>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Turnieje towarzyskie

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czechy - Rumunia 26:27
Rumunia 3,00
Przed nami dwudniowy Turniej Czterech Narodów w Opolu. W pierwszym meczu gospodarze Polacy podejmują Japonię natomiast 2 h później Czesi zmierzą się z Rumunią.
Oczywiście turniej nie będzie obsadzony w najmocniejsze składy. Trenerzy poszczególnych drużyn dali odpocząć kilku zawodnikom oraz niektórzy leczą kontuzję i właśnie dlatego idę w stronę Rumuni.
Po 1 reprezentacja Czech jeśli była by w swoim najlepszym składzie była by dużym faworytem w tym meczu ale, że tak nie jest to dziwię się jaki jest kurs na Czechy, tylko 1,55...
W Czechach nie wystąpią O. Zdrahala, P. Horak (główny obrońca), J. Hrstka (bramkostrzelny skrzydłowy) również zabraknie kilku zawodników z ligi Niemieckiej a trenerzy planują sprawdzić zmienników.
Oczywiście Rumuni także nie wystąpią dziś w najmocniejszym składzie bo nie zagra m.in. V. Ghionea, M. Popescu, B. A. Criciotoiu jednak wydaje mi się, że to zespół Rumuński będzie miał przybliżony skład do swojego optymalnego. Uważam, że Rumunii podejdą do tego turnieju nieco poważniej a kurs zachęca więc ryzykuję i stawiam czyste zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
M 218

mhb

Użytkownik
Polska - Japonia 2 (+3.5) 2.58 Fortuna✅✅✅
Piszę z telefonu, więc krótki zwięźle. Nasza kadra w mocnej przebudowie. Dodatkowo dziś będzie brakować kilku zawodników, którzy na pewno byliby na dziś wzmocnieniem. Japonia cały czas szykuje się na igrzyska w Tokio. Trenuje ich Islandczyk Sigurdsson, który wyciągnął z marazmu kadrę Niemiec. Ostatni mecz z Japonią wygraliśmy szczęśliwie jedną bramką. Wtedy w kadrze było o wiele więcej doświadczonych graczy. Japonia z meczu na mecz się zgrywa grając podobnym składem. W obliczu tylu braków u nas spodziewam się wyrównanego meczu.
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał.
W drugim meczu zgodzę się, że można pójść w lekki hd w stronę Rumunów i nie powinno być powyżej 54 bramek w meczu.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Polska - Rumunia Etoto
2 2.9 ⛔mieli akcje na zwycięstwo
2 (+2.5) 1.85 ✅
Polska ponizej 27.5 1.83 ✅
Podobnie do wczoraj. Dziś wystąpimi jeszcze bez Paczkowskiego i Krajewskiego, czyli kolejnych doświadczonych zawodników. Z Rumunią nie grało nam się wygodnie w ostatnich gorszych latach. Jeśli sędziowie na siłe nie będą chcieli dać nam zwycięstwa to szykuje się podobny mecz. Od rana kursy na Rumunie spadają. Można było złapać koło 5 nawet. Można dać większy HD do dubla.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Białoruś - Polska 30:28
Białoruś -1,5 1,85
Bardzo przyjemny kurs na to zdarzenie jest więc pobieram.
Polacy - w niczym nie przypominają piłkarzy ręcznych z przed kilku lat jest to na ten moment drużyna przeciętna co najwyżej, która nie potrafi wygrać meczu chociażby z Izraelem, Japonią czy Rumunią...
W dzisiejszym meczu na domiar złego przystąpią bez M. Chrapkowskiego, M. Daszka, P. Paczkowskiego i P. Krajewskiego...Jedynie mamy solidnych obrotowych K. Syprzak i M. Gębala i nie daje nam to zbyt wielkich szans.
Oczywiście Białorusini także nie wystąpią na tym turnieju w swoim najmocniejszym składzie lecz jest kilka znanych nazwisk na Europejskich parkietach.
Reasumując dziś czeka nas mega trudny sprawdzian z solidną ekipą Białorusią następnie czeka nas oklep z Hiszpanią i walka o honor z Arabią Saudyjską...
Polecam bo kursy pewnie jeszcze polecą do meczu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Arabia Saudyjska - Białoruś 23:36
Arabia Saudyjska +7,5 1,85
Mecz Dawida z Goliatem tak można rozpocząć. Wczoraj Białoruś do ostatniej minuty walczyli o zwycięstwo z Polakami i ostatecznie wygrali 30:28 natomiast Arabia Saudyjska od samego początku wiadomo było, że przegrają z Hiszpanią i ponieśli dośc wysoką klęskę 25:42. Dlaczego więc idę w handi dla Arabii? Otóż jutro Białoruś gra z Hiszpanią i po dzisiejszej wygranej - bo tego jestem pewny, zagrają jutro o zwycięstwo w tym małym turnieju dlatego uważam, że dzisiaj trener Białorusi będzie mocniej rotował składem niż ma to miejsce na co dzień. Arabia Saudyjska na pewno da z siebie wszystko bo Oni grają o jak najniższy wymiar kary i wydaje mi się, że nie przegrają ponad 8 bramkami.​
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Niemcy - Bundesliga Stars
Wynik Niemcy
Kurs 2.45
Bukmacher Totolotek
Analiza Nie będę pisał o składach, bo wiadomo, że jest to mecz pokazowy.
Ogólnie gra tam w meczu 30 - 40 zawodników a wyniki oscylują w granicach 80 bramek.
Historia spotkań jest różna, 2 pierwsze spotkania wygrali Niemcy, potem padł remis a 2 ostatnie drużyna Gwiazd.
Myślę, że teraz kolej na Niemców i po niespełnionych Mistrzostwach Świata potraktują ten mecz troszkę bardziej poważnie i wygrają ten mecz.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
USA - Irlandia

Zacznijmy od tego, że na pewno nie napiszę o składach, wyborach kadry i tak dalej, bo tego nie wiem. Widziałem za to obie reprezentacje grające w ciągu ostatniego roku i trzeba przyznać, że w ekipie USA wygląda to zdecydowanie lepiej. Nie mówię o jakichś akcjach taktycznych, ale mają większe pojęcie o co chodzi w handballu. Różnicę powinno być widać, zwłaszcza w obronie, ale też i w ofensywie. Stany dobrze współpracowali zawsze z kołowym, ale i na rozegraniach powinna być przewaga. Irlandia lubi grać szybko, ale w tym meczu tego nie widzę zupełnie. Idę zdecydowanie w zwycięstwo USA dużą różnicą, jeśli na live będzie jakaś linia koło 15, to też wejdę.

USA -8,5 @ 1,91
Sbobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom