umiejętność typowania niewiele pomoże
Tyle ze Ci co nie mają żadnego pojecia o zakladach potrafią 20 lat fantazjowac na ten temat i ciągle w glowie ciemnogród
Nie wiem, czy nadal do mnie piszesz, ale mam wrażenie, że nie zrozumiałeś moich wcześniejszych postów, ja nie jestem zwolennikiem progresji, uważam to jako jeden z gorszych systemów. A moje wyliczenia miały uargumentować realne ryzyko bankructwa podczas stosowania tego systemu.
A ja pisałem że tradycyjna progresja też nie ma sensu, bez analizy.
Wg mnie bez analizy, czy z analizą, to i tak progresja nie ma większego sensu. Analiza sama w sobie nie wyeliminuje ryzyka bankructwa, a jedynie pokaże że takowe istnieje i w jakim wymiarze istnieje. Ja już to przerabiałem i mam stały pogląd na to. Jeśli ktoś analizy nie robił to może sobie zrobić. Zawsze to lepiej przeanalizować progresję przed grą, niż nie zrobić i później płakać bo nastąpiło nieoczekiwane bankructwo.
Wcześniej napisałeś że prawdopodobieństwo bankruta w progresji jest większe od zera teraz piszesz ze granie valuebetow i osiągnięcie tym sposobem bankruta jest bliskie zeru czyli też większe od zera.
Przecież jedno drugiemu nie przeczy. Prawdopodobieństwo bankruta w progresji jest większe od zera i jednocześnie jest wielokrotnie większe od prawdopodobieństwa bankruta gry valuebetów płaską stawką, które to z kolei jest na tyle małe i bliskie zeru, że wg mnie można je pominąć. Reasumując, oba prawdopodobieństwa są większe od zera, ale w progresji jest wielokrotnie większe niż w płaskiej stawce.
Matematyka matematyką, wszyscy mówią że w dłuższym okresie prowadzi to do bankruta, ale jaki jest ten okres, wróżyć z fusów każdy potrafi.
To że w dłuższym okresie progresja prowadzi do bankruta, nie oznacza że nie doprowadzi do bankruta w krótkim okresie, wystarczy że ktoś będzie miał wyjątkowego pecha i już w ciągu kilku pierwszych dni zaliczy czarną serię. Dlatego nikt Ci nie powie jaki to jest okres, bo u jednego czarna seria nastąpi szybciej, a u kogoś innego później. To tak jak ze śmiercią. Wszyscy wiemy że umrzemy, ale nikt nie wie kto jak długo będzie żył i kiedy umrze.
Graj płaska stawka skoro jest 50% szans to matematycznie powinno siąść 50% typów przy podatku(lub bez) i marży jestes na minusie, rzeczywiście zajebista metoda na grę.
Po pierwsze, ja w swoim przykładzie nie oceniałem metody płaskiej stawki jako metody zarobku, a jedynie odnosiłem się do kwestii prawdopodobieństwa bankructwa, które jest mniejsze niż w progresji, jako że sam chciałeś aby podać przykład systemu bez czarnej serii. Dlatego tylko do tego elementu się odnosiłem.
Po drugie ja nie twierdzę że płaska stawka jest idealna i dlatego zresztą sam nią nie gram.
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
A wiecie panowie że valuebety mogą nie wejść tak jak inne zdarzenia nie będące value ? :wasntme:
Znowu rozmowa o niczym.
Obliczanie prawdopodobieństwa wygranej wyliczania value i bazowania na twardej matematyce w sporcie gdzie wszystko się może wydarzyć.
Ja widzę że ludzie grają kursy a nie mecze czy wydarzenia sportowe.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Gadasz te samego glupoty, co lepiej myślisz jak Ci od rulety.
Ty nie masz o niczym pojecia.
No cóż, trzeba się pogodzić z tym, że jak ktoś nie posiada racjonalnych argumentów, tak jak Ty, to będzie unikał dyskusji i rzucał nic nie warte ogólniki i wszędzie dostrzegał jakieś dziwne rulety. Brak jakiejkolwiek merytoryki w Twoich postach, a sama demagogia.
Czlowieku ową skuteczność i sr kurs aby to mialo sens zakladasz przed, a dopiero później probujesz. Jakbyś umial tak policzyc progresje to byś zobaczyl BANKRUT. Dlatego tak nikt nie gra a fantazjuje jak Ty
Przecież właśnie analiza systemu, analiza kilkuset, czy tysiąca typów pozwala określić skuteczność i ukazać występowanie negatywnych i ryzykownych sytuacji, takie jak czarne serie. Skąd wiesz że jest coś takiego jak czarna seria, skąd wiesz że progresja prowadzi do bankruta? Ano stąd wiesz, bo ludzie kiedyś to testowali, analizowali, badali prawdopodobieństwo, robili statystyki. I stąd wiemy o realnym ryzyku bankruta w progresji i sami też możemy to analizować dla własnych potrzeb.
Lekceważąc te matematyczne metody zaprzeczasz całemu dotychczasowemu dorobkowi na tym polu. To wszystko nie wzięło się znikąd, tylko bazowało na matematyce.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Problem w tym, że nie zrozumiałeś tego co pisałem, albo wręcz nie doczytałeś tego co pisałem. Gdzie napisałem, że analiza przeszłości ustawi przyszłość? Nigdzie tak nie napisałem.
Napisałem że jeśli na dużej grupie typów ustalimy indywidualne prawdopodobieństwa ich trafienia, to da nam to znacznie bardziej dokładne średnie statystyki trafień, niż gdyby dotyczyło to niewielkiej grupy np 10 typów. Im więcej typów, tym większa dokładność jeśli chodzi o przewidywany rozkład trafień w statystykach.
To nie ma nic wspólnego z indywidualnym przewidywaniem wyników poszczególnych typów, tylko ma charakter ogólny.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Widzę że nadal nie rozumiesz. No trudno. To że nie widzisz potrzeby robienia analizy na podstawie większej ilości typów, nie oznacza że dla innych graczy jest to niepotrzebne, więc takie uogólnianie jest błędne.
Zresztą poniekąd sam sobie zaprzeczasz bo we wcześniejszym poście o valuebetach napisałeś:
To się okaże czy je trafiasz, kilka strzalow to za malo. Po prostu jakbys trafił sto przy dwustu zagranych, przy plaskiej i śr. 2.40 to znaczy ze to potrafisz.
A to oznacza, że jednak masz świadomość że ogólnie biorąc analiza na podstawie kilku typów to za mało aby mieć pełniejszy obraz i sam piszesz że potrzeba przynajmniej tych 200 typów aby wyciągnąć jakieś wnioski. A to samo tyczy się i innych metod gry, że im większa próbka tym lepszy ogląd sytuacji i trafniejsze wnioski można wyciągnąć. Tak więc zachęcam aby pomyśleć i się zastanowić zanim coś się napisze.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
A teraz załóżmy że te 1023 to 10% budżetu więc by zupełnie zbankrutować muszę mieć serię 10 z rzędu x 10 jakie jest prawdopodobieństwo bankruta ?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
A ja na progresji robię fajny kwit na efortuna i zaprezentuje na forum swoje wyniki
Chociarz jeden co chce udowodnic swoje wyniki na forum. Poprosimy linka do tematu i obserwujemy. Ja poleglem kilkukrotnie na roznych progresjach i z checia zobacze jak ktos wychodzi na tym na plus.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Zalezy jakie kursy. Gralem gole i rownowagi w tenisie. Gdzies tu o tym pisalem. Ja gralem do 10-14 progow przy kursach @3 i niestety sie wykladalem. Jakbym mial wklad na 30 progow to pewnie bym dalej gral.
 
V 0

vecchio-cucs

Użytkownik
Progresja ....
Napiszę tylko tyle ;
- progresją można grać nie tylko remisy ,osobiście gram 3-40+ typów dziennie ,w weekendy 20-50 w tygodniu 0-15 / dziennie
- stawka progresywna nie musi być stała ,moja uwzględnia prawdopodobieństwo zajścia określonego wyniku oraz aktualną stratę
- wybór meczy . kieruje się czystą statystyką. analizuję 4 ostatnie sezony i uwaga ! wybieram ligi a nie zespoły.muszę mieć value za 4 ostatnie sezony , bez większych odchyleń. dobieram ligę i jadę jak leci oby tylko mieściło się w &quot;widłach kursowych&quot; dane biorę z oddsportal
- da się grać kilka - naście meczy na raz bez większego problemu. na mecze zazębiające się też jest sposób.
Moje dzisiaj zagrane typy ;
1.
Raja Casablanca - Moghreb Tetouan 1:1 1.89 3.12 4.09 - typ home win /przegrany
2.
Bourg Peronnas - Laval 0:0 2.64 2.77 2.88 - typ x

hough ...
 
R 0

radeckip

Użytkownik
A ja z innego punktu troszkę.
Obstawiam już od dłuższego czasu wedle zasady &quot;nie więcej niż 10% budżetu&quot; z tymże nie na 1 zakład a na sumę zakładów w danym dniu.
Ostatnio, wraz ze wzrostem budżetu ciągle nurtuje mnie jedna kwestia. Czy wraz ze wzrostem budżetu obstawiać coraz większą ilość spotkań (aby osiągnąć owe 10%) czy zwiększać jednak stawki na poszczególne zakłady?
Z jednej strony nie zawsze uda się zebrać daną ilość drużyn aby osiągnąć owe 10% kapitału - z drugiej strony zwiększanie kapitału per jeden zakład może z kolei skutkować większym ryzykiem jego utraty w momencie przegranej.
 
V 0

vecchio-cucs

Użytkownik
A ja z innego punktu troszkę.
Obstawiam już od dłuższego czasu wedle zasady &quot;nie więcej niż 10% budżetu&quot; z tymże nie na 1 zakład a na sumę zakładów w danym dniu.
Ostatnio, wraz ze wzrostem budżetu ciągle nurtuje mnie jedna kwestia. Czy wraz ze wzrostem budżetu obstawiać coraz większą ilość spotkań (aby osiągnąć owe 10%) czy zwiększać jednak stawki na poszczególne zakłady?
Z jednej strony nie zawsze uda się zebrać daną ilość drużyn aby osiągnąć owe 10% kapitału - z drugiej strony zwiększanie kapitału per jeden zakład może z kolei skutkować większym ryzykiem jego utraty w momencie przegranej.
Ja gram zawsze na wartość budżetu podzieloną na ilość aktualni dostępnych zakładów. unikam stawiania na 1 zakład
 
L 51

luczko

Użytkownik
Nie wiem czemu się tak ludzie spinacie co po niektórzy. Ja to skończyłem dyskusję z osobami których jedyny argument to &#39;progresja zawsze prowadzi do bankructwa&#39; gdyż są to chyba osoby które widzą chyba świat zero-jedynkowo nic pomiędzy. Co 2gi struga madrale ale tu do tematu z progresja i tak zagląda choć uważa system za największe zło.
Odnośnie tematu. Pisałem gdzieś tu ostatnio że zamierzam zacząć progresje na remisy. Coś tam postawiłem. Głównie 1 I 2 progi, potem jakoś mi chęć odeszła a poza tym tykalem różnych rzeczy. To próbowałem grać duble/triple z kursami 3-5 nawet chwilkę stosując lekka progresje, to overy czy też grę live. I to ostatnie mnie trochę dobilo ostatnio bo dałem bukom zarobić. Mecz w którym były jakieś 3 bramki do ok 50 minuty zakończył się wynikiem 5-3 Ja stawiając większą sumę na poniżej 5 I 6 goli lekko się wyłożyłem . A może to był wynik 2-1 jak stawialem ... już nie pamiętam z głowy.
Poszperalem lekko na forum i złapałem natchnienie od paru osób.
Z drugiej strony się waham bo interesują mnie 2 typy progresji na remisy. Jedna z nich jest typowa progresja na konkretne drużyny ale wyłącznie do 5-6 progu i raczej że stałym zyskiem gdyż probilem trochę symulacji i raz że nie wyobrażam sobie stawiac np do 10 progu i nie daj boże przegrać A potem odrabiać to tygodnie jak nie miesiące. Czy nawet zbankrutować. Dlatego myślę że granie do pewnego progu pozwala dłużej się utrzymać i w razie wyraźnego spadku kapitalu i małej skuteczności zawsze można się wycofać
2ga opcja to progresja remisowa na różne drużyny i granie niemal codziennie. Powiem szczerze że kusi mnie ta opcja bo są szybkie rezultaty - pozytywne lub negatywne. Minusem jest dla mnie to że to jest granie na siłę trochę i liczenie na remisy. Plus fakt ze wg mnie to osobiście ma mniejsza skuteczność niż konsekwentne stawianie na jedną drużynę. Ale oczywiście kolega jeden z forum (wypadł mi teraz Nick z głowy) stosował to z chyba niezłym powodzeniem więc nie wykluczone że spróbuje tej opcjo na niskich stawkach ale tutaj też raczej do pewnego progu. Poza tym zakończenie progresji danej druzyny nie oznacza dla mnie tego że nie powinienem na nią stawiac. Bo skoro nagle z niczego łapie długa serię to może się zdarzyć że to przypadek i za 2,3 tygodnie zremisuje A potem powróci do swojego częstego remisowania p9nownie. Lub po prostu rozkładanie kapitału z jednej progresji na pozostałe co chyba czytałem że też jest dość popularne i nie glupie
 
H 0

hezlop

Użytkownik
witam. tylko wspomne ze progresja warto grac just Jak gra sie jakis czas I przy okazji mozna tez investowac w progressie jako taki bonus ktory mozna postawic na mecze z mniejsza szansa na to zeby weszly
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
witam fanow niebezpiacznej zabawy ja gram 10krotnos to agresywna progresja all in do 5-6 progu kursy 1.45 -1.7 i powiem wam ze da sie zarobic przy madrym wyborze mozna zarobi i to nawet duzo  w swoim temacie to udowodnilem jak ktos chetny sie przylaczyc do zabawy walic na PW
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Bardzo ciekawy temat i opinie.Od jakiegoś czasu gram tylko duble i solówki,AKO różnie( +,- 2.0) z tego względu iż nie dobieram do kursu tylko do analizy.Również nie mam ulubionego teamu czy ligi.Topowe ligi mają ten plus iż mamy pod ręką multum statystyk,składów już nie mówiąc o szansie na obejrzenie takiego meczu on-line.Mniej popularne ligi to mniej danych ,a co za tym idzie większe kursy bo i nie ma masówki na takie mecze i Januszy co obstawiają ,,pewniaki,,. Progresja wydaję mi się szybko wykrwawiająca nasz portfel,przyglądam też się systemowi d'Alemberta....Pomieszam,popróbuję,zoabczymy.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Małe podsumowanie po wzlotach i upadkach (po 1,5 roku?):
WYGRANE (kupony) 23%
PRZEGRANE (kupony) 29%

Cóż,walka trwa nadal ,analizy podobne , spróbuje połączyć to w systemie 2z3 ....mniej zachłannie (prawdopodobnie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom