>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Niższe ligi w/g dziadka

zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Bilans grudnia : ✅ 116.7
Bilans tematu : ✅ 125.39

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam.
Dzisiaj w Piątek nie znalazłem nic na jakiś zakład do gry dla mnie, wiec spojrzałem już na jutrzejsze mecze w Angielskich niższych ligach i mam już kilka wyborów na sobotnie popołudnie.
Dzisiaj kilka singli, które wyglądają dla mnie bardzo ciekawie.
Pewnie jeszcze coś napiszę ale raczej o niższych kursach i może jako duble, bo jest kilka oczywistych zakładów. Wiec zaglądajcie do tematu.
To teraz już kilka zakładów na sobotę 29/12/2018
National League (5 liga)
# 159.
Dagenham &amp; Redbridge (13) – Barnet (15) FT 0-1
▶ Dagenham wygra @ 2.60
(4/5)
⛔ 4

Po słabym początku sezonu teraz Dagenham jest rewelacyjny. W ostatnich 10-ciu meczach ligowych tylko jedna porażka w wyjazdowym meczu z Sutton i osiem wygranych w tym z Ebbsfleet, Salford na wyjazdach czy ostatnio z Leyton Orient na własnym boisku 2-1. Barnet nie jest zła drużyną, ale ostatnie cztery mecze to trzy porażki. Na wyjazdach również nie zbyt rewelacyjne 5-1-5. Myślę, że gospodarze są w stanie wygrać ten mecz pod warunkiem utrzymania ich formy z ostatnich meczy.
# 160.
Ebbsfleet (10) – Eastleigh (9) FT 3-0
▶ Eastleigh (ah+0) wygra @ 2.25
(3/5)
⛔ 3

Eastleigh stracił przewagę dwóch goli w swoim meczu wyjazdowym z Havant czym zepsuł mi trochę humor w Boxing day, ale trzeba tutaj dodać, że wyrównująca bramka padła w 89 minucie po czerwonej kartce dla Green’a. Nie mniej jednak ciągle mam szacunek dla nich za ich wyjazdowy bilans
7-2-3, który jest trzeci w lidze. Ebbssleet co prawda ma teraz cztery wygrane z rzędu na własnym bisku ale rywale to ekipy z miejsc 15, 16, 19 i 22.
# 161
Havant &amp; Waterlooville (18) – Bromley (17) FT 0-3
▶ Havant wygra @ 2.47
(3/5)
⛔ 3

Jak napisałem wyżej Havant zremisowało ostatnio z Eastleigh, co na pewno da im trochę zaufania w trudnych czasach. Był to trzeci mecz bez porażki z rzędu, a jedyne dwie porażki Havant w ostatnich dziewięciu spotkaniach z Dagenhamem i Salfordem. Bromley jest w złym kształcie ostatnio.
Ich dorobek wyjazdowy jest jednym z najgorszych zespołów w lidze. Wygrali zaledwie dwa mecze w sezonie, tracąc tam 25 bramek.
# 162
Maidenhead (21) – Braintree (24) FT 0-1
▶ Maidenhead wygra @ 2.04
(4/5)
⛔ 4

Ostatnio poparłem Maidenhead w meczu z Aldershot i do pewnego momentu byli świetni. Prowadzili już 4-1 ale potem jakieś rozluźnienie i jedynie 4-3. Nie mniej jednak wyglądali chwilami na silną ekipę. Mają teraz jedna wygraną w pięciu meczach na własnym boisku ale zagrali z silnymi ekipami. Braintree od początku sezonu był dla mnie faworytem do spadku z tej ligi i jak na razie nie zawodzi. Wygrali zaledwie trzy mecze w sezonie i teraz bez wygranej od końca października kiedy to mieli dwie wygrane z rzędu z Bromley i Doover. Gospodarze są tutaj zdecydowanie silniejszą ekipą.
National League North ( 6 liga )
# 163
Southport (15) – Alfreton (13) FT 2-1
▶ Southport wygra @ 1.98
(4/5)
✅ 3.92

Southport w końcu gra tak jak powinien to robić od początku sezonu. Dla mnie to jedna z dwóch, trzech najlepszych ekip w tej lidze i gdyby nie ten początek to mogli by walczyć o bezpośredni awans. Teraz będzie to trudne ale playoff przy takiej formie jak najbardziej możliwe. Alfreton wygrał w Boxing day z Boston na wyjeździe ale naprawdę tutaj będę zaskoczony jeżeli zdobędzie choćby punkt.
# 164
Boston Utd (11) - Bradford Park Aveniu (1) FT 2-2
▶ Bradford PA (ah+0) wygra @ 2.03
(4/5)
Zwrot

Boston ostatnio ma fatalną formę. Jedna wygrana w pięciu meczach ligowych i trzy porażki. Ostatnio przegrali z Alfreton. Na własnym boisku również nie zbyt ciekawi w ostatnim czasie. Bez wygranej w czterech meczach w tym dwie porażki. Bradfrd PA to spadkowicz z Natiional League i nie powinno dziwić, że są wysoko w tabeli. Maja też doskonałą formę ostatnio. Tylko cztery porażki w sezonie, a na wyjazdach najlepsza ekipa ligi. Generalnie kursy na wygraną powinny być odwrócone i Bradford powinien być tutaj faworytem i byłbym skłonny na zagranie na czystą wygraną ale azjan wygląda również ciekawie wiec ograniczam ryzyko tutaj.
National League Suth ( 6 liga )
# 165
East Thurrock (21) – Dartford (9) FT 2-2
▶ Dartford wygra @ 2.27
(4/5)
⛔ 4

Thurrock wygrał zaledwie cztery mecze w lidze, strzelili też zaledwie 17 bramek, co jest drugim najgorszym wynikiem w lidze. W Środę zagrałem przeciwko nim spotkaniu z Concord co przyniosło sukces i choć Dartford jest słabszą ekipą od Concord to jednak spróbuję ponownie postawić przeciwko gospodarzą tego meczu.
# 166
Weston super Mare (22) – Bath (8) FT 0-2
▶ Bath wygra @ 1.95
(4/5)
✅ 3.8

Weston ostatnio zremisował mecz ze słabym Gloucester 0-0 jak sobie czytam sprawozdanie z tego meczu był to mecz zespołów które nie stworzyły prawie żadnej sytuacji bramkowej. Potwierdza to jedynie słabość tego zespołu. Bath co prawda gra ostatnio trochę w kratkę ( 2-2-1 ) ale ciągle mają w zasięgu co najmniej playoff, choć i pierwsza lokata jest nie daleko.
# 167
Woking (2) - Eastbourne Boro (16) FT 2-0
▶ Woking (ah-1) wygra @ 2.41
(5/5)
✅ 7.05

Rzadko kiedy gram tutaj handicapy ujemne ale w tym wypadku nie mogę się oprzeć pokusie. Woking od tygodni w rewelacyjnej formie. Piec kolejnych meczy wygranych w lidze i 14 strzelonych goli. Mają też dwa mecze mniej rozegrane od liderów tabeli i tylko dwa punkty mniej.
Boro to odwrotność. Piec ostatnich meczy to cztery porażki i dziewięć straconych goli. To wygląda na bardzo przyjemne popołudnie dla gospodarzy i dla mnie zakład warty tego handicapu.
National Premier League Premier Division ( 7 liga )
# 168
Witton (16) – Farsley (2) FT 2-3
▶ Farsley wygra @ 2.44
(4/5)
✅ 5.76

Witton co prawda przegrał tylko raz w ostatnich pięciu meczach ligowych ale zagrali w tym czasie z
zespołami z miejsc 13, 15, 19 wiec nie jest to przejaw dobrej formy a jedynie układ kalendarza ligowego. Farsley ostatnio gości prawie za każdym razem w moich propozycjach i dzisiaj będzie podobnie bo po prostu nie rozumiem tutaj kursów na ich wygraną. To obecnie zespół w świetnej formie. Piec ostatnich meczy to pięć wygranych i 15 strzelonych goli. Maja zaledwie 20 rozegranych meczy, o pięć mniej od liderów i „tylko” siedem punktów straty do pierwszego miejsca.
+2.53
Na tą chwile to wszytko. Idę z psem trochę przewietrzyć szare komórki.
Miłego dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
W gwoli uzupełnienia moich wczorajszych propozycji na dzisiejsze popołudnie jeszcze coś takiego. Miały być duble, ale przeglądając jeszcze raz zestaw par wyszły mi jeszcze single, dość oczywiste dla mnie a mające rewelacyjne kursy, które dla mnie są totalne niezrozumiałe.
National League South godz 16.00
# 169
St Alban (10) – Billericay (5) FT 2-1
▶ Billerecay wygra @ 2.60
(2,5/5)
⛔ 2,5

To jeden z takich zakładów gdzie moim zdaniem kursy powinny być odwrotne. Co prawda gospodarze cztery ostatnie mecze bez porażki i dwie wygrane, ale rywale słabi (Hemel , Eastbourne, Wealdstone i Gloucester). Goście trzy porażki w pięciu meczach, ale całkowicie do zrozumienia patrząc na rywali. Po za tym Billericay obok Woking to najlepsze organizacyjne drużyny w tej lidze, a taki mecz po dwóch porażkach będzie świetną okazją do odbicia się.
# 170
Hungerford (20) - Truro (18) FT 1-4
▶ Truro wygra @ 2.47
(3/5)
✅ 4.41

Co prawda wygląda na mecz zbliżonych jakościowo ekip, ale Truro ostatnio wygląda bardzo dobrze. Co prawda dwie porażki w ostatnich trzech meczach ligowych ale z liderem i rewelacyjnym Oxford.
Gospodarze najgorszą defensywę w lidze. 46 straconych goli. Nie grzeszą też w ofensywie, a jedynie cztery wygrane w sezonie daje mi tutaj podstawy do zakładu na Truro.
Duble :
# 171
Boreham Wood – Maidstone FT 0-1
▶ Boreham wygra @ 1.65
Dover – Leyton Orient FT 0-0
▶ Leyton wygra lub zremisuje @ 1.22
AKO: @ 2.01
(4/5)
⛔ 4

Maidstone jest w tak słabej formie, że sztuką będzie z nimi nie wygrać. Dover co prawda cztery wygrane z rzędu na własnym boisku ale to dla mnie trochę za dużo jak na ich możliwości, a po za tym Leyton po dwóch porażkach na wyjazdach potrzebuje teraz dowodu, że potrafią walczyć o awans.
# 172
Tottenham (2) – Walveshampton (11) FT 1-3 ????:punch::dntlck:
▶ Tottenham wygra @ 1.47
Sutton – Aldershot FT 2-1
▶ Sutton wygra @ 1.51
AKO : @ 2.22
(5/5)
⛔ 5

Dwa najbardziej oczywiste dla mnie mecze w Anglii dzisiaj i nie będę szukał tutaj kwadratowych jajek.
# 173
West Brom (3) – Sheffield Wed (16) FT 1-1 ????:tohand:
▶ West Brom wygra @ 1.50
South Shield – Workington FT 4-1
▶ South wygra @ 1.41
AKO : @ 2.12
(5/5)
⛔ 5

Podobna sytuacja jak wyżej. Dwa dość oczywiste mecze idealne do dubla. West Brom pięć kolejnych meczy bez porażki w tym ostatnie trzy wygrane. Goście na wyjazdach, jedna wygrana i trzy porażki w ostatnich pięciu meczach. South Shield jeszcze może nawet wygrać tą ligę. Maja teraz stratę co prawda 11 punktów do lidera, ale cztery mecze mniej rozegrane, a własne boisko to Twierdza (9-0-0 bramki 28-5) która mam nadzieję dzisiaj nie padnie.

Na dzisiaj wystarczy już typowania.
W sumie 15 propozycji na koniec grania w niższych ligach w 2018 roku wystarczy.
Kolejne mecze już we wtorek 01/01/2019, ale jutro jeszcze gramy we Włoszech wiec pewnie coś znowu napisze już na koniec tego miesiąca i roku.
Na razie miłego dnia i do wieczornego podsumowania :bandit:
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj trochę tąpnęło w temacie, ale jak miało nie tąpnąć kiedy Tottenham zrobił wielkie kuku i to pewnie nie tylko mojej skromnej osobie.
W niższych ligach na pewno niespodzianka w postaci porażki Boreham Wood z beznadziejnym Maidstone, grającym na dodatek prawie cała drugą połowę w 10-ciu.
No cóż.... jutro jest niedziela ????
Zapraszam do lektury około 10.00
Podsumowując:
Bilans dnia : ⛔ 9.56
Bilans grudnia : ✅ 107.14
Bilans tematu :
✅ 115.83
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dzisiaj trochę tąpnęło w temacie, ale jak miało nie tąpnąć kiedy Tottenham zrobił wielkie kuku i to pewnie nie tylko mojej skromnej osobie.
W niższych ligach na pewno niespodzianka w postaci porażki Boreham Wood z beznadziejnym Maidstone, grającym na dodatek prawie cała drugą połowę w 10-ciu.
No cóż.... jutro jest niedziela ????
Zapraszam do lektury około 10.00
Podsumowując:
Bilans dnia : ⛔ 9.56
Bilans grudnia : ✅ 107.14
Bilans tematu :
✅ 115.83
Dzisiaj kolejka cudów, lecimy dalej ????
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Wczoraj było po raz pierwszy od kilku dni na czerwono.
Kolega &quot;Tentyp1&quot; napisał,ze sobota cudów.
Oczywiście jeżeli chodzi o Premier League to przyznam mu rację, ale co do niższych lig to tutaj nie ma cudów.
Są niespodzianki.
Taki urok tych niższych lig Angielskich i trzeba się z tym pogodzić.
Dzisiaj Włochy w moich propozycjach, choć szczerze mówiąc mam takie jakieś wrażenie graniczące z dużą dozą pewności, ze w Angielskiej Premier League dzisiaj pójdzie wszytko zgodnie z planem i Chelsea i oba Manchestery wygrają swoje mecze, a West Ham ?
Hmm...
West Ham ma taki skład że też powinien sobie poradzić, ale to moja luźna sugestia.
Teraz Włochy
Singiel :
# 174
Włochy, Serie C - grupa C - godzina 16.30
Sicula Leonzio (12) - Viterbese (17) FT 0-2
▶ Viterbese wygra @ 2.86
(3/5)
✅ 5.58

Sicula w poprzednim sezonie dość solidna ekipa w tej lidze i co ważne w tej grupie. Zajęli ostatnie miejsce premiowane grą w playoff i odpadli już w pierwszym meczu. Potem trochę się posypało. Odeszło kilku graczy i ten sezon raczej wygląda na mniej udany. Osiem ostatnich meczy bez wygranej i bilans 0-3-5. Viterbese wygląda na słabą ekipę, będącą prawie na dnie ligi, ale czy ktoś zwrócił uwagę na ilość rozegranych meczy przez tą ekipę ?
No przyznajcie się !
Nie zbyt wielu na takie rzeczy patrzy.
Viterbese to 5 ekipa poprzedniego sezonu tyle tylko, ze w grupie A która moim zdaniem była i jest najsilniejsza na trzecim poziomie lig Włoskich. Grali w playoff. Dotarli wysoko, ale w końcu polegli, wiec nie zbyt się dziwiłem ich słabym początkiem ligi, ale teraz już wyglądają solidnie. Piec kolejnych meczy bez porażki i trzy wygrane. 11 spotkań ligowych. Siedem mniej od rywala, a różnica punktowa ...
Duble :

# 175

Vibonese (8) - Bisceglie (16) FT 2-0
▶ Vibonese wygra @ 1.72
Juve Stabia (1) - Siracusa (15)
FT 1-0
▶ Juve wygra @ 1.32
AKO : @ 2.27
(4/5)
✅ 5.08

W pierwszym meczu przekonuje mnie bilans własnego boiska. Po za tym goście jedna wygrana w ostatnich pięciu meczach. Może pewne obawy i dla tego nie 5/5. Drugi mecz... Chyba nie muszę komentować tego .
# 176
Entella (5) - Gazzano (13) FT 0-0
▶ Entella wygra @ 1.48
Carraresa (4) - Arzachena (20) FT 2-0
▶ Carraresa wygra @ 1.32
AKO : @ 2.27
(5/5)
⛔
5
Dla mnie oba mecze mają wyraźnych faworytów, którzy maja motywacje do przerwania złej passy.
To tyle na dzisiaj z moich niższych lig.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak na zakończenie 2018 roku bo jutro raczej nic nie widzę dla siebie do gry i żeby nie być gołosłownym co do wstępniaka.
Taki zupełne nie pasujący do mnie Quarttip ... czy jak to nazwać.
Raczej jako taka ciekawostka.
Nie polecam, ale zagram i oczywiście rozliczę żeby nie było, że &quot;oszukuje&quot;
Quarttip ????
# 177
Crystal Palace (14) - Chelsea (4) FT 0-1
▶ Chelsea wygra @ 1.67
Southampton (17) - Manchester City (3)
FT 1-3
▶ Manchester City wygra @ 1.29
Manchester Utd (6) - Bornemouth (12)
FT 4-1
▶ Manchester Utd @ 1.37
Burnley (19) - West Ham (11)
▶ West Ham wygra lub zremisuje @ 1.28 FT 2-0
AKO :
@ 3.76
(2/5)
⛔ 2

No to sobie poszalałem .. Tak powinno być w Premier League.
Jak będzie ?
Boisko zweryfikuje.
Miłego dnia.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ✅ 3.66
Bilans grudnia : ✅ 120.36
Bilans tematu : ✅ 129.05
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Takie jakieś myśli trochę głupie na koniec tego roku do głowy dziadka przychodzą, a że totalnie się nudzę to kilka tematów na tym forum przeglądnąłem i jestem zażenowany w większości przypadków. Kilka słów odemnie i możecie mnie nie lubić. Nie pogniewam się.
Poczytałem te wpisy na forum i w większości … jestem totalnie przerażony.
Przerażony tym, że co drugi temat to… walka o jakieś nie wyobrażone zyski… od zera do bohatera, lub jakieś stawki… 500, 1000, 5000 czy wyżej PLN.
OK.
Nie wiem jaki stan konta koledzy mają, ale kiedy by grali za takie pieniądze jak sumy które podają to raczej nie mieli by czasu na pisanie na tym forum, bo… życie, laski, baseny, drinki itp.
Lub po prostu na odwyk powinni trafić.
Sam znam człowieka, który po śmierci ojca odziedziczył dom, samochody, a teraz w śmieciach szuka, bo grał właśnie takie sumy.
Nie prawda ? Dziadek pierdoli ? No cóż. Niektórzy do dzisiaj uważają, ze ziemia jest płaska ????
Dla młodych kolegów, użytkowników tego forum którzy za kieszonkowe chcą cosik dorobić.
Wystrzegajcie się takich wpisów, no chyba, ze coś swoim wyborze napisze ten czy inny kolega. Czyste wpisy... równa się wielkie ego.
Co dalej.
Płatne typy
W Polskim wydaniu najczęściej na FB czy innych platformach to nic innego co myślący i umiejący wyciągać wnioski sami wychwycą, a najczęściej oczywiste typy ( tak jak moje dzisiejsze wariacje w temacie z Premier League ) i czy trzeba za to płacić ? Czy trzeba być jasnowidzem.
Sam kiedyś zauroczony FB, i serwisami o jakiejś tajemnej wiedzy, prowadziłem serwis płatnych typów, ale to jest po prostu oszustwo ludzi.
To jest zauroczenie… przede wszystkim stawkami. Scany kuponów... hmm tez potrafię coś w Photoshopie zrobić. Każdy potrafi myśleć, wyciągać wnioski, decydować.
Jasne że czasem nie idzie.
Czasem bardzo długo, ale kiedy polegasz na swoich przemyśleniach i czytasz za darmo to co napiszą Ci którym jeszcze się chce, to zrozumiesz, ze cierpliwość i konsekwencja to najważniejsze w tym fachu.
Reasumując:
Młodzi adepci tego biznesu.
- Nie ma pewniaków (via Tottenham wczoraj)
- Nie ma ludzi nie omylnych
, wiec nie płaćcie za typy
- Pamiętajcie im wyższe stawki za które typer gra i je proponuje, i dzieli się tym na forum tym bardziej… jest to dziwne (magia liczb naukowo dowiedzione)
- Ktoś uzasadnił swój zakład, uznaj że w dobrej wierze, ale wyciągaj wnioski sam.
- Nie krytykuj tych co chcą coś przekazać choćby przez jedno zdanie uzasadnienia, kiedy się pomylili.
Przepraszam za to co wyżej, ale jakoś tak z własnego doświadczenia, jeszcze z forum u DJ Sosny i raczej do młodzieży która wierzy w magię, a magii nie ma. Starszym nie trzeba tłumaczyć.
Już milczę
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Witam. Akurat tę ligę (Australia) śledzę uważnie i trochę się udzielam w odpowiednim temacie. W dziale kupony podaję tylko &quot;suchary&quot; - bardziej to traktuję jako dziennik klęski ???? A ten konkretny typ na podstawie formy, h2h, kursu no i czuja. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję dobrej roboty.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Takie jakieś myśli trochę głupie na koniec tego roku do głowy dziadka przychodzą, a że totalnie się nudzę to kilka tematów na tym forum przeglądnąłem i jestem zażenowany w większości przypadków. Kilka słów odemnie i możecie mnie nie lubić. Nie pogniewam się.
Poczytałem te wpisy na forum i w większości … jestem totalnie przerażony.
Przerażony tym, że co drugi temat to… walka o jakieś nie wyobrażone zyski… od zera do bohatera, lub jakieś stawki… 500, 1000, 5000 czy wyżej PLN.
OK.
Nie wiem jaki stan konta koledzy mają, ale kiedy by grali za takie pieniądze jak sumy które podają to raczej nie mieli by czasu na pisanie na tym forum, bo… życie, laski, baseny, drinki itp.
Lub po prostu na odwyk powinni trafić.
Sam znam człowieka, który po śmierci ojca odziedziczył dom, samochody, a teraz w śmieciach szuka, bo grał właśnie takie sumy.
Nie prawda ? Dziadek pierdoli ? No cóż. Niektórzy do dzisiaj uważają, ze ziemia jest płaska ????
Dla młodych kolegów, użytkowników tego forum którzy za kieszonkowe chcą cosik dorobić.
Wystrzegajcie się takich wpisów, no chyba, ze coś swoim wyborze napisze ten czy inny kolega. Czyste wpisy... równa się wielkie ego.
Co dalej.
Płatne typy
W Polskim wydaniu najczęściej na FB czy innych platformach to nic innego co myślący i umiejący wyciągać wnioski sami wychwycą, a najczęściej oczywiste typy ( tak jak moje dzisiejsze wariacje w temacie z Premier League ) i czy trzeba za to płacić ? Czy trzeba być jasnowidzem.
Sam kiedyś zauroczony FB, i serwisami o jakiejś tajemnej wiedzy, prowadziłem serwis płatnych typów, ale to jest po prostu oszustwo ludzi.
To jest zauroczenie… przede wszystkim stawkami. Scany kuponów... hmm tez potrafię coś w Photoshopie zrobić. Każdy potrafi myśleć, wyciągać wnioski, decydować.
Jasne że czasem nie idzie.
Czasem bardzo długo, ale kiedy polegasz na swoich przemyśleniach i czytasz za darmo to co napiszą Ci którym jeszcze się chce, to zrozumiesz, ze cierpliwość i konsekwencja to najważniejsze w tym fachu.
Reasumując:
Młodzi adepci tego biznesu.
- Nie ma pewniaków (via Tottenham wczoraj)
- Nie ma ludzi nie omylnych
, wiec nie płaćcie za typy
- Pamiętajcie im wyższe stawki za które typer gra i je proponuje, i dzieli się tym na forum tym bardziej… jest to dziwne (magia liczb naukowo dowiedzione)
- Ktoś uzasadnił swój zakład, uznaj że w dobrej wierze, ale wyciągaj wnioski sam.
- Nie krytykuj tych co chcą coś przekazać choćby przez jedno zdanie uzasadnienia, kiedy się pomylili.
Przepraszam za to co wyżej, ale jakoś tak z własnego doświadczenia, jeszcze z forum u DJ Sosny i raczej do młodzieży która wierzy w magię, a magii nie ma. Starszym nie trzeba tłumaczyć.
Już milczę
Ja gram od samego początku istnienia bukmacherki w Polsce czyli od początku lat 90-tych i widziałem mnóstwo bankrutów co przegrali mieszkania,samochody,komisy i cały dobytek ich życiowy (ja tez jestem w plecy sporo),a takie brednie co tutaj wypisują bajkopisarze że grają po 20 tyś.złotych to było sporo ale po miesiącu słuch o nich zaginął!!! Pozdrawiam i zgadzam się z Tobą na 100%!!
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Takie jakieś myśli trochę głupie na koniec tego roku do głowy dziadka przychodzą, a że totalnie się nudzę to kilka tematów na tym forum przeglądnąłem i jestem zażenowany w większości przypadków. Kilka słów odemnie i możecie mnie nie lubić. Nie pogniewam się.
Poczytałem te wpisy na forum i w większości … jestem totalnie przerażony.
Przerażony tym, że co drugi temat to… walka o jakieś nie wyobrażone zyski… od zera do bohatera, lub jakieś stawki… 500, 1000, 5000 czy wyżej PLN.
OK.
Nie wiem jaki stan konta koledzy mają, ale kiedy by grali za takie pieniądze jak sumy które podają to raczej nie mieli by czasu na pisanie na tym forum, bo… życie, laski, baseny, drinki itp.
Lub po prostu na odwyk powinni trafić.
Sam znam człowieka, który po śmierci ojca odziedziczył dom, samochody, a teraz w śmieciach szuka, bo grał właśnie takie sumy.
Nie prawda ? Dziadek pierdoli ? No cóż. Niektórzy do dzisiaj uważają, ze ziemia jest płaska ????
Dla młodych kolegów, użytkowników tego forum którzy za kieszonkowe chcą cosik dorobić.
Wystrzegajcie się takich wpisów, no chyba, ze coś swoim wyborze napisze ten czy inny kolega. Czyste wpisy... równa się wielkie ego.
Co dalej.
Płatne typy
W Polskim wydaniu najczęściej na FB czy innych platformach to nic innego co myślący i umiejący wyciągać wnioski sami wychwycą, a najczęściej oczywiste typy ( tak jak moje dzisiejsze wariacje w temacie z Premier League ) i czy trzeba za to płacić ? Czy trzeba być jasnowidzem.
Sam kiedyś zauroczony FB, i serwisami o jakiejś tajemnej wiedzy, prowadziłem serwis płatnych typów, ale to jest po prostu oszustwo ludzi.
To jest zauroczenie… przede wszystkim stawkami. Scany kuponów... hmm tez potrafię coś w Photoshopie zrobić. Każdy potrafi myśleć, wyciągać wnioski, decydować.
Jasne że czasem nie idzie.
Czasem bardzo długo, ale kiedy polegasz na swoich przemyśleniach i czytasz za darmo to co napiszą Ci którym jeszcze się chce, to zrozumiesz, ze cierpliwość i konsekwencja to najważniejsze w tym fachu.
Reasumując:
Młodzi adepci tego biznesu.
- Nie ma pewniaków (via Tottenham wczoraj)
- Nie ma ludzi nie omylnych
, wiec nie płaćcie za typy
- Pamiętajcie im wyższe stawki za które typer gra i je proponuje, i dzieli się tym na forum tym bardziej… jest to dziwne (magia liczb naukowo dowiedzione)
- Ktoś uzasadnił swój zakład, uznaj że w dobrej wierze, ale wyciągaj wnioski sam.
- Nie krytykuj tych co chcą coś przekazać choćby przez jedno zdanie uzasadnienia, kiedy się pomylili.
Przepraszam za to co wyżej, ale jakoś tak z własnego doświadczenia, jeszcze z forum u DJ Sosny i raczej do młodzieży która wierzy w magię, a magii nie ma. Starszym nie trzeba tłumaczyć.
Już milczę
100% racji !! mnie chyba z 3 miesiące jeden &quot;mądry&quot; męczył żeby takie &quot;pewniaki&quot; od niego za $$ brać . Nawet czasem za friko posyłał !! aż do spamu musiałem go wrzucić . A poza tym święta racja : zakłady są do zabawy, aby się lepiej mecze oglądało a nie po to żeby majątek zbijać (bo się nigdy nie zbije, ale stracić można)
Pozdrawiam i hucznego Sylwestra życzę ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Masz Zbychu pełną rację... Jestem na tym forum 6 lat i takich gwiazdek tak szybko pojawiających się jak i znikających były setki... Dla mnie bukmacherka jako sposób na życie i zarabianie pieniędzy była by nie do udźwignięcia z powodu nerwów, nieprzespanych nocy, skoków adrenaliny... Ja sobie to &quot;dawkuję&quot; w odpowiednich proporcjach jak alkohol. To ma mnie cieszyć, a nie smucić... Wprowadziłem do swojej gry wiele różnych elementów, ale najważniejsza jest taka, że nie gram dla kasy tylko dla sprawdzenia siebie czy dobrze coś przewidziałem, przeanalizowałem i czy tak się dzieje, a kasa jest miłym dodatkiem. Na grę przeznaczam tylko tyle ile bym wydał na inne przyjemności nietrwałe jak jedzenie, alkohol, panienki itd. więc obstawiając każdy jeden bet czy jakiś budżet zakładam, że tracę te środki bezpowrotnie. Po kliku przegranych - miesiąc lub dłużej przerwy, żeby wrócić do normalnego analizowania. I taka strategia przynosi mi plus od 2014 r... ???? W 2012 straciłem sporo kasy, ale później nie tylko wszystko odrobiłem, ale zacząłem zarabiać i to wcale nie tak mało... ???? A jak ktoś sobie z góry stawia cel finansowy to już w samym założeniu jest przegrana... Niestety na tym forum dzieci grających na zapałki, hazardzistów i wariatów nigdy nie brakowało..., ale sztuką jest też dostrzec dobrych typerów co wcale nie jest łatwe...
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Kuba72...
ja napisałem w większości, choć kiedy gram coś na czuja, to tez mi się zdarzyło to napisałem że na czuja... Nic nie kosztuje.
tedddy ...
Śmieszą mnie te stawki... Ja napisałem chyba w pierwszym poście, moja stawka to jednostka 10 PLN i to jest realne, dla ludzi którzy pracują i grają.
Oczywiście są gracze zawodowi, ale na początku oni mają poduszkę bezpieczeństwa na poziomie wielu tysięcy.
Jak przegrają 20.000 tysięcy to i tak w koszty wpiszą
Są tutaj tacy koledzy?
Ja nie należę do nich.
Gram bo lubię i zarabiam, ale nie pierdolę, ze tysiące.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do stawek część podaje w j, część w zł. W sumie nie ma to żadnego znaczenia, najważniejszy i tak jest bilans i yield bo każdy może sobie dopasować budżet, natomiast podawanie stawek w tysiącach może już na starcie spowodować utratę wiarygodności typera, ale i tak się nie dowiemy czy za tyle gra czy w ten sposób się dowartościowuje. Najprościej jest podawać stawkę w j.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Zbyszku, próbwałem napisać wiadomość, ale okazuje się że nie ma takiej możliwości. Skrótowo więc: czy możesz napisać u którego buka grasz niższe ligi angielskie? Czy jakiś nasz legalbuk w Polsce oferuje te ligi?
Pozdrawiam z Lubina , podziwiam za celność i trzymam kciuki za utrzymanie na dłużej chęci dzielenia się typami w temacie. Gdyby Cię zabrakło będę szukał na blogu, który zacząłeś prowadzić lecz zaniechałeś z uwagi na podwójną robotę (forum i blog), wierzę, że jeżeli dostaniesz bana za zbyt dobre typy (pdobno tak tu kończą zbyt dobrzy typerzy) to na blogu będzie można się z Tobą skontaktować.
Mariusz
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Zbyszku, próbwałem napisać wiadomość, ale okazuje się że nie ma takiej możliwości. Skrótowo więc: czy możesz napisać u którego buka grasz niższe ligi angielskie? Czy jakiś nasz legalbuk w Polsce oferuje te ligi?
Pozdrawiam z Lubina , podziwiam za celność i trzymam kciuki za utrzymanie na dłużej chęci dzielenia się typami w temacie. Gdyby Cię zabrakło będę szukał na blogu, który zacząłeś prowadzić lecz zaniechałeś z uwagi na podwójną robotę (forum i blog), wierzę, że jeżeli dostaniesz bana za zbyt dobre typy (pdobno tak tu kończą zbyt dobrzy typerzy) to na blogu będzie można się z Tobą skontaktować.
Mariusz
W STS jest wszystko to co gra np
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Wczoraj istna burza mózgów, ale czasem trzeba odpocząć od typowania, choć dzień z Włoska piłką i tak był na plusie.
Dzisiaj w zasadzie nie ma meczy, wiec pozwolicie, że nie będę przeszkadzał w przygotowaniach do zabawy Sylwestrowej.

Spokojnego, pełnego radości i zadowolenia
Nowego Roku 2019
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STYCZEŃ 2019

Dotychczasowy bilans tematu ✅ 129.05
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj dziadek lewiatan... delikatnie. To co napisałem jeszcze ziemie czułem ???? Duble podałem ale już kursów nie chce mi się szukać. Trafne rozliczę jako zwroty, a pudła na minus... Idę spać.
# 001
National League South ( 6 liga ) godzina 14.00
Hampton &amp; Richmond (15) – Woking (2) FT 0-3
▶ Woking wygra @ 1.99
(4/5)
✅ 3.97

Cóż tutaj dodać po za tym co napisałem ostatnio o ekipie Woking. Oni maja wielka siłę. 14-4-3 bramki 44-24. Drugie miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do lidera ale dwie gry mniej. Gospodarze ostatnio w tragicznej dyspozycji. Trzy porażki w ostatnich meczach i 9 straconych goli.
# 002
National League ( 5 liga )
Barnet (12) - Boreham Wood (13) FT 1-1
▶ Barnet wygra @1.96
(4/5)
⛔ 4

Barnet po słabych występach zmieniło trenera. Od ostatniego spotkania ligowego zespól prowadzi John Still. Nie wiem ile było jego myśli w ostatnim wygranym meczu z Dagenham, ale zagrali naprawdę dobry mecz. Boreham natomiast bardzo mnie rozczarował, bo przegrać z Maidenhead jest wielką sztuką. Myślę, ze nowy bodziec w zespole gospodarzy będzie dalej działać.
# 003
Braintree (24) – Ebbsfleet (9) FT 0-4
▶ Ebbsfleet @1.94
(4/5)

✅ 3.76
Breintree ostatnio zaskoczył wszystkich wygrywając swój mecz, ale zagrali przeciwko równie tragicznie prezentującej się ekipie Maidenshead. Było to czwarte zwycięstwo tej ekipy ale teraz chyba znowu długo będę czekał na ich kolejną wygraną. Ebbsfleet zagrał kolejny dobry mecz i było to czwarte zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach. Trudno mi jest wyobrazić sobie aby goście tego meczu nie wygrali.
# 004
Salford (4) – Wrexham (2) FT 2-0
▶ Wrexham (ah+0) wygra @ 2.78
(3/5)
⛔ 3

Na prawdę czasem nie rozumiem czym kierują się bukmacherzy przy ustalaniu kursów. Tutaj mamy zespół który jest w kryzysie. Salford cztery kolejne porażki w tym kilka dni temu 1-5 z Wrexham, a tutaj jest tak wielkim faworytem. Wrexham ciągle w doskonałej formie. Walijczycy maja teraz jeden punkt straty do pierwszej pozycji i jeden mecz mniej rozegrany wiec motywacja w nich wielka.
# 005
Maidstone – Dover FT 0-1
▶ Dover wygra @ 2.50
(3/5)
✅ 4.5

Wydaje się, że to mecz dwóch słabych ekip, ale Maidstone jest bardzo słabą ekipa.. nie potrafili wygrać na własnym boisku z Brentree wiec trudno mi jest uwierzyć, ze tutaj dadzą radę przeciwstawić się Dover, które po słabym początku zaczyna przypominać ekipę, która walczyła w playoff w poprzednim sezonie.
# 006
National League North ( 6 liga )
Altrincham (7) – Stockport (3) FT 0-1
▶ Stoockport wygra @ 3.14
(3/5)
✅ 6.42

Kolejny mecz gdzie nie zbyt zgadzam się z proponowanymi kursami. Gospodarze od trzech meczy bez wygranej. Na własnym boisku nie zbyt przekonujące 5-3-3. Stockport w ostatnich meczach pokazuję swoja siłę. Piec ostatnich meczy to cztery wygrane i jeden remis. Strzelili też 13 goli i są tutaj tak nisko wycenieni.
# 007
Chester (5) – Southport (14) FT 0-0
▶ Southport wygra @ 3.57
(2/3)
⛔ 2

Chester jest co prawda wysoko w tabeli ale teraz ma dwie porażki z rzędu i to z nie najsilniejszymi ekipami. Southport od kilku kolejek gości regularnie w moich zakładach, bo jak napisałem wcześniej byli dla mnie przed sezonem jednym z głównych kandydatów do awansu. Po słabym początku teraz złapali wiatr w żagle i 13 punktów i 12 bramek w ostatnich pięciu meczach. Grzech nie spróbwać tutaj zakładu na gości.
# 008
Southern League South Division ( 7 liga )
Hendon (8) – Chesham (20) FT 0-1
▶ Chesham wygra @ 3.25
(3/5)
✅ 6.75

Na pierwszy rzut oka wygląda, że dziadek zwariował, ale jakoś nie mogę się zgodzić tutaj z propozycją aby traktować Hendon jako faworyta tej potyczki. Co prawda mieli dobry początek sezonu ale teraz osiem porażek w 11 meczach ligowych, a dwie wygrane dawno temu i przeciwko zespołom
Meryth i Słabiutkiej ekipie Staines. Chesham przegrał tylko dwie z ostatnich 10 gier. Jest znacznie lepszy niż sugeruje ich obecna pozycja w tabeli.
# 009
Kings Langley (9) - Walton Casuals (14) FT 1-0
▶ Kings Langley wygra @ 2.07
(4/5)
✅ 4.28

Nie zbyt wielka różnica w tabeli ale Walton to typowy zespół własnego boiska. Na wyjazdach jedynie 1-2-7 bramki 9-24. Langley ostatnie cztery mecze na własnym boisku wygrali strzelając przy okazji 13 goli.

# 010
National Premier League Premier Division ( 7 liga )
Hednesford (13) – Farsley (2) FT 0-1
▶ Farsley wygra @ 2.04
(4/5)
✅ 4.16

Dla moich stałych czytelników nie muszę tłumaczyć dlaczego p raz kolejny gram na wygraną Farsley. Po prostu na tą chwilę są najlepszą ekipą tej ligi, a że nie są na szczycie ligi to tylko za sprawą rozegrania do tej pory zaledwie 21 meczy ligowych czyli o cztery mniej od pierwszej ekipy ligi.
Hednesford wygrał ostatnio w sobotę swoje spotkanie, ale grali z ostatnią w tabeli ekipą North Ferriby, a wcześniej sześć meczy bez wygranej w tym piec porażek i 13 straconych goli.
Duble:

# 011
Slough (11) - Wealdstone (14) FT 0-1
▶ Slough wygra @ 1.78
Coalville (9) – Bedworth (22) FT 1-0
▶ Coalville wygra @ 1.27
AKO : @ 2.26
(3/5)
⛔ 3

Slough ostatnio w dobrej formie. Trzy wygrane z rzędu i c raz bliżej upragnione playoff. Goście, cztery porażki w pięciu meczach. W drugim spotkaniu gospodarze powinni wygrać kilkoma bramkami.
# 012
Nuneaton (22) – AFC Telford (6) FT 1-2
▶ Telford wygra @ 2.07
Concord (3) - East Thurrock (21) FT 1-1
▶ Concord wygra @ 1.34
AKO : @ 2.77
(5/5)
⛔ 5

Wystarczy popatrzeć w tabele i na ostatnie mecze aby nie mieć wątpliwości które ekipy są lepsze.
# 013
Bradford PA – Guiseley @ 1.83 FT 1-2
▶ Bradford wygra @ 1.85
Bath (8) – Chippenham (12) FT 5-0
▶ Bath wygra @ 1.78
AKO : @ 3.29
(3/5)
⛔ 3

Pewne wątpliwości przy zespole Bath ale nie az takie, zęby zrezygnować z dubla z ich udziałem. Park Aveniu po porażce zrobi wszystko aby tutaj wygrać ze słabiutka ekipa Guisealea
# 014
Oxford City (7) – Hungerford (20) FT 0-1
▶ Oxford wygra @ 1.40
Nantwich (1) – Witton (16) FT 1-2
▶ Nantwich wygra @ 1.57
AKO : @ 2.19
(5/5)
⛔ 5

Obie ekipy ustawione jako faworyci są w doskonałej dyspozycji. Będę zdziwiony jeżeli nie zdobędą kompletu punktu w tych spotkaniach.
# 015
Warrington (5) - Bomber Bridge (15) FT 2-0
▶ Warrington wygra @ 1.47

Stourbridge (1) – Rushall (16)
▶ Stourbridge wygra @ 1.35

AKO: @ 1.98
(5/5)
⛔ 5

Podobna sytuacja jak pięterko wyżej. Chyba jedynie kac może sprawić że ktoś z faworytów zgubi punkty
# 016
Staines (22) – Harrow (4) FT 1-5
▶ Harrow wygra @ 1.43
Lewes (4) – Burger Hill (20) FT 0-3
▶ Lewes wygra @ 1.52
AKO : @ 2.17
(5/5)
⛔ 5

Podobnie jak wyżej. Nie wiem co miałoby się wydarzyć aby nie wygrali tutaj faworyci.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Do góry Bottom