>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Analiza meczy na Over 2,5FT

moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Dyspozycyjność piłkarzy, skuteczność napastników, ranga meczu (liga, puchar) , rodzaj meczu (derby, najgorszy z najlepszym, pojedynek średniaków), warunki pogodowe i h2h. Tak to u mnie wygląda
 
holandiahapert 561

holandiahapert

Użytkownik
Korzystanie nic nie da z żadnych statystyk . Bukmacher jest pod to żeby od nas brać nie dawać wygracie jeden ,dwa razy przegracie 40 nie ma sensu gra i dawanie złodziejom za darmo kasy , ci co grają to głupcy moim zdaniem ciemnota , nic poza uczciwa praca nie przyniesie szybkiego dochodu ????
 
B 0

baresko

Użytkownik
zaraz ktoś Tobie zarzuci, że przecież z bukmacherką pod rękę można prowadzić relatywnie NORMALNE i SZCZĘŚLIWE życie, a wystarczy po prostu trzymać się sztywnych zasad, płaskich stawek i obstawiać to, na czym się znasz.
a powyższy materiał piękny, bo życiowy.
 
holandiahapert 561

holandiahapert

Użytkownik
Nikt mi nic nie zarzuci , matematyki nie oszukasz choćby najlepsi strzelcy grali remis lub przegrana lider nastąpi w końcu no i gruba porażka i wiesz mi płaskie stawki ci nie pomogą z walką z bukmacherem , oni sie bawią na Malediwach a ty im to sponsorujesz ...
 
ischar 0

ischar

Użytkownik
Nikt mi nic nie zarzuci , matematyki nie oszukasz choćby najlepsi strzelcy grali remis lub przegrana lider nastąpi w końcu no i gruba porażka i wiesz mi płaskie stawki ci nie pomogą z walką z bukmacherem , oni sie bawią na Malediwach a ty im to sponsorujesz ...
Masz racje ... ale piszesz to tylko dla przestrogi dla innych zeby sie w to nie bawili ?? bo ty juz widze znasz temat doglebnie i swoje juz przegrales ... ale ze jestes jeszcze dalej na forum to tego nie rozumiem ?? tylko i wylacznie ta przestroga ??
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Korzystanie nic nie da z żadnych statystyk . Bukmacher jest pod to żeby od nas brać nie dawać wygracie jeden ,dwa razy przegracie 40 nie ma sensu gra i dawanie złodziejom za darmo kasy , ci co grają to głupcy moim zdaniem ciemnota , nic poza uczciwa praca nie przyniesie szybkiego dochodu ????
jeśli sądzisz że bukmacherka jest bez sensu to po co wchodzisz na forum bukmacherskie? Mnie jak interesują panienki to się za nimi oglądam. Chyba że jesteś taki bukmacherski gay i oglądasz się za facetami
Proponuję obejrzeć cały materiał ????
Film niedostępny
Nikt mi nic nie zarzuci , matematyki nie oszukasz choćby najlepsi strzelcy grali remis lub przegrana lider nastąpi w końcu no i gruba porażka i wiesz mi płaskie stawki ci nie pomogą z walką z bukmacherem , oni sie bawią na Malediwach a ty im to sponsorujesz ...
Jesteś tak przeciwko w bukmacherce a udzielasz się non-stop w typach na żywo. Chyba ciebie też zaczęły panienki interesować . Może to i dobrze.
 
daumianek 0

daumianek

Użytkownik
Dla mnie za to najistotniejsze w zakładach, jest trzymanie nerwów na wodzy ... I nawet jak się noga powinie to być konsekwentnym i dalej grac swoje
 
Do góry Bottom