>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kilka razy zdarzyło mi się coś wpłacić lecz jednak się rozmyślałem i wypłacałem sobie z powrotem na konto. Do tej pory nie bylo problemu. Jednak kilka dni temu miałem podobną sytuację, lecz odmówili mi wypłaty i środki zostały wstrzymane na 7 dni roboczych. Jak to napisali &quot;jeśli nie będzie żadnych niedogodności to pieniądze zostaną przelane na konto&quot;
 
Z 0

zekar

Użytkownik
I jak zakończyła się twoja sprawa?
Mam tak samo.
Wpłaciłem 400 zł, rozmyśliłem się i wypłaciłem 390 zł.
Dostałem info na czacie, że:
Wypłata została wstrzymana przez Dział Kontroli, który rozpoczął procedurę dodatkowej weryfikacji. Proces ten może potrwać maksymalnie do 7 dni od chwili zlecenia wypłaty. Jeżeli w trakcie weryfikacji ujawnią się ewentualne nieprawidłowości poinformujemy o nich niezwłocznie. W innym wypadku kwota zostanie zlecona zgodnie z dyspozycją.

 
A 861

amigo007

Użytkownik
Normalnie u bukmacherów jest reguła, że kwota wpłaty musi być zagrana minimum 1 raz. To że wcześniej wypłacali bez obrotu, to zwykłe niedopatrzenie na koncie gracza. Mogło się udać. Po to wpłacamy, aby za to zagrać. Taka jest reguła. Bukmacher to nie darmowe transfery pieniężne.
 
Z 0

zekar

Użytkownik
Normalnie u bukmacherów jest reguła, że kwota wpłaty musi być zagrana minimum 1 raz. To że wcześniej wypłacali bez obrotu, to zwykłe niedopatrzenie na koncie gracza. Mogło się udać. Po to wpłacamy, aby za to zagrać. Taka jest reguła. Bukmacher to nie darmowe transfery pieniężne.
No dobrze czyli co są w stanie legalnie zatrzymać te pieniądze? Czy po prostu wrócą one do mojego depozytu i będę musiał nimi obrócić?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nikt ci nic nie ukradnie. Najprawdopodobniej pieniądze wrócą do konta gracza, i każą ci to obrócić. Raczej nie puszczą tej wypłaty, skoro wzięli się za sprawdzanie tego.
 
Z 0

zekar

Użytkownik
Ok sprawa rozwiązana.
Byłem w punkcie. Pan za ladą nigdy się z takim czymś nie spotkał ale zadzwonił do centrali.
Powiedzieli mu, że powinienem obrócić co najmniej połową wpłaty, a tak wypłata jest wstrzymana na 7 dni.
Dziś 7 dnia pieniądze wpłynęły na moje konto bankowe.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Witam panowie. Jest możliwość doładować konto kartą Revolut? A drugie pytanie czy jak przy wypłacie zmienię numer konta na ten polski który mam przypisany do apki w Revolucie to przyjdzie wypłata bez problemu?
 
R 0

redbul123

Użytkownik
Witam ,

Czy ktoś spotkał się z taka praktyka , granie i wyplata w punkcie STS stacjonarnym : wyplata zablokowana , z góry informacja od pracownika biurowego przez telefon ze około tygodnia ,możne dłużej , po odblokowaniu wyplata tylko z dowodem osobistym po wypełnieniu formularza weryfikacji danych .
Jak spytałem o podstawę prawna to lekki szok....ustawa przeciwko praniu pieniędzy i terroryzmowi , szooook.

Dodam ze stawka 2 tysiące PLN ,a wygrana 4 tys PLN ....

Ja wiem ze jest taka ustawa, ale czy tak z dupy mogą sobie wyciągać kiedy wygodnie czy musi być jakieś uzasadnienie .

Może ktoś miał podobna sytuacje z innym lokalnym .

pozdrawiam
 
pemo 1

pemo

Użytkownik


informujemy, że konto online w naszym serwisie zostało tymczasowo zablokowane, z uwagi na konieczność dokonania dodatkowej weryfikacji tożsamości jego właściciela.

Zgodnie z punktem 6.22. Regulaminu STS, prosimy o udanie się do wybranego lokalu naziemnego, w celu dokonania weryfikacji tożsamości.

Adresy lokali dostępne są pod poniższym linkiem:
https://www.sts.pl/pl/top-menu/punkty-sts/

Na miejscu wymagane będzie uzupełnienie formularza otrzymanego od pracownika. W formularzu konieczne będzie uzupełnienie danych osobowych, w tym numeru rachunku bankowego.

Po weryfikacji zgodności danych z formularza z dokumentem tożsamości, informacja ta zostanie przekazana do firmy.

Kolejnym etapem weryfikacji będzie potwierdzenie, własności rachunku bankowego przypisanego do konta online STS. Zgodnie z Regulaminem Internetowych Zakładów Bukmacherskich numer rachunku bankowego musi należeć do właściciela konta STS.​
przestrzegam, kiepskie praktyki weryfikacji, a po wizycie w punkcie naziemnym limit konta na 5zł/zakład
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Czy jest jakaś opcja zwiększenia wypłat „cash-out”,albo chociaż możliwość wypłaty w przerwie? Ciągle same „bloki” za każdym razem. To już irytujące...
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Czy ktoś wpłacał przez PayPal? Da się wpłacić używając środków z salda? Bo po wybraniu tej opcji i kwoty, pokazuje mi się okienko z prośbą o podanie danych karty, którą jak się domyślam miałby być zasilony PayPal, no ale mnie ta opcja nie interesuje, bo jak wspominałem, pieniądze są już na rachunku PayPal.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dziwna sytuacja.zginęły mi pieniądze z konta. Ktoś coś tak kiedyś miał? Wpłaciłem 400 zł jeszcxe godzinę temu było a teraz wyparowaly

Te 2 zakłady (jeden przed depozytem drugi już po) to były zawarte w punkcie stacjonarnym

Screenshot_2021-11-04-21-09-55.png
 
Do góry Bottom