>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Linijki na zawodników dostepne w 3 firmach ???? i już na starcie się różnią - jak fajnie , będzie sianko ????
Nie kuma teraz 3 ft dla Hardenas - linia dalej 30,5 , za chwile będzie 32,5 ........o juz zakumał ???? ale na luzie szło zdążyc a on juz 34,5 uuuu
PS: Jak miło po tym jak miesiąc temu oglądało się Houston w najgorszym chyba wydaniu teraz ogląda się drużynę , która gra efektywnie i całkiem przyjemnie dla oka.
Co się zmieniło ? Trener zaczał korzystać z prawie całej szerokości ławki - swoje minuty kosztem np.Paula dostali Green, House, Knight - na zmiany z Capelą częściej pojawia się Nene ......
Wszyscy oni dostali także chyba pozwolenie na oddawania rzutów a nie tylko dogrywanie piłek zawodnikom z pierwszej piątki - efekt : zupełnie inny zespół - choć trener ten sam i ci sami zawodnicy ...a jednak zupełnie inna drużyna
NBA is Faaaantastic
ps: Ruski daje linie na ilość celnych trójek - a po pobiciu rekordu w ilości celnych oni dalej to robią - więc proponuje zwracać uwagę na linijkę trójek Houston
 
X 357

xxxl

Użytkownik
⛔
Pewnie nie dadzą zwrotu, pierdole idę spać.
Przecież za kontuzje nie ma zwrotów ???? wystąpił w meczu - no co Ty - szkoda, że nie szło zdążyć lini ujemnych jak złapał kontuzje wszyscy od razu zareagowali -Trzeba czekac co z Hassanem , bo jeśli kontuzja to max w jego undery trzeba ładowac
W szablonie zmian zawsze pojawiał się w 2qw , jeśli nbie będzie go od początku trzeciej a linia będzie wisieć - to chyba będzie trzeba brać ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Z drugiej strony ta gra z Adebayo i Olynykiem zaczęła im się układać, nawet lepiej niż z Whitesidem (owszem, w 1Q HOU siedziało pod 70% trójek), ale trener mógł nie chcieć ryzykować wpuszczania go akurat w 2Q. Oby wszedł po przerwie, bo lipa będzie, pograłem go niestety pre...
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Z drugiej strony ta gra z Adebayo i Olynykiem zaczęła im się układać, nawet lepiej niż z Whitesidem (owszem, w 1Q HOU siedziało pod 70% trójek), ale trener mógł nie chcieć ryzykować wpuszczania go akurat w 2Q. Oby wszedł po przerwie, bo lipa będzie, pograłem go niestety pre...
Teraz mam linię na Whiteside 9,5........ brakuje 1 celnego , trzeba brać ????
....a po chwili bez gry 11,5 ???? można middle robić
Mam pootwieranych chyba 10 lini na Hardenie od 30,5 ma 29 i jest faulowany na wolne i kontuzja - to niewiarygodne ....
3 min do końca (dobry , naprawdę dobry mecz) - do szczęścia brakuje 2 pkt Capeli, 2 Whiteside i 2 Hardena lub więcej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom