>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Skrill - odrzucenie płatności

bratriposty 44

bratriposty

Użytkownik
Witam, tak jak w tytule - próbuję podlać bet365, zarówno skrill jak i bet365 w pełni zweryfikowane.Pierwsza wpłata przebiegła koncertowo, po kilku godzinach starałem sie kilkunastokrotnie wykonać kolejny depozyt, kółeczko kręci się, zielony pasek ładuje do samego końca... i wyrzyguje czerowny krzyżyk.Ktos spotkał się z takim problemem?Próbowałem za pomocą 2 telefonów (android,iOS) oraz 2 komputerów stacjonarnych.

 
bratriposty 44

bratriposty

Użytkownik
Zamknąłem drobną część zakładu jaki wisiał tam w nierozliczonych, zleciłem wypłatę -doszła nad ranem, kolejna próba depozytu już udana...

Zaznaczałeś przy depozycie do Skrill że środki mają zostać na cele hazardowe?
To pytanie jeszcze występuje?
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Tez mialem taka sytuacje sprawe banalnie mozna ominac jak dokonujesz 2 wplaty zamiast kase z konta wes p24 przekieruje cie do banku to anuluj potem sproboj ponownie i przejdzie bezproblemowo tyle w temacie i latwo mozna ominac i nie czekac..
 
kickandfun 0

kickandfun

Użytkownik
Tez mialem taka sytuacje sprawe banalnie mozna ominac jak dokonujesz 2 wplaty zamiast kase z konta wes p24 przekieruje cie do banku to anuluj potem sproboj ponownie i przejdzie bezproblemowo tyle w temacie i latwo mozna ominac i nie czekac..
Witaj
Mam dokładnie taki sam problem. Beta twierdzi że to nie ich wina a skrill że ich system automatyczny bezpieczeństwa uniemożliwia przeprowadzenie transakcji. W przypadku pojawiania się kłopotu sugerują aby wyczyścić cash przeglądarki. Oczywiście nic nie pomaga. Proszę o pomoc ????
Dodam że kasa na skrillu zweryfikowanym podpiętym pod buk została przesłana z innego skrilla.
Pomożecie? ????
 
kickandfun 0

kickandfun

Użytkownik
Koledzy bardzo proszę o pomoc. Konta w pełni zweryfikowane w uk. Skrill nie chce zaakceptować depozytu na buka. Wyplacalem kilka tygodni temu kase to wszystko było ok ???? Złożyć depozytu niestety nie mogę.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Koledzy bardzo proszę o pomoc. Konta w pełni zweryfikowane w uk. Skrill nie chce zaakceptować depozytu na buka. Wyplacalem kilka tygodni temu kase to wszystko było ok ???? Złożyć depozytu niestety nie mogę.
Jesli robiles depozyt na swoje konto skrill za pomoca polskiego banku to na zagranicznego buka nie wplacisz tych pieniedzy. Musisz kase wyczyscic czyli przelac np. na innego skrilla i potem z tego innego skrilla do siebie. W ten sposob obchodzisz blokade banku. Najtaniej wyjdzie doladowac neteller i potem doladowac skrill za pomoca wlasnie neteller.
 
kickandfun 0

kickandfun

Użytkownik
Jesli robiles depozyt na swoje konto skrill za pomoca polskiego banku to na zagranicznego buka nie wplacisz tych pieniedzy. Musisz kase wyczyscic czyli przelac np. na innego skrilla i potem z tego innego skrilla do siebie. W ten sposob obchodzisz blokade banku. Najtaniej wyjdzie doladowac neteller i potem doladowac skrill za pomoca wlasnie neteller.
Dokładnie wyglądało to tak. Z pl banku wpłacilem na swojego skrilla. Z tego skrilla kasa poleciała na skrilla zweryfikiwanego w uk. Chcąc zrobić depozyt na buku że skrilla w uk dostałem odmowę transakcji. To ciągle się powtarza a infolinia skrilla twierdzi że trzeba wyczyścić pliki cookies. Nie pomaga. Jeśli kasa poszła z pl skrilla na skrilla z uk podpietego do buka to w czym tkwi problem? ????
Dodam, że jeśli chce zasilić netlettera za pomocą skrilla jest dokładnie ten sam komunikat. Chętnie wyśle fotkę jaki ale forum blokuje.
Buk smiga super. Tylko nie mogę złożyć depozytu aby grac.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
sven-131002 mordeczko mozesz rzucic okiem na problem tego goscia? Ty ogarniasz te cale gowno skrillowo-betowe moze bedziesz wiedzial co mu podpowiedziec ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Udało się fotki wrzucic. Pierwsza fota wplata na depozyt do buka ze skrilla. A druga netlettera próbuje doładować ze skrilla. Także na mój rozum chodzi o mojego skrilla bądź urządzenie. Skrilla między sobą robi transakcje bez problemu.
Sytuacje bywały różne a więc:
1. Mogłem się zalogować ale nie mogłem wysłać pieniędzy między skrillami ale za to na Bet tak i od beta mogłem przyjąć wypłatę, zadzwoniłem na linię, bo przez maila to parę dni się czeka i powiedziano mi iż powinienem wyczyścić cookie, zrobiłem to - NIC. Dzwonię drugi raz, oni nie widzą problemu ale radzą aby zmienić przeglądarkę oraz ustawiłem inne IP - w jednym przypadku pomogło ale za to w drugim dalej nic więc dzwoniłem trzeci raz i dopiero po jednym dniu od telefonu, gdy wszedłem w ogóle z innego telefonu z pracy z własną siecią komórkową dopiero udało się zalogować i wysyłać pieniądze. (Bo nagle nie mogłem się zalogować z PC na którym zawsze to robiłem).
2. Nie mogłem wysłać pieniędzy na Bet ale do innych tak i oczywiście poszedł call, na skrillu bardzo szybko pomogli, na USA linii, że zaraz wyślą maila z odpowiedzią, faktycznie mail był po 10min i w skrócie było napisane, miałem tak pierwszy raz&quot; Iż wina jest ze strony wysyłającego i otrzymane środki nie mogą być użyte jako depozyt&quot;.
Dodam iż to była druga transakcja na tym koncie o znacznie wyższej kwocie niż pierwsza od innego wysyłającego.
W drugim przypadku tylko chcieli potwierdzenia danych i czemu zalogowałem się z innego IP - ale to raczej znany problem, który szybko się rozwiązuje.
Więc najlepiej jest zadzwonić do nich, bo nie wiem jaki przypadek wystąpił tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kickandfun 0

kickandfun

Użytkownik
Ok zostaję telefon do skrill. Bet twierdzi że problem nie leży po ich stronie. A skrill chce oczyszczenia plików cookies. Nawet resetowałem całe urządzenie ale nic nie pomogło. Sprawdziłem z innego urządzenia i wszystko dokładnie tak samo jest.
Dzięki za zainteresowanie! Będę pisał na bieżąco jak sytuacja!
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Udało się fotki wrzucic. Pierwsza fota wplata na depozyt do buka ze skrilla. A druga netlettera próbuje doładować ze skrilla. Także na mój rozum chodzi o mojego skrilla bądź urządzenie. Skrilla między sobą robi transakcje bez problemu.
Ok zostaję telefon do skrill. Bet twierdzi że problem nie leży po ich stronie. A skrill chce oczyszczenia plików cookies. Nawet resetowałem całe urządzenie ale nic nie pomogło. Sprawdziłem z innego urządzenia i wszystko dokładnie tak samo jest.
Dzięki za zainteresowanie! Będę pisał na bieżąco jak sytuacja!
Te drugie urządzenie ma inne IP niż te co próbowałeś wcześniej?
Bo jak napisałem, mi dopiero po dniu zadziało na telefonie i IP które nigdy nie miało styczności z żadnym skrillem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kickandfun 0

kickandfun

Użytkownik
Te drugie urządzenie ma inne IP niż te co próbowałeś wcześniej?
Bo jak napisałem, mi dopiero po dniu zadziało na telefonie i IP które nigdy nie miało styczności z żadnym skrillem.
Dwa różne urządzenia. Korzystalem z telefonu komórkowego a simke przełożyłem do tabletu który nigdy nie miał styczności ze skrillem. Dziś atakuje linfolinie skrill. Początkowo myślałem że buk blokuje. Ale skoro nawet netlettera nie mogę zasilić poprzez skrill na dokładnie tych samych danych właściciela kont to wniosek powinien być prosty. Spróbuje jeszcze inne urządzenie dla.
Konsultant że skrill trafił się ogarnięty. Komunikat ten oznacza automatyczną blokadę. On sam w systemie widział wszystkie odrzucone transakcje. Problem skierował do techników i do 24h dostanę odp.
Ma to działać! A my chcemy grać! ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dwa różne urządzenia. Korzystalem z telefonu komórkowego a simke przełożyłem do tabletu który nigdy nie miał styczności ze skrillem. Dziś atakuje linfolinie skrill. Początkowo myślałem że buk blokuje. Ale skoro nawet netlettera nie mogę zasilić poprzez skrill na dokładnie tych samych danych właściciela kont to wniosek powinien być prosty. Spróbuje jeszcze inne urządzenie dla.
Konsultant że skrill trafił się ogarnięty. Komunikat ten oznacza automatyczną blokadę. On sam w systemie widział wszystkie odrzucone transakcje. Problem skierował do techników i do 24h dostanę odp.
Ma to działać! A my chcemy grać! ;)
Oby nie taką jak ja żeby się zalogować z innych urządzeń i IP nie powiązanych bo może Cię czekać kolejny telefon i przerwa, że będziesz mógł dopiero się zalogować za 24-48h jak także miałem.
Czekamy na Twoje info ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kickandfun 0

kickandfun

Użytkownik
To załatwianie że skrillem to kpina. Dział techniczny napisał maila w odpowiedzi na mój telefon. Środki pozyskane na moim koncie skrill (skrill z uk) nie mogą być użyte do handlowców ( w moim przypadku buk) Pomijam kwestie że kasa poszła przez dwa skrille. Z pl konta na pl skrilla ze skrilla na uk skrilla. Trudno. Ale nawet nie mogę doładować neteller za pomocą skrill na te same dane. Także rezygnuje z usług skrilla na dzień dzisiejszy. Sprawa zostaje nie rozwiązana. Skrill nie pomaga. Pozdr!
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Sytuacje bywały różne a więc
...
2. Nie mogłem wysłać pieniędzy na Bet ale do innych tak i oczywiście poszedł call, na skrillu bardzo szybko pomogli, na USA linii, że zaraz wyślą maila z odpowiedzią, faktycznie mail był po 10min i w skrócie było napisane, miałem tak pierwszy raz&quot; Iż wina jest ze strony wysyłającego i otrzymane środki nie mogą być użyte jako depozyt&quot;.
Dodam iż to była druga transakcja na tym koncie o znacznie wyższej kwocie niż pierwsza od innego wysyłającego.
Czyli praktycznie to samo co napisałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom