>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Kantory/Łosiaki 1 set 1.7
Ponad 90 procent 1setow oo czymś świadczy myślę że wezmą i tym razem
Plaża siatka chociaż czy to na pewno plaża?
Juz zaczęli dobra nie było tematu
Dobrze ze się spóźniłem tak czy siak ⛔
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Giron jaka padaka
Jaka padaka ? Elias praktycznie brak winnerów, Giron przeplata je z niewymuszonymi, troszkę bardziej regularny zacznie być i Elias nie ma czego szukać. Póki co to sam ze sobą Amerykanin gra ten mecz. Minusem jest to, że nie odstawia ręki przy drugim podaniu co równa się obecnie z kilkama df już.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Jaka padaka ? Elias praktycznie brak winnerów, Giron przeplata je z niewymuszonymi, troszkę bardziej regularny zacznie być i Elias nie ma czego szukać. Póki co to sam ze sobą Amerykanin gra ten mecz. Minusem jest to, że nie odstawia ręki przy drugim podaniu co równa się obecnie z kilkama df już.
Giron ma ładmy styl to trzeba przyznac. Jest lepszym tenisista od Eliasa, ale jak tak latwo oddaje swoje gemy po uprzednim przelamaniu to w tenisie jest czesto zgubne. Ja gram dlatego Eliasa.
 
K 0

kropson1988

Gość
Siatkowka : Perugia wygra mecz @3,3 w Betsafe.
Betsafe przy 4:1 dla Perugii daje na nich na drugiego seta @1,65 wiec trzeba korzystac .
Perugia trzeci set przy 4:2 @1,95 Betsafe.
Masakra jakie to slabe bylo . Zamiast no powiedzmy 2:1 (mieli w rugim 9:3 i w trzecim tez cos spora przewage ) to skonczylo sie 3:0 dla Trento i 3x ⛔
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Lahti T. / Parkkinen A. - Sponcil S. Claes K.
Sponcil S. / Claes K. @ 1.85 ✅ (unibet)

Anders Berntsen Mol/Christian Sandlie Sorum - Wiaczesław Krasilnikow/Oleg Stoyanovskiy
Handicap 2 (1.5) po setach @ 2.33 ✅

Anders Berntsen Mol/Christian Sandlie Sorum - Wiaczesław Krasilnikow/Oleg Stoyanovskiy

Handicap 2 (7.5) @ 1.93 ✅

Anders Berntsen Mol/Christian Sandlie Sorum - Wiaczesław Krasilnikow/Oleg Stoyanovskiy

Wiaczesław Krasilnikow/Oleg Stoyanovskiy @ 4.92 ✅
święto beachvolley&#39;a, te kursy są po prostu śmieszne, dwie najlepsze pary w tourze
O MAMO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom