>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biegi narciarskie 2018/2019 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Czy ktoś sobie przypomina co nie tak jest z Nathalie Von Siebenthal ? dziś komentatorzy mówili coś o ręce ??- przypomina ktoś sobie ? Mówiono podczas biegu wczorajszego o jakiejś kontuzji - ale nie zakodowałem tego
Juz wszystko jasne - nic jej nie jest tylko źle wybrała narty dzisiaj
https://www.volksblatt.li/nachricht.aspx?id=296775&amp;amp;src=sda
Wczoraj na podbiegach kompletnie nie dawała sobie rady. Stawała w miejscu. Zły dobór nart, po prostu. Tak jak wielu innych ekip.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Witam. Apropo von Siebanthal to dzisiaj bieg poscigowy i na Stadobler w parze ze Szwajcarką jest 1,52 w fortunie... Ponad dwie minuty przewagi na starcie więc Kurs trochę dziwny moim zdaniem. Stadobler radzi sobie całkiem dobrze więc nie wiem skąd taki kurs. W niedzielę w biegu indywidualnym też stylem dowolnym co prawda lepsza była Szwajcarka ale tylko o 6 sekund... W Davos przed Tour de Ski również lepsza tym stylem była Stadobler . Myślę że można śmiało atakować Stadobler w tej parze. Chyba że o czymś nie wiem, jakaś kontuzja czy coś ale wczoraj nie wyglądało żeby coś jej dolegało
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam. Apropo von Siebanthal to dzisiaj bieg poscigowy i na Stadobler w parze ze Szwajcarką jest 1,52 w fortunie... Ponad dwie minuty przewagi na starcie więc Kurs trochę dziwny moim zdaniem. Stadobler radzi sobie całkiem dobrze więc nie wiem skąd taki kurs. W niedzielę w biegu indywidualnym też stylem dowolnym co prawda lepsza była Szwajcarka ale tylko o 6 sekund... W Davos przed Tour de Ski również lepsza tym stylem była Stadobler . Myślę że można śmiało atakować Stadobler w tej parze. Chyba że o czymś nie wiem, jakaś kontuzja czy coś ale wczoraj nie wyglądało żeby coś jej dolegało
Nie ma takiego Zakladu
Na unibet za to jest i placa o. Wiele lepiej bo 1.67 na Stadlober
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
tylko to jest najszybszy czas etapu czyli chyba zaklad tak jak by strartowały z rownym czasem z tego co rozumiem zakład nie miała po prostu tej przewagi
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Fortuna dala po 1,72 na poczatku sugerujac sie pewnie tym ze pojdzie fala i takowa pojdzie ale dopiero od zawodniczek ze strata 4 minut a unibet ma taka pare ale na tylko na ten etap wiec abosolutnie nie ma to pokrycia z promo jakie dala fortuna i twardo trzymali przez dluzszy czas
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wlasnie nie wiem co unibet kombinuje bo tak samo ma. Pare. Sedova - diggins na 2 po kursie 1.90 na najlepszy czas etapu a rusek ma. Ten sam typ h2h na bieg posciogowy po kursie 2.0 na diggins a. Przeciez ma 20sek przewagi. Kursy podobne a u ruska. Dodatkowo dochodzi zapas 20sek na starcie skoro unibet Liczy tylko czas netto
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
tylko to jest najszybszy czas etapu czyli chyba zaklad tak jak by strartowały z rownym czasem z tego co rozumiem zakład nie miała po prostu tej przewagi
Jesteś pewny że tak to rozliczają? Że chodzi o najlepszy czas etapu? Mi się wydaje że chodzi o to kto będzie pierwszy na mecie. A jak idzie fala to na koniec i tak jest doliczany czas który powinien być
Wlasnie nie wiem co unibet kombinuje bo tak samo ma. Pare. Sedova - diggins na 2 po kursie 1.90 na najlepszy czas etapu a rusek ma. Ten sam typ h2h na bieg posciogowy po kursie 2.0 na diggins a. Przeciez ma 20sek przewagi. Kursy podobne a u ruska. Dodatkowo dochodzi zapas 20sek na starcie skoro unibet Liczy tylko czas netto
20 sekund to wcale nie jest tak dużo. Spokojnie do odrobienia. W niedzielę sedova miała 18 sekund lepszy czas od Diggins więc może ją dzisiaj dogonić
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
W 1xbet jest zaklad stadlober - von siebenthal 1 po 1.50 I nie jest napisane ze czas etapu tylko zawody h2h a ma. 2minuty przewagi. Cos mi Tu nie pasuje
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Jesteś pewny że tak to rozliczają? Że chodzi o najlepszy czas etapu? Mi się wydaje że chodzi o to kto będzie pierwszy na mecie. A jak idzie fala to na koniec i tak jest doliczany czas który powinien być
no wlasnie pewny nie jestesm ale wyraznie jest napisane ze h2h danego etapu.
pytałem na czacie unibetu i otrzymałem taka odpowiedź :
Maya:
Panie Łukaszu, widzę, ze są to zakłądy na żywo, więc tutaj chodzi o tylko ten etap
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
warto moze zapytac na czacie 1xbet o jaki zaklad chodzi ja niestety tam nie mam konta
Wlasnie Pytam.
Z 1xbet odpisali ze wygrywa zawodniczka ktora bedzie wyzej w. Protokole koncowym . Nic wiecej sie. Nie dowiedzialem. Czyli stadlober lepsza od. Von siebenthal po. 1.50 pobieram bo ma. 2.minuty przewagi
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 357

xxxl

Użytkownik
są dwa rodzaje zakłądó w UB - jest najlepsza pozycja w klasyfikacji końcowej (i tu rozliczą wg miejsc na mecie) - oraz czas etapu i tu wezmą tylko czas uzyskany dziś na trasie netto - moje zdanie , na chat nie pytałem bo nie ma sensu - oni nie wiedzą tam przeciez nic - nie chce sie zdziwić poźniej .
Ale sądząc po kursach to dotyczy eweidentnie czasów netto dzis
Fala u Pań idzie od 14 pozycji od Faedrich wszystkie startują 4 minuty po prowadzącej - ale na mecie automat odlicza im rzeczywiste straty
U Panów są dwie fale :
3 minuty od Gailarda do Salvadoriego
i 3:30 nastepni
(ale też na mecie doliczaja czasy automatycznie jakby fali nie było )

Dup na chat nie macie co pytać - jesli nie wiecie to wklejają Wam tylko podpunkty z regulaminu , jesli chcecie mieć dobrą odpowiedź to poprosście o przekazanie pytania do odpowiedniego działu i wtedy odpowiedź mailowa powinna być - inaczej będzie tylko przeklejanie podpunktu z regulaminu (1xbet tak działa)
Są to pierwsze zawody z GPS trackerem , więc będzie dokładny pomiar non stop - ale to zapewne juz wiecie ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
no wlasnie pewny nie jestesm ale wyraznie jest napisane ze h2h danego etapu.
pytałem na czacie unibetu i otrzymałem taka odpowiedź :
Maya:
Panie Łukaszu, widzę, ze są to zakłądy na żywo, więc tutaj chodzi o tylko ten etap
Na live nie ma &quot;najlepszy czas etapu&quot; jest tylko &quot;najlepsza pozycja w klasyfikacji końcowej&quot; - więc proponuję uważać - na 90% dupa nie wiedziała co Ci pisze. Gdybyś jednak wierzył , że to tak rozliczą jak myslisz to stawiaj chatę - Siebenthal nie ma szans odrobić 2 minut
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Na live nie ma &quot;najlepszy czas etapu&quot; jest tylko &quot;najlepsza pozycja w klasyfikacji końcowej&quot; - więc proponuję uważać - na 90% dupa nie wiedziała co Ci pisze. Gdybyś jednak wierzył , że to tak rozliczą jak myslisz to stawiaj chatę - Siebenthal nie ma szans odrobić 2 minut
W 1xbet masz. Na stadlober 1.50 ✅i tam. Sie. Liczy czas na mecie. A nie netto wiec smialo grajcie za Max stawke
Edit : easy 2min przewagi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom