>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Oglądam i czuję, że będzie ciężko nawet o seta dla Francuza.
W sensie, sam mam pogranego Paire +2.5s, ale jakoś Francuz nie potrafi wykorzystać dobrych sytuacji dla siebie. Typu 30:0...
Nie znam się za bardzo na tenisie , ale liczę że szczęście się w końcu do niego uśmiechnie.
Thiem - Paire
Typ: Paire over 18,5 gema
Kurs: 2,0 w pzbuk
 
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
Oglądam i czuję, że będzie ciężko nawet o seta dla Francuza.
W sensie, sam mam pogranego Paire +2.5s, ale jakoś Francuz nie potrafi wykorzystać dobrych sytuacji dla siebie. Typu 30:0...
Nie znam się za bardzo na tenisie , ale liczę że szczęście się w końcu do niego uśmiechnie.
Oglądamy chyba inny mecz ???? jest 5:4 a walka trwa 50min . 1 seta da rade na lajcie
 
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
Nie wiem czemu rozliczacie mecz w 2 secie , skoro to jest tenis i wszystko jest możliwe. Paire bierze chociaż jeden set na spokojnie
Ja dorzucam Paire 2 set
@1.90
szkoda ⛔
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Nie wiem czemu rozliczacie mecz w 2 secie , skoro to jest tenis i wszystko jest możliwe. Paire bierze chociaż jeden set na spokojnie
Ja dorzucam Paire 2 set
@1.90
Nie rozliczam po jednym secie. Broń Boże. Mówię że się nie bardzo znam na tenisie. Sam teoche grałem.
Mówię tylko, że Paire, gdyby miał więcej szczęścia mógł już mieć jednego seta na swoim koncie. Ale martwię się, że świńskim swędem Thiemowi się uda zrobić 3:0, mimo że bardziej podoba mi się z gry Francuz...

Sam widzisz... Drugi raz już przełamał Austriaka i zaraz po tym oddał gem przy swoim serwisie.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Kayserispor - Akhisar Belediye, over 1.5 goli w pierwszej połowie, @2.20, 0:1 w 23 minucie
+
Misr Lel Makasa - Al Moqawloon, Both team to score, @1.80, 0:1 w przerwie
Łączny: @3.96
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom