>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher STS - opinie

C 82

chriskola

Użytkownik
Ja dziś na sts grałem siatkę włochy pograłem 3 set na Włoszki i mecz na nie.
Później był niby jakiś zwias i zdjęli mecz z oferty. 3 set wszedł a mecz nie. Za 3 set mam zwrot a mecz mi rozliczyli jako porażkę
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Ja dziś na sts grałem siatkę włochy pograłem 3 set na Włoszki i mecz na nie.
Później był niby jakiś zwias i zdjęli mecz z oferty. 3 set wszedł a mecz nie. Za 3 set mam zwrot a mecz mi rozliczyli jako porażkę
Nie wiem jak z zakładem na mecz ale na set słusznie dostałeś zwrot. Strona wisiała dłuższy czas więc dużo ludzi chciało to wykorzystać.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Wisiała ale wydaje mi się ze pod koniec seta kiedy wisiało chyba 1.35 czy coś w tym stylu i przestało się zmieniać. Ja grałem wcześniej po wysokich kursach jeszcze z początkiem seta.
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
W sts zawsze remis w MMA to wtopa mimo braku opcji postawienia remisu?!
Sts wybiera sobie wtedy kto wygral? Wczorajsza gala pfl iijej wyniki na to wskazują
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
W sts zawsze remis w MMA to wtopa mimo braku opcji postawienia remisu?!
Sts wybiera sobie wtedy kto wygral? Wczorajsza gala pfl iijej wyniki na to wskazują
To jest niemożliwe. Jesli masz opcje 1 badz 2 i jest remis to mawsz zwrot w kazdym buku. Nie ma innej opcji
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Dlaczego STS podaje inne nazwy klubów w ofercie zwykłej, inne w relacji live a jeszcze inne na kuponie?
KBL women
mecz: Shinhan S-Birds K vs. KB Stars K
na kuponie: Incheon - Cheongju

dodatkowo miał być mecz live i wisiał przez 15 minut jako nierozpoczęty aż w końcu go skasowali
mecz trwa i jest dostępny live nawet na Fortunie
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Potrzebuje porady bo moze zle oceniam sytuacje. Wyscig motogp dzis.
W dniu dzisiejszym zawarlem zaklad w sts kto lepszy vinales-petrucci 2. Wyscig wystartowal o 14 i petrucci odpadl 8 okrazen przed koncem a vinales 2 okrazenia przed koncem. Tylko ze na 14 okrazeniu wyscig przerwano z powodu opadow i zapisano wyniki jako race i ten ow koniec ustalono na 14 okrazen czyli vinales przejechal 12 a petrucci 6 . Tylko ze o 15 zawodnicy wystartowali po raz drugi i wyscig liczyl 14 okrazen. Ci co wczesniej odpadli juz nie jechali. Oficjalne wyniki wyscigu zapisano jako race2 i tam sa niesklasyfikowani vinales i petrucci i przejechane maja 0 okrazen.
Regulamin sts mowi ze jezeli obaj wypadaja to liczy sie ilosc przejechanych i sts wzial pod uwage wyniki z race 1 i zaklad przegrany.
Walczylem z nimi na czacie ze oficjalne wyniki to race2 i tam maja po 0 czyli powinien byc zwrot bo to jest koncowa klasyfikacja.
Co myslicie ? Czy maja racje czy robic cos dalej . Mieliscie podobne przypadki ?
 
H 4,5K

hynio

Użytkownik
jesli ktos ma alternatywe, to odradzam sts. przestrzegam przed zlodziejskimi, przepraszam - regulamiowymi, praktykami. na live wynik w tenisie w 1. secie 3-4, co sklonilo mnie do postawienia zakladu. potem jakies rach, ciach, korekta wyniku po 1. secie na 2-6... czyli nigdy nie moglo byc te 3-4. gdyby wynik sie &quot;przycial&quot; (co tez zdraza sie tam nagminnie i maja to w d...), to jeszcze ok, ale tutaj podali calkowicie bledny wynik, ktory mnie zmylil. oczywiscie reklamacja odnosnie zwrotu niemozliwa, bo regulamin, czyli w stylu &quot;nie ufaj temu co wyswietlamy, sprawdz se czas i wynik; mimo, ze czesto lecimy w h..., to serdecznie przepraszamy szanowny kliencie; mniej sie na bacznosci w przyszlosci&quot;.
jak wstawic emotionka z wymiotem?...
 
C 82

chriskola

Użytkownik
No sts ogólnie ma dużo minusów, przedewszystkim nie grywalne kursy.
Ale to co piszesz raczej nie masz racji, bo na każdym live masz zapis ze mogą się pomylić w wyniku.
Pytanie jak to obstawiałes skoro nawet nie sledziles live.
 
B 0

baresko

Użytkownik
ej, jeśli już bierzecie się za ocenę któregoś ziemniaka, spróbujcie to zrobić holistycznie, a nie na wyrywki. bo wygląda to ciut na personalne wylewanie ścieków, a takie posty mogłyby posłużyć jako rzetelne recenzje dla ludzi szukających swojej przystani.
(jako gracz operujący wyłącznie na liniach punktowych w koszykówce i szczypiorniaku) co mogę powiedzieć o sts-ie? ano, sytuacja nie jest czarno-biała.

  • co mi się podoba/co mi nie przeszkadza?

oferta live, ta jest porównywalna do nieodżałowanego b365 (zarówno kosz jak i ręczna)
sposób liczenia linii, również bardzo zbliżony do 365 (i to akurat wbrew pozorom potężna zaleta, np. taka fortuna stosuje przedziwny system linii live, i w mojej opinii skrajnie przeciwko graczom)
  • co mi się nie podoba/co mi przeszkadza?

żenująca oferta pre, nawet szkoda mi o tym pisać (o ile w przypadku b365 90% meczów które wisiały live, miałeś w ofercie pre, tak polskie ziemniaki są totalnie w lesie pod tym względem)
niedziałający, albo działający jak chce cashout
tutaj rzecz, powiedzmy insajderska - o ile w przypadku b365 ostatnim momentem na łapanie overu w meczu koszykówki była 4 minuta 4 kwarty (okolice 34 minuty meczu jak dobrze pamiętam, kiedy wchodziła 5 minuta 4 kwarty na tapetę znikały linie punktowe), tak u polskich buków, w tym sts-ie linie punktowe wiszą do 36 minuty, co pozwala nam na minimalizowanie ryzyka typów, bo i czasu mniej do końca meczu. Prawdę mówiąc dziwię się bukom dlaczego uparcie trzymają się tego schematu, bo jak powiedziałem zwiększa to nasze szanse na zarobek (oczywiście jeśli masz trochę oleju w głowie mordeczko)
nie zawsze buk rozlicza mi linie zaraz po zakończonej kwarcie/połowie/meczu, choćby taka fortunka rozlicza natychmiast, a sts to często zagadka
nieporęczna zakładka z meczami po lewej stronie, długi temat, ale wystarczy pobawić się tym parę dni by zobaczyć jak bardzo jest to poroniona konstrukcja dla grających live.

miłego!
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Dobrze że poczytałem temat bo miałem zakładać tu konto. Obiło mi się o uszy że właśnie cashouty dobrze działają. A tu z Waszych opinii widać że właśnie wręcz odwrotnie ????
Jaki polski buk ma najlepszy ten cashaut ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Żeby można było oglądać transmisje sportowe w STS TV potrzebny był jakiś hajs na koncie, teraz sts wprowadził wymóg że aby oglądać mecze trzeba postawić jakiś zakład w sts w ostatnich 24 h, co tylko pogarsza moją opinię o tej złodziejskiej firmie...nie grajcie tam, nie dość że w kulki lecą np. jak były mecze ligi Europy nie można było skorzystać z cashouta bo strona nie działała dopiero zaczęła działać jak się męczy zaczęły o 21 czyli wtedy gdy już z cashouta nie da się skorzystać celowe zagranie z ich strony bo pewnie patrząc po wynikach spotkań z LE o 19 musieliby wypłaci dużo cashouta więc zablokowali stronę, i jeszcze wprowadzili wymóg w sts tv że trzeba grać w ostatnich. 24 h aby transmisje dzialaly...zenada
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Jeśli STS wprowadzi warunek postawienia zakładu aby oglądnąć transmisję meczu na ich stronie to tylko pomoże innym bukom np. Fortunie.
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sts jest jaki jest ale przynajmniej nie limituje.
Dobry zarcik :cwl: Tylko szkoda, ze zeby tam zagrac musze wsiadac w samochod i jechac do punktu. Powyzej 300zl nie moge nic zagrac. Moze dlatego, ze jak juz u nich gram to sa to bety z F1 a u nich to moze byc nisza.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ja kiedyś z 15 lat temu zagrałem w stsie naziemym i wygrałem może 20 zł. Robili problemy z wypłatą bo nie miałem przy sobie dowodu osobistego a kobita twierdziła że nie mam 18 lat. Rozumiem przed postawienie zakładu wymagać dowodu ale już przy odbiorze 20 zł śmiesznych 20zl to trochę cyrkowcy.
 
Do góry Bottom