>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 4.01.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 4. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
adam883 78

adam883

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tranmere - Tottenham
Typ: Tottenham strzeli w obydwu połowach
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Piątek 4 stycznia na stadionie Tranmere Rovers Fc zawita Tottenham na mecz w ramach FA Cup. Jak wiemy puchary rządzą się swoimi prawami jednak myślę że Tottenham tu wygra ale kogo interesuje kurs 1,2? Tranmere to drużyna z league two który obecnie zajmuje 9 pozycję wśród 24 zespołów. Na własnym boisku w lidze nie przegrali od 8 spotkań. W ramach FA Cup(1/64) pokonali w dwumeczu 3:1 zespół Southport grający na co dzień w National League North czyli szczebel niszej od Tranmere. Kolejkę prędzej w FA Cup pokonali w dwumeczu (5:3) Oxford City z National League South. Najlepszym strzelcem Tranmere jest Norwood odpowiedzialny za 16 z 38 strzelonych bramek dla zespołu Super White Army. W lidze stracili 32 bramki. Nie znalazłem informacji na temat składu gospodarzy na ten mecz ale co to by nam powiedziało? Wiem jedno każdy zawodnik Rovers stanie na uszach żeby błysnąć na tle giganta z Londynu. Na stronie Tranmere próżno szukać informacji na temat meczu ze Spurs oprócz tej że program dnia na mecz z Tottenhamem kosztuje 3 funty. Tottenham obecnie drugi zespół Premier League . Grając dobrze na wyjeździe jak i w domu. Ale skoro graj na wyjeździe spójrzmy jak graj w delegacji. Wygrali 10 wyjazdowych spotkań w lidze przegrali tylko 2 w ligowych wyjazdach strzelili aż 30 bramek. Koguty są tu nie kwestionowanym faworytem różnica między league two a premier league to przepaść. Zawodnicy z White hart lane powinni zmiażdżyć Tranmere ale z racji że to puchary i słaby przeciwnik mogą przejść obok meczu jednak powinni strzelić po golu w każdej z połów. Niestety skład na ten mecz jest nie znany myślę że Pochettino wystawi rezerwy z 3 może 4 zawodnikami z podstawowego składu lub reguralnie wchodzącymi z ławki. Powodzenia.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki- Innsbruck konkurs
Godzina: 14:00
Spotkanie: TOP3
Typ: Stoch
Kurs: 2,35
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Kamila stać na wygrywanie, twierdzi tak jego trener Horngaher i ja mu wierze, gdyż Austriak nie zwykł mówić nieprawdy w wywiadach. Było to widać w 2 serii w Ga-Pa, gdzie Kamil uzyskał najlepszą notę. Skocznia w Innsbrucku należy do ulubionych Stocha co wielokrotnie miało odzwierciedlenie w wynikach. Jak odda 2 normalne skoki, o podium jestem spokojny. W przypadki jakiejś petardy nawet Kobayashi jest do pokonania. Kursy bardzo fajne po 2 słabszych konkursach, w których Stoch nie czuł się dobrze (prędkości na progu) oraz miewał wyraźnie słabsze próby. Wierze, że w Innsbrucku nastąpi wyraźna poprawa i Kamil spokojnie stanie na podium. Kurs bardzo kuszący.
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga
Godzina 19:00
Spotkanie : Levante : Girona
Typ : over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs : 1.97
Bukmacher : Fortuna
Spotkanie sąsiadów w tabeli , Levante miejsce 10 miejsc i 22 pkt , goście 9 i również 22 pkt , obie drużyny ostatnio w słabszej formie , Levante ostatnie zwycięstwo to 3 grudzień u siebie z Ath Bilbao 3:0 , goście natomiast ostatnie 3 pkt zdobyli 25 listopada a było to na wyjeżdzie gdzie pokonali Espanyol 3:1 tak więc liczę że będzie ciekawie w tym spotkaniu , Levante na 8 meczy u siebie bilans bramek 13:19 czyli średnia goli na mecz to aż 4 bramki , Girona na wyjazdach może i nie ma aż takiej średniej bo bilans Girony w delegacji to 8:7 ale bilans na mały plusik tak więc liczę że dziś w meczu z Levante powinni coś ustrzelić stad obie strzelą a że na Levante pada sporo bramek to liczę że i tu będzie over 2.5 gola !
✅97
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga
Godzina 21:00
Spotkanie : Espanyol - Leganes
Typ : 1 gol po 28 minucie
Kurs : 1.99
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Na piątkowy wieczór wybrałem spotkanie 18 kolejki hiszpańskiej LaLiga gdzie drużyna Espanyolu
podejmie na swoim boisku drużynę Leganes. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 14 miejsce z dorobkiem 21 punktów mając na koncie 6 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek a ich bilans bramkowy to 18-24. Espanyol ma serię 6 kolejnych porażek a lidze i w tym zechcą przełamać swoją nie moc w których strzelili zaledwie 3 bramki. W tym meczu zespół z Katalonii zagra osłabiony brakiem takich zawodników jak Mario Hermoso ,który jest kontuzjowany a za kartki musi pauzować Granero. Goście drużyna Leganes w tabeli ligowej zajmuje 16 miejsce z dorobkiem 19 punktów mając na koncie 4 zwycięstwa, 7 remisów i 6 porażek a ich bilans bramkowy to 16-20. Przyjezdni mają serię 3 meczy bez zwycięstwa gdzie zanotowali 3 remisy strzelając w nich 2 bramki. Goście w tym meczu zagrają osłabieni brakiem takich zawodników jak Alexander Szymanowski,Ezequiel Muñoz,Michael Nicolás Santos,który są kontuzjowani a za kartki musi pauzować Rubén Salvador Pérez. Podsumowując wydaje mi się że w takiej dyspozycji strzeleckiej obu ekip nie zobaczymy wiele goli w tym meczu a kursy na overa 0,5 jest dość wysoki bo 1,09 dlatego proponuje zagrać że 1 gol padnie po 28 minucie bo ekipy zechcą zdobyć jakieś punkty w tym meczu.
⛔100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Algeria, 1-Dywizja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bel Abbes - Setif
Typ: 2 DNB
Kurs:
1.86
Bukmacher: BetClic
Analiza:piatek w lidze Algierskiej mzecz Bel Abbes zagra z Setif stawiam na druzyne gosci zaklad oparty na statytykach bardzo wyraznie przekonuje mnie ze bet jest warty gry. Dobry kurs 1.86 z podporka gospodarze poza atutem wlanego boiska nie przekonuja mnie wyraznie widac ze to goscie maja wiekze szane na wygrana w otatniej kolejce pokonali lidera i choc wczesniej przegrali 3 mecze z rzedu to i tak wyraznie wyglada ze kryzys maa juz za soba i teraz moze byc tylko lepiej warto jet zaryzykowac i bardzo polecam zagrac za wyzsza stawke pamietajac o podporce dnb bo zaklad naprawde jest warty ryzyka
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenher mężczyźni singiel: Noumea (Nowa Kaledonia), twarda
Godzina: 01:45
Spotkanie: Thai Son Kwiatkowski - Noah Rubin
Typ: 1
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe na turnieju w Noumea. Pojedynek dwóch Amerykanów. Obaj panowie do tego etapu rozgrywek przebrnęli bardzo pewnie. Kwiatkowski w 1 rundzie pokonał Włocha Giustino 2-0 (6-2 , 6-3), w 2 rundzie pokonał Francuza Janviera 2-0 (6-4 , 6-4) i w 3 rundzie odprawił Chilijczyka Barriosa 2-0 (6-3 , 6-2). Rubin z kolei w 1 rundzie nie grał i zmagania rozpoczął od 2 rundy gdzie pokonał Szwajcara Hueslera 2-0 (6-4 , 7-5) i w 3 rundzie wygrał z Francuzem Nysem 2-0 (6-3 , 7-5). Dla mnie jest to spotkanie 50 na 50, bo obaj panowie znają swoje słabe i mocne strony i to spotkanie wygra ten, który lepiej wykorzysta tę wiedzę i wykorzysta te słabsze strony rywala. Obaj panowie oprócz gier singlowych grają ze sobą w parze w deblu, gdzie doszli do półfinału i zagrają go po swoim singlowym meczu. Skoro grają ze sobą w parze deblowej to z pewnością zauważyli już jeden u drugiego swoje mocne i słabe strony. Tak więc skoro to dla mnie mecz 50 na 50 to wolę iść w stronę zawodnika na którego jest wyższy kurs. Taki w tym spotkaniu jest na Kwiatkowskiego, który jest niżej w rankingu ATP i o mniejszych sukcesach w seniorskim tenisie od swego rywala ale często właśnie tak bywa, że ten teoretycznie słabszy zawodnik, który zna się dobrze ze swoim rywalem spina się na maksa i wychodzi zwycięsko z takiego pojedynku. Ja tutaj na to liczę, że Thai Son zepnie się i będzie w stanie sprawić niespodziankę. Kwiatkowski pod koniec tamtego roku zaczął grać lepiej i wygląda na to, że na początku tego roku podtrzymuje tę formę. Myślę, że Rubinowi w tym spotkaniu łatwo nie będzie. Noah jest faworytem ale jak już wspomniałem obaj grają ze sobą w parze w deblu w tym turnieju więc jeden drugiego już poobserwował.
⛔100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, 2 Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada - Albacete

Typ: 2
Kurs: 4.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ na piątek z serii bardziej ryzykownych, a zdecydował o tym wysoki kurs na zwycięstwo gości. Uważam, że kursy powinny być tutaj rozłożone bardziej równomiernie, tymczasem bukmacherzy znacząco faworyzują gospodarzy. W moim odczuciu szanse na wynik rozłożone są po 33% między 1,2 a remisem, zatem trafienie typu po kursie 4,95 jest tutaj bardziej prawdopodobne niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Należy zauważyć, że jest to mecz na szczycie, a jak wiemy w zawodowym sporcie na tym poziomie różnice nie są duże, tutaj wygrać może każdy. Drużyna gospodarzy jest liderem i nad swoim rywalem tego meczu ma 1 punkt przewagi. Z psychologicznego punktu widzenia powinni zadowolić się remisem, co jak sądzę może siedzieć w ich podświadomości - a takie podejście bywa zgubne. Po analizie statystycznej spotkań obu drużyn przewiduję, że Granada mimo wszystko będzie na boisku dominować, a Albacete będzie czekać na swoje okazje - a te wykorzystuje z naprawdę dużą skutecznością. Zdecydowałem się postawić przeciwko gospodarzom także dlatego, iż mimo 1 miejsca w tabeli - nie strzelają oni dużo goli, szczególnie ostatnio. W ostatnich 5 meczach, jak i w 5 ostatnich ogólnie, nie strzelili ani razu więcej niż 1 gola. Nie potrafili wygrać z przeciętną Numancią (0-0), przegrali ze średnim Gijon (1-2). Jeśli chodzi o drużynę gości, w ostatnim czasie złapali niezłą formę. Ostatnia porażka w październiku z Malagą na wyjeździe (2:1), a od tamtej pory 3 remisy i 7 wygranych. Drużyna ta również nie strzela zbyt wielu goli, ale jeśli strzelą pierwsi - będą w stanie utrzymać prowadzenie do końca. Przewiduję skromne zwycięstwo gości, tak jak w meczu rozegranym w styczniu tego roku, gdy Albacete u siebie wygrało 2:1.
⛔100
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael
Godzina: 14:00
Spotkanie: Beitar Tel Aviv - Ashkelon
Typ: remis
Kurs: 2.95
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Wtorkowy typ na remis w lidze Marokańskiej udany, więc próbujemy dalej czysto statystycznie.
2ga liga Izraelska, w której drużyny dzieliły się punktami 44 razy na 136 możliwych (32,35% a więc jest dobrze).
Drużyna z Tel Aviv zajmuje po 17 kolejkach 5 miejsce, głównie dzięki bardzo dobrej grze na własnym boisku gdzie jeszcze nie przegrali i zajmują 2 miejsce w tabeli jeśli chodzi o punktowanie u siebie.
Goście sąsiadują z nimi w tabeli zajmując 6 miejsce i 5 jeśli chodzi o wyjazdy, więc też jest dobrze.
To co skłania mnie do typu na remis w tym spotkaniu to właśnie podobny potencjał drużyn co odzwierciedlają sąsiadując w tabeli oraz uwaga, seria 9 meczy gospodarzy w lidze bez podziału punktów.
Polecam również (poza konkursem) mecz Bordj Bou Arreridj z Oranem w pierwszej lidze Algierskiej. Tam również kilka czynników przemawia za podziałem punktów.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Brisbane - Tenis
Godzina: 10:00
Spotkanie: Tomljanovic - Ka.Pliskova

Typ: Tomljanovic +1.5 seta handicap
Kurs: 1.89
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Rozkręca nam się tenisowy sezon, także trzeba powoli coś próbować. Miałem okazję obejrzeć mecz Tomljanovic z Kontą i bardzo podobała mi się jej gra. Pierwszy set wygrany gładko, w drugim prowadzenie 4:0 i spory przestój, Konta wyrównała na 5:5, ale co musi imponować, w takim momencie reprezentantka gospodarzy potrafiła spiąć się i wygrać w tie-breaku. A był to o tyle ciężki moment, że przed rokiem Alja przegrała z Kontą w Brisbane po wygraniu pierwszego seta, zapowiadało się, że może być powtórka, a jednak. Tym razem przeciwniczką będzie Karolina Pliskova, czyli zawodniczka, która potrafi negatywnie zaskoczyć. Zapowiada się ciekawy mecz, obie zawodniczki lubią seriami dużo trafiać, ale także psuć, według mnie mocno prawdopodobnie trzysetowy, bo przestoje są mocno prawdopodobne po obu stronach. Pliskova straciła tutaj seta z Putincevą, w drugim meczu wygrała w dwóch setach z Bouzkovą (7:5, 6:2). Tomljanovic ma za sobą także trzysetowy mecz z Siniakovą. Jak dla mnie Australijka może tutaj nawet wygrać, publiczność będzie jej kibicować, skoro dała radę z Kontą, to może i Czeszkę da radę pokonać, a co najmniej urwać seta.
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Australia , A-League⚽
Godzina: 09:50
Spotkanie: Sydney FC - Central Coast Mariners
Typ: Sydney FC strzeli over 2.5 gola
Kurs: 2.04
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam, Zapraszam do Australi na 11 kolejke gdzie gospodarze z Sydney podejmie druzyne Central Coast Mariners. Oba zespoły to dwie rózne poziomy piłakrskie i faworyt w tym meczu jest tylko jeden. Sydney FC. Goście znajdują się na samym dnie,zajmują 10 miejsce po 10 kolejkach strzelając przy tym 8 bramek a tracąc 24. Goście nie wygrali nawet meczu.Ogladałem w tym sezonie ich mecze i stwierdzam że ich obrona jest tak słaba ze Sydney może spokojnie im strzelić kilka bramek. Gospodarze są w czołówce,mają 3pkt straty do lidera i w takim meczu z tak słabym rywalem musi pewnie wygrac. Kurs jest dośc fajny i ja go biore.
Powodzenia!!!
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Buffalo - Florida
Typ: Panthers +4,5
Kurs: @2.98
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Panthers +4,5 @2.98
Szable bez kapitana Eichela który wypada z powodu kontuzji i nie zagra przynajmniej w dwóch kolejnych spotkaniach już z Islanders zagrał tylko 3 minuty i przegrali 1:3 Jest to spore osłabianie do tego dochodzi fakt formy zniżkowej czego nie można powiedzieć o Panterach bo ostatnio grają bardzo dobrze spotkania obu ekip często pokrywają ten over a wisienką na torcie jest fakt, że Pantery wygrały 14 na 18 pojedynków z dzisiejszymi gospodarzami.
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 11:30
Spotkanie: Jo - Wilfried Tsonga vs Alex de Minaur
Typ: de Minaur
Kurs: 1,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatni ćwierćfinał turnieju w Brisbane. Dojdzie w nim do starcia ulubieńca publiczności - młodego Alexa de Minaura z uznanym, ale wracającym po kontuzji Francuzem. Na korcie będziemy obserwować 2 zupełnie odmienne style gry. De Minaur to szybkość, mobilność i fantastyczna defensywa. Szczerze mówiąc gra bardzo podobnie do Novaka Djokovica. Bardzo ciężko jest mu wbić punkt w kort. Do tego Minaur naprawdę szybko biega i niewygodnie odgrywa piłki na 2. stronę. W zeszłym sezonie dotarł tu do samego finału, a od tego czasu zrobił jeszcze większy postęp. Przede wszystkim jest silniejszy, mocniej serwuje co daje mu przewagę w jego gemach serwisowych. Tsonga tak jak mówiłem to uznany tenisista, ale nękany w ostatnim sezonie przez kontuzje. Tsonga słynie z mocnego serwisu i potężnego forehandu. Jednak nie jest on w swojej najwyższej formie, do tego jeszcze brakuje mu trochę czasu. Żeby wygrać wymianę z de Minaurem trzeba uderzać regularnie i cierpliwie i naprawdę mocno. Siły Francuzowi nie brakuje, ale cierpliwości i regularnosci już tak. Uważam, że de Minaur wygra jutro swoją zacietością, ambicją i przede wszystkim formą sportową, która stoi po jego stronie.
⛔100
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 06:00
Spotkanie: Raonic- Medvedev
Typ: over 0,5 tie breaka
Kurs: 1,62
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Raonic wydaje się dobrze przepracował okres przed sezonem, po tym co widziałem uważam że po kłopotach ze zdrowiem nie ma śladu. Rywala widziałem z Murayem i rozniósł tam Szkota. Wiadomo Andy po długim urazie, ale fakt że Rosjanin dominował zza końcowej świadczy że Rosjanin chce zrobić krok naprzód w swojej karierze, i że również nie próżnował w okresie przygotowawczym. Obaj świetnie serwują i przeciętnie reternują, dlatego uważam że będą pilnować serwisu jak oka w głowie i dlatego, mimo iż na początku chciałem szukać overa gemowego, idę na tym względnie szybkim korcie bez zastanowienia w zakład że zobaczymy przynajmniej jednego tie breaka.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: San Antonio Spurs - Toronto Raptors
Typ: Raptors i powyżej 216 punktów
Kurs: 4.0
Bukmacher: Unibet
Duże szanse na to, że Lowry dzisiaj zagra więc nie byłoby strat po stronie Raptors oprócz ciągłej absencji JV i tak czuję, że z Lowrym powinni ogarnąć, a linia nie jest wcale taka wysoka bo jak Raptors z mega zwalniającymi grę Jazz robią +120 punktów w okrojonym składzie to dzisiaj z Spurs też nie powinno być problemu z rzutem szczególnie, ze SAS w tym sezonie to nie jest defensywny filar i sporo tych punktów tracą, dolne część ligi jeśli chodzi o defrtg bo naprawdę na wiele pozwalają rywala jednak ofensywa nieźle się spisuje to samo w Raptors dlatego sądzę, że to dzisiaj może pęknąć.
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Auckland
Godzina: 01:25
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Gulbis dzisiaj wstał lewą nogą jednak i zepsuł humor od rana, więc na noc próbuję coś bardziej na przeczucie,
bo tym jest pokierowany typ na Bouchard. Gienia ma obecnie 24 lata i jest 87 w rankingu, ale trzeba powiedzieć,
że w 2014 była 7. i była uważna za obiawienie, stała się gwiazdą w Kanadzie. Jej forma jednak uciekła, kontuzja, ale pod koniec tamtego sezonu zaczęła grać znowu porządnie i może wróci ta zadziorna Bouchard.
Goerges natomiast ostatnie 2 lata bardzo stabilna forma, zajmuje 14 miejsce w rankingu, również miała
dobrą końcówke 2018, gdzie wygrała turniej w Luksemburgu, własciwie obie panie spotkały się wtedy ze
sobą w półfinale i padł wynik 2:1 dla Niemki.
Typ ryzykowny ale na kursie 3.15 moim zdaniem warto/
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania
Godzina 19:00
Spotkanie : Levante - Girona
Typ : X
Kurs : 3.40
Bukmacher : Expekt
Nie jest zwolennikiem grania remisów ale tutaj zaryzkuje ze względu na przyjemny kurs.
Obie drużyny (moim zdaniem) dysponują podobnym potencjałem co pokazuje między innymi miejse w tabeli - kolejno 9 i 10 z identyczną ilością punktów.
Zauważalna różnica to bilans obu zespołów, Girona mało strzela ale stosunkowo mało traci, odwrotna sytuacja ma miejsce w Levante. U siebie gospodarze nie zremisowali od 5 spotkań - pora to zmienić. Generalnie spodziewam się mało bramek, i oprócz tego typu rozważałem under 2.5 po również fajny kusie,ostatecznie wybieram ryzykowniejszą opcje.
Myśle, że remis usatysfkacjonuje obie drużyny.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tranmere - Tottenham
Typ: Tottenham strzeli powyżej 1 bramki w pierwszej połowie ( 1 bramka = zwrot )
Kurs: 1.90
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Pierwsze spotkanie FA Cup pomiędzy drużyną Tranmere z 4 poziomu rozgrywek, a Tottenhamem 3 drużyną najwyższej klasy rozgrywkowej. Faworyt jest tylko jeden i są to goście gdyby nie porażka z drużyną Wolves można było powiedzieć że idą w ostatnim czasie jak walec. Gospodarze grali już dwie rundy w pucharze i oba spotkania u siebie remisowali z drużynami z niższych klas rozgrywkowych tracąc w jednym z tych spotkań aż 3 bramki. Dodając do tego że w poprzednim sezonie kiedy odpadli z pucharu grali z drużyną League One i przegrali aż 5:0 tracąc dwie bramki w pierwszej połowie . Rożnica klas powinna być widoczna goście pokazali że potrafią otwierać efektownie spotkania strzelając po pare bramek już w pierwszych połowach. Tottenham w 14 spotkaniach na ziemi angielskiej grając na wyjazdach 11 razy strzelał bramkę w pierwszej połowie z czego 6 razy więcej niż jedną bramke kurs godny uwagi .
▶zwrot
 
W 52

willywow

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plażowa, Holandia, The Hague Man
Godzina: 11:00
Spotkanie: Giginoglu/Gogtepe - Samoday/Myskiv
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: BetRally
Analiza: Krótko i na temat - Młoda rosyjska para, głodna sukcesów i będąca na fali wznoszącej w ostatnich 10 meczach skapitulowała tylko 3 razy i to po dobrych występach. W Chińskim turnieju przegrali mecze ze zdobywcami 3 miejsca z Brazylii oraz ze swoimi rodakami którzy dotarli do finału. Para Giginoglu/Gogtepe bardzo przeciętna, więc tutaj wietrzę swoją okazję, kurs bardzo korzystny, ale szybko spada. Co więcej chodzą słuchy, że jeden z pary ma lekki uraz dłoni, więc liczę na młodą parę z Rosji.
✅85
 
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 4:00
Spotkanie : Sacramento KIngs -Denver Nuggets
Typ : Sacramento handi +5
Kurs : 1.75
Bukmacher : Unibet
Analiza : Analiza niestety dosyć późna . Widzę tutaj spore Volue. Denver nie gra najlepiej na wyjazdach, Wysoko w plecy z Clippersami, porażka ze słabą Atlantą. Z ciekawości obejrzałem ich mecz u siebie z niemal najsłabszymi Knicksami. i przez 75 procent rozgrywanego u siebie ! spotkania przegrywali . Całą gre robił Jokić z MIllsapem. i to ich akcje na koniec zrobiły robote. Sacramento Natomiast moze nie zachwyca ale w meczach z lakersami bilans 1-1 gdzie dlugimi fragmentami byli lepsi. Dla odważniejszych czysta jedynka dla mniej odważnych Handicap. Z farcikiem;)
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom