>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Spokojnie. psotnick jeśli znajdzie czas to na pewno zaktualizuje tabelę ;)
Do południa powinna być aktualizacja, choć moim zdaniem nie jest potrzebna. Jest aktualizacja za dni 1-26, a najbardziej zainteresowani z czołówki tabeli i tak dobrze wiedzą kto ile ma punktów.
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Witam,
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-2-01-2019-sroda.154688/page-2#post-6775514
mam pytanie odnośnie postu powyżej. 1 post wyżej, dosłownie sekundy przede mną kolega udostępnił typ 2 DNB. Mam pytanie czy te zakłady liczą się jako 2 osobne i nie będzie z tym problemu, czy mój podchodzi pod regułę mniej ryzykownego i dostanie -100 ?
Wydaje mi się, że to 2 osobne zakłady, jednak wolę dopytać. Jeśli mój typ zasługuje na -100 to jednocześnie proszę o usunięcie ;)
Zostaje bez zmian, nie ma potrzeby zmian.//psotnick
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Piątkowa analiza.
Proszę o poprawnie tekstu na czerwono
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael
Godzina: 14:00
Spotkanie: Beitar Tel Aviv - Ashkelon
Typ: remis
Kurs: 2.95
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Wtorkowy typ na remis w lidze Marokańskiej udany, więc próbujemy dalej czysto statystycznie.
2ga liga Izraelskiej w której drużyny dzieliły się punktami 44 razy na 136 możliwych (32,35% a więc jest dobrze).
Drużyna z Tel Aviv zajmuje po 17 kolejkach 5 miejsce, głównie dzięki bardzo dobrej grze na własnym boisku gdzie jeszcze nie przegrali i zajmują 2 miejsce w tabeli jeśli chodzi o punktowanie u siebie.
Goście sąsiadują z nimi w tabeli zajmując 6 miejsce i 5 jeśli chodzi o wyjazdy, więc też jest dobrze.
To co skłania mnie do typu na remis w tym spotkaniu to właśnie podobny potencjał drużyn co odzwierciedlają sąsiadując w tabeli oraz uwaga, seria 9 meczy gospodarzy w lidze bez podziału punktów.
Polecam również (poza konkursem) mecz Bordj Bou Arreridj z Oranem w pierwszej lidze Algierskiej. Tam również kilka czynników przemawia za podziałem punktów.
Poprawione, na przyszłość podawaj link do posta, który ma być edytowany //Waldi1979
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Proszę o zmianę typu na:
Typ: Remis/+1,5 bramki w meczu

Nie dopisałem &quot;+1,5 bramki w meczu&quot;. W analiziena koniec o tym wspomniałem, zapominajac dodać w nagłówku. Z góry dzięki za poprawkę.
/Poprawione ale na przyszłość proszę pamiętać o tym, żeby wstawić link do postu
husarz22
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę zmienić mój typ z kodulka lepszy w całym konkursie na Aalto lepszy w całym konkursie. Ostatni post z dnia dzisiejszego.
Zmienione //Waldi1979
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
witam,dzisiaj dalem typ dnia i zostal zaliczony jako przegramy mimo ze wygralem.bylo to zdarzenie biatlonu kto lepszy:stawilem na martina fourcada z loginowem.pomylka mogla wynikac z faktu ze jest tez drugi fourcade simon ale ja wyraznie zaznaczylem na ktorego stawiam.prosze o ponowne sprawdzenie typu
/Tak, masz rację. Sprawdziłem Fourcade Simona a w typie faktycznie wpisany jest Martin więc już poprawione, moje gratulacje. Husarz22
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zapomniałem zmienić godzinę spotkania, mecz już się odbył proszę o poprawienie.


Dyscyplina: NHL
Godzina: 18.30
Spotkanie: San Jose - Ottawa
Typ: E.Kane strzeli
Kurs: 2.90
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Znaki na niebie i ziemi mówią, że rekiny wygrają to spotkanie bez większych utrudnień. Rekiny są jedną z najmocniejszych ofensyw ligi i 2 drużyną pod względem strzałów na grę która wynosi mniej więcej 34-35 strzałów są w mega gazie grają u siebie i wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki jak by tego było mało to podstawowy bramkarz Senatorów ma wstrząs mózgu i zagra Nilsson Anders z 4 meczami w tym sezonie hmm gra między słupkami na przeciw tak mocnej ofensywy współczuję. Kane jest bardzo aktywny regularnie strzela lub asystuję jakoś najbardziej mi podpadł. Powodzenia.
/Poprawione ale na przyszłość nie trzeba wstawiać treści swoje typu tylko wystarczy link do niego, husarz22
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Witam, w typie na dziś napisalem parę literówek etc.. wszystko przez siostrzeńca na kolanach;) Jeśli można proszę o poprawę, z góry dziękuję
/Poprawione. Proszę zawsze wrzucić link do postu.
Husarz22
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom