>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Brak licencji bah

M 0

mezo999

Użytkownik
Witam
Czy firma bukmacherska która nie posiada licencji w Polsce może wyciągać jakie kolejek konsekwencje na drodze sądowej???
ProsE o podpowiesz
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
To zależy w jakiej sprawie, ale generalnie to każdy każdego może pozwać przecież.
Co tam się stało na linii Ty-BAH?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pamiętam, że jeszcze dawno dawno temu jak w BAH się miało wykonany jeden poprawny przelew z konta bankowego to potem robiąc do nich wpłatę można było wysłać potwierdzenie/skan kwitu z przelewu i dopisywali kasę od razu, którą fizycznie dostawali nawet dzień/dwa później i były przypadki osób co podrabiały potwierdzenie. Czytałem to pewnie nawet gdzieś na tym forum :cwl:
też prosili o wpłatę, a jak nie to droga sądowa
 
M 0

mezo999

Użytkownik
Pamiętam, że jeszcze dawno dawno temu jak w BAH się miało wykonany jeden poprawny przelew z konta bankowego to potem robiąc do nich wpłatę można było wysłać potwierdzenie/skan kwitu z przelewu i dopisywali kasę od razu, którą fizycznie dostawali nawet dzień/dwa później i były przypadki osób co podrabiały potwierdzenie. Czytałem to pewnie nawet gdzieś na tym forum :cwl:
też prosili o wpłatę, a jak nie to droga sądowa
Czy mam się szykować do sądu...
 
J 23

jarosz107

Użytkownik
A na jakie sumy były te przelewy? Pisałem z nimi na chacie jakiś czas temu i tak haj wspomniałem wcześniej , odpisali że już nie stosują takich praktyk.
 
J 0

johnnybgood33

Użytkownik
Ja uważam, że w przypadku mniejszych kwot (do powiedzmy 20 tysięcy euro) nie będzie im się opłacało robić nic poza zablokowaniem konta. To zresztą może być niezależne od kwoty - ciekawi mnie jak w praktyce chcieliby te pieniądze odzyskać na drodze sądowej. Przed jakim sądem? Nie mają możliwości.
 
A 12

ahnl

Użytkownik
Pamiętam, że jeszcze dawno dawno temu jak w BAH się miało wykonany jeden poprawny przelew z konta bankowego to potem robiąc do nich wpłatę można było wysłać potwierdzenie/skan kwitu z przelewu i dopisywali kasę od razu, którą fizycznie dostawali nawet dzień/dwa później i były przypadki osób co podrabiały potwierdzenie. Czytałem to pewnie nawet gdzieś na tym forum :cwl:
też prosili o wpłatę, a jak nie to droga sądowa
Ja robilem przelewy i anulowalem w koncu musialem wyrownac zeby tam grac ;p
od miesiaca juz nie ma tej opcji.
 
Do góry Bottom