>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14 Kolejka PlusLigi (29.12.2018)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zapraszam na 14 kolejkę.
Do rozegrania pozostało zaledwie 5 meczów - 2 mecze już zostały rozstrzygnięte z tej kolejki.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Do rozegrania pozostało zaledwie 5 meczów
W sumie nie licząc meczu Stoczni - mamy tylko 4 mecze.
Cóż, patrzac na ofertę to póki co Skra nie do gry po takim kursie. Natomiast to chyba będzie w końcu ten mecz &quot;na przełamanie&quot; ????
W meczu Olsztyna z Katowicami skusze się coś postawić na underoga. Gieksa z Jastrzębskim na wyjedzie gładko przegrała ale teraz rywal zdecydowanie z niższej półki niż JW. Sądzę, że mogą się pokusić o zwycięstwo ale konkretniejsze informacje napiszę po Świętach.
Radom na wyjedzie będzie miał ciężko. Tymbadziej, że z tymi lepszymi zespołami sobie kompletnie nie radzą nawet u siebie. Ale czy @1.45 na Jastrzębski Węgiel jest sens grać?
I na koniec jak dla mnie hit kolejki. Jeszcze nie widzę kursów na to spotkanie ale pewnie Resovia będzie faworytem a więc gramy na Zawiercie?? ????
 
M 0

majcziks

Użytkownik
Wreszcie się doczekaliśmy. Dzisiaj wraca najlepsza liga świata. W meczu skry nic mi do głowy nie przychodzi. Może Bydgoszcz (+2,5). Uważam, że skra jest faworytem, ale kursy rzędu 1,05-1,10 to lekka przesada .
W drugim meczu typuje Indyki (-1,5).
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Kto więcej asów?
J.Kochanowski - B.Lipiński
J.Kochanowski 1.80 etoto.pl 2-2 ▶
Taki hazardowy typ na to kto ustrzeli więcej asów. W rankingu najlepszych zagrywających nie jest to pierwszy szereg, bo obaj panowie mają na swoim koncie po 14 asów i obaj zajmują 19 miejsce. To dlatego zdecydowałem się w tej parze postawić na środkowego z Bełchatowskiego klubu jest fakt, że nie którym najlepiej serwuje się we własnej hali u siebie i chyba takim graczem jest Bartłomiej Lipiński. Przyjmujący Chemika na wyjazdach zdobył 3 ze wszystkich swoich 14 asów serwisowych w. Na sześc takich wyjazdowych spotkań pierwsze cztery z nich to były zera w jego statystyce asów, dopiero w dwóch ostatnich zaczął tym elementem na wyjazdach punktować. Z Jastrzębskim zdobył dwa, a z Resovią jednego asa. Ogólnie w jego trzech ostatnich meczach Lipiński zdobył aż 5 asów.
Kochanowski również więcej asów zdobywa w domowej hali swojego klubu, choć ta zależność nie jest aż tak widoczna. 9 asów z wszystkich 14 zdobył grając jako gospodarz. W 3 z wszystkich 7 meczów u siebie nie zdobył ani jednego asa serwisowego, ale w każdym z trzech ostatnich meczów domowych już co najmniej jednego asa zdobył. W ostatnich 3 meczach również zdobył 5 asów. Myślę, że na własnej hali Kochanowski będzie w statystyce asów lepszy od Lipińskiego, do tego mając w pamięci potknięcie Bełchatowa z tym rywalem raczej Skra będzie tym razem chciała być lepsza od Chemika i lekceważenia rywala chyba nie powinno być.
Kto więcej asów?
J.Hadrava - K.Butryn
K.Butryn 1.86 etoto.pl 0-2 ✅
Kolejny hazard, ale tym razem starcie z czołówki ligi jeśli chodzi o najlepszych zagrywających. Jan Hadrava jest drugi w tej klasyfikacji z 29 asami, a Karol Butryn trzeci mając na koncie 24 asy. Gram jednak na gościa Butryna w tej parze. Chociaż Hadrava ma więcej asów i gra u siebie, bo atakujący Katowic wydaje mi się bardziej regularniejszy w tym elemencie i obecnie ten element wychodzi mu chyba obecnie odrobinę lepiej. Hadrava zdobył u siebie 13 asów, ale w jednym meczu z Chemikiem zdobył tych asów aż 8! w jednym spotkaniu zdobył 8 z 13 asów u siebie, co ciekawe w poprzednim bezpośrednio meczu na wyjeździe zdobył 7 asów z Treflem. Widać jak mu siądzie to jest nie do zatrzymania, ale jednocześnie w pozostałych meczach nie zachwycał w tym elemencie. W pozostałych 6 meczach domowych nie zachwycał bo zdobył raz dwa asy, trzy razy po jednym asie oraz raz bez zdobyczy punktowej w tym elemencie. W ostatnich trzech meczach Hadrava zdobył 4 asy.
Butryn na wyjazdach zdobywał 12 razy asy w 8 meczach. Był dość regularny dwa razy był z zerem w tym elemencie, dwa razy zdobył po jednym asie, trzy mecze zakończył z 3 asami oraz w ostatnim wyjazdowym meczu zdobył aż 4 asy z Kędzierzynem. W ostatnich trzech meczach Karol zdobył aż 9 asów co jest świetnym wynikiem, liczę dzisiaj na przedłużenie tej bardzo dobrej passy. Choć może zdobyć i jednego asa, byle by był lepszy od Hadravy. ;)
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
To &quot;hazard&quot; zabrzmiało jak bys oceniał szansę 50/50 A Ty jednak grasz kurs 1.58 więc szanse oceniasz na 65% conajmniej;)
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
To &quot;hazard&quot; zabrzmiało jak bys oceniał szansę 50/50 A Ty jednak grasz kurs 1.58 więc szanse oceniasz na 65% conajmniej;)
No kolega gra typy na hazard 50/50 po kursach 1.80 minus podatek, czyli po prostu oddaje swoje pieniądze bukmacherowi i jeszcze pisze pod to analize. ciekawa sprawa
Na szybko:
Skra -13.5 (1.75) marathon ✅ na miekko
Nie ma Wlazłego ale Bygdoszcz to takie kartofle, że sie patrzeć nie da na ich gre. Odziwo zrobili niezłe wyniki w meczach z Jastrzębiem i Resovią, ale JW wyglądał jakby byli po ostrej imprezie a Resovia to wiadomo co to za zespół w tym sezonie. Potencjał ludzki żaden w Bygoszczy, same kartofle jak już wspomniałem i dziadek Kovacevic który wygląda gorzej od reszty tych anonimów. 13.5 to bardzo mała linia nawet jak na mecz bez Mario
 
P 102

para00

Użytkownik
Moje ,,ulubione,, Jastrzebie,, znow w roli faworyta mocnego.Nie zdziwie sie jak nie ugraja wiecej niz seta
Nie chce sie powtarzac .. Gospodarze druzyna jak dla przeszacowana .. de Giorgi uciekl bo wiedzial ze wiele z nich nie wycisnie.Nie ma tam rasowego atakujacego ktory pociagnie druzyne.. libero przecietny.Dla mnie poziom Radomia
// i tyle....?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom