>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.12.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 21. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: LA Clippers - Dallas Mavericks
Typ: T. Harris + L. Doncic powyżej 41.5 punktów
Kurs: 1.87
Bukmacher: forbet
Analiza: Harris i Doncic stanowią o sile ofensywnej obydwu drużyn. Za wszelką cenę starają się pomagać swoim zespołom w zdobyczach punktowych o czym świadczą wyniki szczególnie Słoweńca. W tego typu spotkaniach jak pomiędzy LA Clippers i Dallas możemy być świadkami całkiem wyrównanego spotkania. Dzieje się tak, ponieważ są to bardzo podobne w charakterystyce gry drużyny. Doncic nie miał okazji wystąpić w poprzednim bezpośrednim meczu z Los Angeles, jednak ze względu na fakt, że jest w tak dobrej formie - poprzednie dwa mecze z podwójnymi zdobyczami punktowymi, można przypuszczać że i jutro trafi ponad 20 oczek. Harris powinien również wziąć na siebie większa odpowiedzialność, on także w ubiegłym spotkaniu Clippers błysnął wysoką ilością punktów. Obie ekipy raczej preferują atak i rezultat w granicach 110-120 w przypadku gospodarzy jak i gości bardzo prawdopodobny.
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie: Piast : Jagiellonia
Typ : Jagiellonia over 1.5 gola
Kurs : 2.50
Bukmacher : Unibet
Walka o miejsce na pudle po tej pierwszej rundzie , Piast u siebie całkiem całkiem bo 6-2-1 i br 14:6 , jednak ostatnio się coś zacięło , ostatnie 5 meczy to tylko 1 zwycięstwo , Jaga na miejscu 3 ale oni również ostatnio nie za dobrze grają i tak jak Piast ostatnie 5 meczy to tylko 1 wygrana , ten mecz to taki na przełamanie , osobiście skłaniał bym się ku gościom bo dla Pasta Jaga jest dosyć niewygodnym rywalem , na 20 spotkań bilans 5-5-10 i br 18:26 , Jaga na wyjazdach gra całkiem dobrze 4-3-1 i br 17:9 tak więc liczę że i w tym spotkaniu coś strzelą a że kurs na dwie bramki całkiem nie zły to idę w over 1.5 gola gości !
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kolonia - Bochum
Typ: Kolonia - 1
Kurs: 2,24
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam serdecznie! Pierwszy mecz 18 kolejki drugiej niemieckiej. Ostatnia kolejka przed przerwą zimową.
Spadkowicz z Kolonii podejmuje Bochum. Co Koziołki robią na zapleczu Bundesligi? Nie mam pojęcia. Co zrobił Marcus Anfang z zespołem? Nie mam pojęcia. Wiem jedno. Wraz z HSV awansują. Ósme, będące pod formą Bochum, Kolonia druga. Gospodarze, po porażce z Hamburgiem, na początku listopada (1:0), seria pięciu wygranych. Łupem Koziołków padły: 11 Drezno(8:1,d), 13 Darmstadt (0:3,w), 10 Furth(4:0d) ,9 Regensburg(1:3w) i 17 Magdeburg(3:0). Przewiduje zwycięstwo gospodarzy minimum dwoma bramkami. W zespole gospodarzy występuje Simon Torodde. Gość niesamowity. 16 meczy i 21 bramek. Koszmar bramkarzy 2 Bundesligi. W pierwszej rundzie Koziołki wygrały 2:0.Typ baaaardzo prawdopodobny, aczkolwiek własnego buta nie zjem (pzdr);).
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
Typ jest modyfikacją mojego, jakże udanego postu z poniedziałku.
⛔100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykowka Chiny CBA
Godzina: 09:00
Spotkanie:Adelaide Lightning - Sydney Uni Flames Handicap [0-17,5 ]
Typ: 1
Kurs: 2,90
Bukmacher : Forbet
Analiza.Dla omiany żeby przełamać złą serie liga Australi kobiet WNBL.W tym spotkaniu rożnica poziomu pomiędzy obiema zespołami jest bardzo duża i sądze że koszykarki gospodarzy :Adelaide Lightning odniesą bardzo wysokie zwycięstwo.obecnie zajmują one 5 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odniosły 8 zwycięstw i 7 meczy przegrały.W ostatniej kolejce doznały porażki z liderkami Melbourne Boomers 83-78 na w3yjeżdzie.Ich rywalki zespól Sydney Uni Flames w tym sezonie grają fatalnie i teraz zajmują ostatnie miejsce z 2 odniesionymi zwycięstwami i 12 pojedynków przegrały.W swoim ostatnim spotkaniu zaprezentowały się bardzo słabo przegrywając na swoim parkiecie w rekordowym rezultatem 73-76.Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami rozegranym 5 Grudnia Adelaide wygrało 82-72 na wyjeżdzie.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Le Mans UC 72 -US Marignane
Typ: remis i poniżej 2,5 bramki
Kurs: 3,30
Bukmacher: William Hill

Analiza:
No i mamy w końcu tak bardzo wyczekiwany przez wielu koniec roboczego tygodnia . A jak piątek ,to i swoje rozgrywki wznawiają niższe ligi zagraniczne , takie właśnie jak francuska trzecia liga , czy też jej ,,lepsza&#39;&#39; odpowiedniczka , Ligue 2 . Jednak ja skoncentruję się na chyba jednym z najbardziej intrygującym spotkaniu w tej kolejce , a mówię tutaj o meczu w którym będzię ępowałilka lat temu grywał w najwyższej klasie rozgrywkowej , a także w swojej kadrze miał takich światowych klasy zawodników jak Didier Drogba czy też bardziej znany polskim kibicom Danijel Ljubola . A to spotkanie wbrew pozorom , a także ligowej tabeli nie powinno być jednostronne dla gospodarzy , bowiem drużyna gości w ostatnim czasie radzi sobie w naprawdę niezłym stylu , wygrywając pięć ostatnich spotkań z rzędu ! Wprawdzie można byłoby powiedzieć , że większość z nich była meczami z przeciwnikami z niższej półki gatunkowej , jednakże one pokazują , że jedenastka przyjezdnych jest w naprawdę niezłej formie , oraz to , że cała drużyna ( być może ) będzie w stanie wywalczyć ten bardzo cenny punkcik na tak trudnym ternie ligowego lidera .
A szansa na remis wprawdzie jest. Niewielka , ale jest , jednakże Marignane powinno przede wszystkim bronić dostępu do własnej bramki oraz nie dopuszczać do zbytniego kontrolowania piłki przez przeciwnikam Muszą grać przede wszystkim na ,,zero&#39;&#39; z tyłu , oraz skupiać się na jak najbardziej dynamicznych oraz dokładnych kontrach z własnej połowy boiska .
Dla trochę mniej zdesperowanych , polecam typ na poniżej 2,5 bramki na mecz ???? ????
LINK: https://www.flashscore.pl/mecz/IFug0TdL/#szczegoly-meczu

⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
W piątkowy wieczór swoje ostatnie w tym roku mecze o stawkę rozegrają Wisła Kraków oraz Lech Poznań. Obydwa zespoły w ostatnim czasie przechodzą lub przechodziły spore zmiany. U gospodarzy zamieszanie wokół przejęcia przez nowych właścicieli, u gości natomiast nie tak dawna zmiana trenera. Poznańska lokomotywa pod sterami Adama Nawałki powoli zaczyna się rozpędzać, dwa ostatnie spotkania to wygrane do 0 co w tym sezonie nie zdarzało im się zbyt często. Piłkarze Wisły pokazywali w ostatnich tygodniach wielkie serce i charakter mimo zaległości finansowych wobec nich ze strony klubu dawali z siebie nie raz więcej niż 100% jednak w piątek będą osłabieni brakiem dwóch najlepszych strzelców gdyż Ondrasek pauzuje za kartki a Jesus Imaz jest kontuzjowany, wobec braku tych dwóch bardzo istotnych piłkarzy i coraz lepszej gry Lech pod wodzą Adama Nawałki stawiam w tym meczu na gości z Poznania.
✅122
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 04:30
Spotkanie: San Jose Sharks - Winnipeg Jets
Typ: San Jose Sharks
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dwie drużyny w czołówce tabeli Konferencji Zachodniej. Zdecydowałem się postawić na zespół gospodarzy głównie ze względu na stan aktualnej formy obu zespołów.
San Jose Sharks na 5-tym miejscu w tabeli (43 pkt, 16-3-5-11). Ich 5 ostatnich meczy, to stosunkowo pewne wygrane. Po za tym na swoim lodowisku nie przegrali od miesiąca.
Winnipeg Jets jest na czele tabeli (46 pkt, 16-6-2-10). Ich 5 poprzednich meczy to 4 wygrane (ale aż 3 po dogrywkach) i ostatnio dość niespodziewana przegrana z ostatnią drużyną w tabeli, z zespołem Los Angeles Kings: 4:1.
Jestem skłonny nawet do postawienia na gospodarzy z -1.5 handicapem. Powodzenia!
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolverh. - Liverpool l
Typ: gol Wolves
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Lider tabeli przyjeżdża na niewygodny teren Wolves, które zalicza serię 3 zwycięstw z rzędu.
Beniaminek napsuł krwi już niejednemu wyżej notowanemu rywalowi, żeby nie szukać daleko można wspomnieć o Chelsea, które uległo na tym boisku 2-1.
Pro-portugalski model drużyny gra z meczu na mecz coraz lepiej co owocuje 7 pozycją w tabeli i wciąż realnymi szansami na Ligę Europy, a co najważniejsza - na utrzymanie.
Liverpool gra dobrze zarówno u siebie, jak i na wyjeździe, jednak mimo najlepszej defensywy w lidze większość goli tracą właśnie na wyjeździe (5 z 7 w 9 dotychczasowych meczach wyjazdowych).
Wydaje się, że gospodarze są idealnym kandydatem do urwania punktów The Reds, jednak mi w zupełności wystarcza ich bramka. Przewidywany wynik 1:1 / 1:2
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - WNCAA
Godzina: 01:05
Spotkanie: Hampton - Kobiety - Sacramento State - Kobiety
Typ: Hampton - Kobiety
Kurs: 4.58
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Chyba ktos na glowe upadl z tym kursem, to trzeba brac i grac.
Drugi dzien New Mexico Tournament, oba zespoly wczoraj przegraly, Hampton by 2 z SFA, SS by 32 z gospodyniami.
Hampton wczoraj juz do przerwy mialo mocno w plecy, ale dziewczyny po przerwie zaczely gonic i tak gonily, ze w koncowce wyszly nawet na male prowadzenie. Niestety ostatnie 30s to 3 punkty rywalek i ostatecznie nieznaczna porazka.
Za ta pogon nalezą sie jednak brawa Hampton, zwlaszcza, ze tez ten rywal nie byl najslabszy, a nie grala rowniez Sweeney.
Jesli o Sacramento State chodzi, dziewczyny mialy rywala duzo mocnieszego, grającego u siebie, wiec ten blowout nie jest znowu zadną sensacja.
Tyle o turnieju, a jak to wyglada ogolnie?
Hampton poki co 4-4, Sacramento State 2-4.. No i tak, Hornets moze potrafily ograc ILL, ale to tyle jesli chodzi o starcia, o ktorych warto wspomniec.. Wysoka porazka z SF, minimalna wygrana z Cal Poly, wygląda to srednio.
Hampton tez moze sie nie popisalo dostając lanie od Elon, ale ogranie JM, czy ten wczorajszy wlasnie mecz nawet mimo tego, ze przegrany juz tak zle nie wyglądaja..
Hampton ogolnie dla mnie jest druzyną lepszą.. Mozliwosci, sklad to dziala na korzysc Piratek i ten kurs to jest absurd..
Owszem, wczoraj zabraklo Sweeney, ale mnie to znowu tak nie odstrasza.. Sacramento State gra w koncu od trzech starc bez Rix.
Teren neutralny, Hampton wygląda lepiej, to po prostu trzeba wziąc.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: 2/ +1.5
Kurs: 2.61
Bukmacher: fortuna
Mecz kolejki, Wisla wystapi mocno oslabiona obrona bez Sadloka, a juz z nim ta formacja w Wisle wyglada slabo w ataku nie zobaczymy Ondraska, ktory pauzuje za kartki do tego zabraknie Imaza, Boguskiego nawet nie licze, bo to akurat moze byc wzmocnienie, z przyjsciem trenera Nawalki Lech zaczyna coraz lepiej funkcjonowac jako zespol a w dodatku na Wisle gra mu sie bardzo dobrze, jezeli Lechici mysla jeszcze o wlaczeniu sie do walki o MP to powinni ten mecz wygrac.Z taka forma jaka pokazuja w ostatnich meczach powinni sobie poradzic ze zdzesiatkowana kontuzjami Wisla.
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia 1 Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolverhampton Wanderers - Liverpool
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wydaje się dość ciekawe widowisko. Ale ja oczywiście skupiam się na rzutach rożnych. Gospodarze tego spotkania średnio na 5 ostatnich meczy wykonali 4,2 rzuty rożne a Goście 7,8. Do tego sprawdziłem wszystkie spotkania w lidze angielskiej w tym sezonie i Gospodarze w 52,9 % wszystkich meczy pokryli tą linie a Goście 41.2%. Dziś liczę na to, że Goście przycisną aby w dalszym ciągu utrzymywać fotel lidera. A jeżeli jest dużo ataków to jest też duże prawdopodobieństwo na rzuty rożne. Liczę na pokrycie linii i troszkę kasy przed świętami ????
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie: Piast - Jagiellonia
Typ : REMIS
Kurs : 3,25
Bukmacher : fortuna
Witam, wczoraj grałem remis w meczu Sląska z Pogonią, jednak Pogoń to na razie twierdza nie do zdobycia i typ nie siadł.
Dzisiaj trzy mecze w polskiej ekstraklapie, tak szczerze to w każdym z tych trzech spotkań widzę remis, ale tutaj wrzucam akurat ten między Piastem a Jagą. Obie drużyny ostatnio spadły z formą, Jaga dostała srogie lanie u siebie z Lubinie Piast na wyjeździe w Warszawie. Co prawda między sobą te drużyny remisowały ze sobą ostatnio 5 lat temu a teraz zawsze któraś z nich zdobywała komplet oczek, ja jednak wierzę w remis w dzisiejszym spotkaniu. W pierwszej ósemce robi się ciasno i chcąc się w niej utrzymać druzyny muszą mecze wygrywać, Piast u siebie zdobywa większość oczek aż 6 zwycięstw 2 remisy i tylko jedna porażka Jaga 4-3-1 w meczach wyjazdowych więc zapowiada się ciekawy mecz.
Wczoraj stanley63 typował 2 gole dla Slaśka, ja REMIS, dzisiaj on typuje 2 gole dla Jagi ja tutaj remis, moze się skończy 2:2 i wejdą typy.....powodzenia
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Super Liga
Godzina 17:00
Spotkanie: Dinamo Moskwa - Novyi Urengoy
Typ : (Dokładny wynik meczu 3-0 dla Novyi Urengoy)
Kurs: 4.55
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Widac ze aktualny lider utrzymuje dosc stabilnie swoja pozycje. Widac ze sam Zenit mial maly problem z przecietnym zespołem Roeselare gdzie wygrali dopiero po czterech setach. Novyi Urengoy pokazał się z bardzo dobre strony Klubowych Mistrzostwach Świata czy takze aktualnie szczyci sie forma w swojej rodzinnej lidze. Dinamo Moskwa nie jest w tak dobre formie jak Urengoy. Zespol zajmuje dopiero dziewiata pozycje w swojej lidze. Urengoy ma w składzie takich zawodników jak m.in: Wołkow, Kluka, Shoji. W Moskwie zawodnicy wyrozniajacy sie to m.in: Grankin, Kooy. Mysle ze Urengoy jest w stanie wygrac to spotkanie w trzech setach i ja tego typu probuje. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Chemik Bydgoszcz vs Onico t
Typ: Chemik over 86,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Milenium
Analiza: Bardzo ciekawy mecz w Bydgoszczy. Chemik jest wyraźnie na fali. Ograli bez straty seta Jastrzębie. Po kapitalnym meczu ulegli w 5 setach Resovii i rozegrali świetny 3 setowy pojedynek z Będzinem. Świetnie gra przede wszystkim Bartosz Filipiak, który ciągnie ten zespół, ale ma on wsparcie w reszcie zespołu. Kroku dotrzymują mu chociażby Lipiński czy Morozau. Onico w meczu z Chemikiem bedzie musiało sobotę radzić bez Bartosza Kurka, chociaż nawet jeśli on by grał to i tak skłaniałbym się ku temu typowi. Zespół ze stolicy jest naprawdę dobrze poukładany, w bardzo dobrej formie są lewoskrzydłowi – Kwolek i Łukasik. Stołeczni są na pewno faworytem tego spotkania, ale Chemik już niejednokrotnie w tym sezonie zaskakiwał i wiem że dziś także postawią Onico twarde warunki. Spodziewam się długiego starcia, nie wykluczam pięcio setówki, bo Onico bez Kurka jednak dużo traci i raczej nie zamkną tego meczu w 3 setach.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: VVV Venlo - PEC Zwolle
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Venlo u siebie ma na koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażkę, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Oba zespoły w dołku. Gospodarze nie wygrali w lidze od 5 meczy z rzędu natomiast Zwolle ogólnie w tym sezonie bez rewelacji. Stawiam dziś na zespół gospodarzy, bo oni u siebie potrafią dobrze grać i do tej pory przegrali u siebie tylko z bardzo mocnym Ajaxem ale tylko 0-1, tak to byli w stanie pokonać Bredę, Den Haag i Fortunę Sittard oraz zremisować z mocnym AZ Alkmaar czy sc Heereenven. Venlo u siebie gra spotkania na sztucznej nawierzchni i to dla nich chyba duży atut, bo jak wspomniałem przegrali tutaj tylko z Ajaxem. Zwolle wprawdzie na wyjazdach całkiem fajnie sobie do tej pory w lidze radził ale teraz wydaje się być w wyraźnym dołku. Oglądałem skróty ich spotkania w pucharze Holandii na wyjeździe z AZ Alkmaar rozgrywanego we wtorek i muszę przyznać, że ich gra to była tragedia. Spotkanie przegrali 0-5 ale tyle to powinno być już chyba do połowy, gdyby Alkmaar wykorzystał te sytuacje, które miał. Głupie straty po stronie Zwolle, zero jakiegoś pomysłu na rozegranie akcji i dostali bęcki. Może tutaj aż tak źle nie będzie ale wątpię, że z taką formą uda im się wywieźć z tego terenu chociaż punkt. Owszem Venlo również w dołku ale z tą grą Zwolle, którą widziałem w tym pucharze myślę, że jak najbardziej gospodarze są w stanie się przełamać. Dodatkowo Venlo w pucharze nie grał, bo odpadł wcześniej więc miał więcej czasu na regenerację i przygotowanie siędo tego spotkania niż ich dzisiejszy rywal.
Absencje w Venlo:
pierwszy bramkarz Unnerstall (16 występów w tym sezonie), obrońca Janssen (11 występów w tym sezonie), pomocnik Post (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Seuntjens (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Zwolle:
obrońcy Lam (13 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Lachman (9 występów w tym sezonie), Tripaldelli (2 występy w tym sezonie) i Koppers (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Hamer (12 występów w tym sezonie) i Genreau (10 występów w tym sezonie) i napastnik Scamacca (8 występów w tym sezonie)
Swój typ tutaj opieram głównie na tym co widziałem w skrótach pucharowego spotkania Zwolle w tygodniu. Owszem nie powinno się sugerować tylko 1 spotkaniem, bo one po prostu mogło im nie wyjść i tak jak jedna jaskółka wiosny nie czyni tak 1 spotkanie nie jest obiektywnym stylem gry i formą zespołu w całym sezonie ale tutaj jednak mocno mnie to przekonało i spróbuję zagrać na zwycięstwo gospodarzy ;)
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Francja Pro B
Godzina: 20:00
Spotkanie: Roanne - Orleans
Typ: Orleans FT
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna

Na dziś perełka. Mecz o lidera w Pro B gdzie Orleans będzie chciało wygrać na trudnym dla siebie terenie Roanne. Goście nie wygrali tutaj w tej hali od 4 spotkań. Obecnie legitymizują się bilansem 8-2 i 4:0 on road game. Posiadają bardzo ciekawy skład i spore aspiracje na awans. Tutaj powinni sobie poradzić z osłabiony rywalem który nie dość, że stracił najlepszego rozdającego asysty Mathisa Keita 11.8 ppg to także 1 opcje w ataku Matta Carlino 17.5 ppg. Bez tych dwóch ważnych ofensywnych ogniw na tym poziomie powinno być to szalenie widoczne. Kursy są na gości mocno przebite i do wieczora powinny pospadać. Wg mnie dziś Orleans jest na tyle wymagającą ekipą, że sam Jackson i Williams gospodarzy nie pociągnie. Ostatni h2h mecz to 74:72 w tej hali i bez 2 podstawowych graczy w rotacji trenera gospodarzy moze być ciężko o zwycięstwo.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL- Rosja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niznekamsk - Magnitogorsk
Typ: Magnitogorsk (remis=zwrot) w czasie regularnym
Kurs:
1,64
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mecz pomiędzy hokeistami z Niznekamska a Magnitogorska. Gospodarze u siebie grają słabo, nie wygrali meczów np. ze Slovanem (grającym piach w lidze). Na wyjazdach sobie lepiej radzą ale goście ostatnio lepiej się prezentują. W meczu z AK Bars Kazan pokazała charakter przegrywając 1:3 doprowadzili do dogrywki (wygrali po karnych). Patrząc na statystyki ich h2h górą byli goście, grając u siebie. Natomiast w 2017 roku to gospodarze w dwóch meczach pokazali klasę i wygrali pewnie. Jednak analizując formę obecną drużyn skłaniam się ku zawodnikom z Magnitogorska, liczę na ich przełamanie i wygranie na tafli Niznekamska. Dla odważnych czysta dwójeczka. Powodzenia ???? z fartem
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Arabia Saudyjska 1 liga
Godzina 13:10
Spotkanie: Al Hilal - Al Ahli
Typ : Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs : 1.65
Bukmacher : forbet
Lider podejmuje czwartą drużynę. Gospodarze 10 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka. Goście 7 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki. Al Hilal po letnich wzmocnieniach jest jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa, ma w składzie kilku znanych z europejskich boisk zawodników jak Gomis, Carillo, Botia. Ostatnio jednak lekka zadyszka, bez zwycięstwa w dwóch meczach u siebie, w tym zaskakująca porażka z ligowym przeciętniakiem. Goście w tym sezonie przegrali tylko jeden mecz na wyjeździe, liczę że postawią trudne warunki i powalczą o remis. Jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
ZWROT
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Wisła - Lech
Typ: 2
Kurs: 2,20
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Najpierw myślałem o odpuszczeniu dzisiejszych meczów Ekstraklasy, ale ostatecznie zdecydowałem się na Lecha. Wokół Wisły teraz mnóstwo zamieszania i to odbiło się też na wynikach, bo Wislacy spadli już na ósme miejsce w tabeli. Za to Lech na koniec roku wydaje się byc zespołem w gazie, a rozbicie Sosnowca aż 6:0 na pewno zrobiło wrażenie. Oczywiście Lech nie zaczał najlepiej i mógł dość szybko stracić bramkę, ale chyba piłkarze zaczynają powoli kupować pomysł Nawałki na grę i kto wie, może Lech przezimuje na podium jeśli Jagiellonia dziś przegra. 2.20 na Lecha, który wydaje się łapać niezłą dyspozycję nie wygląda dziś najgorzej. No i ciekawe czy Kamiński, kolejny 16-latek doczeka się dziś debiutu.
⛔100
Powtórzony typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom