>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC 232: Jones vs. Gustafsson 2

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 232: Jones vs. Gustafsson 2

Data: 29 grudnia 2018 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: The Forum - Inglewood, Kalifornia
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (cała gala)

Walka wieczoru
205 lbs: Jon Jones (22-1) vs. Alexander Gustafsson (18-4)
o pas mistrzowski | 5 rund
Co-main event
145 lbs: Cris Cyborg (20-1) vs. Amanda Nunes (16-4)
o pas mistrzowski | 5 rund
Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
170 lbs: Carlos Condit (30-12) vs. Michael Chiesa (13-4)
205 lbs: Ilir Latifi (14-5) vs. Corey Anderson (11-4)
145 lbs: Chad Mendes (18-4) vs. Alex Volkanovski (18-1)
Karta wstępna (od 02:00 polskiego czasu)
265 lbs: Andrei Arlovski (27-17) vs. Walter Harris (11-7)
145 lbs: Cat Zingano (10-3) vs. Megan Anderson (7-3)
135 lbs: Petr Yan (10-1) vs. Douglas Andrade (25-2)
155 lbs: BJ Penn (16-12-2) vs. Ryan Hall (6-1)
Karta przedwstępna (od 00:15 polskiego czasu)
135 lbs: Nathaniel Wood (14-3) vs. Andre Ewell (14-4)
185 lbs: Uriah Hall (13-9) vs. Bevon Lewis (6-0)
170 lbs: Curtis Millender (16-3) vs. Siyar Bahadurzada (24-6-1)
135 lbs: Brian Kelleher (19-9) vs. Montel Jackson (6-1)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Niezłe cyrki z tą galą i znowu Jones w głównej roli i jak zwykle traktowany na specjalnych warunkach. Znowu wyszły jakieś jego testy ze śladami sterydów, Komisja Nevady nie dopuściła go do walki, więc na 6 dni przed galą UFC przenosi ją do innego stanu, bo w Kalifornii Jones dostanie zgodę na walkę.
Więc niech już nikt nie narzeka na KSW, bo u Kawulskiego przynajmniej wszystko było jasne od początku, że liczy się tylko szoł i kasa.
Pod tym linkiem dobrze opisana cała drama, bez owijania w bawełnę.
https://mmajunkie.com/2018/12/ufc-232-is-jon-jones-cheater-or-unlucky-drug-tests
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tak coś czułem, że Jones coś odwali i odwalił. Nie cierpię gościa, powinien zostać wykluczony z UFC raz na zawsze, a Dana jeszcze go broni mówiąc, że nie zrobił nic złego.
Mam nadzieję, że Alex to wygra.
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Jonesa traktują jak złota krowe . Powinno całkowicie w jego walkach znieść kontrole antydopingowe (oczywiscie za zgoda przeciwnika ) ????
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Troche dziwie sie ze nie ma typow na Chada Mendesa. Wedlug mnie to Spore value ktore Pobieram z Przyjemniscia . Czym volkanovski mialby zaskoczyc Mendesa skoro to zapasnik z krwi i kosci. Alex ma świetny bilans, ale dopiero teraz trafia na porządnego rywala.
Chad Mendes 1.74 1xbet⛔ mial okazje żeby skonczyc.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Krotko po słowie po Johny sie mrozi....luźne przemyślenia

205 lbs: Jon Jones (22-1) vs. Alexander Gustafsson (18-4) GUSTAFSSON 3,35 Betsson⛔

JONES nie wygra na dystansie 1,57 Betsson⛔


Kurde całym serduchem za Maulerem... lubiłem Bonsa ale chłopak ma...każdy kto lubi sporty walki ten wie- akcja z kolejnym dopingiem reasumując czy wszyscy lecą czy nie...czy sie daja złapać...czy pokłosie starych spraw tutaj obaj wielka klasa dawno nie walczyli i jest pytanko jaki to będzie miało wpływ na nich.5 lat temu po fajnej walce Jones lepszy ale szwed miał swoje chwile i myślę ze dziś nad ranem będzie podobnie.... tylko tylko Alex to ogarnie jest twardy charakterny idzie do przodu ma dobra stójkę twardy łeb- dobry parter. Jest mocno nakręcony na ta walkę, co do Bonsa on chyba troszkę przegrał sam ze sobą z brakiem rywali...zobaczymy jak to psychicznie zniesie dzisiaj bo presja publiki myślę będzie. Plus presja Maulera w oktagonie tez dociskanie wywieranie presji próbowanie obaleń zmusić go do błędu.... po prostu złamać go... wielka kasa i swoje słabości zabiły go jako człowieka i sporo stracił w oczach jako fajter .... Co do umiejętności to klasa ale...po takim kursie warto pograć Gustafssona on takim dogiem nie jest zeby ponad 3 na niego było.....

145 lbs: Cris Cyborg (20-1) vs. Amanda Nunes (16-4) Nunes 3,25 ✅Fortuna&quot; rel=&quot;external nofollow&quot;&gt;Fortuna

Hitowe starcie w damskim MMA. Licze na lwice ze ogarnie cyborg-owa :p ze nie da sie złapać w stójce trafić - znokautować z biegiem czasu powinna zyskiwać w tej walce i gdzieś w 3 rundzie moze uda sie sprowadzić do parteru a tam...punktowanie obijanie a moze podanie. Nunes musi walczyć uważnie ostrożnie spokojnie nie ma co wchodzić od początku w wymiany z Cris bo ona jest piekielnie silna myślę nie jednego faceta by ubila :p
170 lbs: Carlos Condit (30-12) vs. Michael Chiesa (13-4) CHIESA 1,62 Betsson ✅ CHIESA przez poddanie 2,85 ✅Betsson&quot; rel=&quot;external nofollow&quot;&gt;Betsson

Condit wielki wojownik mnóstwo świetnych pojedynków ale najlepsze walki lata za nim jest po rozbijany seria 4 porażek mówi wszystko. Condit głownie stójka a tu dostaje rywala który jest bardzo przekrojowy- lotny na nogach świetny parter i dla odważnych mozna pograć Mavericka przez poddanie będzie szukał sprowadzenia... idzie kategorie wyżej wiec nie zbija wagi będzie fizycznie mocniejszy. Jesli nie wygra przed czasem to powinien spokojnie wypunktować swojego rywala tez ma czerwona serie bo 2 z rzędu porażki ale Carlos w swoim pramie zawsze miał problemy z tego typu zawodnikami jak Chiesa i stylistycznie on mu po prostu nie leży... szczeka juz nie ta a w bitkę Maveric z nim nie pójdzie
Polecam moze jako singiel nie bo kurs ale to czegoś bardzo dobra opcja.

205 lbs: Ilir Latifi (14-5) vs. Corey Anderson (11-4) Anderson 2,2✅ Sportingbull Bardzo fajna walka sie szykuje Corey zapaśnik będzie grał w swoja grę. Latifi bardzo niebezpieczny mocny fizycznie- agresywny troszkę nie obliczalny... dobra stójka podać potrafi ma jedna wadę.... puchnie fizycznie, kondycyjnie i Amerykanin powinien to wykorzystać.


265 lbs: Andrei Arlovski (27-17) vs. Walter Harris (11-7) Harris KO TKO 2,00 ⛔Betsson Harris 1,58 Fortuna✅

Pit BULL swoje naj lata ma za soba ale jest groźny doświadczony ma nazwisko mozna powiedzieć ze przezywa któraś młodość...ostatnie walki wszystko na decyzje z rożnym skutkiem, troszkę sędziowie go po krzywdzili decyzjami ale...Harris czyli wielki czarny bilet taka ksywka :k: bardzo agresywny jak juz wygrywa to wszystko przez KO TKO :box:u Andreia ze szczeka bywa rożnie jest napewno lepszym bokserem sam potrafi nokautować.... walczy bardzo fajnie taktycznie poprawił obrony przed sprowadzeniami ale tutaj to chyba będzie za mało...myślę ze nie poradzi sobie z presja Amerykanina on jest większy silniejszy ruszy od początku i myślę ze pośle Arlovskiego spać.

170 lbs: Curtis Millender (16-3) vs. Siyar Bahadurzada (24-6-1) walka zakończy sie przez KO TKO 2,35 Fortuna⛔ szkoda....blisko było...

Curtis lubi kończyć walki przez KO tko potrafi mocno uderzyc ma fajne cv pod tym względem- rywal znowu bardzo dobrze czuje sie w parterze dobry zapaśnik i pewnie do tego będzie dożyl ktoś kogoś :smiech:
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Pobieram kurs 3.3 na Gustafssona. ⛔
Jak dla mnie mocno zawyżony. Szwed ma wszystko, żeby tą walkę wygrać.
Latifi 1.68 i Latifi przed czasem 2.4 ⛔
Albańczyk to bardzo dobry zapaśnik (100% wybronionych prób obaleń) i całkiem niezły stójkowicz z kowadłem w łapie. Myślę, że urwie głowę Amerykaninowi na przestrzeni 3 rund.
Tak jak ar0nek pisał zacny kurs na Mendes. 1.7 biorę w ciemno. ⛔
Cris Cyborg przez nokaut 1.91 ⛔
Obu Pań raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Nunes nie wytrzyma 5 rund z Justino.
Kursy z Unibet.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
3.3 na Gussa wygląda świetnie. Ma wszytko aby pokonać Jonesa.
Jones takim faworytem? Ten kursy coś źle stoją hehe. Bez analizy, bo zapomniałem o walce i pisze z tel.
Więc Guss 3.3 Unibet⛔
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nunes musi walczyć uważnie ostrożnie spokojnie nie ma co wchodzić od początku w wymiany z Cris bo ona jest piekielnie silna myślę nie jednego faceta by ubila :p
W sumie jak tak patrzę na tą Cyborg, to kto wie, czy to tak naprawdę nie jest facet. W każdym razie poziomu testosteronu większość z nas by mogła &quot;jej&quot; pozazdrościć.
Ale Twój typ popieram. Według mnie Nunes to wygra. Ona też jest bardzo silna fizycznie, ma świetną stójkę, parter, mocną psychikę, właściwie trudno znaleźć słabe punkty. Jedno za nią mocno przemawia- doświadczenie w wielkich walkach. A Cyborg, z kim z absolutnego topu ona walczyła? Chyba tylko z Holm, która po pokonaniu Rondy mocno się pogorszyła. Jej walka z Holm trwała pełen dystans, więc jak widać można przetrwać z tą bestią. Nunes to jest półka wyżej od Holm i moim zdaniem to wystarczy, żeby Cyborg przegrała.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Gus fatalnie wyglądał. Zero pomysłu. Jones od początku zaczął rozdawać karty. Ciekawe jestem co przyjmował przed walką?
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
te niskie kopnięcia zrobiły robotę + ze jak już coś brał to chyba na uspokojenie od Maszy Meldonium :p staro wygoda ale....rozmontował go....Mauler strasznie zardzewiały
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom