>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Shenzhen, Auckland, Brisbane - 30.12.2018-06.01.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Shenzhen, Chiny
Data rozgrywania: 30.12.2018 - 05.01.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $750,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.shenzhenopentennis.com/2019/chs/
Lista Startowa: http://www.shenzhenopentennis.com/2019/eng/players_singles.php
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Simona Halep
Zwycięzcy debla 2018: Irina Camelia Begu/Simona Halep

Miejsce: Auckland, Nowa Zelandia
Data rozgrywania: 31.12.2018 - 06.01.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.asbclassic.co.nz/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Julia Georges
Zwycięzcy debla 2018: Sara Errani/Bibiane Schoofs

Miejsce: Brisbane, Australia
Data rozgrywania: 31.12.2018 - 06.01.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $1,000,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.brisbaneinternational.com.au/
Lista Startowa: https://www.brisbaneinternational.com.au/players/women-singles/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Elina Svitolina
Zwycięzcy debla 2018: Demi Schuurs/Kiki Bertens


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Krunic + Pera + Danilovic
@ 2,51 1xbet ⛔
Powoli rozpoczynamy nowy sezon i jeśli chodzi o motywację to tego na pewno nikomu nie brakuje.
Moim zdaniem przyzwoite ako i bardzo prawdopodobne. Dosłownie w dwóch zdaniach.
Serbka zdecydowanie poziom wyżej, ofensywny styl, bardzo dobry forhend i takie przebijaki, techniczne, defensywne zawodniczki jak Amerykanka przy optymalnej dyspozycji, zjada. Grały ze sobą pod koniec ubiegłego sezonu. Aleksandra wygrała gładko w dwóch setach.
Młodziutka, piękna, utalentowana Olga Danilovic to bez dwóch zdań przyszłość kobiecego tenisa. W ubiegłym sezonie na pewno ogromny sukces tej zaledwie 17 latki bo wygranie WTA w Rosji pokonując po drodze między innymi Julkę Georges, Sansowicz czy choć by niesamowicie ofensywną Kanepi to nie jest przypadek. Ten sezon to na pewno będzie kolejny progres w grze jak i rankingu. Po drugiej stronie 32 letnia Hardecka, która można śmiało powiedzieć, że zdecydowanie jest deblistką, która w singlu nie ma czego szukać.
Madzia Fręch. Nie daję jej niestety szans z Amerykanką zdecydowanie bardziej doświadczoną, ofensywną, bardzo agresyną. Po prostu na chwilę obecną nawet, gdyby Bernarda zagrała trochę poniżej swojego poziomu to i tak powinna dać radę młodej Polce, która aby wejść do setki jeszcze musi sporo dobrych spotkań rozegrać.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Frech-Golubic 2 ✅

Golubic zdaje sie wraca do bardzo dobrej gry. Szwajcarka miala juz swoje 5 minut, gdy wygrala turniej WTA dwa czy nawet trzy sezony temu. Ubiegly sezon slabiutki, alew samej koncowce bylo niezle i troche lepszej gry w turniejach halowych (wygrala m.in. turniej ITF we francuskim Poiters). Szwajcarka grala jeszcze przed sezonem dosc dobry turniej ITF w Dubaju. Niby przegrala w 1 rundzie, ale ulegla po bardzo zacietym meczu Shuai Peng, pozniejszej triumfatoce (6-2 2-6 6-7).
Wydaje mi sie, ze wraca to na dobre tory. W puli Brisbane jednak jest okragly milion dolarow, wiec nie jest to taki ubogi turniej. Jak ma pograc Szwajcarka to teraz. Golubic nie łapie sie poki co bezposrednio do turnieju głownego AO, chociaz brakuje jej 3 miejsc rankingowych, wiec najprawdodobniej nie bedzie musiala bic sie o Melbourne w kwalifikacjach. Nie wiem jak tam wyglada Magda Frech, ciezko cos tu powiedzieć, chociaz na pewno pokonanie Amerykanki Pery to duzy pozytyw. Niemniej jednak zawsze pozostaje pytanie jak ten mecz wygladal. Golubic to duzo bardziej znana mi tenisistka, gra coraz lepiej, bardzo ladny jednoreczny backhand. Na moj gust Golubic jest tutaj faworytka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kostiuk @1,92⛔
Młoda ukrainka po tym jak zrobiła olbrzymi skok do seniorskiego tenisa w tym roku, będzie chciała utrzymać miejsce w rankingu i w miarę możliwości je poprawić. Wiadomo początek sezonu do tego kwalifikacje więc forma zawodniczek jest jedną wielką niewiadoma. Jednak tu uważam że Marta jest lepsza tenisistka i ma więcej argumentów do wygrania tego pojedynku.
Pozostałe propozycje na noc
Dart @2,2✅
Kucova @2,43⛔
Sebov @3⛔
Garcia - Perez @2,26⛔
Próbuje te zawodniczki które uważane są za dogów a moim zdaniem powinny namieszać.
Kursy z 1xbet
Pierwsze koty za płoty.
 
T 126

tenisowo

Użytkownik
Postawię na Kuzmovą 1.65 fortuna ✅ bo 20 latka ma spory talent ???? Arruebarrenę 2.39 fortuna ⛔ bo Davis mnie nigdy nie przekonywała grając taki bezpłciowy tenis natomiast Lara to konkretna babka i jej bezkrompowisowy tenis może przeważyć po słabym poprzednim roku
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
L.Davis-Arruabarrena V. 1 ✅

Lauren Davis jest w rankingu 174-ta, co oznacza, ze beda ja czekac kwalifkacje do AO. To oczywiscie poklosie urazu z ubieglego sezonu, gdzie Amerykanka stracila kilka miesiecy, a pozniej wyniki byly bardzo slabiutkie jak to czesto bywa w przypadku tak niskich zawodniczek.
Mimo wszystko Davis mozolnie ta forme budowala i jeszcze pod koniec roku w listopadzie zagrala w finale turnieju ITF w Houston z Shuai Peng, gdzie ulegla po bardzo dlugim boju.
Uwazam, ze Davis robila wszystko by sie odbudowac z poczatkiem tego sezonu. Zreszta wystraczy sobie przypomniec jak wspanialy mecz dala z Simona Halep na ubieglorocznym AO, gdzie ostatecznie Halep wygrala 15-13 (chyba tam padl jakis rekord w dlugosci rozgrywania meczu jesli mnie pamiec nie myli).
Amerykanka gra tutaj z dzika karta, ktora otrzymala od organizatorow, poniewaz dwa sezony wstecz to wlasnie Lauren Davis zostala triumfatorka tego turnieju w Auckland.
Uwazam, ze plan dla Davis jest prosty. Nastukac troche punktow do rankingu juz teraz, bo jednak miejsce nr 174 nie pozwoli jej startowac w dobrych turniejach,. Amerykanka nie moze liczyc jedynie na AO, bo na szlemie gwarancji wyniku nie ma, a Amerykanka bedzie rozpoczynac go przeciez od kwalifikacji, wiec w przyszlym tygodniu cel bedzie zupelnie inny.
Davis to naprawde utalentowana tenisistka, swietnie potrafi grac w wymianach, mysle ze tutaj duzo wiekszy czynnik motywacyjny jest u Amerykanki w zwiazku z opisana wyzej sytuacja plus oczywiscie bardzo dobre wspomnienia z Auckland jako byla triumfatorka. Poza tym sadze ze sama Davis po cichu bedzie liczyc ze AO bedzie udany po tak znakomitym wystepie w Melbourne w ubieglym roku, ale warto byloby pokazac troche dobrego tenisa juz tutaj w Nowej Zelandii.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Puig @1.40 sts✅✅
Bouchard @1.50 sts✅✅
Puig jak nie ugra M-S to będzie to trochę kompromitacja z jej strony, zwłaszcza z tym jej backhandem to będzie rozstawiac Betanie jak śmiecia. Z resztą Sands przy tylu urazach kolan straciła na mobilności i to będzie odczuwalne w tym matchupie. Byle tylko Portorykanka serwowala chociaż te 65%.
Tutaj idę w kierunku naszej modelki. Brengle jak dla mnie ma potencjał, ale pada na etapie myślenia. Bouchard ma zapasci umysłowe, ale jest zdecydowanie bardziej utalentowana zawodniczka i co ważniejsze rozegrała jakieś tam pokazowki to zawsze trochę lepsza forma treningi niż sparing. Kanadyjka pod koniec roku miała całkiem przyzwoita formę i nie wydaje mi się, żeby aż tyle uległo zmianie, żeby przegrać z Brengle która gra jakieś spray and pray.
 
T 126

tenisowo

Użytkownik
Andreescu 1.57 ✅
Świątek 1.72 ⛔
Lao D. 1.66 ⛔ fortuna
Kwalifikacje do turnieju w Auckland. Trzy panie które ida jak burza po udział w turnieju. Kursy spore i myślę że warto spróbować tym bardziej że dwie pierwsze bardzo młode ale już z dużymi umiejętnościami
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Shenzhen
Godzina: 05:30
Spotkanie: Garcia - Jorovic
Typ: 2:1 dla Garcii w setach
Kurs: 3.9
Bukmacher: fortuna
Analiza: Jest jeszcze szansa na wyższe miejsce w konkursie, więc trzeba spróbować. Wiadomo typy na dokładne wyniki to jedna wielka niewiadoma i polegają głównie na szczęściu. Z jednej strony wszystko się zgadza, ale też musimy popatrzeć realistycznie czy dany rezultat jest możliwy do zrealizowania. Spójrzmy na spotkanie. Caroline Garcia wysokie miejsce w rankingu WTA, jedna z moich faworytek do półfinału i nawet do wygrania całego turnieju gra różnie w pierwszych spotkaniach turniejowych. Generalnie te pierwsze mecze dla faworytek układają się czasami bardzo ciężko. Dlatego ten jeden set może ugrać rywalka Francuzki, która notuje solidne wyniki w ostatnim czasie i co ważne - regularnie występuję na kortach od kilku spotkań natomiast Garcia nie zagrała jeszcze ani jednego spotkania w tym sezonie. Spodziewam się, że może potrzebować trochę czasu, żeby się rozegrać. Tym bardziej, że 25-latka grała ostatnio na początku listopada. W przeszłości bywało pół na pół, jeżeli chodzi o stratę jednego seta w przypadku Garcii w pierwszych spotkaniach turniejowych. Należy jednak pamiętać, że 19 rakieta w rankingu WTA wyjątkowo dobrze radzi sobie na kortach w Chinach, ale kursy na to spotkanie są jednak podchwytliwe. Kurs na Serbkę oscyluje się w granicach 3.5 czyli nie jest to absolutnie jakaś deklasacja, a w przypadku Garcii wynosi około 1.2 więc z jednej strony uważa się, że Francuzka jest ogromnym faworytem, lecz z drugiej strony nie lekceważy się aż tak bardzo jej przeciwniczki. Wiadomo - to jest tenis kobiecy, który jest nieprzewidywalny i wielerzeczy nawet najmniej spodziewanych dzieje się na kortach. Ja jednak przypuszczam, że Garcia może przegrać jednego seta, alepowinna wyciągnąć ostatecznie zwycięstwo. ⛔
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
A.Anisimova @1.40 sts▶
Polecam grać. Dla chętnych analiza w typach dnia.
S.Kenin @2.00 sts✅
Amerykanka kończyła sezon po fedcupie,gdzie mimo mocnych rywalek potrafiła pokazać się z dobrej strony. Ma ciekawy wachlarz zagrań i jest mocno wybiegana. Martic jest bardziej statyczna i w moim mniemaniu lekko drewniana. Jest to taki trochę coin toss,z lekkim wskazaniem na Amerykanke. Martic na pewno bardziej doświadczona,ale warto zwrócić uwagę że pod koniec poprzedniego sezonu złapała lekka kontuzję(bodajże to było coś na płaszczyźnie mięśniowej) i na dobrą sprawę nie wiadomo jak będzie wyglądać gra Chorwatki.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wozniacki - Siegemund 1 @1.49 1xbet ✅
Nie rozumiem Wzrostu kursow na Dunke. Chyba ze o czymś nie wiem . Siegemund pod forma. Porazka juz w kwalifikacjach. Swoje najlepsze wyniki osiągala na ziemi. Naprzeciw solidna Wozniacki która w Zeszlym roku osiągnęła tutaj final. Spore value
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
(Vekic-Kiki)Over 20.5g @1.85 STS✅✅
Generalnie nie lubię grać suchego overa,ale postanowiłem spróbować. Obie wydają się w miarę dobrze dysponowane. Generalnie lepsza Holenderka nie będzie wypruwac się na każdym gemie,o ile Donna będzie serwować solidnie. Nie wykluczam 3 setów,ale stawiam na co najmniej 1 set typu tb. H2h generalnie mnie nie interesuje,aczkolwiek panie grały między sobą 3krotnie i za każdym razem pokrywały linię (21g,22g,25g) - mecze oczywiście były dawno, jednak od tego czasu zwłaszcza Vekic stała się znacząco mocniejsza i liczę że stawi opór.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Na noc 3 typy:
Strycova @2.08 Fortuna⛔
Sabalenka @1.57 Fortuna ZWROT
Kontaveit @1.7 Fortuna ⛔
Anisimova jest ciekawa jak już pisałem i wygląda bardzo ciekawie, aczkolwiek czy ja wiem czy stawianie jej w roli faworytki ze Strycova to nie przesada. Amerykanka jest dobra, ale czeszka m.in. w fedcupie pokazała, że narybek amerykańskiego tenisa nie robi na niej wielkiego wrażenia. Co prawda Anisimova tam nie grała, ale jednak nie jest ona jakoś szalenie ograna, a czeszka kipi doswiadczeniem+na korcie zawsze walczy o każdą piłkę i będzie też bić raczej krótsze piłki i wydaje mi się że amerykanka może mieć problemy z takim stylem gry i wyrzucać. Typ pobieram jako value z racji kursów,aczkolwiek ten typ w porównaniu z kolejnymi uważam za ryzykowny.
Sabalenka z Maria, która gdyby nie uraz chinki to by tu wg mnie dziś już nie grała. Sabalenka dobrze się czuje w Chinach i co najważniejsze ona wyjdzie na Ruska na pewniaka. Ważne jest to że jest ona w stanie luźno dorównać siłą uderzeń Rosjance,co rzadko ja spotyka, ale z motoryzacji u niej lepiej z racji wieku. O ile utrzyma w miarę stabilnie głowę to nie widzę zagrożenia że strony Sharapovej.
Tutaj widziałbym wyraźnie po niższym kursie Estonke. Kontaveit forehand i serwis ma bardzo mocne,jedyny jej problem to backhand,ale tsurenko wg mnie nie będzie w stanie na tyle kontrolować serwisu Estonki,żeby rozgrywać do bh. Z forehandem anetki w moim mniemaniu sobie nie da rady. Ja to widzę tak,że tsurenko się wyłoży na serwisie i będą sobie trzymać. Ukrainka dostała buzarnescu zrujnowana kontuzja z zeszłego roku i juniorke,więc bez szału,gdzie Kontaveit pożegnała już Suarez Navaro i Kvitova,więc jej dyspozycja była już w miarę pomyślnie przetestowana.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Andreescu-V.Williams 2 ⛔

Venus juz ma 39 lat i gra. Ona nie wygra nigdy juz French Open czy Australian Open i tych szlemow zawsze bedzie jej brakowac, ale potrafi jeszcze zaskakiwac. Najbardziej zaskoczyla mnie dwa lata temu, gdy dotarla w AO do finalu. Nie wiem ile jeszcze tych sezpnow planuje Amerykanka czy ten czy dolozy jeszcze jeden, ale kalendarz Vee juz dawno zredukowala i gra mniej.
Auckland to nie jest najwiekszy turniej swiata i tak naprawde polowa sukcesu to kwestia determinacji w tych australijskich turniejach i kto nie odpusci. Dwa dobre mecze z Azarenka i Davis. Tak sobie mysle czy Venus nie targnie sie by sprobowac wygrac, bo to moze byc jeden z ostatnich tytulow Amerykanki. Oczywiscie pewnie jeszcze zagra dobrze w tych duzo wiekszych turniejach, ale by tam wygrac tytul jakis to bedzie bardzo trudne.
Andreescu w zyciu na oczy nie widzialem i znane mi jest tylko nazwisko. Kanadyjka na pewno w dobrej formie, skoro przebrnela kwalifikacje. Dzis jednak wygrana z Wozniacki jest podejrzana. Podejrzana bo tutaj przypuszam prawdopodobnie byl bardzo slaby mecz Wozniackiej. Po prostu celem takich zawodniczek jak Wozniacki niekoniecznie jest wygrac taki turniej jak Auckland, gdy za pasem AO. Na moje oko to podobny przypadek jak na przyklad Thiema albo Svitoliny, ktorzy szybko pozegnali sie w tym tygodniu z graniem, a na AO jest to praktycznie nie do pomyslenia. Ot uroki dlugoletniego obserwowania tenisa.
Venus byla triumfatorka w Auckland swego czasu. Niby tez jest to ryzyko, ze Venus sie bedzie oszczedzac, ale tutaj podobnie bardziej licze, ze Amerykanka pokusi sie powalczyc o ten koncowy triumf wlasnie w zwiazku z faktem, ze jej kariera bedzie zblizac sie ku koncowi, takze zaufam tu weterance.
 
K 30

kondzio1610tip

Użytkownik
Curenko Ł. Vs Osaka N. - 2.61 fortuna ✅
Stawiam na Ukrainie w tym zestawieniu , dlaczego ? Typ bardziej na czuje, panie spotkały się na us, spotkanie oglądałem, i szkoda było mi Ukrainki z tego powodu że brakowało jej pary , kondycyjnie nie dawała rady ,natomiast cały turniej był Osaki która miala mega szczęście bo co by nie uderzyła wchodziło jej w kort , w każdym razie tytuł trafił do niej. Uważam teraz że będzie to rewanż ,ambicja i determinacja po stronie Lusi, a sama amerykanka na pewno nie będzie grać na 100% , jej uwaga będzie skupiona na AO, widzę tutaj spore value !
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 184

proosty

Użytkownik
up. amerykanka pewnie nie będzie grała na `100% ale myslę, że OSAKA JAPONKA tak ????
edit:
Ja od siebie polecam Osakę i Hisieh , co do pierwszej jest po prostu lepsza i zależy jej, przynajmniej zależało, żeby zrewanżować się Sevastovej, więc i w półfinale nie odpuści a co do Hisieh to myślę, że wybiega młodą, Andreescu młody talent ale już coraz mniej ma paliwa, tak wiem młodziutka to co tu mówić o kondycji ale mimo wszystko, spora z niej babka już z Karoliną miała problemy pod koniec.. a Hisieh jak to ona, spoko technika i wybiegana, myślę, że ogarnie ????
a z męskiego polecam Bautistę. Czech to jakieś nieporozumienie w tym finale a Hiszpan zaje** mecz z Djokiem. Z fartem !! ????
Osaka 1.45 ⛔
Hisieh 1.86 ⛔
Bautista 1.72 ✅
Wszystko fortuna
a no i Miedwiediew po 1.73 z Tsongą ✅
też warto, mam pewne info, że Francuz ma bilet jutro do Włocławka na mecz Energi BASKET LIGI i możliwe, że odpuści, pewien nie jestem ale jak wejdzie to jakieś PSC czy ocś na priv mile widziane mordy ???? :cwl::cwl::cwl: a tak serio, żeby nie usuneli
pierwszy set trochę ospale z Rao ale potem już można powiedzieć, że pełna kontrola? no może nie bo dawął brejki ale przy nich nie dawał szans na przełamanie, młody Australijczyk, żeby więcej chłodnej głowy to już by Francuza tu nie było, mimo wszystko wraca i gra coraz lepiej ale Rusek to jeszcze chyba za wysokie progi... polecam ! ????
 
T 126

tenisowo

Użytkownik
Zgadzam się w zupełności z proosty. Osaka Tsurenko wciągnie nosem jak się postara. Natomiast Hsieh swoim zmiennym rytmem gry i dużym cwaniactwem na korcie zmiesza młodą Kanadyjkę tak że będzie chciała odpocząć od tenisa. Ja pójdę trochę dalej i ....
Osaka -1,5 seta 1,96 ⛔
Hsieh - 1,5 seta 2,81 ⛔
fortuna
 
K 30

kondzio1610tip

Użytkownik
Ta każdy o pochodzeniu czy sportowiec czy nie, a zwłaszcza oni wypowiadają się ciepło i o korzeniach nie zapominają, fani ,fani i jeszcze raz fani i troszkę w lepszym świetle ich wstawia , jeśli zmieniają obywatelstwo to już wiadomo że o kasę chodzi , Kei też wychowany w stanach a niby Japoniec, ale akurat jego bardzo lubię ???? no Bautista z Tomkiem może być świetne spotkanie ,chyba obu nie zabraknie motywacji, chociaż Tomek ma więcej do udowodnienia i tutaj szedlbym w stronie Tomka ,bardziej cenie go niż panicza, ale zobaczyny.
Poszedł w kuponie +1.5 seta za 1.5 STS na seta go stać ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom