>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Kurs zachęcający mocne, jak na to co ostatnio wystawiają na NHL to dziwnie wysoki. Ciekawe czemu, wrócił Arvidsson ale wiele póki co to nie dało, u siebie z NYR nie dali rady to chyba znak z problemy są bardzo poważne. Caps zwycięstwa mimo posuchy u Owcy. Wszystko za nimi przemawia, też myślałem o handi. A jednak to NHL i chyba wszystkiego można się spodziewać. Do tego wiadomo jaki dziś dzien pytanie jak gracze do tego podejdą, mecz w południe a to jakoś też budzi niepokój, tam się różne rzeczy dzieją. Z tego co widziałem to dziś chyba niezły kurs na NYI
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zasłuzony awans Helvetów, niesamowita walka, wymiennosc pozycji, wygrane wazne buliki i asekuracja. no i w bramce znakomity Holenstein
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Czy tam w Kanadzie mają jakiś dzień dziecka czy to taka specjalna akcja w Toronto, że wszędzie umieścili młodocianych, jako reporterów, asystentów trenera i w ogóle? ???? tak się pytam z ciekawości.
 
M 6

mateuszkolo

Użytkownik
Miał być pogrom a będzie walka w 3 tercji o jakiekolwiek zwycięstwo dla Jastrzębia. Też pogralem over 6,5, więc powoli kupon do śmietnika.
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Hunters&#39;i w Finlandii bez niespodzianki i niby mimo iż dla niektórych to tylko 1,25 ja jestem w pełni zadowolony z odniesionego 1-7 zwycięstwa,ale widownia &quot;aż&quot; 70 widzów robi wrażenie ????
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Jednak brak Mozyakina i Koshecckina robi wiele stąd słabo na Spenglerze. Widać dziś co gra Magnitka z nimi w skladzie
 
Do góry Bottom