>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

18. kolejka La Liga + zaległy [3.1 - 7.1.2019r.]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Real Madryt - Real Sociedad typ 1 kurs 1.35 forBET
Real po odejściu swojej największej gwiazdy w postaci Cristiano Ronaldo, który przeszedł jak wiemy do Juventusu Turyn, gra Realu znacznie się obniżyła co przemawiają wyniki jakie ostatnimi czasy prezentuje drużyna z Madrytu. Real ostatnio wygrał Klubowe Mistrzostwa Świata, ale tutaj nie ma się co fascynować ponieważ rywale nie byli zbyt wymagający. Real już w tym sezonie już raczej będzie bardzo ciężko myśleć o Mistrzostwie Kraju, ale zespół z Madrytu gra nadal z Lidze Mistrzów, pozycja w tabeli także nie jest aż taka zła, ponieważ na ten moment umożliwia im grę w kolejnym roku w Lidze Mistrzów więc mimo iż Real nie gra za ciekawej piłki to Real Sociedad jak najbardziej est to zespół, który jest do pokonania. Ostatnie cztery mecze Realu Sociedad to cztery porażki. Moim zdaniem na Santiago Bernabeu nie mają prawda wywieść jakichkolwiek punktów. Real szykuje transfery więc zbiegiem czasu także będą zespołem znacznie mocniejszym. Pozdrawiam trzymajcie się.

Getafe - FC Barcelona
typ 2 kurs 1.40 forBET
Barcelona aktualny lider rozgrywek w swojej lidze. Getafe prezentuje się w tym sezonie dość przyzwoicie zajmując siódmą pozycję i nadal mogą walczyć o wysokie cele chociażby o puchary. Getafe w ostanich meczach zremisowali z Gironą oraz z Leganes, wygrali z Realem Sociedad i wygrali bardzo pewnie z Cordoba więc jak widać wyniki obiecujące. Rywale Barcelony to nie tylko Real tylko walkę o Mistrzostwo w tym roku włączyli się także Atletico Madryt oraz Sevilla. Barcelona z tego co mi wiadomo nie ma jakiś braków kadrowych więc do tego meczu powinni wystąpić w pełnym zestawieniu. Widać, że Barca nie zwalnia z tempa i w swojej lidze wygrywają bardzo znacząco. W ostatnich pięciu meczach Barcelona strzeliła, aż szesnaście bramek. Getafe tak jak mówiłem dobrze się prezentują, ale według mnie nie są w takiej dyspozycji żeby pokonać rozpędzoną Barcelonę. Według mnie Barcelona zwycięży w tym meczu i ustabilizuję swoją pozycję lidera a może nawet oddali się od swoich rywali dość znacznie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
gliwiczanin - Real Madryt swoje pierwsze spotkanie w nowym roku rozegra już jutro na trudnym terenie jakim jest Villarreal.
Chcę dodać, że Real Madryt jak i Barcelona mają bardzo niekorzystne wyniki jeśli chodzi o spotkania noworoczne ;). Dlatego uważałbym na granie Realu u siebie z Realem Sociedad, a tym bardziej na Barcelonę...;)
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga ⚽
Godzina: 21:30
Spotkanie: Villareal - Real Madryt
Typ: Real
Kurs:1.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, zapraszam na zaległe spotkanie 17 kolejki LaLiga . Gospodarze czyli drużyna Villareal podejmie wielki Real Madryt. &quot;Żółta łodź&quot; zawodzi wszystkich,w 16 meczach ligowych na swoim koncie maja zaledwie 15pkt i zajmują 18 pozycje,czyli na ten moment lecą z ligi. W ostatnim swoim meczu zremisowali ze słabiutkim zespołem Huesca 2:2 tracąc bramke juz w doliczonym czasie gry.W zespole Villareal nie zagra Manuel Iturra i Mario Gaspar. Zespół Królewskich obecnie zajmuje 4 miejsce i mając 29pkt a dla nich to zdecydowanie za mało.Po zdobyciu pucharu w Klubowych Mistrzostwach Świata zespół Realu będzie chciał się zrównać z pkt z druzyną Sevilli i zbliżyć się do swoich rywali z tego samego miasta. U gości nie zagra Marco Asensio,Mariano Diaz,Marcos Llorente i Nacho.
Gospoadarze na swoim stadionie zgromadzili zaledwie 6pkt w 8 meczach , Real na wyjeździe w 8 meczach 10pkt, więc niewiele więcej. Jednak Real jest tutaj zdecydowanym faworytem, grają ze słabą drużyną a Real zmotywowany będzie chciał jak wyżej pisałem podskoczyć do Sevilli i Atletico.
Powodzenia!!!
 
adam883 78

adam883

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga ⚽
Godzina: 21:30
Spotkanie: Villarreal - Real Madryt
Typ: BTTS
Kurs:1.53
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Villarreal już dzis podejmie na własnym boisku królewskich. Gospodarze aktualnie w strefie spadkowej 15 pkt stosunek bramek 17:21 czyli delikatnie mówiąc kiepsko bym bardziej że zeszły sezon zakończyli na 5 miejscu. Żółta lodz podwodna w ostatnich 5 ligowych spotkaniach wygrali tylko raz 2:1 z Betisem oprócz tego 2 porażki i 2 remisy. Dobrym znakiem dla mojego typu jest fakt iż w tych 5 spotkaniach strzelili 8 bramek czyli ponad połowę ich dorobku bramkowego. Obrona Villarreal jest 14 obroną w la liga więc nie trudno im coś strzelic. Za to z przodu maja Carlosa Bacce który w ostatnich 5 meczach dla Villarreal strzelił 5 bramek. Poza Baccą zwrócił bym uwagę na młodzitkiegom Samuela Chukwueze który jeszcze rok temu grał w juniorskiej drużynie Villarreal a teraz trudno sobie wyobrazić pierwszą jedenastkę bez niego. Realu nie trzeba nikomu przedstawiać. Póki co słabo im idzie w lidze.To cień drużyny z CR7 którą prowadził Zidane. Zaledwie 4 pozycja i 8 pkt straty do Barcelony strzelili 24 bramki stracili 19. Najlepszy strzelec Realu to Benzema 6 bramek 4 gole ma Bale ,Ramos i Moreno. Real wygrał ostatnie 4 z 5 meczy wyjazdowych w lidze ale nie wygrywał w przekonywujący sposób może poza 2:4 z Celtą. Niby wygrali klubowe mistrzostwa świata ale to byl ich obowiązek przeciez nie mogli przegrać z Kashimą czy Al-Ain. Styczeń nie jest szxzesliwym miesiącem dla Realu kiedy prowadził go Ancelotti kiedy po ponad 20 wygranych z rzędu mieli słaby styczeń. Rok pozniej w styczniu pracę stracił Benitez . Rok 2017 to dwie ligowe porażki w lidze i odpadnięcie z pucharu króla. I rok 2018 to odpadnięcie z pucharu króla z ogórkami z Leganes. Moim skromnym zdaniem stawianie na wygraną gości to duże ryzyko w 2018 obie drużyny grały ze sobą 2 razy mecz na Santiago zakończył się wygrana Villarreal w drugim meczu padł remis 2:2. Dodatkowo gospodarze dzisiejszego spotkania od niedawna mają nowego trenera i może tu wystąpić tzw efekt nowej miotły.Powodzenia
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Villarreal - Real Madryt
Typ: Villarreal over 2.5 kartki
Kurs: 1.76 ⛔
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Bez wzgledu na wynik meczu to kartki dla gospodarzy powinny sie sypac z jednego prostego powodu. Zajmuja miejsce w strefie spadkowej i potrzebuja na gwalt punktow. Tak zasluzonej ekipie nie wypada zajmowac tak odleglego miejsca w tabeli. Ja tylko przypomne, ze Villarreal gra obecnie w Lidze Europy gdzie wyszli z grupy zajmujac 1 miejsce. W tamtym sezonie w LaLidze ukonczyli rozgrywki na 5 pozycji. Teraz to jakis dramat i nieporozumienie. Goracy teren jakim jest niewatpliwie Estadio de la Cerámica bedzie sprzyjal mega walce tym bardziej, ze dzisiaj przyjezdza sam wielki Real Madryt. Do tego bardzo dobrze sie sklada, ze sedzia meczu bedzie ten stukniety Pablo Gonzales Fuertes ze srednia 6.06 zoltka na mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Villarreal - Real 2:2 (4 żk)
powyżej 5,5 kartki @2,15 Unibet ⛔
Bale strzeli @2,20 Unibet ⛔

Przychylam się do zdania ranczo0123 odnośnie kartek, waga spotkania, miejsce rozegrania oraz sędzia sugerują, że walki, a zarazem kartek nie powinno zabraknąć. Kusi zagrać na Królewskich, ale patrząc na historię ich wyjazdowych meczy rozgrywanych po nowym roku istnieje duże prawdopodobieństwo, że typ może nie wejść, dlatego odpuszczę, odnośnie kartek, wiadomo gospodarze w strefie spadkowej i potrzebują punktów jak powietrza, po drugiej stronie Real, który też nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, ponieważ do Barcelony tracą już 8 pkt (mają jeden mecz mniej). W 5 ostatnich bezpośrednich pojedynkach było kolejno 3, 5, 6, 3 i 7 kartek.
Drugi typ na bramkę Walijczyka, dzisiaj Bale ma szansę na 100 bramkę dla Realu, wiadomo, że czasem takie jubileusze nakręcają zawodników, tym bardziej, że stadion Villarrealu &quot;leży&quot; Gareth&#39;owi, który właśnie na nim debiutował w barwach Królewskich i w debiucie zdobył tam gola, trafił do siatki także w dwóch ostatnich spotkaniach na Estadio de la Cerámica. W ostatnim swoim rozegranym meczu w La Liga z Huesca wreszcie się przełamał i zdobył gola w lidze od września, następnie strzelił hattricka w Klubowych Mistrzostwach Świata z Koshimą. Wygląda, że wraca powoli forma Bale&#39;a i liczę, że dzisiaj dołączy do klubu 100 Realu Madryt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Espanyol :-: Leganes
Espanyol @ 2.00
Unibet


Każda zła seria czy ta passa musi się kiedyś skończyć. Oczywiście mam tu na myśli piłkarzy gospodarzy, którzy nie potrafią wygrać od 11 listopada 2018 roku. Espanyol po kilku kolejkach wyrastał nam na czarnego konia rozgrywek, lecz w pewnym momencie coś się zawaliło i nikt nie potrafi tego odbudować czy naprawić. Mam nadzieje, że przerwa świąteczna, która jest już z nami sprawi, że gospodarze w końcu postawią krok na przód. Ten bój nie będzie łatwy bowiem Leganes nieźle sobie radzi pomimo tego, że do swojego rywala traci dwa oczka. Goście przeżywają ostatnio dobre momenty i zapewne będą chcieli dalej podtrzymać dobrą passę bez porażki. Liczę jednak na przebudzenie Papużek i na skromne zwycięstwo. W zespole gospodarzy niedostępny jest Esteban Granero. Nie wiadomo czy do gry będzie gotowy podstawowy środkowy obrońca Mario Hermoso. Z kolei w drużynie Leganes nie zobaczymy aż czterech piłkarzy. Są to: Alexander Szymanowski, Ezequiel Muñoz, Michael Santos czy Ruben Perez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Valladolid - Vallecano
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.79
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam, Zapraszam na 18 kolejke LaLiga gdzie zmierzą się Valladoid i Vallecano.
Gospodarze zajmuja 12 pozycje (5-6-6) mając 21 pkt , w środku tabeli jesr dośc ciasno więc jedno zwycięstwo moze pozwolić o kilka pozycji.Goście natomiast znajdują się w strefie spadkowej (3-4-10) mając tylko 13pkt , wyprzedzają tylko Huesce która walczy,ale według mnie to pewny kandydat do spadku.W ostatnich meczach Valladolid padało sporo bramek,obie druzyny strzelały,wyniki były na styku. Vallecano musi uciekac ze strefy spadkowej,muszą strzelać gole.
W zespole Gospodarzy nie zagra Luismi , u gości Gorka Elustondo i Imbula Gianelli
W ostatnich meczach bezposrednich między obiema drużynami o pkt jedna i druga drużyna strzelała bramki.
Valladolid - Vallecano 1 : 1
Vallecano - Valladolid 4 : 1
Valladolid - Vallecano 1 : 1
Valladolid - Vallecano 2 : 1
Powodzenia!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Getafe - FC Barcelona typ 2 kurs 1.40 forBET
Barcelona aktualny lider rozgrywek w swojej lidze. Getafe prezentuje się w tym sezonie dość przyzwoicie zajmując siódmą pozycję i nadal mogą walczyć o wysokie cele chociażby o puchary. Getafe w ostanich meczach zremisowali z Gironą oraz z Leganes, wygrali z Realem Sociedad i wygrali bardzo pewnie z Cordoba więc jak widać wyniki obiecujące. Rywale Barcelony to nie tylko Real tylko walkę o Mistrzostwo w tym roku włączyli się także Atletico Madryt oraz Sevilla. Barcelona z tego co mi wiadomo nie ma jakiś braków kadrowych więc do tego meczu powinni wystąpić w pełnym zestawieniu. Widać, że Barca nie zwalnia z tempa i w swojej lidze wygrywają bardzo znacząco. W ostatnich pięciu meczach Barcelona strzeliła, aż szesnaście bramek. Getafe tak jak mówiłem dobrze się prezentują, ale według mnie nie są w takiej dyspozycji żeby pokonać rozpędzoną Barcelonę. Według mnie Barcelona zwycięży w tym meczu i ustabilizuję swoją pozycję lidera a może nawet oddali się od swoich rywali dość znacznie. Pozdrawiam trzymajcie się.
Przedstawiłeś analizę taką w sumie trochę na korzyść Getafe... ???? Według mnie &quot;dyspozycja&quot; Getafe jest dość dobra jeśli chodzi o ostanie spotkania (6 ostatnich spotkań bez porażki). Nie twierdzę, że teraz musi się wydarzyć niespodzianka i Barca tego nie wygra, ale taki trochę naciągany ten post, po to tylko, żeby wrzucić post na Barcelonę, ponieważ to &quot;Barcelona&quot; i oni zwykle leją wszystkich, którzy kojarzą się z dolną połówką tabeli, a a nawet nie tylko.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Valladolid - Rayo Vallecano sob. GODZ. 13:00
Typ: Rayo over 2,5kartek @1.80bet365
IDEALNIE 3KARTKI ???? ✅

Niby 3 kartki to trochę dużo jak na jeden zespół, ale nie jeśli chodzi o Rayo.Powinno być zielono,gdyż zespół z Madrytu to jeden z najczesciej zarabiający kartki w La Liga. Zarówno na własnym boisku jak i wyjazdach ich średnia wynosi ponad 3. Dodatkowo ich ostatnie 6wyjazdow typ wchodził.
Sędzia regularny, Adrián Cordero Vega, w tym sezonie awansował do pierwszej ligi i średnio pokazuje 5kartek w meczu.
Vallecano jak wiadomo w strefie bezpośredniego spadku, muszą gryźć trawę, powinno być ostro.
Inny aspekt, to że oba zespoły znają się z ub. roku gdzie walczyli o awans. Na wyjeździe wtedy goście zobaczyli 4kartki (3zolte i 1 czerw.za podwójną żółtą)
Stawka 2/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Sevilla-Atletico
Typ: x
Kurs: 3.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zdecydowanie najciekawiej zapowiadąjace się spotkanie w tej kolejce Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej. Gospodarze zajmują obecnie 3 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 32 oczek na swoim koncie i do Atletico będącego na 2 pozycji tracą tylko 2 punkty. Gospodarze w poprzednich 10 spotkaniach zanotowali zaledwie jedną porażkę , Atletico natomiast żadnej więc będzie to na prawdę arcy ciekawe spotkanie w którym moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem będzie podział punktów. Gospodarze na swoim stadionie w tym sezonie a dokładnie od sierpnia tego roku wygrali 10 kolejnych spotkań ligowych jak i pucharowych , jest to niezwykle dobry wynik. Atletico na wyjazdach czesto dzieli się remisami a jedyną wysoką porażkę zanotowało z zespołem Borussi Dortmund w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Gospodarze najprawdopodobniej nie będą mogli skorzystać z Gonalonsa, Vasqueza oraz Mercado, nie wiadomo czy również do dyspozycji trenera będzie Kjaer, Navas oraz Vidal. W drużynie przyjezdnych na pewno nie zagrają Hernandez, Filipe Luis, Costa a pod znakiem zapytania stoi występ Martinsa, Gimeneza oraz Lemara. Dlatego każda z ekip swoje problemy ma i według mnie w tym meczu najbardziej możliwy będzie podział punktów. Stawiam na wynik 1:1.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Alaves :-: Valencia
remis @ 3.25
Unibet


Wiem jak bardzo ciężko typuje się remisy, ale czemu miało by to nie wejść?. Valencia w tym sezonie jest cieniem zespołu z poprzedniego sezonu. Drużyna ta nie zachwyca tak swoją grą a na dodatek brakuje im szczęścia. Nietoperze są zespołem, który w tym sezonie zaliczył już dziesięć remisów. Co prawda wygrali w ostatniej kolejce, ale to zwycięstwo nie było przekonujące i niczym nie zachwycili swoich kibiców, którzy już mają dość trenera Marcelino. Na dodatek goście dzisiaj bez Goncalo Guedes i Geoffrey Kondogbia. Wykluczeni z powodu kartek są Carlos Soler i Jose Gaya. Niepewny gry jest za to Francis Coquelin. Alaves to nieprzewidywalny zespół, który potrafi postawić się każdemu, a szóste miejsce w ligowej tabeli nie jest wcale przypadkiem. Gospodarze bez Rodrigo Ely, natomiast za kartki pauzować będą Ruben Duarte i Mubarak Wakaso. Ciężko powiedzieć jak obie drużyny będą wyglądały po tej przerwie, ale myślę, że nie za wiele się tu będzie działo i obie drużyny podzielą się punktami.
20:45 Huesca :-: Betis
Betis @ 2.25
obie strzelą gola @ 1.76
Unibet

Huesca po mimo ostatniego miejsca w ligowej tabeli potrafi się postawić swoim rywalom i walczyć o każdy punkty. Na tym stadionie ciężko wywieźć punkty mieli min. Real Madryt, Villarreal czy Getafe. Gospodarze natomiast w ostatnich spotkaniach ligowych regularnie trafiają do siatki rywala i liczę, że dziś również to zrobią. Betis obok Alaves to czarny koń rozgrywek La Liga. Moim zdaniem lepiej wygląda Betis, który gra fajny ofensywny futbol przyjemny dla oczu. Goście myślę, że wiedzą, że to spotkanie nie będzie należało do łatwych i będą musieli zostawić sporo zdrowia na boisku aby wywieźć stąd korzystny dla siebie wynik. Mam nadzieje, że Betis pomimo straty gola strzeli ich po prostu więcej i z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko. W szeregach Hueski z powodu kontuzji zabraknie Luisinho. Nie wiadomo co z Juan Aguilera oraz Serdar Gurler. U gościzabraknie Junior Firpo ii Sidnei
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Valladolid @2.01
Gospodarze nie wygrali od 4 spotkań u siebie. Czas na przełamanie. O dziwo, lepszy bilans mają na wyjazdach i tam zdobyli więcej pkt. Goście słabo na wyjazdach. Po stronie Rayo nie zagrają kontuzjowany Elustondo i zawieszony za kartki Imbula. Polecam.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Dobry wieczór! Na dobranoc pozostał nam ostatni sobotni mecz 18 kolejki PD Huesca-Betis. Czerwona latarnia z 8 pkt okupuje dzielnie 20 miejsce w tabeli niewielkimi szansami na wydostanie się z samego dna. No właśnie, z niewielkimi, ale te szanse jednak są. Gracze Huesci zdaje się mają tego świadomość i pomimo fatalnej sytuacji walczą dzielnie z każdym. Nie tak dawno przyjechał do Beniaminka Real i męczył się niemiłosiernie.Ostatnie 3 mecze u siebie to 2 pkt po remisach 2:2 z Levante i Villareal.Ale co trzeba zaznaczyć, Huesca u siebie gra zdecydowanie bardziej odważnie czego dowodem an to są statystyki korków. Wspomniane ostatnie 3 mecze na Estadio El Alcoraz to kolejno 7,11,13 rożnych. Jak widać chłopaki pomimo wiatru w oczy, idą do przodu i chcą zdobywać bramki czego efektem ubocznym są rożne. Jestem przekonany, że nikt w Huesce nie rzucił ręcznika w połowie sezonu i dziś Betis będzie miał problemy z ambitnymi Gospodarzami. Ja idę w kornery Huesci bo oni naprawdę grają do przodu i jestem przekonany, że dziś nie będzie ianczej! ????
Huesca over 5,5 korka --&gt; 1.8 Totolotek
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Sevilla - At. Madrid niedz. GODZ. 16:15
Typ: Kartka przed min 24:00 bet365 @1.83

&#39;14min...jak to pisałem Lahoz najlepszym naszym przyjacielem jest...
Nie żebym się powtarzał (grałem to samo 17.gru) i było zielono, więc po co zmieniać coś co działa ???? Do rzeczy - sędziuje mój ulubieniec Mateu Lahoz który ma w zwyczaju uspokajać zawodników od pierwszych minut nagradzając ich odpowiednimi kartonikami. W ciągu ostatnich 31spotkan tylko 5 razy się spóźnił hehe, ponad 80%skutecznosci.
W tym sezonie 7 na 8 meczy mielibyśmy wygrany zakład.
Oba zespoły na szczycie La Ligi więc będzie intensywnie. A, i nie tylko w tabeli, również pod względem kartek jedne z najlepszych ????
Stawka 2/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Atletico over 4.5 rożnego z totolotka..1.85
Hit Laliga i troche emocji dziś będzie; co do postu o kartkach kolegi powyżej to Atletico mnie dwa razy pod rzad mocno rozczarowało, dlatego dzis ide w rożne tej ekipy myśle ze statystyki ostatnich tygodni pokazują jasno ze ekipa Simeone troche ich nabija. Licze że od początku pogra Correa i troche poucieka obrońcom Pablo Mancina. Atletico ostatni mecz na stadionie Sewilli to fajna liczba rożnych i generalnie dobrze im się tam gra, nie wierze w tak jednostronny pojedynek jak z Galactikos.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom