>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsafe - opinie

G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
co za amatorstwo
stawiam 9 stowek na 2 zdarzenia o lacznym kursie 1,47, zaklad zostaje odrzucony a kursy natychmiast pikuja w dol do 1,4, dopiero teraz wolno mi stawiac, potencjalna wygrana zmniejszyla sie ale mimo to postawilem, po kilkunastu godzinach zerknalem w zakladke i te same kursy wrocily do poprzedniego stanu
zenujace praktyki
 
J 23

jarosz107

Użytkownik
U mnie strona i apka tez nie dziala;/ Tak do 12 dzialala ,potem nie sprawdzalem . Teraz chcialem sie zalogowac i niestety strona sie nie wczytuje
 
M 0

mietekhandzlik

Użytkownik
Polecam tego buka bardzo bogata oferata zakładów szybkie wyplaty po przez trustly lub revolut jest to mój ulubiony buk na obecnom chwile gram jeszcze w takich bukach jak betathome sportingbull betson marathonbet betonline
 
L 0

lacrimosa7

Użytkownik
Witam,to mój pierwszy post.Ostrzegam przed tym bukiem,kiedy wygrasz u nich po normalnym kursie na live mogą uniewaznic zakład z powodu błedu technicznego,gdy przegrasz oczywiscie wszystko jest cacy.Kiedy sie orientują że klient raczej wygra zakład unieważniają go z powodu ich zdaniem błedu technicznego,jak w starych perelowskich komediach klient nic dla nich nie znaczy
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
jeśli rzeczywiście był błąd to jest to możliwe , ale tak jest w każdym bukmacherze . Betsafe jest renomowaną marką , i na pewno jednym z najlepszych bukmacherów
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Witam,to mój pierwszy post.Ostrzegam przed tym bukiem,kiedy wygrasz u nich po normalnym kursie na live mogą uniewaznic zakład z powodu błedu technicznego,gdy przegrasz oczywiscie wszystko jest cacy.Kiedy sie orientują że klient raczej wygra zakład unieważniają go z powodu ich zdaniem błedu technicznego,jak w starych perelowskich komediach klient nic dla nich nie znaczy
chłopie o czym ty piszesz ja u nich czasami trafie mecz ktory znam juz wynik a oni maja go jeszcze w ofercie i go postawie i mi kuponu nie anuluja a ty takie bzdury piszesz to samo jest na betssonie
 
L 0

lacrimosa7

Użytkownik
jeśli rzeczywiście był błąd to jest to możliwe , ale tak jest w każdym bukmacherze . Betsafe jest renomowaną marką , i na pewno jednym z najlepszych bukmacherów
Spytalem na czym polegal ten bład,odpowiedz zagrał pan zakład który nie powinien byc wystawiony.Podobne zakłady były u innych buków ale tam nie mialem srodków,
 
L 0

lacrimosa7

Użytkownik
Jednak musze zmienic zdanie o Betsafe,po mojej reklamacji rozliczyli zaklad jako wygrany,i musze dodac jedno na chacie pracują tam bardzo pomocni ludzie a szczególnie jedna dziewczyna
 
S 4

szykus

Użytkownik
Ma ktoś też taki problem jak ja?
Po wybraniu zakładu na żywo na telefonie, nie mogę rozwinąć paska zakładu na dole aby wpisać stawkę.
Ktoś, coś?
 
Witam. Przestrzegam wszystkich przed tym bukmacherem. Wygrałem u nich sporo pieniędzy i zamknęli mi konto podając lakoniczną przyczynę złamania przeze mnie jakiegoś punktu regulaminu. W dodatku straszą, ze poinformują odpowiednie instytucje?! Złodziejska firma !!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 grudnia 2019 20:07 przez veni777Witam. Przestrzegam wszystkich przed tym bukmacherem. Wygrałem u nich sporo pieniędzy i zamknęli mi konto podając lakoniczną przyczynę złamania przeze mnie jakiegoś punktu regulaminu. W dodatku straszą, ze poinformują odpowiednie instytucje?! Złodziejska firma !!
Duzo to znaczy ile? Ja gram za wysokie stawki od wielu lat i zero problemow. Szybkie wyplaty, zero limitow, mega bogata oferta. Jeden z najlepszych bukow dostepnych obecnie dla Polakow. Swietnie, ze wrocili w tamtym roku do PL po chwili przerwy.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 grudnia 2019 20:47 przez ranczo0123

Jeden z najlepszych bukow dostepnych obecnie dla Polakow. Swietnie, ze wrocili w tamtym roku do PL po chwili przerwy.
To znaczy, że Betsafe jest obecnie legalnym bukmacherem w Polsce? 
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
@kamilcia21 czytaj ze zrozumieniem ????dostepnym czyli zalozysz konto z pl adresem a legalnosc pojecie wzgledne hahahah
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
@zloty5o ​​​​​, czytam ze zrozumieniem. ???? Przecież wiem jak się sprawy mają. Ale @ranczo0123 tak napisał, że można różnie zrozumieć. 
 
Do góry Bottom