Ciekawy kurs na Trefl ponad 2 i widzę tu szansę na objechanie Katowiczan, Resovia też gra coraz lepiej , a Onico gra w kratkę takie moje dwa typy po wysokich kursach

To moze sie wychyle ... czy nie sadzicie ze kurs na Resovie sa za duze , juz spore spadki
// Tak jak kolega niżej napisał... Dlaczego uważasz, że kurs na Resovie jest za duży? Jakieś argumenty? czy tylko patrzysz, że jest wysoki i tyle..? Dopisz coś bo będzie post usunięty.

kruchyczesiek 94

kruchyczesiek

Wiadomo coś na temat Vincicia? Jeżeli nie będzie dostępny na mecz z Olsztynem to widzę tutaj niezły value na gości, najlepiej jakiś handi ;)

#10 19,8K

#10

Vincic tak jak i Zhigalov grał w sparinowym meczu Czarnych 3 stycznia wiec raczej zagra.
Z Resovią ma nie grac za to Kwolek który ma mało groźna ale jednak kontuzje kolana, do tego nie dawno po lekkiej kontuzji doszedł do siebie Kurek.
Rossard tez chyba coś ostatnio miał ze zdrowiem. Ciekawe co z nim.

onlyvolley 91

onlyvolley

GKS KATOWICE - TREFL GDAŃSK
Trefl 2 sety - 1,80 efortuna
Gdańsk jak chce to potrafi. Tak samo jak Katowice ???? Mimo wszystko jednak to zespół gości jest kadrowo lepszym zespołem z teoretycznie, lepszym trenerem. Te dwa sety są jak najbardziej w zasięgu, a może i nawet zwycięstwo (2.60 totalbet). Co prawda zwycięstwo Katowic np. 3-0 ; 3-1 jakoś wielce by mnie nie zdziwiło, jednak ja na ten mecz wystawiłbym kursy 1.80 - 1.80. Tutaj natomiast mamy faworyzowanie gospodarzy. Ja tej przewagi Katowic nie widzę.

Będzin +1,5 seta 4,05
// No mocno mnie dziś Będzin zawiódł, myślałem, że mają szanse powalczyć chociażby o 1 seta a tu... bez podejścia.

B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
MKS Będzin - PGE SKRA Bełchatów
Dziś Bełchatów wystąpi bez M. Wlazłego, A. Szalpuka, R. Milczarka i P. Czarnowskiego.. O ile tych 2óch ostatnich to jednak rezerwowi to jednak Wlazły i Szalpuk są ważnymi postaciami. Będzin u siebie przegrywa ale walczy, prócz ostatniego meczu przegranego 0:3 z Gdańskiem to wygrywał seta z ZAKSA, Jastrzębskim czy ONICO więc dlaczego by nie ze SKRA? Zaryzykuję również wygranie 2óch setów po pięknym kursie, zobaczymy co z tego wyjdzie.​
Może warto pójść w over punktowy Kochanowskiego jak takie absencje dzisiaj w Skrze ?
Over 10.5 pkt po kursie 1.85 Forbet
Co sądzisz ?
// Myślę, że jest to spoko opcja, dziś powinien być jeszcze bardziej eksploatowany na środku, do tego mocny serwis, blok... Im dłużej będzie trwał mecz tym większa szansa na pokrycie overa

Z 5,6K

zabix00

Ooo jak nie gra podstawowy skład to skłoniłbym się nawet na wygrana bedzina. Będzinowi nie idzie ale walki to im nie można odmówić a zwłaszcza ze Skra gra straszny piach. Myśle ze za zdrobne kurs 6 jest wart pogrania

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Cóż, często tak mam, że gdy pojawia się mecz GKS&#39;u to szukam punktów Butryna. Nie inaczej będzie dzisiaj, niektórzy powiedzą, że uczepiłem się tego zakładu jak rzep psiego ogona. Jednak dopóki wchodzi, to będę grał w ten sposób.
Myślę, że dzisiaj będzie miał sporo okazji do punktowania, lecz wszystko będzie zależeć od skuteczności. Dzisiejszy rywal Katowic nie należy do najlepszych zespołów w naszej lidze. Ponad to Gieksa gra u siebie. Aczkolwiek nie spodziewam się tutaj szybkiego 3;0, liczę natomiast na cztero, lub nawet pięciosetowe widowisko. Co na pewno będzie sprzyjać do większej ilości punktów. Wiem, że Karola stać na powtórkę swojej gry z ostatniej kolejki, wówczas zdobył 19 punktów na wyjeździe w Olsztynie. Ciekawostka jest taka, że najlepszym punktującym w tym sezonie jest Maciej Muzaj (tak, z Trefla ???? ) oraz na drugim miejscu znajduje się właśnie Karol Butryn, który mam nadzieję, że okaże się bohaterem dzisiejszego meczu.
Typ: K. Butryn - suma punktów - powyżej 17.5 @1.86 ETOTO
⛔

P 0

pumba1946

Niestety zapowiada się na szybkie 0:3 dla Skry. A też pograłem handi w stronę Będzinian.
W drugim dzisiejszym meczu raczej skłaniałbym się do grania w stronę Trefla, który personalnie jest drużyną mocniejszą od Katowiczan.

tyksiol

Radom -1.5 seta @1.7 williamhill ???? Olsztyn ma bardzo wazny mecz w tygodniu w pucharze z Kamerovo , gdzie przegrali 1 spotkanie po tb . Przed meczem nikt nie stawial na Olsztyn a tu maja spora IMO szanse na awans . Także sadze ze dzis nie będą grac na &quot;maxa&quot;. Czas by Radom się przelamal i wygral dzisiejsze spotkanie za 3 pkt ????

P 184

proosty

Myślę, że dzisiaj Bydgoszcz to weźmie, skład wydaję mi się lepszy na papierze, swoja hala, potrafili sprawiać już niespodzianki,a tu mają rywale zdecydowanie w zasięgu, fajną robotę robi Kovacevic. Co to Cuprum to itak wydaje mi sie, że wyniki ponad stan, nie podoba mi się ta drużyna w tym sezonie.. jak Grobelny i ten cały Yanagida nie zagrają meczu życia( pamiętam mecz z Katowicami jak obijał i serwował niemiłosiernie) to o &quot;wynik jestem spokojny&quot; ????
Bydgoszcz 1.6 fortuna

crisardooo 144

crisardooo

Kto grał Bydgoszcz ?
Koncertowo to zepsuli. 2-0 w setach, potem 2-1 i w czwartym secie 21-17 i przegrana 23-25 a tiebreak to już szkoda gadać.
Cuprum gdzie gra dno i nagle podnosi się z 2-0..
joke.

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Jastrzębski Węgiel - Virtu Warta Zawiercie 3:1
3:1 3,15
Od rana coś mi podpowiada taki wynik więc spróbuję...
Jastrzębski Węgiel zdecydowanym faworytem jest grając u siebie, Zawiercie jest bardzo groźnym przeciwnikiem, ostatnio mecz z ZAKSA zakończył się właśnie takim wynikiem ale Zawiercie w tym spotkaniu mogło nawet powalczyć o zwycięstwo bo 5 set był naprawdę bardzo blisko.
Nic nie słyszałem o brakach w obu drużynach.
Jastrzębski Węgiel w przerwie świątecznej rozegrał 2 sparingi z ZAKSA jeden wygrali 3:1 drugi przegrali 2:3.
W pierwszym meczu w tym sezonie Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z Zawierciem po bardzo zaciętym meczu 3:2. Dziś będzie troszkę powrotów do Jastrzębskiego, w Zawierciu grał M. Masny, który występował w Jastrzębiu no i trener M. Lebediew występował 3 lata.
Forma bardzo podobna obu zespołów idę w dokładny wynik 3:1.