>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak z rejestracją w 1xbet ?
Nie ma możliwości do wyboru kraju Polska
Pozdrawiam
Ludzie mi juz rece opadaja. Jaki jest problem zeby otworzyc sobie konto na Melbet? To jest dokladnie to samo, takie same kursy, ten sam uklad strony, te same limity i zero problemow z wejsciem i zalogowaniem. Mozna tez wybrac tam Polske jako kraj. MELBET.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Chciałbym zacząć grę u nich. Podpowiedzcie mi czy serio tak limituja? Nie problemu z graniem za kilka stów jednego zakładu?
Robia co chca i rozliczaja kursy po jakich im sie podoba. Do tego stosuja marze po zalogowaniu na konto. Przeprowadzaja tez upokarzajace weryfikacje konta np. kaza sobie wysylac zdjecie dowodu przy gebie i do tego przy widocznym otwartym na kompie mailu od nich. Oczywiscie wszystko musi byc w jakosci Full HD co graniczy nie mal z cudem bo jak nie to odrzucaja takie zdjecie i kaza sobie wysylac jeszcze raz. Wysylalem im chyba z 50 razy takie foto zanim mi w koncu je uznali. Oczywiscie dokladnie musi byc widoczna tresc maila (numer referencyjny weryfikacji), dane na dowodzie oraz twarz. Na koniec oszukali mnie na 20k i dalem sobie w koncu spokoj z nimi. Dopoki topisz wszystko jest cacy. W rankingu SBR ocena D i wpisani sa na black list ze wzgledu na liczne konfiskaty pieniedzy i zamykanie kont z dupy. Nie polecam bo jest tysiac innych bukow dostepnych u ktorych sobie mozna spokojnie grac bez szarpaniny niz u tych ruskich ciemniakow.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wczoraj zagralem za 1100zl ze polska nie wygra skokow po 2.50. Dzis po zawodach zmienili kurs z 2.50 na 1.45. Jakis niesmieszny zart. Mam screen kuponu z kursem 2.50 ale odpisali ze zgodnie z regulaminem mogą sobie zmienic kurs Jesli uznaja ze zle2 wystawili
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj zagralem za 1100zl ze polska nie wygra skokow po 2.50. Dzis po zawodach zmienili kurs z 2.50 na 1.45. Jakis niesmieszny zart. Mam screen kuponu z kursem 2.50 ale odpisali ze zgodnie z regulaminem mogą sobie zmienic kurs Jesli uznaja ze zle2 wystawili
To samo wczoraj gralem po takim samym kursie i tak samo mam kurs zmieniony na taki sam jak Ty. Tylko oni oferowali zaklad, ze Polacy nie wygraja konkursu wiec bylem zmuszony u nich pograc jak widac znowu to byl blad.
Co polecisz konkretnie ?
Polecam Unibet, Betsson, Betrally, Dafabet. Jak jestes kumaty to i rachunek z zameldowaniem w Anglii sobie ogarniesz i IP angielskie i wtedy drzwi do bet365, bwin, betfair, williamhill stoja otworem. Od parszywcow ruskich polecam trzymac sie z daleka a juz na pewno nie moze byc to podstawowy buk do codziennej gry.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
To samo wczoraj gralem po takim samym kursie i tak samo mam kurs zmieniony na taki sam jak Ty. Tylko oni oferowali zaklad, ze Polacy nie wygraja konkursu wiec bylem zmuszony u nich pograc jak widac znowu to byl blad.
Najlepsze ze dzis pogralem tez ten sam zakald ze polska nie wygra po kursie takim samym 2.50 i zakald rozliczony normalnie. Jakies jaja.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ostatnio to normalne u nich ze zmiana kursow na kuponie. Chyba jakis &quot;prikaz&quot; z gory pracownicy dostali.
W tygodniu mecz 2 ligi polskiego kosza z 5.20 granego na 2.00 na rozliczonym kuponie. Ten sam mecz w becie 5.75 i rozliczyli normalnie.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dlatego mowie, ze robia co chca a ludzie i tak w dalszym ciagu do nich wala drzwiami i oknami. Maja licencje na jakiejs wyspie hula hula to i rozliczac sobie moga jak im pasuje.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja się chciałem na nich polasic ze względu na szybkie wypłaty ecopayz. Gdzieś jeszcze wam tak praktycznie instant chodzą? Bo na betssonie długo się czeka zanim zaakceptuje na przykład.
Wyplaty w Betssonie ida jakies 2h na eco to nie jest dlugo.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Wczoraj zagralem za 1100zl ze polska nie wygra skokow po 2.50. Dzis po zawodach zmienili kurs z 2.50 na 1.45. Jakis niesmieszny zart. Mam screen kuponu z kursem 2.50 ale odpisali ze zgodnie z regulaminem mogą sobie zmienic kurs Jesli uznaja ze zle2 wystawili
Gosciu skoro z gory widac ze kursy sa wystawione zle czy odwrotnie to trzeba sie z tym liczyc ze Ci je na koniec zmienia. Nie bronie ich ale to jest normalna rzecz
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Gosciu skoro z gory widac ze kursy sa wystawione zle czy odwrotnie to trzeba sie z tym liczyc ze Ci je na koniec zmienia. Nie bronie ich ale to jest normalna rzecz
Skoro pierwsi biora sie za wystawianie kursow bez poczekania na ruch konkurencji i wyceniaja win Polakow po 1.50 i maja slabych analitykow to jest to ich problem. Zreszta buki spory rozstrzal mieli odnosnie kursow. W williamhill wczoraj Polacy tez stali po 1.50 takze nie tylko rusek taki kurs wystawil. W Betssonie lapalem wczoraj Polakow po 4.00 a dzisiaj kurs zlecial po 2.65 ale jakos oni nie robia takich odpalow i nie zanizaja kursow wedle wlasnego widzimisie ????
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Gosciu skoro z gory widac ze kursy sa wystawione zle czy odwrotnie to trzeba sie z tym liczyc ze Ci je na koniec zmienia. Nie bronie ich ale to jest normalna rzecz
Powiedz to tym którym rozliczyli polske win po kursie 1.50 jako porazke. W kazdym buku przed kwalifikacjami kursy na polske byly ok 1.50
 
Do góry Bottom