>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Niższe ligi w/g dziadka

zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam.
Wczoraj mogło być fantastycznie a jest dobrze. ✅ 5.36
Mamy weekend wiec znowu trochę moich propozycji dla Was z niższych lig, a nie tylko.
Postaram się napisać jak najbardziej przejrzyście wiec podzielę to na dwie części.
Teraz w pierwszej będą te mecze rozpoczynające się najwcześniej i Anglia 5 i 6 liga, ale same single.
W następnej którą postaram się napisać do 13.00 zajmę się 7 ligą i dodam duble.
Wybaczcie ale dziadek robotem nie jest i czasem też musi coś innego niż typowanie robić, wiec takie rzeczy.
Dodam w dziale Angielskim znany już od kilku dni czytelnikom tematu zakład z 5 ligi Angielskiej (National League) na wygraną Wrexham z małym upgrade.
Aha…
Gdybym kolegów zanudzał to napiszcie, bez obaw.
# 122.
2 Bundesliga godzina 13.00
St. Pauli Hamburg (4) – Magdeburg (17) FT 4-1
▶ St Paulie wygra @ 1.86
(5/5)

Zespół z Hamburga ciągle bardzo poważnie myśli o awansie do Bundesligi. Od 20 września przegrali tylko jeden mecz ligowy z Kiel. Na własnym boisku bilans 4-2-2, ale kto był choć raz na ich meczu wie, że atmosfera w Millerntor sprawia, że ich stadion jest miejscem strasznym dla przyjezdnych. Magdeburg jak powietrza potrzebuje przerwy w rozgrywkach i wzmocnień. Oczywisty zakład dla mnie na gospodarzy.
✅ 4.3
# 123.
2 Bundesliga godzina 13.00
Ingolstad (18) – Jahn Regensburg (9) FT 1-2
▶ Ingolstad wygra @ 2.15
(3/5)
⛔ 3

To są derby Bawarii. Od przyjścia nowego szkoleniowca Jensa Kellera do Audi Sportpark, Ingolstadt zremisował oba swoje mecze ligowe pod jego przewodnictwem. Trochę poprawiło to im nastrój i wydaje się, ze teraz czas na pierwszą wygrana tym bardziej, ze do bezpiecznego miejsca to zaledwie trzy punkty. Regensburg w ostatnich czterech meczach bez wygranej ale trzy remisy, jednak z drugiej strony zaledwie piec wygranych. Średnie stawki bo nie wykluczam remisu tutaj.
# 124.
3 Bundesliga - godzina 14.00
Wurzburger Kickers (11) – VfL Osnabruck (2) FT 1-2
Osnabruck (ah+0) wygra @ 2.46
(4/5)
✅ 5.84

Kolejne spotkanie gdzie nie rozumiem kursów, bo jak nie może być faworytem zespół zajmujący drugie miejsce w tabeli i który przegrał w sezonie zaledwie jeden mecz. Kikers jedna wygrana w pięciu ostatnich meczach na własnym boisku i dwie porażki. Na prawdę nie rozumiem tutaj kursów, wiec stawiam na gości z handicapem na wypadek remisu.
# 125.
Włochy, Serie A – godzina 15.00
▶ Genoa (16) – Atalanta (6) FT 3-1
Genoa wygra @ 4.09
(1,5/5)
✅ 4.60

Wszyscy znają słabości zespołu z Genoa, ale trzeba pamiętać, ze pod nowym trenerem ich gra trochę się zmienia. Z Romą toczyli już wyrównany bój i teraz coś mi się zdaje staną na głowie aby trzy punkty zostały na ich boisku gdzie mają i tak dość przyzwoite 3-3-2. Atalanta wygląda na zespół w doskonałej formie, ale jest strasznie nierówna w swoich wynikach. Wygrywają z Interem aby mecz potem polec z Empoli. Kurs zdecydowanie za wysoki na gospodarzy. Delikatnie na domową wygrana.
# 126.
Anglia National League (5 liga) godzina 16.00
Aldershot - Wrexham FT 0-0
Wrexham wygra @ 1.74 w momencie stawiania zakładu. Obecnie @ 1.72
(5/5)
⛔ 5

Co do Aldershot sytuacja kadrowa raczej się nie zmieni od wczorajszego meczu a morale po porażce 0-7 z 9-cio ligowcem możecie sobie wyobrazić. Dodatkowo coś mi się wydaje, ze będą już bez trenera Waddock&#39;a. Wrexham w ostatnich 10-ciu meczach przegrało tylko z Leyton. Co prawda mieli cztery remisy w ostatnich pięciu meczach ale to spotkanie trudno będzie im nie wygrać.
Upgrade z 22/12
Aldershot ma na to spotkanie tylko 10 zawodników kontraktowych. Skład uzupełnią chłopaki z Akademii piłkarskiej.
# 127.
National League godzina 16.00
Solihull Moors (5) – Barrow (12) FT 0-2
▶ Barrow ( ah+0) wygra @ 3.04
(2,5/5)
⛔ 2,5

W normalnym tygodniu bez warunkowo grałbym na Moors, ale oni grają sporo meczy. Ostatnio we wtorek postawili się Blackpool (League One) w FA Cup. Mimo, że przegrywali 0-2 doprowadzili do remisu i potem dogrywka. Na pewno kosztowało ich to trochę zdrowia. Barrow to nie jest słaba ekipa
Trzy wygrane i remis w ostatnich czterech meczach ligowych i co najważniejsze spokojny cały tydzień na przygotowania.
# 128.
National League North ( 6 liga ) godzina 16.00
Alfreton - Stockport FT 1-1
▶ Stockport wygra @ 2.46
(3/5)
⛔ 3

Kursy są praktycznie na równi z delikatnym wskazaniem na gospodarzy, którzy są w szokująco słabej formie ostatnio. Jedynie dwie wygrane w ostatnich 10 meczach i były to dwie najniższej klasyfikowane drużyny w dywizji Ashton i Nuneaton. Stockport trzy ostatnie mecze to trzy wygrane, co więcej to były wyjazdy i strzelili w tych meczach 10 goli tracąc jeden. Siła po stronie gości.
# 129.
National League North godzina 16.00
Ashton Utd. - Southport FT 1-2
▶ Southport wygra @ 1.87
(5/5)
✅ 4.35

Podobnie jak wyżej, gospodarze w strasznej formie Aston wygrał tylko raz, raz też zremisował w ostatnich 9 meczach ligowych, a 6-0 w Stockport we wtorek było ich czwartą stratą z rzędu.
Być może popieranie Southport mnie zgubi, ale naprawdę po odpadnięciu z FA Cup nie pozostaje nic innego jak powalczyć o przynajmniej playoff. Stać tą ekipę na to i najbliższe cztery mecze dadzą mi odpowiedz czy moja wiara czasem nie jest zbyt wielka.
# 130.
National League North godzina 16.00
Altrincham (3) – Darlington (17) FT 3-3 ????:facepalm:
▶ Altrincham wygra @ 2.05
(5/5)
⛔ 5

Gospodarze walczą na awans. Cztery wygrane i remis w ostatnich meczach. Goście 4-8-8 w całych rozgrywkach i trzy porażki i dwa remisy w ostatnich pięciu meczach. Dla mnie wystarczająca rekomendacja do zagrania po kursie ponad @ 2.00.
# 131.
National League North godzina 16.00
Spennymoor (5) – Boston Utd (9) Odwołany
▶ Spennymoor wygra @ 2.43
(4/5)

Tutaj chyba lekko kogoś przy szacowaniu kursów poniosło. Gospodarze jedna porażka w ostatnich pięciu meczach. Ostatnio z bardzo silnym Stockport. Po za tym trzy wygrane i remis. Teraz pewnie będą chcieli tą porażkę sobie zrekompensować, bo walczą o awans. Boston po dobrym początku ligi, teraz od połowy października wygrał w lidze tylko raz.
# 132.
National League South godzina 16.00
Concord Rangers – Chippenham FT 1-1 ????:|
▶ Concord wygra @ 2.23
(4/5)
⛔ 4

Gospodarzy umieściłem przed sezonem w gronie ekip które powinny zagrać co najmniej w playoff. Jak na razie Concord potwierdza moje przypuszczenia, a ich siła własnego boiska ( 8-1-1 ) jest porażająca. Chippenham fajny początek sezonu ale teraz jakby zaczynali odczuwać trudy sezonu, a kadra nie zbyt liczna. Opcja dla nich na tą chwile doczekać okienka transferowego, ale tutaj nie powinni znaleźć nawet punktu.
# 133.
National League South godzina 16.00
Truro City – Wealdstone Odwołany
▶ Truro wygra @ 3.11
(4/5)

Oczywiście można doznać szoku kiedy własny faworyt dostaje 0-4. Tak było z Truro dwa tygodnie temu w meczu z Oxford, ale trzy z czterech ostatnich meczy ligowych wygrali. Goście wygrali tylko 2 z ostatnich 8 meczów, przeciwko East Thurrok i Gloucester czyli zespołu z dna tabeli. Dlaczego tutaj są faworytami ?
Nie wiem i raczej nie będę się zastanawiał tylko postawie przeciwko nim.
# 134.
National League South godzina 16.00
Billericay (2) – Woking (3) FT 0-4
▶ Billericay wygra @ 2.52
(2,5/5)
⛔ 2,5

W sumie wyżej cenie zespół gości, ale Billericay ma wielkie pieniądze i może wiele, a dodatkowo Woking grał w środku tygodnia mecz FA Trophy z Maindstone, zakończony dogrywką i mimo, ze nie zagrali pełnym składem to jednak trochę w nogach niektórym zawodnikom zostało. Bardzo równy mecz ale znalazł się w moich propozycjach ze względu na fajny kurs na gospodarzy, choć jedynie 2 jednostki.
# 135.
National League South godzina 16.00
Oxford City (10) – Weston super Mare (22) FT 3-0
▶ Oxford (ah-1) wygra @ 2.48
(5/5)
✅ 7.4

Bardzo rzadko w tych ligam stawiam handicapy na wygraną ale tutaj to zrobię. Fakty sa takie: Oxford cztery kolejne wygrane i 11 strzelonych goli. Goście pewny na tą chwile kandydat do spadku i 44 straconych goli w 20 meczach ligowych z zaledwie 11 punktami.
:cool: Wszystko na teraz.
Dziadek idzie na spacer z psem, a potem zajmę się resztą ????
Na razie jest na plusie :sweat: ✅ 1,49
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Zgodnie z obietnicą w części drugiej single z 7 ligi Anglii, ale nie tylko oraz duble
# 136
National Premier League, Premier Division ( 7 liga ) godzina 16.00
Handesford (14) – Witton (17) FT 0-1
▶ Wiitton wygra @ 2.74
(2,5/5)
⛔ 2,5

Gospodarze w tragicznej sytuacji i formie.. Jedna wygrana w 10 meczach ligowych a ostatnio cztery porażki i remis w ostatnich pięciu meczach ligowych. Witton słabiutki początek ligi, ale teraz coraz solidniejsi. Cztery mecze bez porażki w tym dwie wygrane, a co może najważniejsze mają najmniej rozegranych meczy. Sześć mniej od lidera i gdyby je wygrali… ho, ho.
# 137
Lancaster (18) – South Shields (6) godzina 16.00 FT 1-1
▶ South Shields wygra @ 2.04
(4/5)
⛔ 4

Zdumiony tutaj jestem, że znalazłem kurs na gości powyżej @ 2. Oni mają 19 rozegranych meczy a strata do lidera z 23 meczami to 9 punktów wiec widać jaka siła dysponują. Ostatnie pięć meczy to cztery wygrane i remis oraz 12 strzelonych goli. Lancaster walczy o przeżycie. Trzecia najgorsza defensywa ligi.
# 138
Souther League Central Division ( 7 liga ) godzina 16.00
St Neots (20) – Stratford (8) FT 1-1
▶ Stratford wygra @ 2.15
(4/5)
⛔ 4

Goście mają zaledwie 16 rozegranych meczy w lidze, a i tak są trzy punkty od trzeciego miejsca w tabeli. Ostatnie piec meczy to zaledwie jedna porażka i cztery wygrane. Moim zdaniem oni będą w playoff. Mają wystarczająco silną ekipę. St Meots początek sezonu bardzo obiecujący ale im dalej w las tym gorzej. Teraz cztery porażki w pięciu meczach i jedna wygrana ze słabym Reddicht. Tutaj za wysokie progi dla nich.
#139
Hiszpania, La Liga 2 godzina 16.00
Real Oviedo (12) – Malaga (3) FT 0-0
▶ Malaga wygra @ 2.99
(3/5)
⛔ 3

Trochę podobna sytuacja jak we wczorajszym meczu Mallorca. Kursy powinny być tutaj odwrócone, a nie ustawiać spadkowicza z La Liga i jednego z głównych kandydatów do awansu jako underdog’a w meczu ze średniakiem ligi. Trzy ostatnie mecze to jeden punkt w wykonaniu Realu mimo, ze zagrali z La Palmas i Almeria, czyli ekipami o wile słabszymi od dzisiejszego rywala. Bez szaleństwa ale spróbuje tutaj zagrać na gości i jeszcze po takim kursie.
Duble:
# 140
Cardif - Manchester Utd FT 1-5
▶ Manchester wygra @ 1.58
Lechia (1) – Górnik (16)
FT 0-4
▶ Lechia wygra @ 1.60
AKO : @ 2.52
(5/5)
✅ 7.6

Dwa najbardziej oczywiste dla mnie zakłady na dzisiaj. Dzisiaj zobaczymy już inny Manchester po odejściu „The Special… dupa”, a w drugim meczu chyba nie musze tłumaczyć.
# 141
Kidderminster (6) - Curzon Ashton (15) FT 1-1
▶ Kidderminster wygra @ 1.71
Brandford Park Aveniu (2) – Hereford (20) FT 1-0
▶ Brandford PA wygra @ 1.94
AKO: @ 3.31
(3/5)
⛔ 3

Wygląda może jak hardcore, ale w obu przypadkach dla mnie to oczywiste wybory, wiec skleciłem jako dubla, choć można zagrać oba jako single.
# 142
Marine (20) - Farsley Celtic (3) FT 1-2
▶ Farsley wygra @ 1.91
Lyton Orient (1) – Chesterfield (20)
FT 3-1
▶ Leyton wygra @ 1.73
AKO : @ 3.30
(4/5)
✅ 9,2

Podobna sytuacja jak wyżej. O Farsley napisałem już kilka razy. Mają najmniej rozegranych meczy i tak naprawdę to powinien być lider z dużą przewagą nad resztą. Leyton to główny kandydat do awansu z National League i dziwie się, że tutaj nie ma kursu na poziomie @ 1.45
To na dzisiaj wystarczy.
Kilka meczy jak widzę jest już odwołane w Anglii.
No cóż taki urok tej pory roku na Angielskich boiskach.
Mam nadzieję, że nie odwołają wszystkich.
Do potem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Tak trochę nie w moim stylu ale prześladuje mnie ten zakład od kilku dni a dzisiaj wyjątkowo mocno wiec aby nie móc powiedzieć „a mogłem postawić” po prostu taka wrzutka na do widzenia dzisiaj.
# 144
West Ham United (9) – Watford (10) FT 0-2
▶ West Ham wygra @ 2.38
(4/5)
⛔ 4

West Ham przed sezonem dokonał kolosalnych transferów. Wszystko po to aby dołączyć do wielkiej szóstki ligi. Początek słabiutki, ale teraz wygląda, ze po zmianie szkoleniowca w końcu odnaleźli swoją drogę. Cztery kolejne wygrane z rzędu i 11 strzelonych goli przeciwko zespołom podobnej klasy co dzisiejszy rywal. Watford fantastyczny początek ligi, ale po pięciu wygranych pierwszych meczach kampanii maja teraz zaledwie 2-3-7 w kolejnych w tym ostatnia wygrana na własnym boisku z Cardif 3-2. Jak dla mnie mamy tutaj zbyt wyraźnego faworyta aby ignorować proponowane kursy.
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
:dntlck: :sweat: :bandit:
Dzisiaj piekielnie czerwono na moich zakładach, ale paradoksalnie jak na razie TYLKO ⛔ 6.81, a jeżeli ten ostatni dubelek niżej zadziała to dzień zakończę na ✅ 0,79.
A to ci niespodzianka :drunk:
No to
Lechia i MU... C&#39;mon bo dziadek potrzebuje wygranych ????

# 140
Cardif - Manchester Utd
▶ Manchester wygra @ 1.58
Lechia (1) – Górnik (16)
▶ Lechia wygra @ 1.60
AKO : @ 2.52
(5/5)
Dwa najbardziej oczywiste dla mnie zakłady na dzisiaj. Dzisiaj zobaczymy już inny Manchester po odejściu „The Special… dupa”, a w drugim meczu chyba nie musze tłumaczyć.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Ja wziąłem od ciebie dziś Wrexham , St. Pauli Hamburg, Lechie i ManU. Jak Lechia mi nie spiepszy zakładu to będę na plus. Za dużo stawiasz - może warto postawić kilka a &quot;pewniejszych&quot; opcji ?
Pozdro i dzięki ????
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Ufffffffffff :sweat:
Dzisiaj istny Rollercoaster z pozytywnym zakończeniem dnia, ale szczerze liczyłem na coś więcej.
Nie mniej jednak dobrze że to się tak skończyło, bo dzisiaj szczerze mówiąc, taka sobota cudów w niższych ligach Anglii.
Mam nadzieje że w Boxing Day już prezentów nikt na boisku nie będzie rozdawał.
Bilans dnia : ✅ 0.79
Bilans Grudnia : ✅ 75.43
Bilans tematu : ✅ 84.12

Do następnego ... napisania.

 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Po wczorajszym zwariowanym dniu mam nadzieję, że dzisiaj obejdzie się bez stanów przed zawałowych.
Co do ilości moich zakładów na którą zwrócił uwagę jeden z kolegów.
Znam miejsca tutaj gdzie jest ich porównywalna ilość bez słowa uzasadnienia i to z wielu dziedzin sportu, co moim zdaniem jest lekkim przegięciem, bo nie można się znać na wszystkim.
Ja mam wąski zakres „zainteresowań”, a każdy swój zakład staram się uzasadnić przynajmniej jednym zdaniem, co dla większości kolegów tutaj jest trudnością.
Pewnie że moje zakłady nie zawsze są trafne bo jasnowidzem nie jestem a po za tym,
„ten się nie myli kto nic nie robi”.
Single
# 145
Włochy, Serie C – grupa A
Olbia (17) – Piacenza (1) FT 0-1
▶ Piacenza wygra @ 2.21
(4/5)
✅ 4.84

Jeden z tych meczy, gdzie trudno znaleźć powód wysokości kursów. Piacenza jest liderem i głównym obok Entella kandydatem do awansu. Na wyjazdach 4-3-1 co również jest dowodem na ich siłę.
Olbia nie wygrała od dziewięciu meczy ligowych w tym pięć porażek. Są trzecią najgorszą defensywą w lidze.
# 146
Lucchese (20) – Albissola (16) FT 2-2
▶ Lucchese wygra @ 1.91
(5/5)
⛔ 5

Wygląda, ze zwariowałem grając pełną stawkę na zespół zajmujący ostatnie miejsce w tabeli i będący bez wygranej od siedmiu meczy ligowych. Te porażki jednak miały miejsce przeciwko ekipą Siena, Piza i Piacenza, a wiec bardzo silnymi ekipami ligowymi. Być może też nie wszyscy zauważyli, ze przed sezonem dostali 11 punktów ujemnych a mimo wszystko są już nad kreską z dorobkiem 9 czek i absolutnie nie składają broni w walce o utrzymanie. Goście bez żadnych minusowych punktów zaledwie 4-3-10 a na wyjazdach jedna z najgorszych ekip ligi.
Duble :
# 147
Valencia (14) – Huesca (20) FT 2-1
▶Valencia wygra @ 1.40
Catanzano (4) – Siracusa (15)
FT 3-1
▶ Catanzano wygra @ 1.55
AKO : @ 2.17
(4/5)
✅ 4.68

W pierwszym wypadku faworyt mimo, że ostatnio ponownie przestał wygrywać to jednak powody Real, Sevilla jakoś mnie nie dziwią. Dzisiaj okazja do powrotu do wygrywania.
W Serie C, gospodarze bez porażki w dziewięciu kolejnych meczach w tym pięć wygranych. Goście tylko jedna wygrana w siedmiu meczach w tym trzy porażki i słabiutkie 1-1-5 na wyjazdach.
# 148
Albacete (4) – Royo Majadahonda (16) FT 1-0
▶ Albacete wygra @ 1.66
Catania (5) – Cavese (11)
FT 5-0
▶ Catania wygra @ 1.53 godzina 14.30
AKO : @ 2.53
(4/5)
✅ 6.12

W La Liga 2 Albacete jest w rewelacyjnej formie. Cztery wygrane i remis w ostatnich pięciu meczach ligowych to dostateczny dla mnie powód do postawienia na nich.
We Włoszech, domowa forma gospodarzy 5-0-1 jest podobnym powodem do zagrania na ich wygrana z typowo defensywną ekipą gości, która na wyjazdach raptem sześć punktów.
# 149
Lecce (3) – Padova (18) FT 3-2
▶ Lecce wygra @ 1.74
Paganese (19) – Trapani (2)
FT 1-3
▶ Trapani wygra @ 1.55
AKO : 2.69
(4/5)
✅ 6.76

Lecce ostatnio przegrał prestiżowe spotkanie na szczycie z Brescia wiec teraz pewnie będą chcieli się w jakiś sposób odkupić swoim kibicom przed Świętami. Padova zaledwie dwie wygrane w lidze, 11 punktów i trzy ostatnie mecze to porażki.W Serie C, Paganese nie wygrało jeszcze meczu ligowego, stracili aż 40 goli w 16 meczach ligowych.
Trapani walczy o awans i choć zaledwie jedna wyjazdowa wygrana to jednak dla mnie zdecydowany faworyt tutaj.
To na dzisiaj wszystko.
Jakoś mi wena odleciała.
Miłego dnia.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ✅ 17.4

Bilans Grudnia : ✅ 92.83
Bilans tematu : ✅ 101.52
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj takie małe co nieco ✅ 17.4 jednostek dla tych których jeszcze nie znudziłem tymi moimi niższymi ligami. Taki prezent od dziadka pod choinkę.
Przy okazji
Spokojnych i Radosnych Świat Bożego Narodzenia.
Samych trafnych wyborów

życzy... Dziadek

Wrócę w Boxing Day
:bandit:
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Drogi Panie Dziadku tak się chciałem podzielić swoimi przemyśleniami.
Witaj.
Jestem na forum od kilku lat, parę reput dostałem. Ale nie zasłużenie. W większości lat przegrywam u buków. Przewaznie dlatego że brak mi cierpliwości.
Obserwowalem TEŻ przez te lata wielu typerow. Większość tych naprawdę dobrych z tego forum gdzieś znikła. Albo jak to twierdzili poszli w płatne typy, albo podkupili ich bukmacherzy żeby ich nie ogrywać, albo strzelali fochy po kilku negatywnych prywatnych wiadomościach od gowniarzy bo nie zawsze szło. Podoba mi się twoja praca, która wykonujesz.
Życzę Ci wytrwałosci, cierpliwości(której ja niemam), i żebyś nie zniknął w czeluściach internetu jak CEZIK ???? Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na Święta i w Nowym Roku. Over.
Jozin
 
D 27

dzymek

Użytkownik
no to dales ludziom prezent pod choinke ???? sam osobiscie skorzystalem z kilku typow, troche sobie pluje w brode ze gralem Bordo bo moglobyc pieknie ???? Boxing Day zapowiada sie bardzo ciekawe. W samej premier league zdecydownie za duzo faworytow .. :p
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Część.
Dzisiaj mam kilka propozycji dla Was z Angielskich boisk, gdzie nie ma czasu na świętowanie.
# 150
National League godzina 13.30
▶ Maidenhead (22) – Aldershot (18) FT 4-3
Maidenhead wygra @ 2.23
(3/5)
✅ 3.69

Ostatnio Aldersot zrobił numer i nie przegrał meczu z Wrexham, ale to nie znaczy, że coś się zmieniło w ich sytuacji. Podpisali co prawda w ramach wypożyczenia jednego obrońcę właśnie z Maidenhead, ale w dalszym ciągu muszą pomagać sobie zawodnikami akademii młodzieżowej żeby zapełnić ławkę rezerwowych. W meczu z Wrexham nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu dostał bramkarz Aldershot co jedynie pokazuję jak słabo się obecnie prezentują. Na wyjazdach zaledwie jedna wygrana i sześć strzelonych goli.
# 151
National League South godzina 14.00
Woking (2) – Hampton &amp; Richmond (15) FT 3-1
▶ Woking (ah-1) wygra @ 2.17
(5/5)
✅ 5.85

Gospodarze ostatni potwierdzili swoją siłę wygrywając na wyjeździe z Billericay 4-0. Mają teraz cztery wygrane z rzędu i dwa punkty straty do lidera, ale dwa mecze mniej rozegrane.
Hampton ostatnio przegrał planowo z liderem Torqay 0-3, ale wcześniej zaskoczył wszystkich wygrywając z Weling 2-1. Nie mniej jednak teraz na wyjazdach bez wygranej od pięciu meczy w tym trzy porażki.
# 152
National League godzina 16.00
Havant &amp; Waterloovile (19) – Eastleigh (9) FT 2-2
▶ Eastleig wygra @ 2.17
(3/5)
⛔ 3

Havant co prawda ma ostatnio serię czterech meczy na własnym boisku które wygrał, strzelając przy okazji 16 goli, ale zagrał w tym czasie z trzema ekipami z dna tabeli. Goście jedna z najlepszych wyjazdowych ekip. Cztery wygrane i ostatnio porażka z Wrexham co nie zmienia mojego postrzegania tej ekipy, bo przegrać z Wrexham w Walii nie jest czymś hańbiącym.
# 153
National League Premier Division godzina 16.00
Lancaster (18) – Workington (21) FT 0-2
▶ Lancaster wygra @ 2.23
(3/5)
⛔ 3

Lancaster zaczynał sezon w bardzo zły sposób. Przegrywali mecz za meczem i byli w strefie spadkowej. Teraz jednak wygląda to lepiej. Przegrali tylko trzy z ostatnich 10 meczy ligowych, a ostatnio omal nie pokonali South Sheld tracąc gola wyrównującego w ostatniej minucie gry.
Goście wygrali zaledwie trzy mecze ligowe, a ich bilans wyjazdów to 0-2-7 bramki 4-16 jest najgorszy w lidze.
# 154
Stafford (17) – Nantwich (1) FT 1-4
▶ Nantwich wygra @ 2.19
(3/5)
✅ 3.57

Stafford wygrał tylko raz w ostatnich ośmiu meczach ligowych. Nie zbyt przekonujący na własnym boisku z bilansem 4-4-4 bramki 21-19. Nantwich jest liderem, choć w dużej mierze zawdzięczają to ilości rozegranych meczy. Jednak trzeba zauważyć że od początku listopada nie przegrali meczu remisując dwa z nich.
# 155
National League South
East Thurrock (21) – Concord (5) FT 0-2
▶ Concord wygra @ 2.23
(3/5)
✅ 3.69

Gospodarze jedna z najsłabszych ekip ligi. Wygrali zaledwie 4 mecze ligowe w sezonie, a ostatnie cztery spotkania to trzy porażki i siedem straconych goli. Concord jedna z ekip która powinna walczyć o awans. Dwa ostanie spotkania to remisy wiec teraz powinni mieć sporo do udowodnienia
Dubel:

# 156
Farsley (3) – Whitby (11) FT 3-1
▶ Farsley wygra @ 1.54
Sutton (8) – Bromley (17)
▶ Sutton wygra @ 1.81
FT 1-0
AKO :
@ 2.78
(4/5)
✅ 7.12

W obu przypadkach faworyci są zbyt oczywiści aby nie zagrać tego dubla.

To na dzisiaj wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dzisiaj mogło być jeszcze lepiej, ale Eastleigh roztrwonił dwie bramki przewagi w meczu z Havant. W innych spotkaniach było lepiej i bilans jest taki:
Bilans dnia ✅ 17,92

Bilans Grudnia ✅ 110,75
Bilans tematu ✅ 119.44
Spokojnego wieczoru i do następnego razu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Część.
Dzisiaj mam kilka propozycji dla Was z Angielskich boisk, gdzie nie ma czasu na świętowanie.
# 150
National League godzina 13.30
▶ Maidenhead (22) – Aldershot (18) FT 4-3
Maidenhead wygra @ 2.23
(3/5)
✅ 3.69

Ostatnio Aldersot zrobił numer i nie przegrał meczu z Wrexham, ale to nie znaczy, że coś się zmieniło w ich sytuacji. Podpisali co prawda w ramach wypożyczenia jednego obrońcę właśnie z Maidenhead, ale w dalszym ciągu muszą pomagać sobie zawodnikami akademii młodzieżowej żeby zapełnić ławkę rezerwowych. W meczu z Wrexham nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu dostał bramkarz Aldershot co jedynie pokazuję jak słabo się obecnie prezentują. Na wyjazdach zaledwie jedna wygrana i sześć strzelonych goli.
# 151
National League South godzina 14.00
Woking (2) – Hampton &amp; Richmond (15) FT 3-1
▶ Woking (ah-1) wygra @ 2.17
(5/5)
✅ 5.85

Gospodarze ostatni potwierdzili swoją siłę wygrywając na wyjeździe z Billericay 4-0. Mają teraz cztery wygrane z rzędu i dwa punkty straty do lidera, ale dwa mecze mniej rozegrane.
Hampton ostatnio przegrał planowo z liderem Torqay 0-3, ale wcześniej zaskoczył wszystkich wygrywając z Weling 2-1. Nie mniej jednak teraz na wyjazdach bez wygranej od pięciu meczy w tym trzy porażki.
# 152
National League godzina 16.00
Havant &amp; Waterloovile (19) – Eastleigh (9) FT 2-2
▶ Eastleig wygra @ 2.17
(3/5)
⛔ 3

Havant co prawda ma ostatnio serię czterech meczy na własnym boisku które wygrał, strzelając przy okazji 16 goli, ale zagrał w tym czasie z trzema ekipami z dna tabeli. Goście jedna z najlepszych wyjazdowych ekip. Cztery wygrane i ostatnio porażka z Wrexham co nie zmienia mojego postrzegania tej ekipy, bo przegrać z Wrexham w Walii nie jest czymś hańbiącym.
# 153
National League Premier Division godzina 16.00
Lancaster (18) – Workington (21) FT 0-2
▶ Lancaster wygra @ 2.23
(3/5)
⛔ 3

Lancaster zaczynał sezon w bardzo zły sposób. Przegrywali mecz za meczem i byli w strefie spadkowej. Teraz jednak wygląda to lepiej. Przegrali tylko trzy z ostatnich 10 meczy ligowych, a ostatnio omal nie pokonali South Sheld tracąc gola wyrównującego w ostatniej minucie gry.
Goście wygrali zaledwie trzy mecze ligowe, a ich bilans wyjazdów to 0-2-7 bramki 4-16 jest najgorszy w lidze.
# 154
Stafford (17) – Nantwich (1) FT 1-4
▶ Nantwich wygra @ 2.19
(3/5)
✅ 3.57

Stafford wygrał tylko raz w ostatnich ośmiu meczach ligowych. Nie zbyt przekonujący na własnym boisku z bilansem 4-4-4 bramki 21-19. Nantwich jest liderem, choć w dużej mierze zawdzięczają to ilości rozegranych meczy. Jednak trzeba zauważyć że od początku listopada nie przegrali meczu remisując dwa z nich.
# 155
National League South
East Thurrock (21) – Concord (5) FT 0-2
▶ Concord wygra @ 2.23
(3/5)
✅ 3.69

Gospodarze jedna z najsłabszych ekip ligi. Wygrali zaledwie 4 mecze ligowe w sezonie, a ostatnie cztery spotkania to trzy porażki i siedem straconych goli. Concord jedna z ekip która powinna walczyć o awans. Dwa ostanie spotkania to remisy wiec teraz powinni mieć sporo do udowodnienia
Dubel:

# 156
Farsley (3) – Whitby (11) FT 3-1
▶ Farsley wygra @ 1.54
Sutton (8) – Bromley (17)
▶ Sutton wygra @ 1.81
FT 1-0
AKO :
@ 2.78
(4/5)
✅ 7.12

W obu przypadkach faworyci są zbyt oczywiści aby nie zagrać tego dubla
Było tutaj na tym forum kilku naprawdę dobrych typerów takich jak Ty i nagle oni zniknęli i obawiam się żeby tak z Tobą nie było bo znakomicie typujesz a &quot;ONI&quot; tego nie lubią a po za tym gratulacje!!!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od początku pisałem, że przyszedł dobry typer... ???? Wolę dziadka od napalonego nastolatka... Samo to to już handi dla typera... ???? Tylko zbyszek nie przejmuj się hejterami, bo im lepiej będzie Ci szło tym będzie większy hejt, tak tutaj jest na tym forum... Zaczną Ci pisać, że coś źle rozliczyłeś, że źle obliczyłeś yield albo podałeś typ po rozpoczęciu, potem Ci zarzucą, że w ogóle nie grasz tego co podajesz i zażądają screenów kuponów... NIE PRZEJMUJ SIĘ !!!
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Witam po świętach.
Co do komentarzy. Wiele w nich racji. Niestety w naszym kraju jest to na porządku dziennym, choć podobno jesteśmy bardzo przyjaźni dla bliźnich.
Dobra dzisiaj tylko liga Włoska.
# 157.
Padova (19) – Benevento (7) FT 0-1
▶ Benevento wygra @ 2.21
(3/5)
✅ 3.63

Padova bardzo pewnie podąża w kierunku powrotu do Serie C. Wygrali zaledwie dwa spotkania ligowe, a ostatnio na początku listopada. Teraz mają cztery kolejne porażki i dziewięć straconych goli co dobrze o ich defensywie nie świadczy. Goście mają co prawda tylko dwie wygrane i dwa remisy w ostatnich pięciu meczach ligowych ale zagrali w tym czasie miedzy innymi z Palermo, Verona i Perugia. Ciągle w zasięgu miejsce premiowane bezpośrednim awansem.
Dubel:
# 158.
Juventus U23 (14) – Pro Piacenza (17) Odwołany
▶ Juventus wygra @ 1.43

Palermo (1) – Ascoli (11)
▶ Palermo wygra @ 1.58

AKO : @ 1.58
(4/5)
✅ 2.32

Młodzieżówka Juventusu miała nie dawno straszny okres pięciu porażek z rzędu. Teraz wygląda to trochę lepiej. Przegrali dwa razy w ostatnim czasie z Pisa i ostatnio z Entella, wiec nie ma tragedii bo to silne ekipy. Teraz mają szanse na trzy punkty bo Piacenza do potentatów nie należy, a Juve potrzebuje punktów aby spokojnie myśleć o dalszej grze na tym poziomie. W drugim meczu faworyt aż nadto wyraźny.

Dzisiaj skromniej ale nie zawsze jest niedziela ????
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans dnia : ✅ 5.95

Bilans grudnia : ✅ 116.7
Bilans tematu : ✅ 125.39
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Witam po świętach.
Co do komentarzy. Wiele w nich racji. Niestety w naszym kraju jest to na porządku dziennym, choć podobno jesteśmy bardzo przyjaźni dla bliźnich.
Dobra dzisiaj tylko liga Włoska.
# 157.
Padova (19) – Benevento (7
▶ Benevento wygra @ 2.21
(3/5)
Padova bardzo pewnie podąża w kierunku powrotu do Serie C. Wygrali zaledwie dwa spotkania ligowe, a ostatnio na początku listopada. Teraz mają cztery kolejne porażki i dziewięć straconych goli co dobrze o ich defensywie nie świadczy. Goście mają co prawda tylko dwie wygrane i dwa remisy w ostatnich pięciu meczach ligowych ale zagrali w tym czasie miedzy innymi z Palermo, Verona i Perugia. Ciągle w zasięgu miejsce premiowane bezpośrednim awansem.
Dubel:
# 158.
Juventus U23 (14) – Pro Piacenza (17) Odwołany
▶ Juventus wygra @ 1.43

Palermo (1) – Ascoli (11)
▶ Palermo wygra @ 1.58
AKO : @ 2.25
(4/5)
Młodzieżówka Juventusu miała nie dawno straszny okres pięciu porażek z rzędu. Teraz wygląda to trochę lepiej. Przegrali dwa razy w ostatnim czasie z Pisa i ostatnio z Entella, wiec nie ma tragedii bo to silne ekipy. Teraz mają szanse na trzy punkty bo Piacenza do potentatów nie należy, a Juve potrzebuje punktów aby spokojnie myśleć o dalszej grze na tym poziomie. W drugim meczu faworyt aż nadto wyraźny.

Dzisiaj skromniej ale nie zawsze jest niedziela
Skromnie ale znów na plus i ponowne gratulacje!!!
Witam po świętach.
Co do komentarzy. Wiele w nich racji. Niestety w naszym kraju jest to na porządku dziennym, choć podobno jesteśmy bardzo przyjaźni dla bliźnich.
Dobra dzisiaj tylko liga Włoska.
# 157.
Padova (19) – Benevento (7
▶ Benevento wygra @ 2.21
(3/5)
Padova bardzo pewnie podąża w kierunku powrotu do Serie C. Wygrali zaledwie dwa spotkania ligowe, a ostatnio na początku listopada. Teraz mają cztery kolejne porażki i dziewięć straconych goli co dobrze o ich defensywie nie świadczy. Goście mają co prawda tylko dwie wygrane i dwa remisy w ostatnich pięciu meczach ligowych ale zagrali w tym czasie miedzy innymi z Palermo, Verona i Perugia. Ciągle w zasięgu miejsce premiowane bezpośrednim awansem.
Dubel:
# 158.
Juventus U23 (14) – Pro Piacenza (17) Odwołany
▶ Juventus wygra @ 1.43

Palermo (1) – Ascoli (11)
▶ Palermo wygra @ 1.58
AKO : @ 2.25
(4/5)
Młodzieżówka Juventusu miała nie dawno straszny okres pięciu porażek z rzędu. Teraz wygląda to trochę lepiej. Przegrali dwa razy w ostatnim czasie z Pisa i ostatnio z Entella, wiec nie ma tragedii bo to silne ekipy. Teraz mają szanse na trzy punkty bo Piacenza do potentatów nie należy, a Juve potrzebuje punktów aby spokojnie myśleć o dalszej grze na tym poziomie. W drugim meczu faworyt aż nadto wyraźny.

Dzisiaj skromniej ale nie zawsze jest niedziela ????
Skromnie ale na plus znów i ponowne gratulacje dla Ciebie!!!!
 
Do góry Bottom