>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biegi narciarskie 2018/2019 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wedlug mnie dzis mozna szukac czegoś w stronę Sedovej. Ostatnio bardzo dobre wyniki. Czolowe Zawodniczki juz sie wycofaly wiec szanse na wysoka lokate Ogromna
Sedova top6 @1.70 fortuna✅ easy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Wedlug mnie dzis mozna szukac czegoś w stronę Sedovej. Ostatnio bardzo dobre wyniki. Czolowe Zawodniczki juz sie wycofaly wiec szanse na wysoka lokate Ogromna
Sedova top6 @1.70 fortuna
Podobnie uwazalem ale odwazniej poszedlem i zagralem top 3 po kursie 5 .
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jeśli ktoś chce to grać prosze przeczytać rozmowę niżej.
Wczoraj mi się wydawało , ale dziś prezent ode mnie
1xbet Diggins-Weng 1 1,64 stawka 10/10
total błąd ruska - nie aż tak wielki jak ten sprzed 2 dni - ale podobnie mało prawdopodobny
UB widzi szanse na jutrzelszy bieg 50/50
A ruscy znów nie kumaja , że na starcie Jess ma 1:43 przewagi nad Heidi
Rok temu Jessica przegrała na Climbie o 40 sek ...ale wtedy Heidi była w super formie
Dziś forma Heidi to ok 60% tego co było przed rokiem - do tego Jess będzie większosc trasy biegła wraz z Sedową z którą stoczy wlake o 5 miejsce , lub 4-te jak dojdą Belorukową
Haidi całą trasę pobiegnie sama
Kurs na Digiins na wygraną to 300 , na Heidi 500 ...więc to pokazuje najlepiej , że ruscy ......coś pomylili w parze
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wczoraj mi się wydawało , ale dziś prezent ode mnie
1xbet Diggins-Weng 1 1,64 stawka 10/10
total błąd ruska - nie aż tak wielki jak ten sprzed 2 dni - ale podobnie mało prawdopodobny
UB widzi szanse na jutrzelszy bieg 50/50
A ruscy znów nie kumaja , że na starcie Jess ma 1:43 przewagi nad Heidi
Rok temu Jessica przegrała na Climbie o 40 sek ...ale wtedy Heidi była w super formie
Dziś forma Heidi to ok 60% tego co było przed rokiem - do tego Jess będzie większosc trasy biegła wraz z Sedową z którą stoczy wlake o 5 miejsce , lub 4-te jak dojdą Belorukową
Haidi całą trasę pobiegnie sama
Kurs na Digiins na wygraną to 300 , na Heidi 500 ...więc to pokazuje najlepiej , że ruscy ......coś pomylili w parze
Latwo zauwazyc ze tym razem 1xbet bedzie liczyl czas netto a nie pozycje na mecie. Wiec nie ma. Mowy o zadnej przewadze 1:43 choc nie jest uwzględnione przy zakladach ze to czas netto bedzie sie liczyl. Wystarczy spojrzec na pojedynek oestberg - parmakoski 1 1.40. A przeciez na jej wygrana jest 1.01 wiec jak. Widac wszystkie pary sa Dobrane pod czasy netto
 
X 357

xxxl

Użytkownik
arOnek wszystkie pary są razem - nie ma podziału na &quot;ten etap&quot; oraz &quot;klasyfikacje końcową&quot; - skopiowali wszystko razem jako &quot;znajdzie się wyżej&quot;
Nie ma podziału jak w UB , więc .....
Niczym nie różni się opis do pary Diggins-Sedowa np
więc dlaczego myślisz, że będą rozliczać je inaczej ?
No i wszystkie pary sa w tym samym dziale gdzie jest na wygranie całego TDS (kursy na zwycięstwo)
A nie w dziale z Fastest Leg
dodatkowo pytałem na chat ale odpowiedzią się tu nie sugeruję bo one nigdy nie wiedza o co kaman i oczywiście odpowiedz brzmiała, ze jest to na wynik na mecie - a nie poszło moje zapytanie do &quot;działu bukmacherskiego&quot;
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
arOnek wszystkie pary są razem - nie ma podziału na &quot;ten etap&quot; oraz &quot;klasyfikacje końcową&quot; - skopiowali wszystko razem jako &quot;znajdzie się wyżej&quot;
Nie ma podziału jak w UB , więc .....
Niczym nie różni się opis do pary Diggins-Sedowa np
więc dlaczego myślisz, że będą rozliczać je inaczej ?
No i wszystkie pary sa w tym samym dziale gdzie jest na wygranie całego TDS (kursy na zwycięstwo)
A nie w dziale z Fastest Leg
dodatkowo pytałem na chat ale odpowiedzią się tu nie sugeruję bo one nigdy nie wiedza o co kaman i oczywiście odpowiedz brzmiała, ze jest to na wynik na mecie - a nie poszło moje zapytanie do &quot;działu bukmacherskiego&quot;
To graj w takim Razie ostberg - parmakoski 1 1.40 za wszystko. Bo na jej końcowy win daja 1.01.
Z. Doswiadczenia. Wiem ze rusek rozlicza czasy netto pod alpe cermis. W innym przypadku kazdy zaklad bylby zle wystawiony.
Spojrz na pare sedova - von siebenthal 1 1.36
Rosjanka ma prawie 6min przewagi. Taki sam Kurs wystawil forbet w czasie netto.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
To graj w takim Razie ostberg - parmakoski 1 1.40 za wszystko. Bo na jej końcowy win daja 1.01.
Z. Doswiadczenia. Wiem ze rusek rozlicza czasy netto pod alpe cermis. W innym przypadku kazdy zaklad bylby zle wystawiony.
Jeszcze raz pytam na chat - i sugeruję teraz &quot;Kamilowi&quot; , że chyba nie chodzi o pozycję na mecie (wcześniej y) ...zaraz będzie jasne
fragment rozmowy z chat i odpowiedz co będzie decydowac o wygranej:
co będzie decydowało o rozliczeniu dzisiejszego biegu narciarskiego kobiet &quot;Tour the ski , Val di Fiemme, Bieg pościgowy kobiet&quot;
Czy pozycja na mecie czy sam czas biegu pościgowego netto?
9962. Narciarstwo Tour De Ski. 2018/19. Val di Fiemme. Kobiety. Bieg na dochodzenie stylem dowolnym
podaje numer zakłądu
Kamil, 08:45, dzisiaj
Poproszę o nr zakładu.
08:46, dzisiaj

9962
Kamil, 08:50, dzisiaj
Zgodnie z punktem Regulaminu 9.6.5: „Zwycięzca wyścigu”. Zwycięzca wyścigu to uczestnik, który zgodnie z protokołem końcowym zajął pierwsze miejsce. Jeżeli zwycięzców jest dwóch lub więcej, działa „Zasada jednoczesnego dotarcia do mety”.
Niestety znów mam taką a nie inną odpoowiedź - wiem , że to nie ma sensu bo chat po raz kolejny odpowiada mi w ten sam sposób ....
Jesli pamiętasz z poprzednich lat , że pomimo to rozliczali sam czas netto biegu to oczywiście wycofuję rekomendację - ale chat po raz drugi dał mi podobną odpowiedź
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jeszcze raz pytam na chat - i sugeruję teraz &quot;Kamilowi&quot; , że chyba nie chodzi o pozycję na mecie (wcześniej y) ...zaraz będzie jasne
fragment rozmowy z chat i odpowiedz co będzie decydowac o wygranej:
9962
Kamil, 08:50, dzisiaj
Zgodnie z punktem Regulaminu 9.6.5: „Zwycięzca wyścigu”. Zwycięzca wyścigu to uczestnik, który zgodnie z protokołem końcowym zajął pierwsze miejsce. Jeżeli zwycięzców jest dwóch lub więcej, działa „Zasada jednoczesnego dotarcia do mety”.
Niestety znów mam taką a nie inną odpoowiedź - wiem , że to nie ma sensu bo chat po raz kolejny odpowiada mi w ten sam sposób ....
Jesli pamiętasz z poprzednich lat , że pomimo to rozliczali sam czas netto biegu to oczywiście wycofuję rekomendację - ale chat po raz drugi dał mi podobną odpowiedź
Wczoraj na czacie tez pytałem. Ale oni za Kazdym razem ta Sama spiewka ze wyniki z protokolu sie beda liczyc. Wiec moga wziac sobie wyniki o koncowe albo wyniki netto. A tego nie sa w stanie określić. Widac ze ludzie nabieraja sie na te pojedynki bo kursy juz mega polecialy na faworytow.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Zostawię częsć zakłądów tak jak mam , część cashout bez walki na stracie - albo poczekam jeszcze chwilę jak się wyrówna mi do 0,00
Nie chcę teraz robić zamieszania już więc dałem ostrzerzenia do tego - mam nadzieję, że będzie to czytelne
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Zostawię częsć zakłądów tak jak mam , część cashout bez walki na stracie - albo poczekam jeszcze chwilę jak się wyrówna mi do 0,00
Nie chcę teraz robić zamieszania już więc dałem ostrzerzenia do tego - mam nadzieję, że będzie to czytelne
Ale diggins i tak moze miec lepszy czas netto. Niestety oferta na biegi uboga i Sam Pogralem diggins Najlepszy czas Netto 3.30 1xbet
Dodatkowo. Diggins - weng 1 @1.94 czas netto buk: milenium
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ale diggins i tak moze miec lepszy czas netto. Niestety oferta na biegi uboga i Sam Pogralem diggins Najlepszy czas Netto 3.30 1xbet
To co napisałem w opisie, o tym że biegnie o coś (dla niej 4 miejsce ma znaczenie i to , że będą biegły we dwie być może we 3 w końcówce) - to zarówno plus (walka dla każdej z nich chyba o zyciowy wynik na TDS) jak i minus (w końcówce mogą zwolnić i się czarować) .
Heidi pobiegnie swoim tempem od startu do mety - jednak jak dla niej 6/7 czy 9 miejsce nie ma znaczenia . Ale widać, że ona realizuje tu jakiś program treningowy z docelowym szczytem formy na Mistrzostwa zapewne .
Zobaczymy ????
ArOnek a Neprayeva-Parmaskoski 1 1,2 -ta para musi tyczyć się wyników końcowych , przecież na ten etap nie byłoby takiego kursu - oni to przekopiowali jak leci i nie kumają sami co i jak dali - powaga
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
ArOnek a Neprayeva-Parmaskoski 1 1,2 -ta para musi tyczyć się wyników końcowych , przecież na ten etap nie byłoby takiego kursu - oni to przekopiowali jak leci i nie kumają sami co i jak dali - powaga
Rzeczywsicie przekombinowali na calego. Oni sami nie wiedza co tam wystawili juz w tej ofercie. Jakbym mial Pewność jak to Rozlicza to bylbym dzis zarobiony
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Totolotek wystawil takie dwa pary nie bardzo kumam na jakiej podstawie ale pobieram z przyjemnoscia w dublu.
Ruskie nie dosyc ze z przewaga to jeszcze w sporej grupie poscigowej ktora raczej bedzie zyskiwala niz tracila
Spitsov, Denis Holund, Hans Christer 1,40
Melnichenko, Andrey Musgrave, Andrew 1,50
✅✅✅ promo
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Spitsov, Denis Holund, Hans Christer 1,40
Popieram. W. 100% sam pobralem ta pare od razu po wystawieniu kursow. Spitsov dzis moze byc najszybszy a. Jeszcze ma 40sek przewagi nad rywalem. Ewidentna pomyłka bukmachera
Spitsov - holund 1 1.40 totolotek✅
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w parze Diggins, Jessica Sedova, Anastasia na rosjanke jest aż 3,2 ruszają praktycznie razem wczorajszym biegu widać było zmęczenie amerykanki. Kursy nie powinny być po 1,8 ?
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Amerykanka jedna z najlepiej wspinajacych sie zawodniczek dlatego takie kursy , choc wczoraj netowi troche skorygowali kursy na Sedova bo byly okolo 3.
Jak dla mnie po formie jaka ostatnio prezentuje rosjanka to value w jej strone ale tak jak pisalem wczesniej Jessica potrafi sie tutaj wspinac jak malo kto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom