>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Zastanawiam się jak brazylia wzięła mecz z serbami właczyłem mecz od 50 minuty to jak widziałem to brazylia nie wiedziała co z piłka zrobic karny chybiony sam na sam z bramkarzem w bramkarza co do 50 minuty grała serbia ze oni tego nie wzięli ??
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Wczesniej podałem tutaj 3 typy,2 weszly a 1 nie.
Mojego posta skasowali,dlaczego to nie wiem,może mało argumentów było.
Więc więcej podawać nie będę,bo tu im więcej głupot napiszesz tym lepiej,nieważne czy typ wszedł czy nie,aby było dużo argumentów.
Na tym Forum było dużo dobrych typerów,ale już ich niema,bo zawsze się znajdzie jakiś mądry co myśli że wszystkie rozumy pozjadał.
Mogą mnie zbanować,nie zależy mi.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Dania - Arabia Saudyjska
Typ: indywidualna suma 1 powyżej (34.5)
Kurs: 1,33
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Według mnie idealny typ na podwyższenie sobie AKO. Dania narazie zgodnie z planem wygrane z Chile 39-16 i z Tunezją 36-22. Arabia w sumie też zgodnie z planem i 2 porażki na jej koncie z Austrią 22-29 i z Norwegią 21-40. Co można powiedzieć o tym spotkaniu ? Tyle, że Dania pokonała zespoły, które są mocniejsze od Arabii (przynajmniej w moim odczuciu) i rzuciła im tyle goli, że ta linia 34.5 została w nich pokryta. Dzisiaj też na to liczę, że dużo tych goli zdobędą nawet jeśli Duńczycy będą rotować składem. Dania nawet jak zagra rezerwowym składem, to jest on dużo mocniejszy niż pierwszy zespół Saudyjczyków. Norwegia rzuciła Arabom 40 bramek a według mnie jest to zespół słabszy do Duńczyków, którzy dodatkowo rozgrywają mistrzostwa na swoim terenie. To będzie mecz na jedną bramkę i bez problemów tutaj Duńczycy ograją swego rywala.
⛔ 34-22
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wczesniej podałem tutaj 3 typy,2 weszly a 1 nie.
Mojego posta skasowali,dlaczego to nie wiem,może mało argumentów było.
Więc więcej podawać nie będę,bo tu im więcej głupot napiszesz tym lepiej,nieważne czy typ wszedł czy nie,aby było dużo argumentów.
Na tym Forum było dużo dobrych typerów,ale już ich niema,bo zawsze się znajdzie jakiś mądry co myśli że wszystkie rozumy pozjadał.
Mogą mnie zbanować,nie zależy mi.
Odpowiedź kieruje nie tylko do Ciebie.
Nikt nie zamierza Cię banować ale często zapominacie, że ten dział dotyczy MŚ w piłce ręcznej.
Pytacie się czy prosicie o typy, a wiele osób (tych pytających) nie robi nic by choć odrobinę zajrzeć w statystyki czy poprzednie komentarze gdzie często leży odpowiedź. Wielu czeka jak sępy i potem tylko potrafi rozliczać i nawet wyzywać bo typ okazał się przegrany.
Opiekunowie często przymykają oko (ja też) na argumenty ale pisanie, że się stawia na czuja, a później spija piankę bo weszły 2/3, jest groteskowe. Wątpię by takie wypowiedzi pojawiłyby się gdyby ten Twój nos nie był dziś taki dobry.
Dlatego zachęcam, by podawać swoje typy i popierać je argumentami z oglądanych meczy, statystyk czy artykułów które wiele podpowiadają.
Ja dziś idę w stronę małej niespodzianki. Oglądałem mecz Chorwacji i mnie ona nie przekonuje do końca. Gra falami i widać, że rezerwowi obniżają poziom tego zespołu. Z Islandią zagrali moim zdaniem słabo. W ostatnich minutach się sprężyli i wymusili na rywalach błędy. Przez całe spotkanie falowali. Macedonia to nie są leszcze do bicia. Od mistrzostw w Polsce pokazuje się z dobrej strony i realnie zagrażają najlepszym drużynom. Mecz arcyważny bo zwycięzca zapewnia sobie awans i zapewne punkty w kolejnej fazie. Sądzę, że Macedonia nie jest tu na straconej pozycji tym bardziej, że mieli łatwych rywali i spokojnie kontrolowali grę w tych meczach. Macedonia stara się od początku wejść mocno w mecz, ustawić sobie rywala i później go w miarę kontrolować dlatego ode mnie dwie propozycje wedle uznania.
Macedonia +2,5 1,80 etoto ⛔
Macedonia wygra 1. połowę 3,75 etoto ⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Ja nie proszę o typy i nie jestem sępem,wystarczy że podając typ,naprowadza się kogoś na ten kierunek,ale sam musi sobie to sprawdzić czy grać tak czy inaczej.
Ludzie podają i argumentują tutaj różne typy,ale ja na to nie patrzę,gram to co sam wymyślę,bo zadowolenie i sukces jest wtedy gdy samemu coś dobrego zagrasz i to wejdzie.
Piszę że gram na czuja,żeby inni nie myśleli że jestem ekspertem np od ręcznej.
A to że 2 na 3 typy weszły to dlamnie żadne pocieszenie bo i tak kupon do śmieci,równie dobrze mogłoby nic nie wejść.
Mam swoje typy na 3 mecze,ale nie podam ich bo nie mam argumentów i nie mam czasu czytać i oglądać info z piłki ręcznej,bo jest wiele inych dyscyplin gdzie można coś zagrać ciekawego.
Najważniejsze w tej całej zabawie jest to żeby typy wchodziły,a czy ktoś poda to na czuja czy napisze referat to dlamnie niema żadnego znaczenia,bo te super argumenty,staty i wogóle wychodzą czasami tak jak w takim kawale.OPERACJA SIĘ UDAŁA,TYLKO SZKODA ŻE PACJENT ZMARŁ.
Z wyrazami szacunku i uznania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Czy C. Mortensen i M. Guigou graja dziś w swoich meczach na Mistrzostwach? Mam.na nich typy a niestety nie mam jak sprawdzić.
Guigou 0bramek. W skldzie byl awizowany. Wiec jesli grales under to w wiekszosci masz plus nawet jak nie pojawił sie Na parkiecie
A Mortensena nie widze w skladach
 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Ma ktoś jakieś informacje na temat Nikoli Karabticia?
Jest szansa,że zagra na mistrzostwach, czy tylko przyjechał wspierać duchowo swoich kolegów?
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Witaj.
Trochę słaby ten argument że x Chile rzucili tylko 24 bramki.
Jakby chciało ci się sprawdzić to ostatnie 2 mecze z Norwegią to rzucili 31 i 28 bramek,fakt że przegrali a dodając do tego fakt że nie tak dawno rzucili Szwecji 31 bramek,to o czymś to swiadczy.
Reasumując uważam że Austria rzuci więcej.
Ale życzę powodzenia.
Według Twojej logiki Austria rzucając 24 bramki słabemu Chile, w następnym meczu dzień później będzie wstanie mocnej Norwegii rzucić więcej bramek. Jeśli według Ciebie zdanie odwrotne do tego jest słabym argumentem no to chyba szkoda mojego pisania tutaj. Co do tych dwóch ostatnich meczy pomiędzy nimi czy ze Szwecją to Tobie chciało się sprawdzić kiedy były, o co i jakie składy? Jak już wyciągasz takie rzeczy to bierz wszystko pod uwagę. Jeszcze to co się rzuca bardzo w oczy to bierzesz pod uwagę dawniejsze mecze i praktycznie o nic a te na turnieju i trudność przeciwnika lekceważysz. Oczywiście mecz meczowi nie równy i jak to w sporcie bywa, nawet mocne i logiczne argumenty przemawiające za kimś mogą się okazać do wyrzucenia

Biorąc pod uwagę to, że Norwegowie grają bardzo szybką piłkę ręczna, raczej marne szanse, że Austria nie rzuci 25 bramek. Tak jak kolega wyżej pisał, patrząc na H2H i ostatnie 7 meczów rozegranych miedzy tymi zespołami od 2010 roku, Austriacy rzucali co najmniej 27 bramek w każdym z tych meczów.
Pewniejszy jest tutaj over ogólny na mecz. Bo niewątpliwie będzie to szybkie spotkanie obfitujące w bramki.
Over 59,5 @1,85 Unibet
Odpowiedzieć po części wyżej dotycząca ostatnich meczów między tymi reprezentacjami. Co do typu i reszty argumentów można się zgodzić, tylko dużo zależało tu od Norwegii a nie liczenia że Austria znacznie tu pomoże w pokryciu linii
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam Typerów.....i Sępy też mile widziani.
Na dzisiaj gram coś takiego.
Norwegia under 59,5.
kurs-1.8
Tunezja over 55,5
kurs-1,75
Francja wygra
kurs-1,75
Teraz przedstawie jakies argumenty,przynajmniej spróbuje.
Norwegowie imponują skutecznością w tym turnieju,i pewnie swoje ok 35 rzucą,ale potrafią też bronić i więcej jak 22-23 bramki nie dadzą sobie rzucić.Na 3 mecze raz było 61 bramek w meczach Norwegii a 2 razy po 58.
Ja wbrew logice idę w under,Norwedzy to nie Austria czy Tunezja żeby dali sobie narzucać.
W meczu Tunezji myślę że zobaczymy mecz walki,bramka za bramkę,bronić nie będą bo obie ekipy defensywe mają słabą.
Tunezja walczy o awans,Arabia ma matematyczne szanse,no ale ma,więc piłka do przodu i atak,oby skuteczność nie zawiodła.
Arabia przegra ale myślę że będzie chciała pożegnać się z kibicami w jakimś godnym stylu w dobrym ofensywnym meczu.
A jeśli chodzi o mecz Niemców z Francją to gospodarze mimo że grają u siebie nie dadzą rady wygrać to spotkanie.
Tak naprawde to spotkanie jest na wage przewodnictwa w grupie i da pokaz kto bedzie liczyc sie o zwyciestwo w grupie. Mysle ze Francja naszpikowana gwiazdami jutro odpali i pokona Niemcy.
No jakoś wypociłem ten post i mam nadzieję że nikt go nie wykasuje.
Aha,zostawiajcie reputki,nawet jak typy nie wejdą.
Za wysiłek,bo nie jestem protokulantem w Sądzie Rejonowym w Otwocku i piszę słabo i powoli.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
R 190

rafi131364

Użytkownik
Witam
Ja podobnie j.w. kolega, ale nieco bezpieczniej..
Niemcy - Francja X2- 1,42
Dania- Austria gosp powyżej 32,5 bramki- 1,7
Wczoraj jak oglądałem Niemców to przecierałem oczy. Nie mają praktycznie rozegrania. Jedynie Weinhold trzymał jakiś poziom. Atut Niemców to obrona,koło na światowym poziomie, Wolff, Uwe i...w dzisiejszym meczu Gerard!! Ale to i tak myślę za mało.. Bo rozegranie to podstawa.
Sporo meczy widziałem Francji i Montpellier i jakoś pechowo zawsze był &quot;ręcznikiem&quot; w bramce. Takie moje zdanie. Podobno jest opcja, że nawet N. Karabatic zagra, ale osobiście wątpie.. Na niego przyjdzie czas.. Jakość francuzów jaka jest, wiadomo. Powinni wygrać, jednak grają z gospodarzami.. Daję X2
Duńczycy wczoraj trochę na &quot;chodzonego&quot;. Odbębnić. Nie zagrał wogóle Hansen, więc dziś zapewne już w 1 siódemce wybiegnie bo muszą też liczyć się z tym, że Austria zagra w 2 fazie mistrzostw, więc mecz ważny.. Myślę, że linia bramek spokojnie do pokrycia o ile zbyt dużo na parkiecie nie będzie przebywał Mensah Larsen. Zawodnik RN Lowen. Zwyczajnie słaby, lekko mówiąc.. Landin, kapitalna forma, jaki i reszty kolegów..
O Austrii nic nie piszę bo wynik to kwestia podejścia duńczyków iloma bramkami ich odprawią..
Co do Norwegii, nie ruszam. Mogą ten mecz śmiało przegrać bo trudno spodziewać się, żeby Chile weszło do 2 fazy. Osobiście szukałem Sagosena w ofercie na bramki, ale nie ma..! w sts np.. Buki też nie tepaki. Pamietać trzeba , że za 2 dni mecz Dania- Norwegia!! Nie zdziwię się jak wogóle nie zagra Sagosen..
Powodzenia
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ze swojej strony polecam overy bramkowe na obu Norwegów - Hansena i Roda
Z moich obserwacji wynika, że obaj dostaną dziś sporą ilość minut, a rzucać potrafią, o czym świadczą choćby mecze poprzednie:
Hansen over 4.5 1.75 ✅
Rod over 3.5 1.55 ✅
Forbet
Edit: Kazdemu z nich wystarczyła 2. połowa, by pokryć linię ;)
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Hansen na over 4,5?? 1,7!?
Piękny kurs. W sts jest linia 6,5 za 1,9 i też wydawała się godna uwagi.
Wczoraj Hansen wchodził jedynie na karne i rzucił bodaj 3 bramki, więc taki komentarz powinien być wystarczający..
Tylko mowa tu o Mikkelu Hansenie!!!
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Hansen na over 4,5?? 1,7!?
Piękny kurs. W sts jest linia 6,5 za 1,9 i też wydawała się godna uwagi.
Wczoraj Hansen wchodził jedynie na karne i rzucił bodaj 3 bramki, więc taki komentarz powinien być wystarczający..
Tylko mowa tu o Mikkelu Hansenie!!!
na Mikkela Hansena w Forbecie juz linia 6.5, na etoto przy tej samej lini @2.00
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Ze swojej strony polecam overy bramkowe na obu Norwegów - Hansena i Roda
Z moich obserwacji wynika, że obaj dostaną dziś sporą ilość minut, a rzucać potrafią, o czym świadczą choćby mecze poprzednie:
Hansen over 4.5 1.75
Rod over 3.5 1.55
Forbet
Skąd przyjacielu wziąłeś tę linię i ten kurs na over Hansena. W tej chwili jest linia 6,5 po kursie 1,60 a o 18 nie było inaczej, być może trochę wyższy kurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom