>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Boks: Wojna Domowa 22 grudnia (Parzęczewski vs Sęk)

Status
Zamknięty.
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Pełna oferta pojawiła się już w Etoto, w iforbecie też są już kursy to pewnie lada dzień u reszty bukmacherów też będzie możliwość zagrania.
Na pierwszy rzut oka:
Grabowski- Młodziński
1 @1,86

W tych niskich kategoriach wagowych (63 kg) jeżeli nie ma skończenia przed czasem ani jakoś super wyraźnej dominacji, bardzo często różnią się karty punktowe u sędziów. Młodzińskiego widziałem w akcji pare razy i nie prezentuje nic szczególnego a jego przykład potwierdza akurat to co napisałem powyżej- w swojej karierze zanotował aż 4 remisy (na 16 walk). Grabowski miał sukcesy jako amator, na zawodowstwo przeszedł stosunkowo niedawno ale prezentuje się ciekawie i w dodatku w sierpniu przez miesiąc ćwiczył w USA, gdzie korzystał nawet z rad legendarnego trenera Freddie Roach&#39;a. Ale na co dzień trenuje w Radomiu, z jego okolic pochodzi i to mnie definitywnie przekonuje że jest w 100% zmotywowany i może liczyć pewnie na doping i przychylniejsze oko sędziów. A o tym co znaczy walczenie &#39;na wyjeździe&#39; Mlodziński przekonał sie chociażby jakiś czas temu gdy walczył w Szczecinie przeciwko lokalnemu bokserowi Królowi i przegrał niejednogłośnie.
Chudecki- Wrzesiński
2 @1,86

Ciekawa walka bo to dwóch poznaniaków którzy przez długi czas ćwiczyli ze sobą na jednej sali a obecnie panują raczej napięte stosunki między nimi.Panowie walczyli już w kwietniu w Częstochowie i tam sędziowie orzekli remis. Od tamtej pory Chudecki nie walczył a Wrzesiński stoczył jeszcze dwie walki i obie bez problemu wygrał i wydaje mi się że to że jest w &#39;gazie&#39; może być tutaj decydujące. Do tego Chudecki ma raczej kontrujacy styl a Wrzesiński ofensywny to wydaje mi się że na kartach punktowych tym razem może nie być złudzeń i Wrzesiński po prostu wygra to zdecydowanie.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
STS też wystawił kursy i tu już zrobiła się mała różnica bo kursy na większość walk są niższe na faworytów ale wcale mnie to nie dziwi.
Adam Balski jest budowany przez Borka na przyszłą gwiazde i zdaje się że to on ma być jego numerem 1, chociaż nie zdziwie sie jak jeszcze Adamek wróci (podejrzewam że już na tej gali Borek stracił mnóstwo pieniędzy) bo hajs musi sie zgadzac. Podobnie Wierzbicki- ta dwójka i Brodnicka przebywali na obozie w USA i trenowali pod wodza Gussa Currena (trenera Adamka) a to tylko świadczy o tym jak w nich się inwestuje. Więc ich porażki na tej gali to byłaby naprawde olbrzymia sensacja. Walka Balskiego jest zakontraktowana na zaledwie 8 rund wiec nie wiem co by się tutaj musiało wydarzyć żeby sędziowie nie dali mu punktowego zwycięstwa A czy są szanse na nokauty ? Wątpie- Balski sam w wywiadach mówił że sporo schudł (miał złamaną szczęke) i sie zastanawiał czy nie zejsć kategorie niżej a Radchenko udowodnił że jest twardym zawodnikiem. Podobnie Wierzbicki- to nie jest wirtuoz nokautu, uderzenie ma słabe a jego rywal nie przegrał przed czasem.
Balski na punkty 1,83 + Wierzbicki na punkty 1,40 wygląda solidnie. Dokładam do tego Żeromiński na punkty 1,73 z prostego powodu, na 13 wygranych zaledwie raz wygrał przed czasem, a chłopak walczy tutaj u siebie- na swojej hali i to tylko 8 rund a rywal to nikt szczególny, spokojnie go Żeromiński wypunktuje.
Pozostałe dwie walki, już z małą stawką będe stawiał na underdogów- Robinson 5,25 i Sęk 3,40 - oba z STS.
Jonak ma kapitalny rekord ale wrócił po 3 latach i dał dwie walki i obie były bardzo przeciętne, Robinson może mu narobić problemów. Parzęczewski jest faworytem bo jest na fali wznoszącej- 5 wygranych przed czasem z rzędu ale z nikim konkretnym. A to Sek jest tutaj bardziej doświadczony- walczył w czerwcu ze świetnym Anthony Yarde w UK i leżał w pierwszej rundzie a mimo to dotrwał do 7. Jesli dobrze wejdzie w walkę to wcale bym go tu nie skreślał.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Zgadzam się z tymi typami. Wierzbicki nie ma mocnego ciosu. Zapowiadał że będzie chciał go znokautować, aby osiągnąć lepszy rezultat od Runowskiego, ale ja bym na to nie zwracał uwagi, zwykle na zapowiedziach się kończy. Obecnie w sts kurs na Wierzbickiego na punkty wynosi 1.50.
Co do walki Balskiego również się zgadzam, miał kontuzję, do tego 8 rund więc kurs na punkty (1.75) wygląda dobrze.
Zagram też na Jonaka na punkty, myślę że po tej dłuższej przerwie którą zaliczył będzie starał się złapać jak największą ilość rund. Tutaj mamy 1.45.
W przypadku walki Sęka z Parzęczewskim nie mam faworyta.
Co do walki Chudeckiego z Wrzesińskim, to ja tu pójdę chyba w stronę Chudeckiego. Chudecki, tak jak i Jonak miał dłuższą przerwę, a w kwietniowej walce z Wrzesińskim widać było jeszcze tę rdzę. Walka była równa, chociaż moim zdaniem Chudecki powinien wtedy wygrać. Teraz myślę, że będzie lepiej przygotowany i zagram na jego punktowe zwycięstwo po kursie 2.30.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Sęk wygląda na bardzo pewnego siebie, ale o tym już pisałem że wierze w niego.
Walka Jonaka odwołana, a szkoda bo coraz bardziej podobał mi się typ przeciwko niemu.
Po ważeniu zdecydowałem się dodać jeden typ- przeciwko Żeromińskiemu. Mykola Vok wygra przed czasem- kurs aż 9,00 w STS. Powód jest prosty- ukrainiec walczy docelowo dwie kategorie wyżej ale na ważeniu wyglądał dobrze, twierdzi że nie miał powodów ze zbijaniem wagi. W rekordzie ma 14 wygranych z czego 9 przed czasem, to wydaje mi się że i tu może sprawić poważne problemy Żeromińskiemu który przy nim jest malutki... A wie że będzie musiał iść po nokaut, bo przeciwko miejscowemu bokserowi raczej na pkt nie wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom