>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
LAL @ GSW
Kyle Kuzma over 6,5 rebounds 1,826 (pinnacle) ⛔
W Lakers nie zagra McGee, nie wiadomo czy wystąpi Chandler. Zbiórki spadną między innymi na Kuzmę. Nie rzucający za 3 pkt. podkoszowi Warriors i prawdopodobnie zabójczo szybkie tempo meczu będzie sprzyjać temu typowi.
Co myślicie?
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Celtics &amp; under 223.5 @3.15 Unibet ⛔
Nie sądzę żeby Sixers mogli dać radę w ogródku, Celtowie są lepiej poukładani i mają bardziej zrównoważony zespół do tego dzisiaj praktycznie w pełnym składzie bo braknie tylko Baynesa na ławce. Ogólnie lubię Sixers ale ta gra mi się nie podoba, Brown nie ma pomysłu co tutaj poprawić i przeważnie bez mega występu Embiida ciężko jest im ugrać mecz, Butler obecnie nie pokazuje nic nadzwyczajnego i brakuje też na pewno tych mega dobrych trójek Redicka z poprzedniego sezonu, a ławka też jest krótka poza Shametem nie ma dobrego zmiennika na obwodzie bo gra T.J&#39;a to jest tragedia i chłop rzuca gorzej niż uszkodzony Fultz i tutaj powinna się zrobić róznica na parkiecie z której Boston musi skorzystać, mają zdecydowanie lepszych zmienników i to powinno zaowocować. Linia jak dla mnie wystawiona za wysoko, Stevens na pewno nie chce tutaj iść na wymianę ognia bo takie szybkie tempo Sixers potrafią grać bardzo dobrze natomiast w obronie to oni są jednak kulawi i jedna z top defensyw ligi powinna ich dzisiaj zatrzymać.
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder @1.95 Unibet ⛔
Seria wygranych Rakiet cały czas bazuje na ~40 pkt Brodacza co mecz i dzisiaj uważam, że to nie wystarczy. Thunder bronią teraz lepiej niż na początku sezonu czy w poprzednim roku gdzie posypała się ta defensywa po kontuzji Robersona. Przy kolejnej kontuzji CP3 znowu więcej roboty dla Hardena bo ta gra wygląda zawsze tak samo gdy wypada jeden z tej dwójki drugi musi sam prowadzić ten okręt. Na Spurs to starczyło ale z OKC myślę, że już się nie uda.
Eric Gordon +17.5 pts @1.87 Unibet ⛔
Prosty schemat gry rakiet Harden idzie na jedynkę, a Gordon wchodzi na dwójkę więc zawsze odda kilka rzutów więcej do tego on nie wchodzi w jakieś długie posiadania piłki i nie bawi się kilkusekundowe kozłowanie tylko dość szybko oddaje te rzuty i zawsze ma dobry procent zza łuku.
Golden State Warriors - Los Angeles Lakers
James +9.5 reb @2.1 Unibet ✅
Po pierwsze to Lakers ogólnie słabo zbierają, a dzisiaj jeszcze na bank wypada im pierwszy center McGee do tego nie wiadomo co z Chandlerem więc ktoś kilka tych zbiórek przejmie i ja bym tutaj szedł w Króla bo jak ktoś ma walczyć pod koszem to tylko on no bo jak dla mnie reszta graczy Lakers zbyt wysokich umiejętności nie ma ani pod koszem ani w obronie. LeBron ostatnio coraz częściej się kręci w okolicach Triple-double i nawet to chciałem zagrać na jutro ale widzę, że jeszcze nikt nie wystawił, a kurs byłby ciekawy. Warriors nie przykładają się zbytnio do obrony i jak Lakers dzisiaj się zepną i nie będzie blowoutu to James pewnie będzie robił grube minuty a tutaj powinno być szybkie tempo i sporo okazji do zbierania piłek w obronie.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
  1. Over 217 PTS- 1.5 MIL NYK fortuna
  2. OKC 2-2 1.5 FORTUNA
  3. 76ers 2-2 1.88 fortuna

  • Ja również tutaj widzę Over. Bucks są najmocniej punktujaca drużyna w tym sezonie, a knicks są trochę gownem w obronie i bazują na wymianie ognia.
  • Tutaj jako kibic Rakiet i tak słabo widzę zwycięstwo Rakiet, z racji tego że PG ostatnio nie ma już problemu ani z ręką ani że stopa i jest główna opcja strzelecka,a wb rozprowadza piłkę. Dodatkowo Rakiety grając izolację będą mieć tutaj problemy o ile strzelecko nie rozpętaja wietnamu. Dodatkowo OKC należą do drużyn solidnie broniacych łuk. Podpórka wygląda bezpiecznie.
  • Tutaj trochę nie widzę ani w jednych ani w drugich jakiejś solidności.. z dwojga złego wolę pójść w stronę 76ers, bo gracze typu Simmons Johnson czy Embiid zapewniają jakąś tam mocna częstotliwość akcji przez painta, a w Bostonie jednak jest to ciśnienie na 3ke zarówno od graczy z ławki jak pierwszej 5tki i sądzę, że 76ers o ile wgl nie zwycięża to mogę na początku lekko odjechać i dotrzymać się do przerwy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder 1 (ML) kurs 1,93 Fortuna lub 2,00 Unibet
A ja widzę duże value na Rockets. Dla mnie póki co jest to największe value w NBA w tym sezonie. Rakiety bez CP3, to jest osłabienie, ale żeby na swoim parkiecie, w święta nie byli faworytem, to dla mnie jest bardzo dziwne. Mecze świąteczne rządzą się swoimi prawami. Często drużyny, którym gorzej się wiedzie pokazują moc w takich meczach, zwłaszcza u siebie. Rakiety jak na swój potencjał, to grają póki co mocno poniżej oczekiwań. W związku z tym w świąteczny dzień, w prestiżowym meczu z Thunder dadzą z siebie wszystko. Rockets ogólnie zawodzą, ale na swoim parkiecie prawie wszystko wygrywają, jedynie na początku sezonu mieli cztery porażki z rzędu, przez co ich domowy bilans nie wygląda tak dobrze jakby mógł. Do tego własny parkiet w okresie świątecznym to podwójny atut.
Tak jak pisałem, dla mnie jak dotychczas jest to typ tego sezonu i serdecznie polecam stawiać na Rockets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra nie mam jakoś pomysłu na te mecze świąteczny, więc spróbuję tak:
Houston vs OKC typ: under 221 kurs: 1,97 (Etoto) ⛔ (113:109)
PG over 26,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ✅ (28pkt)

Wyżej cenię sobie OKC, nawet pomimo tej ostatniej dziwnej porażki z Minnesotą. Myślę, że można tutaj próbować under w tym meczu. Miałem iść w Oklahomę, ale to taki specjalny dzień i do tego na wyjeździe, więc aż taki pewny tego nie jestem. Liczę na dobrą defensywę i powstrzymanie trójkowiczów i flopowiczów z Houston. Jak Harden nie dostanie powyżej 15 wolnych to nie wygrają tego. Myślę, że te mecze o wcześniejszej porze nie będą jakieś overowe. W meczu Bucks dobrze pisał GazowanaŚmietana o underze i w tym meczu też tak idę. Zresztą NYK się nie da oglądać, szkoda że dali ich o takiej fajnej porze...Wracając do tematu rok temu też grali między sobą i był underowy mecz. Houston bez CP3 to nie jest taka sama ofensywa i przy takiej obronie OKC będą problemy. Idę w stronę PG bo ostatnio wymiata i co mecz rzuca ponad 30pkt także liczę że utrzyma formę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Wyglada na to ze Pan Smietana mial racje. Easy Bet.Jak ktos napisal, swieta rzadza sie swoimi prawami. Ktos tu sie niepotrzebnie podpalił. 230 to niemalo. Widocznie chłopcy dobrze pojedli ... a i ze ta pora... Czasem to okazuje sie sa wazniejsze argumenty niz... ( wstaw odpowiednie slowo ) statystyki meczow porannych? hehe. A jesli nie, to bez obrażania pana Smietany. Dziekuje.
P.s Śmieszne to jest pisanie: &quot; Ludziska grajcie over!&quot;, gdy koledze Śmietanie polecasz pisanie do dziennika. Wiesz co, sam sobie zapisz w dzienniczku - over! , albo jeszcze lepiej - game over! . O.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Tak kolega mógł sobie odpuścic te posty i krzyki LUDZIE STAWIAJCIE TU OVER, bo teraz powinien sie zapaść pod ziemię. Under jak w morde strzelił
 
H 52

hadal

Użytkownik
gazowana-smietana Ale te Twoje argumenty są śmieszne, gdybym miał psa(bardzo chciałem ale nie wyszło) to jakbym mu przeczytał Twoj post, a wczesniej by ogladał ze Mną jakies mecze Knicks i Bucks, to pewnie turlałby się teraz po podłodze ze śmiechu.
GRAJCIE OVER w tym meczu
p.s obserwujcie w pierwszej kwarcie poklejone oczy i czy gracze czasem nie ziewają hehe.
Ktoś tu musi przeprosić ......
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Można miec inną opinie i nie zgadzać się co do danego meczu, to tylko sport, ale sposób przedstawienia swojej opinii poprzez obrażanie drugiej osoby rzeczywiście debilny, ciekawe czy się gościu przyzna do błędu czy po prostu przestanie pisać na jakiś czas
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Mecz: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Houston+3,5(hand)
Bukmacher: STS
Kurs: 1.65
Z jednej strony mecz świąteczny, z drugiej strony to nadal mecz NBA liczący się do klasyfikacji w lidze. Obie dobre drużyny z mega potencjałem, Houston w ostatnich meczach niezwyciężone u siebie, Oklahoma za wyjątkiem potyczki z Minnesotą podobnie na wyjazdach. Oklahoma z Minessotą grała po 1 dniowym odpoczynku, dodatkowo na wyjeździe w Utah - zmęczenie na pewno było, tym bardziej, że mecz bardzo ciężki. Oklahomie kalkulacja w tym meczu nie wyjdzie na dobre, więc będą rzucać i bronić, czyli po prostu zagrać kolejny mecz na wysokim poziomie po jednodniowym odpoczynku, i znów na wyjeździe. Houston miało 2 dni odpoczynku, grają u siebie, grają główni punktujący. Jest to ostatni mecz przed 3-4 dniową przerwą dla tych zespołów, więc rzucą wszystko co mają na szalę.
Bardziej w tym meczu upatruje wygraną gospodarzy, czyli Houston
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Typ jest typem , zaklad zakladem , bo tak jak kolega napisal wyzej mozna trafic i nie trafic ale tu chodzi bardziej o analize i jakie sa podane argumenty a na tym forum to slabo to wyglada po przez ; niewiem brak wiedzy , lenistwo , brak czasu, czytam to wiem, te analizy to 80% do kosza na calym forum jeszcze jakos dzial NBA sie trzyma, poprostu slabo to wyglada .umnie jezeli ktos czyta moje analizy to widzi i wie ze gosc ma pojecie i sa tu argumenty i moze sam wywnioskowac czy grac czy nie, czy to go przekanalo , moze porownac ze swoja filozofia gry i zastanowic sie czy jest to wart zagrania czy nie , poprostu nikogo nie naklaniam a wybor zostawiam wam, a zaklad moze wejsc lub nie to jest sport a analiza ma mi dac przewage nad bukmacherem ktora bede umial wykorzystac lub nie.(niemasz wiedzy , niemasz pojecia to bedziesz bardziej pod kreska) Wszyscy podejmujemy decyzje w danym momencie bedac niepwenym tak do konca bo nie jestesmy od przewidywania co sie stanie pod czas meczu a przeciez typujemy wynik koncowy, pozdrawiam.
Ponizej 6,5 pkt @ 1.83 Skybet (2pkt)
T.J. McConnell (Philadelphia)
Obstawianie na tak malej linijce moze miec wielka obawe o ten pick, ale sa ku temu aby zaklad byl po naszej stronie z McConnellem w dzisiejszym meczu BOS vs PHI. Na początek Celtics są jednym z najtrudniejszych przeciwnikow w lidze a tymbardziej usiebie, zajmują trzecie miejsce pod względem skuteczności defensywnej i sa na dziewietnastym miejscu w swoim tempie.
76 maja w obwodzie na dzisiaj Wilsona Chandlera na ten mecz, co prawdopodobnie moze oznaczac również kilka minut mniej dla McConnella. Obecnie jest przewidywany na zaledwie 21,6 minuty w projeced score, a McConnell ma średnio 6,2 punktu na 25 minut w ostatnich pienciu meczach. A przednim do inkasowania punktow sa tacy gracze jak:Embiid,Butler,Redick , Simmons, Chandler a na rowni z nim sa jak Muscala czy Shamet.
Tak trudny mecz moze byc dla tego koszykarza ciezkim meczem do zdobywania punktow a dodac trzeba ze tendencja grajacych jest na under punktowy tego meczu , wiec te argumenty kieruja mnie w strone mniejszej ilsci pkt tego zawodnika ale stawka lekka , bo bardziej bym byl pewny jezeli linia wynosila by tutaj 7,5 - Wesolych Swiat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Chicago vs Minnesota typ: under 228,5 pkt kurs: 1,92 (Etoto) ✅ (94:119)
Jak dla mnie mocny bet na noc. Znowu dziwię się tej linijce, bo nic na to nie wskazuje żeby to był aż tak otwarty i ofensywny mecz. NBA uczy pokory, więc nic mnie nie zdziwi, ale przejdźmy do konkretów. Przede wszystkim Chicago pod wodzą nowego trenera zupełnie inaczej podchodzi do defensywy i inaczej broni. Nowy trener odsunął od składu Parkera, dla którego pojęcie defense było obce i który nie wywiązywał się w tym aspekcie. Wiem że pierwsze mecze dostawali mocne bęcki i dalej tak może być, bo tez umówmy się w tej ekipie nie ma zbyt wielu solidnych obrońców. Jednak widać w ostatnich meczach jakiś tam progres a przede wszystkim Chicago to jest mocno underowa drużyna. Sami w ostatnich 8 spotkaniach raz przekroczyli 100pkt! Bez LaVine wygląda to średnio w ofensywie i całą grę ciągnie Markannen. W ostatnich 10 spotkaniach Chicago taka linijka nie została przekroczona ani razu. Biorąc pod uwagę h2h taka linijka również nie została przekroczona w ostatnich 5 spotkaniach. Jeżeli chodzi o Minnesote to oni są bardzo niestabilni. Pomimo tego że teoretycznie poprawili rating defensywny to zdarzają im się mocne wpadki i fatalne mecze w obronie. Jak ten z Sacramento gdzie przegrali 141:130 hardcore. Wiem że Minnesota jest zdolna do wszystkiego, no ale Chicago nie ma takiej ofensywy żeby wrzucać aż tyle punktów. Unibet nawet nie wystawił jeszcze linijki na to spotkanie. Według mnie to będzie underowy mecz. Linijka jak dla mnie powinna być ustawiona 10 pkt mniej. Takie są moje przewidywania. Do tego mam nadzieję że D Rose zagra, ważny mecz w Chicago!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jokic over 21,5@1,85 fortuna
Co by nie.powiedziec to Nikola po.prostu wymiata zwlaszcza ostatnio gdy Denver gra.w.okrojonym składzie. Ponizej tej linii zeszedł ostatnio.z.Clippersami ale oni jednak maja spora siłe podkoszowa i mieso armatnie. Po za tym 32,26,24,27 pkt w.ostatnich spotkaniach gdy Denver gra z.problemami kadrowymi i to te.punkty.rzucane przeciwko ekipom, ktore maja raczej wieksza siłe podkoszowa niz Spurs. Nie wiem kto dzisiaj ma.zatrzymac Jokicia. LMA tez musi troche sił oszczedzac na.atak a tak po za.tym? Zostaje Poeltl ale to tylko.figurant. Reszta ludzi ze Spurs to jednak zdecydowanie nie te.parametry fizyczne, skład jest jaki.jest i.musza grac small ball.Jokic.tutaj bedzie maksymalnie wbijac sie pod kosz i tam szukac przewag. Na.dystansie jeszcze.jest ok ale na pozycjach 4-5 beda spore problemy w Spurs.
 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Świąteczne typy: 3 na 4. Dzisiaj wiele meczów i mam aż 6 propozycji. Piszcie, co o tym sądzicie.
Andre Drummond DET
over 16,5 rebounds @ pinnacle 1,769
Waszyngton oddaje wiele rzutów w meczu, przy czym skuteczność mają marną. Będzie wiele piłek, które będą wpadać w ręce Drummonda. Jest zazwyczaj przyklejony do deski i zbiórki to jest to, na co poluje.

Nikola Vucević ORL
over 21,5 points @ pinnacle 1,961
Myślę, że taka linia jest jak najbardziej w zasięgu Vucevica, który całkiem dobrze radzi sobie z Phoenix. Przy tym Suns fatalnie bronią pomalowanego.

Myles Turner IND
over 8,5 rebounds @ pinnacle 1,740
Statystyki Turnera to co prawda tylko 7,4 zbiórki na mecz, ale przy szaleńczym tempie gry Atlanty wydaje mi się, że ta linia jest do wzięcia.

LaMarcus Aldridge SAS
under 8,5 rebounds @ pinnacle 1,869
Slimacze tempo, mało rzutów. Jokić zajmie się wyciąganiem Aldridga za linię rzutów za 3 pkt. Ostatnio LaMarcus wykręcił over na tej lini przeciwko Jokerowi 7 meczów temu.

Willie Cauley-Stein SAC
over 9,5 rebounds @ pinnacle 1,806
Ten mecz zapewne będzie toczony w szalonym tempie. Nie zależnie od tego, który z centrów Clippers zagra więcej minut, Willie nie będzie wyciągany z pomalowanego i okazji do złapania piłki powinien mieć więcej niż zwykle.

Moim ostatnim typem, jest under punktowy Jonasa Valanciunasa przeciwko Miami Heat, z tym że pinnacle jeszcze nie wystawiło na to linijki i trzeba poczekać żeby zobaczyć jak szacują jego szanse.
Pozdrawiam!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
haha sorry za spam ale linijka w meczu Chicago vs Minnesota zleciała do 211 pkt! Kto skorzystał rano ten wie jak bardzo się pomylili ????
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Griffin ov 25.5 @ 2,15 unibet
Panie Blake pora pociągnąć ten wózek i wygrać po tej małej kompromitacji. Ostatnie spotkanie z Hawks dno w wykonaniu Pistons i Griffina. Dziś przyjeżdżają Czarodzieje, którzy w defensywie nie są żadną topką a wręcz przeciwnie. Blake pod koszem sporo dziś zapunktuje, Waszyngton tragicznie bronią i wiadomo to nie od dziś a dochodzi to obecna forma Wizards.
 
mirosek13 9

mirosek13

Użytkownik
Griffin ov 25.5 @ 2,15 unibet
Panie Blake pora pociągnąć ten wózek i wygrać po tej małej kompromitacji. Ostatnie spotkanie z Hawks dno w wykonaniu Pistons i Griffina. Dziś przyjeżdżają Magicy, którzy w defensywie nie są żadną topką a wręcz przeciwnie. Blake pod koszem sporo dziś zapunktuje, Magicy tragicznie bronią i wiadomo to nie od dziś a dochodzi to obecna forma Wizards.
Czarodzieje nie magicy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom