>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22. kolejka Premier League (12.01 - 14.01.2019)

Status
Zamknięty.
V 21

valixen

Użytkownik
Do meczu jeszcze ponad tydzień ale typ można już podać.
Tottenham - Man.United TYP X @ 3.55 grany w totolotku bez podatku (w piątki taka promocja ???? )
Dlaczego remis? Już odpowiadam....ostatnio obie ekipy bardzo ładnie grają na boisku co pokazuje ich miejsce w tabeli (odpowiednio 3 i 6) aczkolwiek od czasu nowego trenera u Czerwonych Diabłów mają same zwycięstwa, tyle że nie grali z żadnym z tzw. TOP6 (typu City itp itd).
Na dodatek Koguty jako jedyni są bez remisu w lidze, ja wiem że to nic takiego ale jednak wczoraj Liverpool zaliczył pierwszą wtopę to dlaczego tu nie ma być pierwszego remisu? No ale to tylko taki mały szczegół, który jest za tym typem. Ostatnie 6 pojedynków między nimi (grając jako Tottki u siebie) zakończyły się aż 3 remisami ????
Jak na moje to będzie bardzo wyrównany mecz, mam tylko nadzieję, że to nie będzie nudne 0-0 ????
Pogba, Kane... jest komu strzelać więc obstawiam jakieś 1-1 albo 2-2 , ale to za drobne dla fun&#39;u.
Ja już dwa razy grałem remis Tottenhamu w tym sezonie, to będzie trzecia próba zatem gram go za 400 (100-&gt;200-&gt;400) oby był remis bo później stawka idzie na 800 :cwl:
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
West Ham - Arsenal
BTTS + over 2,5
iforbet @1,60
Krótka piłka - obie drużyny należą do tych, których mecze przyjemnie się ogląda ponieważ pada w nich dużo bramek. W spotkaniach z udziałem West Hamu średnia wynosi prawie 3 gole na mecz, w meczach Arsenalu, średnia ta jest jeszcze wyższa - 3,67. Pod tym kątem Kanonierzy są najlepszym zespołem w EPL. Arsenal dużo strzela ale prawie zawsze traci przynajmniej jedną bramkę w meczu. Obrona jest ich zdecydowanie najsłabszym punktem. Do tego warto zauważyć, że Kanonierzy do tej pory tracili przynajmniej jedną bramkę w KAŻDYM meczu wyjazdowym w lidze w tym sezonie. West Ham z kolei prawie zawsze u siebie strzela. O bramki Arsenalu się nie martwię - dla mnie pewnikiem jest, że ukąszą przynajmniej 2 razy. Wszystko wskazuje też na to, że również Młoty coś strzelą więc wejście typu jest IMO bardzo prawdopodobne.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tottenham - Manchester United
remis @3,55 Totolotek (Gram Grubo bez podatku) ⛔
DW 2:2 @12,5 Totolotek (Gram Grubo bez podatku) ⛔
Kupony na minus, ale i tak jako fan United jestem bardzo szczęśliwy, Tottenham na pewno zasłużył na ten punkt, ale De Gea zagrał mecz życia, a Solskjear pobił rekord klubu jako pierwszy menager w całej historii, który wygrał 6 pierwszych meczy po objęciu posady.

Osobiście nie mogę się już doczekać tego meczu, jako fan Czerwonych Diabłów jestem szczęśliwy, że wreszcie ich gra cieszy zarówno ich jak i kibiców, po męczarniach za kadencji Mourinho widać, że zespół odżył pod wodzą Solskjeara, początek pracy na Old Traford ma wyśmienity, bez względu na wynik niedzielnego meczu, można się czepiać, że nie grali jeszcze z nikim z czołówki ligi i dopiero spotkanie ze Spurs będzie prawdziwym testem. Ogólnie jest to mecz z gatunku tych, które się ogląda, a nie obstawia, ale z racji, że dział służy do podawania typów i analizowania meczy, więc za drobne zaproponuję 2 typy, pierwszy to remis, a drugi na dokładny wynik. Faworytem są oczywiście gospodarze i gdyby nie nastąpiła zmiana menagera w United nie kwestionowałbym tego, ale właśnie wejście do klubu Norwega przywróciło nadzieję na korzystny wynik w tym starciu, ciężko będzie wygrać na Wembley, ale remis wydaje mi się, że jest w zasięgu i patrząc na formę obu ekip to przedmeczowo jest bardzo realny. Dodatkowo Tottenham jako jedyny zespół Premier League w tym sezonie jeszcze nie zremisował, więc może akurat w niedzielę? Mam nadzieję, że będzie to otwarty mecz, a nie piłkarskie szachy i zobaczymy wspaniałe widowisko godne obu klubów. Solskjear już zapisał się na kartach historii Manchesteru, wygrał pięć pierwszych spotkań w roli menagera, co przed nim udało się tylko legendarnemu Sir Matt Busby&#39;emu, więc jeżeli wygrałby w niedzielę zostałby samotnym liderem, patrząc jeszcze na H2H to rzuca się w oczy, że od 2015 obie ekipy mierzyły się ośmiokrotnie i wygrywały na przemian, teraz kolej...United. Oby tak się stało, ja jednak coś &quot;czuję&quot; remis w tym meczu, ale tak jak napisałem na początku jest to mecz do oglądania, a nie do obstawiania.
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Warto grać Totki/btts? Obie drużyny najbardziej bramkostrzelne w lidze w ostatnim czasie. H2h na korzyść Kogutów - ostatnie 3 mecze u siebie to 3 zwycięstwa, dodatkowo ostatni mecz tych drużyn to ośmieszenie United na Old Trafford. Z drugiej strony może jednak wyjść zmęczenie po derbowym meczu z Chelsea w którym mimo wszystko Totki miały kupę szczęścia. Jak sądzicie?
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Warto grać Totki/btts? Obie drużyny najbardziej bramkostrzelne w lidze w ostatnim czasie. H2h na korzyść Kogutów - ostatnie 3 mecze u siebie to 3 zwycięstwa, dodatkowo ostatni mecz tych drużyn to ośmieszenie United na Old Trafford. Z drugiej strony może jednak wyjść zmęczenie po derbowym meczu z Chelsea w którym mimo wszystko Totki miały kupę szczęścia. Jak sądzicie?
Nie warto.
Myślę że w tym meczu btts jest bardzo możliwy,ale Ty się pytasz czy warto,więc uważam że po kursie 1.45 nie warto,lepiej poszukać coś z dobrym kursem a szanse i tak są równe.
Lepiej zagrać np.na Brighton z Liverp...że obie strzelą po kursie 2.1
Brighton ostatnie 9 meczy zawsze strzelało min tą 1 bramkę,więc czemu nie dzisiaj,a grali i z CHEALSA,TOTKI,czy z ARSENALEM.
Jakbyś nie zagrał to powodzenia.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
West Ham - Arsenal
Everton - Bournemouth
Tottenham - Man Utd
3x ⛔ 2.5 @3.93
Arsenal overowy, stawia na ofensywę, a Młoty też powinny coś ustrzelić, grają u siebie, stawiam na 2-1 dla Kanonierów. Everton myśle, że to bierze, na przełamanie. Wisienki overowe, liczę na ich trafienie, ale za dużo tracą, 3-2 dla The Toffees. W szlagierze na Wembley również stawiam na gole. Obie drużyny w formie, bardzo bramkostrzelne, żal nie spróbować, 2-1 Spurs.
Powodzenia!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Cardiff - Huddersfield
Typ: Kartka przed min 34:00 @ 1.83 ✅
Bukmacher: Bet365

Obie ekipy zagrozone spadkiem. Do tego goscie zajmuja ostatnie miejsce w tabeli i jest to ostatni dzwonek na to zeby zaczac sie wygrzebywac. Cardiff niewiele lepsze. Zajmuja 17 miejsce czyli tuz nad strefa spadkowa. Od poczatku powinno obu ekipom zalezec na wyjsciu z tego meczu z tarcza. Sedzia meczu bedzie Lee Mason ze srednia prawie 4 kartki na mecz.
Typ poboczny: Huddersfield over 1.5 kartki @ 1.72 ⛔
Im bardziej powinno zalezec na pozytywnym wyniku. Z Fulham przegrali wiec teraz po prostu musza tu cos ugrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15:15
Spotkanie: Everton FC - AFC Bornemouth
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela w ramach przypomnienia:

Spotykają się ligowi sąsiedzi, którzy mają tyle samo punktów w tabeli. Everton w meczach u siebie zanotował 5 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki, natomiast ich rywal na wyjazdach ma bilans 3 zwycięstw i 7 porażek. Oba zespoły w nie najlepszej formie ostatnio ale ciut lepiej wiedzie się Evertonowi i to na nich spróbuję tutaj pograć. U gospodarzy nie ma żadnych problemów z absencjami i trener da Silva ma do dyspozycji pełny skład. U gości już tak kolorowo nie ma i dzisiaj mogą być mocno osłabieni brakiem swoich liderów w zespole.
Absencje w Bornemouth:
obrońcy Francis (17 występów w tym sezonie, kapitan drużyny) i Adam Smith (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnik Samuel Cook (13 występów w tym sezonie) i napastnik Solanke (bez występu w tym sezonie), oprócz tego pod dużym znakiem zapytania stoją występy pomocników Frasera (21 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) i Goslinga (13 występów w tym sezonie) i napastników Wilsona (20 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Kinga (18 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie)
Na ten mecz wypada kapitan drużyny i inny ważny obrońca Smith a do tego niepewne są występy liderów gry ofensywnej Wilsona, Kinga i Frasera. Są to bardzo ważni gracze w zespole i kto ostatecznie będzie w stanie zagrać dowiemy się przed samym spotkaniem. Everton w komplecie i na papierze wydaje się mieć więcej jakości w swojej drużynie. Ja spodziewam się, że Bornemouth będzie miał dziś sporo roboty w defensywie a jeżeli wyżej wymienieni gracze nie będą w stanie dziś zagrać, to nie widzę tutaj zbyt wielu szans dla nich.
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 15:15
Spotkanie: Everton - Bornemouth
Typ: over 3.5 goli ⛔ (2:0)
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak wiemy w Premier League dziś dwa spotkania. Wybieram pierwsze w kolejności jako główny bet czyli Everton - Bournemouth i wstawiam tutaj. Dlaczego tak?
Everton.
W ostatnich 6 domowych spotkaniach Everton zdobył 8 goli co daje nam 1.3 gola na mecz (niezbyt imponująco), w sumie dało im to 2 zwycięstwa (jedno w pucharze), 2 remisy i 2 porażki. Sami stracili 11 goli , gdzie sam Tottenham strzelił 6 goli. Jeżeli chodzi o cały sezon to duet Richarlison - Sigurdsson ma na swoim koncie w sumie 17 goli z 31 zdobytych przez Everton (na 21 meczy), a dziś wspomniany duet gra od początku meczu także wielki plus jeżeli chodzi o typ pod kątem overowym.
Bornemouth.
W ostatnich 6 wyjazdowych meczach Bornemouth straciło w sumie 17 goli, co oznacza średnią 2.83 straconego gola na mecz (sporo), przy czym nie zdobyli nawet punktu... Trzeba jednak zauważyć, że grali z: Manchester Utd (4:1), Totenham (5:0), Chelsea (1:0), Wolves (2:0), Manchester City (3:1), Newcastle (2:1), czyli w sumie aż 4 mecze z drużynami z top 6. Sami strzelili tylko 3 gole. W drużynie &quot;szpital&quot;, do samego końca czekałem na potwierdzenie wyjściowych jedenastek. Ale żeby nie było tak łatwo z tym Evertonem... Dziś według mnie &quot;The Cherries&quot; strzelą minimum gola (Both team to score po @1.65 do ako polecam), a nawet śmiem twierdzić, że przy odrobinie szczęścia i dwa... @3.00 (warte próby). W całym sezonie Bournemouth ma 31 goli strzelonych przy 40 straconych (na 21 meczy). Najlepszy strzelec &quot;Wisienek&quot; C. Wilson ma na koncie 9 goli dzis z powodu kontuzji nie zagra, ale w wyjściowej jedenasce jest King oraz Fraser - nie było pewne wcześniej, zatem ofensywa jest pytanie jak skuteczna, a w obronie... Wraca obronca Smith! Nie gram czystych winów zatem niech się dzieje co chce - byleby over się zgadzał.
H2H
8 meczy:
2xwin Bournemouth (u siebie)
4xwin Everton (3x u siebie 1x wyjazd)
2x remis (w Bournemouth)
W sumie:
13 goli Bornemouth
18 goli Everton
Kończąc.
Liczę na otwarty mecz i gole z obu stron, bo to że ich stać nie mam wątpliwości. Both team to score @1.65 jak najbardziej do ako według mnie można brać, ja idę dalej i myślę że zobaczymy minimum over 3.5 goli @2.65, gdyż to właśnie mecz &quot;tego&quot; typu (dla mnie). Everton będzie chciał przerwać średnią ostatnio passę, postrzelać jak nadaży się okazja a Bournemouth? Zrobi wszystko by gospodarzom przeszkodzić, by zdobyć chociaż punkt w kolejnym trudnym spotkaniu tym razem już z drużyną z sąsiedztwa w tabeli (odpowiednio 11 i 12 miejsce). Over 3.5 gram i polecam, gdyż uważam że naprawdę warto a Bournemouth potrafi zagrać &quot;skutecznie&quot; z przodu. Warte ryzyka jest również over 1.5 goli &quot;The Cherries&quot; po @3.00, ale to pobocznie.
GL.
King, Fraser oraz Smith grają w wyjściowej jedenasce (tak dla wyjaśnienia).

edit
:sarcastic:
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Tottenham - Manchester United
Typ: będzie rzut karny - TAK ⛔
Kurs: 2.90 (Milenium)

Spotkanie ligowe między drużynami z &quot;wagi ciężkiej&quot;. Zarówno Tottenham jak i Mancherster United mają w tym spotkaniu coś do udowodnienia. Pomijając oczywistą bitwę o jakże cenne punkty do wygrania jest wagon &quot;prestiżu&quot; i coś co się nazywa &quot;morale bonus&quot;. Do spotkań LM jeszcze dużo czasu zostało ale jak ważny jest to mecz w w perspektywie dalszych przygotowań nie trzeba nikomu przypominać. Dwie drużyny, które mają ogromny potencjał a zwłaszcza MU które po odejściu Mou całkiem nieźle na powrót &quot;rozkręcił&quot; Ole Gunnar Solskjaer. Tottki też będą chciały zapewne pokazać moc ale jak już wcześniej ktoś zauważył - mecz z Chelsea na pewno sporo ich kosztował. A więc &#39;rozkręcony&#39; MU, który wreszcie spotyka się z dobrym przeciwnikiem, kontra mocne ale pewnie trochę zmęczone Tottki. Sprawdzian dla obydwu drużyn - MU chce wspinać się dalej w tabeli a Tottki czują na sobie oddech Chelsea. Motywacji do gry i walki na boisku nie powinno zabraknąć. Dlatego właśnie w takim spotkaniu &quot;wagi ciężkiej&quot; upatruję szansy na rzut karny.
Edit: Mecz przyjemnie się oglądało. Brawa dla obydwu drużyn za dobre widowisko. Widać, że MU gra na większym &#39;luzie&#39; po odejściu Mou i ta seria zwycięstw nie jest przypadkiem. Tottenham mimo iż przegrał to i tak szacun za postawę i aktywność - naprawdę chcieli to spotkanie wygrać a przynajmniej zremisować ale jednak widać było, że zmęczenie momentami dawało o sobie znać no i de Gea był na posterunku. Jak dla mnie trochę zaskakująco &quot;czyste&quot; spotkanie. Karnego nie było...ale po takim (dobrym) meczu o to chyba dużego żalu faktycznie mieć nie można.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Manchester rzeczywiście fajną serie po odejściu Mourinho ma, ale weźmy też pod uwagę że Cardiff, Huddersfield i Newcastle to są drużyny które znajdują się przy strefie spadkowej, oprócz tego jeszcze wygrana z Bournemouth które ma fatalną defensywą, tutaj pierwszy poważny sprawdzian, w dodatku na wyjeździe, Totki w świetnej formie, oprócz jednej wpadki z Wilkami jadą jak kombajn, także ja próbuję:
Totki @2.18
i jako że zakładam że Koguty będą stroną dominującą to próbuje jeszcze over 6.5 rożnych gospodarzy @2.45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom