>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL/NCAAF 2018/2019

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Przepraszam, że tak chaotycznie, ale uważam, że jeszcze warto dzisiaj zagrać E.Ebron (IND) TD :cwl: oraz rushing+receiving dla E.Eliott (DAL), jakakolwiek wartość by nie była ???? ( wydaje mi się, że jeśli jakiś buk wystawi taki zakład, to będzie to w okolicach 140 yds.)
Elliott miał 169 total yds, myślę że wystarczyło...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 22:35
Spotkanie: Houston Texans - Indianapolis Colts
Typ: Indianapolis Colts wygra różnicą 1-6 punktów (w tym dogrywka)
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Houston Texans zagrają u siebie, a w playoffach jest to bardzo ważne. Mimo to jakoś czuję tu zwycięstwo gości, czyli Indianapolis Colts. Colts są w świetnej formie. Oglądałem ich ostatni mecz z Tennessee. Fakt, że kilka błędów Colts popełnili, ale ogólnie ich gra mi się podobała, zwłaszcza w ofensywie, która bez problemu dawała sobie radę z obroną Tennessee. Colts wygrali tamten mecz wynikiem 33:17. Świetną robotę robi Andrew Luck, który pewnie i w tym spotkaniu będzie kluczem do ewentualnego zwycięstwa. Houston Texans w tym sezonie też jest bardzo solidne. Na swoim boisku przegrali dwa spotkania. Jeden z nich to był mecz właśnie z Indianapolis Colts. Colts wygrali tamto spotkanie 24:21. Tutaj też liczę na bardzo zacięty mecz i minimalne zwycięstwo gości. Możliwe, że zobaczymy tu nawet dogrywkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Poniżej 16,5 dokladnych podan @ 1,73 Skybet
Lamar Jackson ( Revens)
Po wczorajszym blamazu na dzisiaj tylko jeden zaklad ,ogolnie niemam pomyslu , cos mi mowi tak na wyczucie na nos ze dzisiaj jaka niespodzianka bedzie , wydaje mi sie ze San Diego bym nie skreslal , sadze ze moga wygrac , Rozgrywajacy Clevland poprosy rostrzeliwal ich glebokimi podaniami , jezeli Rivers zrobi to samo to moze byc im cieplo ,naprawde jezeli ktos bedzie podawal gleboko to oni zaczna sie motac a ta obrona ich peknie ,mecze wygrywja Revens na styku ,wiec SD nie jest na jakiejs przegranej pozycji. Drugi mecz cos mi tak mowi ze bedzie jakis pogrom i Chicago wygra powyzej 14 pkt ale to tak na moj nos typ glowny podalem kto chce zagra kto nie to nie - chodz potych moich typach ostatnio to podejrzewam ze kazdy bedzie ostrozny. Mozna zagrac rowniez ponizej 24,5 proby podaniowej ale to juz wam daje wybor i zastanowienie sie nad typem.
Od momentu kiedy zaczol grac czyli tygodniu 11, Jackson wykonuje srednio 22,57 prób podaniowych i 13,13 kompletnego przyjecia na mecz, według Ogólnie rzecz biorąc, nie ukończył więcej niż 14 poprawnych podan w każdym z siedmiu startów - majac do tej pory 13, 14, 15, 13, 14, 12, 14.
Biorąc pod uwagę, że Revens są 3-punktowymi faworytami, rozsądnie jest oczekiwać, że utrzymają ciężki atak po ziemi, chyba że San diego wyskoczya na olbrzymią przewagę ale wydaje się to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę kaliber obrony Kruków, który trzymaja przeciwnika zazwyczaj na smyczy mjac jedna z najlepszych obron w lidze.
Linia dosc jest korzysta ale kurs na nia spada ,gdzie indziej jest 15,5 a nawet widzialem 14,5 wydaje sie tez warte do wziecie Proby podaniowe na pozimie 24,5 ktorej rowniez dawno nie przelamal a grajac z Sandiego ostatnio popisal sie slabym wynikiem 54,5 procentem celnosci przy 12 dokladnych podaniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
K.Allen (LAC) over 69,5 receiving yds @1,68
Unibet
tym pojedynku od razu nasuwa się analogia do meczu IND-HOU, gdzie szybkie ciosy ze strony Colts praktycznie zniszczyły wszelkie zakłady na grę górą. Jednak uważam, że BAL to dużo bardziej kompletna defensywa i Chargers nie będą mieli tak łatwo. Ravens pozwalali opp RBs tylko na 65 yds na mecz i RB M.Gordon, który będzie mocno eksploatowany w tym spotkaniu, nie będzie miał łatwego życia. QB Rivers będzie musiał polegać na swoim WR1, tym bardziej że scenariusze faworyzują Ravens w tym spotkaniu i jest szansa, że Chargers będą gonić wynik. Tak czy inaczej w money time, jakim są playoffy wolę być po stronie najlepszego zawodnika ????
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 14,5 jarda podaniem @ 1,83 Skybet
Jordan Matthews(Eagles)
Patrzac na graczy nizeszego kalibru,czyli takich co odgrywaja mniejsza role w zespole to w meczu Chicago Bears v Philadelphia Eagles zwrocilo moja uwage dwoch skrzydlowych sa to Goedert i Jordan Matthews z tego powodu ze Skybet daje duza ilosc zawodnikow do grania to moge sprubowac za atakowac jakis zaklad ze slabszych graczy, bo nie wszyscy wystawiaja duza ilosc zawodnikow ,w polskich bukach jest to dosc okrojone.
Ostatnio rola Jordan Matthews bardzo sie zmieszyla , na ostatnie szesc meczy od tygodnia jedenastego przyjol trzynascie jardow, przyjmujac cztery razy pilke, jest to spowodowane rozlegla dystrybucja podan do innych graczy i z tego powodu jest daleko wkolejnosci, a przednim sa Jeffrey, Agholor, Tate ,Ertz , Goedert, nawet Sproles czy Smallwood ktorzy sa biegaczami odbieraja pilki.
W takim przypadku Under na to jest 14,5 jarda a wziasc trzeba ze obrona podaniowa Chicago jest dziesiata w lidze. A w projkcji jest przewidziany na jedna podanie , sprubuje zaryzykowac i wziasc under.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
N.Foles (PHI) under 244,5 passing yds @1,75
CHI(-6,5) @1,91

Unibet
Moim zdaniem QB Foles nie dokończy tego spotkania... Kontuzja żeber jest bardzo bolesna, kilka mocniejszych uderzeń sprawi, że wykluczy go to z dalszej gry. Jako że Wentz też nie trenuje, QB Eagles pozostanie ... Nate Sudfeld, no właśnie ???? Łatwa wygrana CHI jak dla mnie.
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Baltimore Ravens - Los Angeles Chargers
Baltimore Ravens -3 @ 2.02
Baltimore Ravens -1.5 HT @ 1.93

John Harbaugh ma bilans 6-0 SU i 5-1 ATS w play off z drużynami, które pokonywał w sezonie zasadniczym. Średnio wygrywa takie mecze różnicą 13,5 punktu. Nikt nie będzie wymagał od Jacksona meczu na poziomie 300yds/3TD, uważam że mogą wygrać ten mecz obroną i grą biegową. Liczę też na jakieś przestoje Riversa i ewentualne sacki lub int. Tak naprawdę zagrał on 1 wybitny mecz w PO w swojej karierze, a brak jego gry biegowej dziś może się źle dla niego skończyć. Do tego trzeba było lecieć na ten mecz jakiś 2500 mil, wejść w inną strefę czasową etc....
Chicago Bears - Philadelphia Eagles
Philadelphia Eagles 6.5 @ 1.93
Przy TT na poziomie 41,5 uważam ,że 6,5 punktu spread to dużo. Rozumiem ,że Bears to najlepsza obrona w lidze ale czy Trubiski sobie poradzi w swoim debiucie w grze z aktualnymi mistrzami? Czy Cody Parkey wytrzyma presję i trafi wszystkie FG ? Foles jest obecnie z bilansem 6-0 w meczach must-win. Obrona Eagels może była niespójna w tym sezonie, ale jak gra idzie o być albo nie być to nie zawodzili. Jeżeli przewidujemy low scoring game to być może 6.5 pkt wystarczy aby pokryć spread.
E: I tak się kończy przygoda najlepszej defensywy w lidze :facepalm: z PO, trzeba było odpuścić w Minnesocie i nie pakować się na Eagels. Sami są sobie winni.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Mega jajca w Chicago. Kto nie widział musi to zobaczyć. Dobra zaspoileruje - Parkey nie trafił field goala na wygraną, a piłka odbiła się od słupka, a następnie od poprzeczki i nie wpadła. To trzeba mieć pecha. Fajnie powiedzieli komentatorzy &quot;magnetic&quot; w odniesieniu do poprzeczki. Parkey bodajże 4 raz w tym sezonie w nią trafił i w ten sposób spudłował FG. Ale zobaczcie na trenera Eagles, gdyby snap poszedł sekundę szybciej Pederson mógłby nie zdążyć z timeoutem, a pierwsza próba była udana. Tym razem &quot;zmrożenie&quot; kickera timeoutem zadziałało ???? Także Foles znów to robi i ciekawe czy zatrzyma się za tydzień w NO. Wydaje mi się, że tak, choć Philadelphia jest moim zdaniem mocno niedocenianym zespołem. Tam jest cała masa wielkich nazwisk. Wrzucam samego FG oraz tę dramatyczną końcówkę meczu, trzeba otworzyć filmiki w nowym oknie. Postawiłem Eagles singlem i już spisałem go na straty, ale Cody &quot;Upright&quot; Parkey dał zarobić. W niedzielę może wrzucę tu jakiś typ z analizą. Nie mogę się jej już doczekać.




pln123 też się zastanawiam. Do przerwy chyba Baltimore miało passing yards -6 :cwl: Dla mnie Jackson wyglądał jakby w każdej akcji próbował sam biec, bo nie wierzę, że pokrycie było tak idealne przez tak długi czas, bo dopiero w czwartej kwarcie coś tam odpalili. W sumie to Riversy byli blisko roztrwonienia i nawet odpadnięcia. A wracając do Jacksona, dziś ma urodziny, na pewno bardzo radosne... Ale jeszcze wczoraj miał 21 lat i był najmłodszym QB w historii NFL który zagrał w playoffach. Myślę, że trema go na początku zjadła, potem szło coraz lepiej. Podobno Baltimore pozbędzie się w tym offseasonie Flacco. Dali mu ogromny kontakt i chyba tego żałują. Takie są plotki i to coraz częściej powtarzane. Może na Folesa zapolują i dadzą Eagles coś więcej niż 2-rundowy pick, który w letniej przerwie im nie przypasował. Nawet mówili, że chcą dwa 1-rundowe wybory. No to już jazda po bandzie dla drużyny, która by oddała swoje dwa draft picki, a właściwie pójście wabank. No chyba, że będą szlifować Jacksona, bo talent to on ma i jest młodym chłopakiem.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ogólnie niesamowity weekend...cztery wygrane underdogow. No i teraz pytanie co w następny weekend? Czterech wyraźnych faworytów i już kursy na nich spadają. Ciekawe, kto rozczaruje ?
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
z tego co widziałem Parkey w tym sezonie miał drugi najgorszy wynik jezeli chodzi field goal , najlepsza obrona w lidze i taki patałach . szkoda , nie kibicuje Chicago ale fajnie byłoby pooglądać ich jeszcze bo to rzadki widok w styczniu
ps nie rozumiem tych opowieści o czterech dogach, Dallas nie byli dogiem, Colts w sumie tez nie bardzo
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chyba tylko dziwak obstawial chargers jako doga, tutaj byla pomylka buków i ja z tego skorzystałem tylko w teorii.bo bears połozyli mi kupon. Cowboys byli leciutkim faworytem i kursy byly prawidłowe. Bears to.wiadomo, kursy bły.raczej.adekwatne chociaz.mogły byc ciut wyzsze.
 
P 213

pln123

Użytkownik
Dallas byli lekkim faworytem i to słusznie (u siebie), Seahawks na wyjazdac to inna drużyna. Chargers 7-1 away.
Piłkę przy field goal musnął obrońca Eagles i zmienił kierunek piłki czy też ją troszkę wyhamował, chociaż dystans piłka miała tylko kierunek nie ten.


Większe jaja już miały miejsce w WILD CARD z kickerami. Blair Walsh Vikings Seahawks.
Ogólnie emocje do końca czyli to o co chodzi. Eagles z Saints dostali w regular baty 44-7 bodajże, ale z Wentzem na QB i jest coś w Eagles, że w playoffach grają zdecydowanie lepiej niż w regular.
Także Colts mają szansę z Chiefs.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
finał NCAAB #1 Alabama Crimson Tide - #2 Clemson Tigers 02:00

Under 40,5 Jardow Biegiem @ 1,83 Paddypawer

Najee Harris (Alabama)
Dzisiaj final ,nawet zapomnialem ,dopiero na jakies stronce zauwazylem wiec zaczalem sprawdzac co daja buki i widze ze sa do gry zawodnicy i wzialem sie za nalize i moja uwage przypieli biegacze zespolu Alabamy a tam w po ziemi bierze udzial trzech graczy.
Dlaczego wybieram biegaczy i wybieram underowy bet , pierwszy argument jest taki: Clemson ma dominująca defensywe gra po ziemi, która pozwolila na 2,4 jardy na bieg ,tylko dwa zespoły miały mniej w ciągu ostatnich 10 lat - Dlatego taktyka moze byc taka ze Tua Tagovailoa ich bardzo solidny rozgrywajacy i sztab wicej bedzie podawal niz szamotal sie z obrona Clemson
Nastepny argument widze taki ze Alabama ma zazwyczaj trzech za angazowanych biegaczy w meczu i dystrybucja pilki dzieli sie na trzech wiec to tez zmiejsza poniekad proby na bieg bo niema jakies az znaczacego lidera - teraz kwestia kogo wybrac kto by mogl mniej doscac pilki na bieg z nia.
Analiza zawodnikow/biegaczy ma byc tym trzecim dobrym argumentem i tak; jest trzech numer jeden: Damien Harris, dwa; Joshua Jacobs , Trzy; Najee Harris. sprawdzilem ostatnie cztery mecze od najwczesniejszego do najpozniejszego oraz od kolejki 11 do 18 jezeli chodzi o jardy i proby biegowe.
Damien Harris 13/9/9/7 srednia prob i y 11-18 ,10-61y
Joshua Jacobs 15/8/9/2 srednia prob i y 11-18 ,10-55y
Najee Harris 6/4/7/4 srednia prob i y 11-18 , 5-30y
jak mozna zauwazyc ,najwiekszymi beneficjentami ostatnich meczy stali sie Damian H. i Jacobs ale ten Jacobs ostatnio robi furore w dwoch ostatnich meczach dostal najwiecej pilke i mial ponad 90 i 80 jardow , widac ze jest na fali i moze byc bardziej forsowany plus Harris ktory tez wiecej dostawal pilek bo wiadomo to numer jeden i oni dwaj sa najwiekszymi bezeficjentami ostatnich meczy i spodziewam sie ze sa na topie , wiec bardziej to
oni moga otrzymywac pilke przeciwko tak silnej obronie.
Jezeli analitycy typuja D.Harrisa na under ponizej 50 jardow gdzie oni podkreslaja ze Oklahoma zatrzymala Harrisa na 48 yardach przy 13 probach i zaznaczaja ze mowimy tu o obronie oklahomy i chca grac nawet ponizej 45 yardow jego To ja wole wziasc Najee Harrisa gdzie linia w becie jest 37 a ja mam 40,5 paddypower a linie na Jacobsa i Harisa wiekszosc ma 50,5 wiec buki moga mniec nosa co do tych dwoch ze beda mieli wiecej okazji, wiec ja wole wziasc Najee ktory mozliwe ze dostanie mniej pilek przeciw silnej obronie ,owszem moze byc ze gdzies jednym biegem zajdzie daleko i przebije linie ale kto nie rzykuje ten nie wygrywa , momo ze ostatnio typowalem dwa biegi i byla klapa na minus , dzis do trzech razy sztuka , arguemnty sa.
Komedia; Paddypower limit na 120 funtow a chialem za 300 pusic , czy to naprawde tak duzo - chyba sobie podaruje granie.
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Typ nr 1
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts
Liczba punktów – Łącznie z dogrywką
Poniżej 56.5 @ 1.91 ✅

W Kansas ostrzeżenie przed śnieżycą, zapowiadana temp. 0 stopni, odczuwalna -5, podmuchy wiatru do 6 m/s. Do 40% szans na opady śniegu. Liczę, że takie warunki pogodowe mogą nieco ograniczyć obydwóch QB&#39;s do grania krótkich podań i większej ilości akcji biegowych.

 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
NFL PlayOff; Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts 22:35 i Los Angeles Rams - Dallas Cowboys 02:15

Poniżej 37,5 prob podaniowych @ 1.83 Bet365
Jared Goff(LAR)

Zmniejszajac sie dystrybucja wartosci podan do biegow jest wartościa oczekiwana przeze mnie z logicznego punktu widzenia moze mniec racje grania ponizej. Dlatego ze Jared Goff miał średnio 31,5 prób w sześciu grach, w których Rams wygrało co najmniej 5 punktami w porównaniu do 41 prób we wszystkich innych meczy.
W tym roku przekroczył 37,5 proby podaniowej zaledwie cztery razy - tylko raz od 7 rundy i zero razy od 12 rundy.
A Dallas pozwolili na mniej niż 30 prób w pięciu przegranych meczy na szesc w tym sezonie.
Jeśli Rams rzeczywiście maja wygrac przy zalozeniu tego spredu roznica 5-7 pkt to spodziewac sie mozna, że resultat podaniowy moze sie zmniejszyc a trzeba wziasc tez inny aspekt gry ze T Gurley wraca do zdrowia a Rams duzo czesciej moga mniec w uzyciu biegacza. - W takim przypadku nic mi innego aby wziasc linie ponizej 37,5 nawet zaryzykowal bym 36,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Typ nr 2
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts
Indianapolis Colts 5.5 @ 1.91

Świetna gra biegowa Colts w ostatnim czasie, Mack w 3 z 4 ostatnich meczów ponad 100 jardów i to nie z byle kim bo z Houston i Dallas, dalej Colts to najlepsza obecnie o-line. KC mają bilans 0-4 z Colts w play off, i są z bilansem 0-6 w domowych meczach w PO z w ostatnich 25 latach. Po zwolnieniu Hunta mają bilans 3-2 z czego 2 zwycięstwa z Raiders a jedno z Ravens po dogrywce gdzie do 55 minuty przegrywali 7 punktami. Nie da się ukryć że KC posiada w tym roku kogoś, kogo nie mieli nigdy wcześniej. Mahomes - mocne ramie, potrafi biegać z piłką, rzucił 50 TD pass, jest ogromny potencjał w tym gościu, jednak należy pamiętać, że nie rzucał też do ogórków, bo Kelce i Hill to top ligi oraz że będzie to jego debiut w play off. Arrowhead Stadium to największe handi jakie posiada KC w tym momencie, bo Ci kibice mogą nieźle pomóc. Coltsi zagrają 3 raz z rzędu na wyjeździe a KC zagrają po bye week u siebie. Przewiduję wynik w okolicach 24:21 dla KC.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 2,5 Otrzymanych podan @ 1,67 Skybet
Michael Gallup (Dallas)
Z analizy wychidzi ze szansa na ten zaklad jest spora i logiczna z kilku powodow ,Gallup jako debiutant w ostatnim czasie odnotowal wzrost jego uzycia na boisku w drugiej czesci sezonu a statystyki nie klamia; Rundy 1-8 to srednia prob 3,3 podan. Rundy 9-18 to srednia 5,6 prob podan na mecz. Gdzie zlapal 1,4 pilki a w drugiej czesci 2,6 mial srednia i ta linia 2,5 jest jak najbardziej trafna ale wartosc tego zakladu mozliwie jest wieksza.
WR1 Cooper bedzie celem obrony numer jeden a bedzie go kryl Talib przeciw ktoremu jego wyniki sa slabe ,Zdobyl najwiecej 37 jardow w jednym z pienciu meczy , wiec coopera czeka ciezka przeprawa.
Poza tym uzytecznosc Gallupa zwiekszyc moga kontuzje zawodnikow w druzynie;
Allen Hurns ma kontuzje oraz Cole Beasley ma kontuzje i jest z decyzją dotyczącej gry tak samo Blake Jarwin ma kontuzje i czeka na decyzje sztabu Potencjalna nieobecność Beasleya i Jarwina jest zła dla Cowboys, ale świetna wiadomość dla Gallupa. Beasley i Jarwin połączyli ponad 10 celów na grę w ciągu ostatnich pięciu gier. Biorąc pod uwagę, że użycie Gallupa nadal rośnie, oczekuj, że zobaczy więcej podan jezeli jego partnerzy z druzyny nie zagraja.
Z tego tez powodu po spadaly kursy na przyjecia pilek dla Gallup-a i najlepszy kurs jaki znalazlem usiebie jest 1,67
Ja mam nieco inne przemyslenia co do meczu Kansas i Patrick Mahomes-a owszem to nie jest typ znaczy TYP jest ale w dziale Typy DNIA i tez tak mam pograne Kansas -4hc (Nie sadzilem ze bedzie az tak latwo ale colts nic nie wychodzilo a Kansas grali na granicy ostatniego przejscia i to z jakim powodzeniem)
Wychodze z takiego zalozenia ze passa kiedys sie konczy i nawet ta najgorsza , pamietam jak Kansas byla bita po &quot;Glowie&quot; najwyzszy czas to zmienic.Trzeba przelamac te straszne ostatnie 25 lata , ludzie ladauj z HC na Colts widzac Kansas 0-4 oraz bilans 0-6 w PlayOff ale nic wiecznie nie trwa i nikt ciagle przegrywal nie bedzie.
Gwaizda jest i to na miare legendy , To moze byc niesamowity Debiut, Rozgrywajacy Patrick Mahomes bo o nim mowa ma w tym sezonie rzuconych 50 przylozen stawia go w jednym gronie z Manningiem czy Bredy plus rzucone ponad 5 tysiecy jardow to mowi samo za siebie, a On sam razem z Tyreek Hill-em i Travis Kelce mogą być trzema najbardziej niebezpiecznymi graczami na swoich pozycjach.
Owszem rozumiem ze ludzie ida w strone Clots po prze histore ktora jest potwierdzona przez dobry coaching, rozgrywajacego czy linię ofensywną. Ale mecz z Houston ktory zagrali tydzien temu mnie nie zachywycil , tak naprawde to Houston ten mecz przegrali juz na starcie jakby cos ich z zralo od srodka , motali sie jakby ich stres dopadl a Colts ich punktowalo po woli , &quot;jedzac ich po woli&quot; - teraz nadejdzie mecz taki jak ma byc &quot;leb w leb&quot;
Ide w strone Kansas City na przelamanie i na narodziny nowej Gwiazdy ligi ktora moze zostac bohaterem Kansas o ktorym bedzie sie mowilo a to jest realne i to sie moze wydarzyc a 23 letni chlopak usrednil absurdalne 8,8 jarda na kazda probe z 316 jardami na mecz i prowadzac w lidze w zakresie punktacji z 52% z ich drivami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Kansas City Chiefs @ Indianapolis Colts

Under 54 @ 1.93, 1xbet ✅
Patrick Mahomes under 315,5 passing yards @ 1.83, 1xbet ✅
Typy podyktowane logice. Tydzień temu pisałem sporo o QB debiutujących w play-offach i pięknie mi się przepowiednie sprawdziły. Dla Mahomesa to też pierwszy start w PO i trzeba na niego inaczej spojrzeć, niż tylko przez pryzmat liczb wyrobionych w regular season. Tutaj nie ma już miejsca na pomyłki, a aura spotkania totalnie nie pomaga - Kansas jest całe zasypane śniegiem i służby starają się na ostatnią chwilę oczyścić nawet krzesełka na stadionie z białego puchu, by kibice w spokoju mogli oglądać spotkanie. Obecnie panuje tam temperatura bliska zeru stopni i ciągle pada śnieg. Widoczność nie będzie więc najlepsza nawet dla graczy, więc nie spodziewam się dużo trafionych long passów, raczej dużo gry po ziemi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
PlayOffs; New Orleans Saints - Philadelphia Eagles 22:40

Brees,Drew win @ 1,67 Unibet
Gracz ktory bedzie mial wiecej podan jardowch: Brees vs Foles (301:201 , Po pierwszej kwarcie przecieralismy oczy ze zdziwienia ale Brees zle wszedl w mecz ale tak jak sie rozkrecal tak Foles zaczal sie konczyc az w drugiej polowie sie skonczyl, fajny weekend zamna 8-2 NFL/NBA i spory zysk, pozdro)
Chcialem tutaj grac under Foles z tego powodu ze w kolesia nie wieze to, on jest pokroju takiego rozgrywajacego jak Keenum z Denver, ale pomyslalem ze lepej zagrac h2h z Brees-em dlatego ze ten zaklad powinnien byc podwojnie kryty z dwoch powodow, pierwszy ze widze tak czy siak under jego podan a dwa
nawet jak odpali i mecz bedzie podaniowy to Brees jest elitarnym rozgrywajacym ktory powinnien dzisiaj przekroczyc 300 jardow - wiec tez moze zagrac na dobrym poziomie.
Poza tym Nowy Orlean jest faworytem i powinnien to wygrac pokrywajac hadicap , poprostu Philadelphia ma sporo szczescia , nawet z Wentz-em jak grali im nieszlo, niechce mi wierzyc ze oni znow powtorza ten wyczyn a Saints naprawde sie nalezy i Brees-owi ktory przeszedl do histori NFL i to wkilku kategoriach.
Dobra zaczynamy analize od Foles-a
2018-2019 Ogolna srednia to 279 jardow
2018 Srednia wyjazdowa 272 jardy
Od zmiany Wentz, tygodnia szesnastego, on nie przekroczyl 270 jardow.
Saints zatrzymali ostatnio Phile usiebie na 153 jardy , przy trzech wymuszonych zlych podaniach Wentza.
Widomo to ze Foles bedzie sporo rzucal/podawal ale z jakim skutkiem , napewno jezeli beda przegrywac a taki scenarisz bardzo prawdopodobny to Foles bedzie pod wieksza presja aby nadrabiac podaniami a wiadomo ze sa slabi gra biegowa , jezeli ktos niechce zagrac tego typu moze zaryzykowac i isc w ilosc jego samych podan a linia jest 39,5 on w swoich spotkaniach przekracza minimum 30 podan.
Z Brees-em sprawa ma sie troche inaczej w domu potrafi sporo rzucic jardow;
2018 Srednia Ogolna 266 jardow
2018 Srednia domowa 321 jardy
Rzucil 363 jardy przeciwko Phili w tygodniu jedenstym
Ostatnim meczu mial 326 a bilans w domu ma 5 do 2 przekraczajac minimum 300 jardow
Ten mecz napewno bedzie inny niz ten wczesniejszy , sadze ze gdzies bedzie mala niespodzianka i bardziej spodziewam sie ze San Diego wygra z NE niz Phila, Poprstu Brees-a sie troche lekcewany z powodu niskich zdobyczy podaniowych ostatnio ale on wiekszosci meczy ostatnio byl w drodze wiec ta srednia jest inna ostatnio. Jezeli Phila pozwolila tydzien temu Trubanskiemu przekroczyc 300 jardow podaniem to sadze ze nic nie stoi na przeszkodzie aby Brees przekroczyl te 300 jardow a w h2h jest bezpiecznieszy, nawet wole to zagrac niz mecz za 1,22 gdzie przez Unibet mam wystawione 1,67.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom