>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16. kolejka Bundesligi (18.12 - 19.12.2018)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik



Dyscyplina: Piłka Nożna -Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Moenchegladbach-Nurnberg
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 16 kolejkę niemieckiej bundesligi rozpoczniemy w Moenchegladbach gzie wicelider podejmował będzie jedną z ostatnich ekip w lidze czyli drużynę Norymbergii. Wiadomo iż zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kompletu punktów po 90 minutach tego spotkania jest drużyna gospodarzy , która na swoim stadionie w tym sezonie w 7 spotkaniach zdobyła komplet punktów, strzeliła 21 bramek straciła zaledwie 3 gole, jest to kapitalny wynik bowiem strzelają 3 bramki na mecz, nawet lider z Dortmundu ma gorszy bilans w spotkaniach rozegranych na własnym stadionie. Ja postanowiłem zagrać tutaj na over w bramkach bowiem tak jak gospodarze dużo strzelają o tych goli nie tracą, to goście mają spory deficyt, nie strzeląją zbyt wielu goli mniej bramek zdobył tylko stuttgart jednak stracili ich aż 35 z czego aż 25 w spotkaniach wyjazdowych co jest zdecydowanie najgorszym wynikiem w całej bundeslidze. Patrząc na poprzednie spotkania obu ekip bardzo czesto padał w nich over bramkowy również jak drużyny grały ze sobą to padały bramki. Jutro liczę na podobny wynik i na sporo bramek . Mój typ to wynik 4:1 na koniec spotkania.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dusseldorf - Borussia Dortmund
typ: Borussia @1.32 (po podatku)⛔
lv

Straszna bieda po odliczeniu podatku, ale do dubelka myślę, że można dorzucić. Borussia w Bundeslidze idzie jak burza. Żadnej porażki i tylko trzy remisy. Prędzej czy później przegrają. Grają ze słabiutką Fortuną. 16 pozycja i tylko 12 puntów. Fortuna traci średnio dwie bramki na mecz. Borussia może sobie postrzelać patrząc na formę, jaką prezentuje obecnie Reus czy Alcacer. Najlepsze strzelby Borussi Dortmund.
Można spróbować jeszcze rzuty rożne. Borussia poniżej 5.5 @1.68 (po podatku)✅. Na sześć ostatnich spotkań Borussia biła następującą ilość kornerów: 14,4,1,2,5,0. Całkiem spora szansa na wejście powyższego kursu.
Borussia poniżej 1.5 żółtych kartek @1.43⛔
Tutaj raczej piłkarze BVB nie powinni ujrzeć sporej ilości żółtych kartoników. Powyższa ilość była przekraczana w meczach z drużynami powiedzmy lepszymi od Fortuny. W meczach z drużynami z dołu tabeli nie przekraczali powyższej linii. Sędzia spotkania będzie Tobias Welz ze średnią czterech kartek na mecz.
 
D 27

dzymek

Użytkownik
Dusseldorf - Dortmund faworyt moze byc tylko jeden. Borussia jest w gazie i watpie by slabo grajaca Fortuna mogla cos ugrac. Dla odwazniejszych mozna z handi zagrac
Borussia M - Norynberga spotykaja sie ekipy o odmiennych celach. Pierwsza ktora swietnie gra na wlasnym stadionie i walczy o puchary, 2 ktora katastrofalnie gra na wyjazdach i skupia sie na walce o utrzymanie. Moj typ to Borussia (-1) 1
Co do reszty spotkan. Widze tutaj dosc spore szane na BTTS we wszystkich spotkaniach.
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Ja osobiście chce iść w rogi w meczach Szchalkie Leverkusen i Werder Hofenhine chodzi mi też po głowie over 1.5 gola Wolsburga jakieś opinie ?
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Na dziś wybrałem sobie tylko jedno spotkanie i jest to mecz Fortuny z Borussią.
Każdy widzi to jak rozpędzona jest drużyna z Dortmundu w tym sezonie i na pewno w dniu dzisiejszym będą chcieli odjechać goniącemu największemu rywalowi z Monachium.
Fortuna potrafiła postawić twarde warunki przed Bayernem remisując na wyjeździe 3:3 natomiast Borussia jest jak dobrze naoliwiona maszyna w tym sezonie. Spodziewam się obejrzeć kolejne trafienie Reus&#39;a lub Alcacer&#39;a
Kurs na czyste zwycięstwo w graniu singla jest dość niski więc można się wspierać handicapem, co uczynię.
Fortuna - Borussia
handicap 1:0
typ: 2
kurs 2.27 - pobieram bardzo chętnie.
 
J 0

jakmen

Użytkownik
Ja dzisiaj gram na Źrebaków do 30 min że będą prowadzić, kurs 2,25. Myślę że warto zastanowić się nad Herta,kurs 2,3, grają u siebie ze słabo spisującym się na wyjazdach Augsburgiem. Herta, duże wahania formy w tym sezonie, ale myślę ostatni mecz przed własną publicznością w tym roku, to będą chcieli się ładnie pożegnać. Ewentualnie over 105 rożnych w meczu Fortuny z Borussia po kursie 2,21. Co sądzicie?
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Przedostatnia kolejka Bundesligi przed świąteczną przerwą. Wzorem tematu dotyczącego włoskiej Serie A, również tutaj spróbuję zaproponować kilka ciekawych zakładów. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta ????
Moenchengladbach- Nurnberg
1/+1,5- 1,45 Forbet✅✅✅

Na pierwszy ogień w 16 kolejce idzie spotkanie pomiędzy aktualnym wiceliderem rozgrywek, a drużyną zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli. Goście to 9-krotni mistrzowie Niemiec, jednak ich aktualna forma daleka jest od mistrzowskiej. Po blisko czterech latach nieobecności zdołali wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, lecz obawy kibiców o rychły powrót do 2. Bundesligi są w pełni uzasadnione. Ich ostatni triumf w lidze miał miejsce pod koniec września, kiedy to pokonali na własnym obiekcie gości z Dusseldorfu. Ogólny bilans wyjazdowy to dwa remisy i pięc porażek. W takiej sytuacji wynik inny aniżeli zwycięstwo Źrebaków byłby nie lada niespodzianką. Przegraną z Lipskiem oraz remis z mocnym Hoffenheim można przełknąć, natomiast na potknięcie ze słabiutką Norymbergą gospodarze nie mogą sobie pozwolić. Upatruje tu zwycięstwo gości co najmniej dwoma golami.
Dusseldorf- Dortmund
2- 1,50 Forbet⛔⛔⛔

Perspektywa pierwszego od sześciu lat mistrzostwa to na pewno sprawa, która zaprząta głowy kibiców oraz piłkarzy z Dortmundu. Zatrudnienie odpowiedniego trenera oraz przemyślane ruchy transferowe doprowadziły do tej niepowtarzalnej szansy, która znów długo może się nie powtórzyć. Zepsuć przedświąteczną atmosferę spróbują im piłkarze Fortuny, lawirujący od startu rozgrywek w okolicy strefy spadkowej. Ich ostatnie spotkanie to niespodziewane zwycięstwo z Freiburgiem. Niesieni entuzjazmem po tej potyczce oraz dopingiem swoich kibiców mogą być ciężkim orzechem do zgryzienia dla podopiecznych Luciena Favra. Wierzę jednak w potencjał ataku gości w postaci lidera oraz wicelidera klasyfikacji strzelców ligi. Prognozuję więc triumf kolegów Łukasza Piszczka po ciężkim boju.
Hertha- Augsburg
+9,5 RR- 1,55 Forbet⛔⛔⛔

Klub ze stolicy po dobrym początku rozgrywek w okolicach listopada złapał swoistą zadyszkę. Po zwycięstwie nad Eintrachtem w 14 serii spotkań wydawało się, iż wszystko wróci na dobre tory, jednak porażka ze Stuttgartem zaburzyła ten względy spokój berlińczyków. Na pożeganie 2018 roku przyjdzie im się zmierzyć z kiepsko radzącym sobie w delegacjach zespołem Augsburga. Goście spośród ośmiu spotkań rozegranych na obcych obiektach, wygraną zanotowali tylko w pojedynkach z Hannoverem oraz Fortuną, czyli krótko mówiąc zespołami &quot;bijącymi się o spadek&quot;. Choć statystyki są po stronie gospodarzy, ja spróbuję w tym meczu zagrać troszkę bezpieczniej i pójdę w rzuty rożne. W 2/3 z rozegranych dotychczas spotkań wymienionych drużyn linia ta była pokrywana. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie także dzisiejszego wieczoru.
Wolfsburg- Stuttgart
+2,5 FT- 1,90 Forbet⛔⛔⛔

Na Volkswagen Arena gospodarze podejmą pietnastą drużynę w tabeli, a więc VfB Stuttgart. Wydaje się iż po ostatnim sezonie, gdzie byt Wilków w Bundeslidze rozstrzygnął się dopiero w barażach, w Wolfsburgu wyciągnięto pewne wnioski. Nowy sezon i nowe rozdanie dla podopiecznych Bruno Labbadii jest jak dotychczas wyjątkowo udane. Ósma obecnie pozycja w stawce i stały kontakt z miejscami premiowanymi grą w europejskich pucharach, to zapewne w pełni zadowalająca sytuacja dla kibiców Die Wolfe. Kontyuację serii pięciu spotkań z rzędu w lidze bez przegranej, będzie chciała przerwa im drużyna będąca pod sponsorskimi skrzydłami spółki Daimler AG, a więc produkująca między innymi popularne na całym świecie auta marki Mercedes. Wyniki ich &quot;podopiecznych&quot; są z pewnościa dalekie od oczekiwanych. Patrząc na historię bezpośrednich spotkań obydwu drużyn, linia ta pokrywana była dość często. Na to również liczę w dniu dzisiejszym.
Schalke- Leverkusen
BTTS- 1,65 Forbet✅✅✅

Oba zespoły w ubiegłym tygodniu zapewniły sobie awans do kolejnej fazy europejskich rozgrywek. O ile graczy Bayeru czeka relatywnie trudne zadanie, gdyż pojedynki z rosyjskimi drużynami nigdy nie należą do najłatwiejszych, o tyle rywal graczy z Gelsenkirchen to raczej oznaka zakończenia przygody z Ligą Mistrzów na 1/8 finału. Jednak pojedynki te przed nimi dopiero w lutym. Teraz czas na godne pożegnanie się z kibicami na krajowym podwórku. Nie licząc hitu kolejki, czyli spotkania Bayern- Lipsk, uważam ten mecz za najciekawszy w tej serii spotkań. Po ubiegłorocznych wysokich lokatach, w tej kampanii zarówno jedni jak i drudzy zawodzą swoich sympatyków. Porażka w derbach Zagłebia Ruhry czy remis z kiepskim Augsburgiem, to ostatnie niezbyt zadowalające wyniki graczy Schalke. Za Aptekarzami natomiast ciężki bój z jedną z rewelacji sezonu, tj. zespołem Eintrachtu. Czy zgodnie z przewidywaniami będziemy świadkami emocjonującego pojedynku na Veltins Arena? Bardzo na to liczę i już zacieram ręcę na to starcie.
Bayern- Lipsk
BTTS- 1,60⛔⛔⛔
+8,5 RR- 1,45 Forbet✅✅✅

Szlagier kolejki, a więc pojedynek trzeciej oraz czwartej obecnie siły w Bundeslidze. O gospodarzach opowiadać można wiele. Na szczeście ostatnimi czasy coraz więcej dobrego. Widmo zwolnienia zajrzało baaaardzo głęboko w oczy Niko Kovacovi, lecz ostatnie wyniki monachijczykó w oddalają przynajmniej na razie tą perspektywę. Po wysokim zwycięstwie nad czerwoną latarnią ligi Hannoverem, przyszedł czas na zgoła trudniejsze zadanie, a więc mecz z Lipskiem. Goście zapewne skupią się teraz wyłącznie na rozgrywkach Bundesligi oraz w mniejszym stopniu krajowego pucharu. Po odpadnięciu z Ligi Europy to dla nich jedyne drogi do międzynarodowych rozgrywek w przyszłym sezonie. Czy w rywalizacji z grającymi z meczu na mecz coraz lepiej graczami Bayernu podpopieczni Ralfa Rangicka mają jakiekolwiek szanse? Patrząc na aktualną dyspozycję formacji ofensywnych obu ekip liczę na ciekawy obfitujący w bramki pojedynek. Niekoniecznie rozstrzygnięty zgodnie z przypuszczaniami większości zainteresowanych. Z racji gry opierającej się na szukaniu w polu karnym napastników przez obydwie ekipy, proponuje także grę rzutów rożnych.
Werder- Hoffenheim
2 drużyna wygra dowolną połowę- 1,50 Forbet✅✅✅

Patrząc na aktualną formę Wieśniaków, to dość ryzykowna propozycja. Biorąc jedna pod uwagę rywali z jakimi przyszło im się mierzyć uważam, że drużyna z Bremy jest spokojnie w ich zasięgu. Triumf nad Fortuną dodał z pewnością troszkę animuszu zielono- białym, czego efektem było postawienie względnego oporu w poprzedniej kolejce obecnemu liderowi Borussi. Kadrowo i pod względem potencjału drużyny wyżej stawiam jednak zespół gości i to w ich kierunku podąża mój wzrok, jeśli chodzi o upatrywanie potencjalnego zwycięzcy jutrzejszej batalii. Dla bezpieczeństwa polecam jednak typ na triumf w dowolnej z połów.
Freiburg- Hannover▶▶▶
1DNB- 1,40 Forbet

Przedostatnim z omawianych spotkań jest chyba najmniej ciekawy pojedynek tej szesnastej serii gier. Naprzeciw siebie stają bowiem dwunasty w tabeli Freiburg oraz ostatnia ekipa Bundesligi- Hannover 96. O dyspozycji gości, a w zasadzie jej braku, nie ma zbytnio się co rozpisywać. Zamykanie stawki z zaledwie dwoma wygranymi na piętanście rozegranych spotkań, to z pewnością powód do zmartwień dla kibiców klubu z Dolnej Saksonii. Po roku nieobecności i awansie w ubiegłym sezonie do najwyższej niemieckiej klasy rozgrywkowej wydawało się, iż Die Roten na dobre się w niej zadomowią. Obecne wyniki mówią jednak zupełnie co innego. Dla przeplatającego dobre mecze bardzo słabymi Freiburga, rywal z północy kraju to idealny przeciwnik. Nauczony jednak doświadczeniem i tym, że w piłce nożnej nie ma pewniaków, nie proponuję grania czystej wygranej gospodarzy.
Mainz- Eintracht✅✅✅
+2,5 FT- 1,70 Forbet

Szesnastą- przedostatnią przed świętami Bożego Narodzenia kolejkę, zamykamy spotkaniem w Mainz. Zmierzą się tam ze sobą klub, w którym swoje pierwsze poważne kroki trenerskie stawiał Jurgen Klopp, z zespołem zajmującym obecnie piątą pozycję w tabeli, a więc Eintrachtem Frankfurt. Dla gospodarzy po nieco słabszym okresie przyszedł listopad, w którym to zanotowali kilka cennych zwycięstw. Wywindowało to ich na dziesiątą, dość bezpieczną pozycję w ligowej stawce. Rok pożegnają jednak dość ciężkim bojem, gdyż przyjdzię im się zmierzyć z niezwykle grożnym zespołem z Frankfurtu. Die Adler po zapewnieniu sobie awansu z grupy Ligi Europy z pierwszego miejsca, równie spektakularnie będą zapewne chcieli pożegnać się z rozgrywkami krajowymi. Posiadanie w ataku niesamowitego w tym sezonie Jovica oraz równie skutecznego Hallera, a także pokrywanie w blisko 3/4 spotkań w obecnych rozgrywkach zaproponowanego overu, zwiastuje nie lada widowisko na zakończenie i tak nadwyraz dobrego dla nich roku.
Z 10 podanych propozycji 5 zostało rozliczonych na plus, cztery na minus oraz otrzymaliśmy jeden zwrot.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Schalke 04 - Bayer Leverkusen
powyżej 9.5 RR @2.02⛔
Bayer powyżej 3.5 RR @1.57⛔
uni

Na papierze wygląda, że będzie to ciekawe spotkanie. Oba zespoły cieniują lidze. Schalke plasuje się na 13 pozycji, zaś Aptekarze zajmują 11 miejsce. Oba zespoły dzieli różnica dwóch punktów. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Drużyny mają napięty grafik, bo po meczach w europejskich pucharach, po kilku dniach trzeba było grać w lidze, chwila odpoczynku i znowu mecze. Dlatego ciężko typować 1X2. Bardziej widzę over na rzuty rożne. Ostatni raz grali ze sobą 25 lutego br. i w tamtym meczu padło 10 korków.
Rzuty rożne Schalke w ostatnich 5 ligowych spotkaniach: 4,7,10,3,7.
Rzutu rożne Aptekarzy w ostatnich 5 ligowych spotkaniach: 3,6,6,4,7.
Jak widać nabijają tych rogów i myślę, że w tym meczu będzie podobnie. Tym bardziej, że sytuacja w lidze jest nieciekawa
Oba zespoły mają problem w defensywie, bo przeciwnicy nie mają problemów, żeby dostać się pod ich bramkę, więc to tworzy okazje na nabijanie rzutów rożnych.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bayern - Lipsk
Typ: 2 [+1,5]
Kurs: 1,7
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Ważna kolejka dla obu zespołów, bo dzięki wczorajszej porażce Borussii jest spora szansa na zmniejszenie straty do lidera. Bayern za Kovaca bardzo długo zawodził, ale chyba powoli można mówić, że Niko ten zespół &quot;ogarnął&quot;. Bayern zaczął być regularniejszy, lecz ważne jest też to z kim się w ostatnim czasie mierzył. Dwa ostatnie zwycięstwa to zespoły ze strefy spadkowej, a Brema też nie należy do czołówki. Za to Lipsk traci do Bawarczyków tylko dwa oczka i to już dużo poważniejszy przeciwniki. Bawarczycy z czołówką do tej pory nie grali najlepiej i tak niskie kursy na Bayern to moim zdaniem przesada, bo w obecnej sytuacji to dość porównywalne zespoły. Nawet jeśli Lipsk przegra to sam mecz powinien być wyrównany i ten handicap wygląda interesująco. Początkowo myślałem o x2, ale ostatecznie zadowoliłem się kursem na +1.5
 
S 30

szimir

Użytkownik
Bayern - Rb Lipsk powyżej 4,5 kartki @2,25
Lipsk się tutaj nie położy przed gospodarzami, mają kilku fajnych piłkarzy, szybkich - będzie mecz zacięty, historia spotkań pokazuje że jest ostro i nie ma odstawiania nogi, w ostatnim meczu tych drużyn 7 kartek.. W obu drużynach piłkarze charakterni, sąsiedzi w tabeli także jeśli Bayern nie odjedzie na 2, 3 bramki szybko to typ spokojnie do puszczenia. Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom