>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Propozycje ode mnie.
Crvena - Monza o137,5 @1,88⛔ siatka
Poitiers - Lakkapaa o130,5 @1,97✅ siatka
Congeliano 3:0 @1,92⛔????
Mulhouse -14,5 @1,88 ⛔siatka
Avenida u71,5 @1,75✅ kosz kobiet
Liberec -7,5 @1,83✅ siatka kobiet
To co Mulhouse zrobiło w końcówce 4 seta to jest skandal.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Thiras -8,5 @1,85 siatka kobiet
Burgas-9,5 @1,78 siatka mężczyzn
Novara u75,5 @1,8 siatka kobiet
Alba blaj u75,5 @1,8 siatka kobiet
Stuttgart - Beziers o165,5 @1,73 siatka kobiet
Dąbrowa- Stelmet o165,5 @1,78 kosz
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Dlaczego Anna Veith jeżdzi słabiej zdaniem komentatora z Esportu ......... - bo najpierw odniosła kontuzje - a potem jeszcze wyszła za mąż , no i to juz całkowicie rozbiło jej formę ???? Fajna dupa swoją droga ????
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Dlaczego Anna Veith jeżdzi słabiej zdaniem komentatora z Esportu ......... - bo najpierw odniosła kontuzje - a potem jeszcze wyszła za mąż , no i to juz całkowicie rozbiło jej formę ???? Fajna dupa swoją droga ????
No i ?
 
wakabayashi 304

wakabayashi

Użytkownik
Gouangzhou @ 7.50
Sam mam po 10.00, ale musiałem sprawdzić czy Speights gra, a gra. Więc nawet pomimo braku Fogga gospodarze że sporymi szansami na zwyciestwo.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
No i w przypadku super giganta jesli trasa jest dla zawodniczek gigantowych na przykład , czyli potrzebna jest szybkość radzi sobie słabiej jak dzisiaj - i przegrywa z typowymi demonami szybkości jak np ustawiona z nią w parę dziś Ramona Siebenhoffer ????
Ale na technicznym kawałku poradziła sobie lepiej - więc jeśli trasa jest bardziej slalomowa , warto na nią ????
Ja zapisuję - no i co mi zarzucają wszyscy , więc się już nie produkuję - gram najczęściej wtedy gdy jestem szybszy ciut od buka - np znam pierwszy międzyczas jak dziś ????
Nie ma jak tego w trakcie slalomu podać , bo po międzyczasie jest max 10 sek na zagranie czegokolwiek ????
Tylko tyle ......
PS: Ale żeby nie było totalnie off topic , i pomimo tego , że co bym nie podał na forum to efekt zawsze w dupsko (to aż chyba cud , że ja dalej żyję ) - to spróbujemy po raz kolejny (uprzedzam mam bilans z tego co podaje 2-11 bodaj - więc to tylko dla odważnych )
Live UB Alexix Pinturault-Tommy Ford 1 1,50 :dance:2 sek przewagi nokaut
Startują obok siebie , zawody w Austrii gdzie Pinturault wygrał 3 ostatnie zawody i w 1 przejeżdzie zrobił kosmiczny błąd który kosztował go ok 1 sek
A przegrał o 0,01 z Fordem
Teraz powinien luzem
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Guangzhou Long Lions - nie rozumiem trochę kursu na nich patrząc na wyniki ostatnich meczów, tego co działo się w pierwszej połowie itd. Gdzie tu jest haczyk? Kurs 10.50
Między 5 a 9 drużyną w lidze jest aż taka dysproporcja umiejętności?? O co tu chodzi? Ktoś coś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ahilles Sofia u19 wygra 21+ @ 4.00 Zwrot
Nie graja z Athletickiem tylko z Levskim i powinni ich pogonic z +50
4 kwarta 6-23 i zabraklo 2 pkt...
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
mjaurvcein złapałem jeszcze 21+ po 1.75, teraz jest 1.24.... nieźle ???? muszę częściej odświeżać stronę xD
5:19 I kwarta. Tam będzie gwałt 100%

już na 21+ 1.001 OKEY...
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
mjaurvcein O co w ogóle chodzi, bo nie do końca rozumiem. Oni pomieszali drużyny? Przecież ten rzekomy Atletic jest z hiszpanii, a to są mistrzostwa Bułgarii WTF?
W ogóle ten 1xbet jest chory, co oni mają czasami za live to szok. Drużyny 13 latek itd
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom