>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Haracz od buka. Typy głownie na piłkę nożna. Sezon 18/19.

pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Podsumowanie grudnia:
1.✅3,1
2.✅2
3.⛔4
4.✅3,18
5.⛔1,75
6.⛔4,25
7.⛔2,75
8.⛔4
9.✅5,84
10.⛔5
11.⛔4,5
12.✅6,48
13.✅2
14.⛔3,5
15.⛔3
16.⛔6
17.⛔5
18.▶8
19.▶6
20.✅3,75
21.✅5,34
22.⛔5
23.✅4,05
24.✅3,71
25.✅3,86
26.✅3,08
27.⛔4
28.⛔7
29.✅1,48
30.▶4,5
31.✅3
32.✅6,24
33.✅4,9
34.✅2,9
35.✅2,85

Suma:✅8,075j.
Suma stawek bez zwrotów: 161j.
Y:✅5,02%
AKO:
1.⛔3
2.⛔1,5
3.⛔1
4.✅3,36
5.⛔2
6.✅1,3
7.⛔3,5
8.✅0,41
9.⛔1
Suma:⛔6,93j.
Suma stawek:17,5j.
Y:⛔39,6%

Jeżeli chodzi o podsumowanie samych singli w całym temacie to wychodzi
Suma:⛔5,525
Suma stawek:489,5j.
Y:⛔1,13%
Natomiast jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o typy weekendowe na najlepsze ligi europejskie czyli te, które były porządnie przeanalizowanie, a nie tak jak te które podawałem na Ligę Mistrzów, grane na czuja pod wpływem emocji... wychodzi ✅11,475j. Y:✅2,43% żadna rewelacja, ale plus. W tych typach weekendowych też popełniłem kilka błędów, przede wszystkim podałem ich trochę za dużo.
Przed startem sezonu po ubiegłorocznych doświadczeniach z Ligą Mistrzów, kiedy to mocno się na niej przejechałem, zakładałem, że nie będę jej grał, ale oczywiście nie udało mi się zachować konsekwencji, za co spotkała mnie słuszna kara. Podałem 8 typów na Ligę Mistrzów za łącznie 22j. z czego 5j. to był zwrot, reszta psu w dupę. Teraz to zabrzmi śmiesznie, ale podawałem te typy dlatego, że gdy sobie typowałem czysto na czuja i nie podawałem tych typów to moje przewidywania się często sprawdzały. Podałem w temacie typy jedynie na 4 mecze w, których moje założenia okazały się błędne. Nie wiem czy gdybym podawał typy na każdą kolejkę Ligi Mistrzów to wyszedłbym na plus, możliwe ze nie, ale na pewno nie było by takiej katastrofy, kiedy wychodzi na to, że nie trafiałem nic i straciłem 17j.
Wnioski na przyszłość:
Jeżeli już mnie coś podkusi by podać jakieś typy na Ligę Mistrzów to max za stawkę 1j.
Mniej typów, ale za to lepszej jakości na weekend.
Na AKO narazie jest tragedia, ale to dlatego, że nadziałem się na totalnie absurdalne wyniki takie jak: Nottingham przegrywa u siebie z mocno osłabionym Preston, które znane jest z tego, że punkty ciuła prawie i wyłącznie tylko u siebie, a tu niespodziewanie pokonuje na wyjeździe kandydata do awansu...
Southampton nagle ogrywa zespół dwie klasy lepszy, a Bednarek zostaje graczem meczu, ratuje swój zespół od utraty bramki, która dała by mi co najmniej zwrot stawki...oddaj kasę Bednarek!
O dwie klasy lepsza Atalanta przegrywa z Genoą po tym jak marnują karnego na 0:1, ładują sobie samobója i dostają dwie czerwone kartki...nie da się bardziej szczęśliwie...
Błędem natomiast było postawienie na Man. City w meczu z Chelsea, bo takich meczy, gdy grają dwie drużyny o wysokiej jakości, na podobnym poziomie, bez znaczących osłabień, nie powinno się stawiać na 1X2 ponieważ w takich meczach zdarzyć się może wszystko...o czym wiedziałem i co zostało mi po raz kolejny boleśnie udowodnione...poniosło mnie.
Chłodna głowa i cierpliwość to podstawa. Przy kilku podanych przeze mnie typach w tym temacie tego zabrakło. Postaram się te błędy wyeliminować w nowym temacie, który będzie kontynuacją tego tematu, w wersji poprawionej 2.0 ;)
Będę tam podawał typy prawie tylko i wyłącznie na weekendy. Na Serie A, La Liga, Premier League, Bundesligę, Championship, oraz może wyskrobie coś w późniejszej fazie sezonu na Ekstraklasę i Ligue 1.
Głównie single, ale będzie też AKO.
Jak już coś na europejskie puchary to za 1j.
Podsumowując wszytko co podałem w tym temacie:
Suma:⛔12,455j
i od tego poziomu zacznę kolejny temat, gdzie wprowadzę wymienione wyżej poprawki i będę starał się podliczać wszystkie typy na bieżąco.
 
Do góry Bottom