>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kobiece rozgrywki 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Izrael 17.12.2018 18:00
Ramat Hasharon - Bnei Yehuda
Ramat Hasharon powyżej 80.5 ✅✅ 91-79
@1.85

Klasyczny bet z mojej strony jesli o Izrael chodzi.
O Bnei pisalem juz tutaj dwukrotnie, wyniki slabe.. defensywa fatalna.
Sporo Yehuda traci i nie inaczej powinno byc dzis. Fakt faktem dzis w zespole mamy Cooper, ale nie ma juz Engram i prawde mowiąc nie wiem, czy z marszu te wyniki będa lepsze, czy ta zmiana cos wiecej pomoze.
Hasharon co prawda tez w dole tabeli, ale jednak to zespol wyglądający duzo ciekawiej.. Sezon dziewczyny zaczely od L4, ale cztery kolejne mecze to 3-1, chociaz rownie dobrze moglo byc 4-0, bo z Ashdod zabraklo naprawde niewiele.
Sporo sie tutaj ostatnio dzialo jesli o sklad chodzi.. Nie ma juz w zespole co prawda Boyd, nie ma Muldrow, ale od trzech starc mamy Harper oraz Davis. Moim zdaniem na tych roszadach zespol jednak zyskal.
Potencjal w O tutaj jest na pewno i choc moze przy zaproponowanej tu linii Hasharon ma w sezonie 2-6, to jednak przy takich zawodniczkach jakimi dysponuje i taka D na przeciwko spokojnie stac tu dziewczyny na 85+ punktow.
Wygląda to naprawde nie najgorzej.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Szwecja 17.12.2018 19:00
Lulea - Telge
Lulea powyżej 90.5 ⛔⛔ 72-54
@1.912

Lulea jakiś czas temu stracila Nystrom, ale i tak sporo punktow zdobywają dziewczyny. W lidze pięc zawodniczek notuje dwucyfrowe zdobycze i tutaj potencjal w O jest naprawde ogromny..
Jak wspomnialem nie ma juz Nystrom, ale bez niej zespol konczyl na 123 oczkach z Visby, 95 oczkach z Norkami oraz 108 oczkach z Mark. Z Mark, Allis pojawila sie symbolicznie, wiec to jeszcze wliczam do tych statystyk.
Sklad solidny, w Szwecji budzacy strach, sklad wyrownany i naprawde ciężko jest ta ofensywe zatrzymać. Tak naprawde Lulea tylko raz zeszla w tym sezonie poniżej zaproponowanej tu linii, poniżej 90 oczek, ale w tamtym starciu nie grala najlepsza strzelba zespolu, Reed.
Dzis tez licze na ostre strzelanie.. Telge co prawda lekko podnioslo sie po tych problemach ze skladem, jest Weaver, do gry z Gorzowem wrocila Trajchevska, a po absencji w meczu z Polkami, w skladzie jest takze Lundquist (zaczyna jednak na lawce) ale to nie zmienia faktu, ze przyjezdne nie będa w stanie zatrzymac rywalek, to jest za duza moc po drugiej stronie.
Ja uważam, ze gospodynie tego meczu stac tutaj nawet na setke, wiec z taką linią przy ich mozliwosciach spokojnie można sprobowac.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Euroliga 19.12.2018 15:00
UMMC - Castors Braine
UMMC(-29.5) ✅✅ 103-53
@1.91

Juz na srode, ale tutaj nie ma na co czekac.
Po dwoch wyjazdach w EL, UMMC wraca do siebie i licze na show. Nie powiem, ze te wyjazdy byly mega latwe, bo z Bourges Rosjanki wygraly po OT, a ze Schio jeszcze do HT bylo rowno.. Te mecze jednak nie zmieniaja mojego zdania na temat UMMC w zaden sposob, dla mnie to paka kompletna, paka poza zasiegiem, glowny faworyt do koncowego zwycięstwa..
Pomijając te wyniki w EL, idealnym potwierdzeniem tych slow wydaje sie byc ostatni mecz ligowy z Kurskiem, ktory zakonczyl się... egzekucją. To starcie najlepiej obrazuje to jak mocne jest UMMC.
Oczywiscie zawsze mozna miec jakies obawy, czy bedzie sie chcialo, ale Castors to zespol co najmniej dwa razy slabszy i tutaj naprawde ciezko sobie wyobrazic, aby nie skonczylo sie wysoko.
W EL Belgijkom udalo sie ograc tylko Schio na dzien dobry, pozostale spotkania to porazki.. No i ok, o ile w domu udalo sie postawic Villeneuve, czy Nadziei, o tyle z mocniejszym Bourges last match skonczylo sie tez mimo meczu w domu porazka by 13, a juz same spotkania wyjazdowe to -19 zarowno z CCC jak i Praga.
W Rosji tym bardziej bedzie cięzko o nawiązanie jakiejkolwiek walki, a argumentem, ktory ostatecznie sklania mnie do tego typu to kontuzja w szeregach przyjezdnych Samuelson 10.5PPG, 3.7RPG, 1.3APG, ktora wyeliminowala ja na okolo 6 tygodni.
Nie ma wedlug mnie opcji, zeby ten mecz skonczyl sie inaczej jak wysoką wygrana Rosjanek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 0

baresko

Użytkownik
kurczę, sam wiesz jak wygląda ten sezon pod względem ich zaangażowania. Przed meczem z CCC też nikt nie przewidywał meczu na stojąco, a wyszedł festiwal dreptania. Ba, wszystkie dotychczasowe mecze w EL wyglądają...podejrzanie?
serce mówi jedno, rozum drugie.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Euroliga 19.12.2018 15:00
Nadezhda - Schio
Schio ⛔⛔ 67-51
@2.235

Nie napalam, sie, ale...
Wiadomo, Wloszki w EL jeszcze bez wygranej, ale mecz z Nadzieja moze okazac sie idealna okazją do przelamania. Dwa ostatnie mecze Wloszek w EL to nieznaczna porazka w Polkowicach oraz porazka z UMMC, gdzie do przerwy byl remis.
Nadzieja to zadna potęga, to sobie trzeba powiedziec otwarcie, w EL dziewczyny maja 2-4 no i moze udalo sie im rozbic Villeneuve, ale to tyle. Z Castors na wyjezdzie skonczylo sie na +2, a poza tym Rosjanki musialy uznac wyzszosc Pragi, Bourges, UMMC i CCC last match, gdzie skonczylo sie demolką i &quot;show&quot; Rosjanek.
Sklad Nadziei na kolana specjalnie nie rzuca, a do tego last match w lidze nie grala Jones. Schio wedlug mnie potencjal kadrowy ma na tyle duzy, zeby sie tutaj mocno postawic i przelamac ta niemoc na europejskich parkietach.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Francja 21.12.2018 20:00
Roche Vendee - Bretagne
Roche Vendee ⛔⛔
@1.57
Roche Vendee - Bretagne
Roche Vendee(-4.5) ⛔⛔
@1.84

Typ na win trzydrogowo, stąd kurs taki, a nie inny.
Roche poki co calkiem niezle.. Fakt, początek sezonu to 1-3, ale teraz dziewczyny notują serie W4 na ligowym podworku.. No i ok, moze last match z Mondeville nie skonczylo sie wysoka wygrana, ale w trakcie tej passy dziewczyny na koncie maja wyjazdowy blowout z Nantes oraz dwie bardzo wysokie wygrane z Charleville i Villeneuve. No to nie slabe wyniki, to sa naprawde solidne rezultaty, ktore są swietnym prognostykiem przed dzisiejszym starciem.
Bretagne ma niby w skladzie kilka znajomych twarzy i w tym sezonie dziewczyny potrafily zaskoczyc ogrywajac Lattes, ale jednak dla mnie jest to zespol ustepujący Roche.. Dwa ostatnie mecze to tez niby niezbyt wysokie porazki z Nantes i Charleville, ale spojrzmy wyzej, Roche te zespoly pewnie ogralo.
Warto odnosnie Bretagne powiedziec takze, ze nie ma juz w zespole Cooper, ale jest Holmes, ktora jednak w tym swoim debiucie przeciwko Nantes last match wypadla tak sobie dla mnie.
Moim zdaniem warto oba typy rozwazyc, Roche u siebie powinno spokojnie zrobic swoje.

E: Rozwalic Charleville i Villeneuve, zeby przerznąc z Bretagne... Przyjezdne dzis zza luku nie do zatrzymania.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Puchar Rosji 22.12.2018 16:00
UMMC - Spartak Moskwa
Spartak Moskwa(+34.0) ✅✅ 83-68
@1.85

Wiadomo jaka potęgą jest UMMC i jak mocny sklad maja dziewczyny.. Dodatkowo w lidze UMMC wygralo w Moskwie by 35. Skąd zatem taki typ? A no dlatego, ze w Pucharze grają tylko Rosjanki, bez zagranicznych zaciągow i tutaj juz wedlug mnie UMMC tak zniszczyc nie powinno. W ekipie mistrza EL jest Musina, jest Vadeeva, dwa wielkie talenty, są Belgova, Belyakova, Petrushina, czy Vieru i to sa naprawde niezle nazwiska, ktore przeciez mozna oglądac w reprezentacji, ale jak dla mnie ten &quot;krajowy&quot; zespol az tak tutaj zbic jednak nie powinien.
Spartak ma w skladzie kilka naprawde fajnie wyglądających mlodych Rosjanek, ktore juz w tych mlodziezowych rozgrywkach zdazyly pokazac sie z dobrej strony, mamy Ogun, Nuritdinova, Repnikova.. Do tego są Abaiburova, Kurilchuk, Sema, Kolosovskaya, czy Komarova i jak dla mnie sa to nazwiska, ktore tutaj mogą jednak postawic sie bardziej niz sugeruje to bookie.
Uważam, ze handi jak najbardziej do przyjęcia.

Szwecja 22.12.2018 14:30
Eos - Hogsbo
Hogsbo ⛔⛔ 61-58
@1.54
Eos - Hogsbo
Hogsbo(-4.5) ⛔⛔ 61-58
@1.90

Na szybko.
Hogsbo to paka jednak duzo ciekawsza, lepsza, a dodatkowo utwierdza mnie w tych typach fakt, ze Eos dzis bez Pretzmann 16.4PPG, 3.1RPG, 3.1APG.
Chyba warto.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Polska 22.12.2018 18:00
Poznań - Gorzów
Gorzów(-20.5) ✅✅ 71-94
@1.84
Poznań - Gorzów
Gorzów(-25.5) ⛔⛔ 71-94
@3.20

Przewaga Gorzowa ogromna i wypadaloby zbic.
Poznan w lidze 1-9, bilans fatalny.. Last match dziewczyny przegraly z Ostrowem i to juz jest wrecz kompromitacja.. Fakt, nie grala wowczas Davis, a tylko 4 minuty na parkiecie spedzila Matovic, ale do cholery, Poznan z tym slabym zespolem mial pod koniec 3q jak pamiętam +15!
Taka porazka nawet mimo brakow wygląda fatalnie, tyle.
Dzis Davis jest juz w skladzie Poznania, ale niestety nie ma Matovic 10.1PPG, 3.9RPG, 2.1APG i to jest ogromny problem, ktory rywal taki jak Gorzow spokojnie powinien wykorzystac.
Gorzow w lidze 6-4, ale personalnie ten zespol miazdzy Poznanianki i tez to jaka przewage dziewczyny maja nad tymi slabszymi widac juz bylo w starciach z innymi z dolu tabeli.. Z Siedlcami skonczylo sie na +34, z Ostrowem na +58.
Tutaj +30 tez mnie nie zaskoczy, szczegolnie przy absencji Matovic u gospodyn, wiec takie handi biore z pocalowaniem reki

LoveParade

Spartak w lidze przegral cztery razy, z Nadzieją, UMMC, Kurskiem i Inventa, z czego tylko blowout z tym ostatnim zespolem wygląda blado. No i nie bardzo rozumiem, ktore to druzyny mające praktycznie same Rosjanki je tak leją.

E: Davis w skladzie, ale nie zagrala, brak Matovic, a tutaj dopiero w koncowce 2q Gorzow odskoczyl.. Koniec koncow z glownym handi sie udalo, ale niedosyt spory pozostal.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Hiszpania 27.12.2018 20:00
Gipuzkoa - Gernika
Gernika(-6.5) ⛔⛔ 65-64
@1.64

Gospodynie tego meczu z bilansem 7-4, Gernika z bilansem 9-2. Można by powiedziec, ze to mecz na szczycie, ale tutaj uwazam jednak, ze Gernika dosyc pewnie powinna zrobic swoje.
Gipuzkoa last match ladnie postawila sie Avenidzie, ale ostatecznie polegla by 4.. Wygląda to niby niezle, ale natęzenie spotakan Avenidy w ostatnim czasie mam wrazenie dalo tutaj troche o sobie znac. Dodatkowo Avenida w tym starciu grala bez Givens.
Nie mozna tez zapomniec o wczesniejszym meczu dziewczyn, kiedy to nie udalo sie w domu wygrac z Ferrol. To juz wygląda bardzo slabo i ja tak do konca temu rezultatowi z Avenida bym nie ufal, zwlaszcza przy oslabieniu mistrzyn kraju.
Przy okazji tego meczu z Avenida warto powiedziec o rzeczy najistotniejszej, mianowicie o kontuzji Weaver 14.7PPG, 8.9RPG, 1.5APG, bezsprzecznej liderki zespolu ekipy dzisiejszych gospodyn, kontuzji, ktora eliminuje ją z dziejszego meczu.
Co do rywalek... Gernika przegrala w tym sezonie w lidze dwukrotnie, z dwoma najlepszymi ekipami, Avenida oraz Girona. Z Avenida skonczylo sie na -7, kiedy to chyba jednak Avenida byla jednak w lepszej dyspozycji niz ostatnio plus grala w najmocniejszym skladzie, z Girona z kolei na -5.
Mnie jednak te wyniki bardziej przekonują.. Ok, i tutaj mamy pewien &quot;problem&quot; ze skladem, bowiem z zespolem pozegnala sie Christinaki, ktora nie wytrzymala do konca kontraktu, czyli konca roku, ale jej akurat brak nie bedzie zauwazalny. Reszta zawodniczek jest gotowa do gry.
Gernika moim zdaniem lepsza, osiągająca lepsze wyniki, gospodynie bez najlepszej zawodniczki, uwazam, ze wygrana przyjezdnych by 10 jest tutaj spokojnie w zasięgu.

E: Gernika miala +10 w 4q i przegrala..
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Turcja 29.12.2018 16:30
Botas - Galatasaray
Galatasaray(+5.5) ✅✅ 60-68
@1.86

Mam troche obawy, ale sprobuje.
Botas wyżej, Botas w domu 5-1 i porazka tylko z Fener, ale tutaj jednak licze, ze Galata sie postawi.
Zdaje sobie sprawe z tego, ze przyjezdne nie sa juz taka potęga jak jeszcze pare sezonow temu i ten sklad nie jest moze wybitnie mocny, ale jednak jest tutaj kilka ciekawych nazwisk i potencjal na lepsze wyniki jest na pewno.
Botas sezon poki co ma naprawde niezly i sklad tez wygląda niezle, ale warto powiedziec, ze dzis dziewczyny zagraja oslabione brakiem Cuic 12.0PPG, 5.9RPG, 1.9APG, ktora obok Loyd &amp; Williams jest tutaj najwazniejsza postacia.
Oczywiscie jej brak niekoniecznie sprawi, ze Botas od razu przegra, ale jest to strata na tyle duza, ze Galata moze tutaj sie naprawde mocno postawic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Turcja 30.12.2018 13:00
Canik - Adana
Adana(-10.5) ✅✅ 85-96
@1.84

Oba zespoly z ujemnym bilansem i chociaz wyżej sa gospodynie tego meczu, ja ide zdecydowanie w strone przyjezdnych.
Canik w tym sezonie potrafil zaskoczyc wygrywając na wyjezdzie z Besiktasem, ale to tyle.. Ostatnie mecze to tragedia i dzis przelamania byc nie bedzie.. Gospodynie tego meczu od poczatku sezonu maja pod gorke jesli chodzi o sklad.. W porownaniu do tych pierwszych starc nie ma juz Can, Campbell Can, a teraz zespol dostal dwa kolejne ciosy, bowiem nie gra od dwoch starc Alminaite 7.3PPG, 5.0RPG, 1.1APG oraz Romeo 16.1PPG, 4.6RPG, 4.3APG, liderka zespolu, ktora Turcje zamienila na Wlochy. Jedyny plusik to powrot last match Holmes, ktorej brakowalo w meczu wczesniejszym.
Ogolnie jednak trzeba powiedziec sobie otwarcie, ze obecny sklad Canik wygląda po prostu slabo i tutaj Adana choc w tabeli nizej, swoje zrobic powinna i to pewnie.
Personalnie przyjezdne wyglądaja znacznie lepiej, chociaz i tutaj od początku sezonu troche sie zmienilo.. Niemniej mamy tu Marginean, Ervin, Bouthors, Kurtulmus, a co niezwykle istotne jest tez Boyd, ktorej brakowalo w ostatnim meczu.
Z takim skladem Adana tutaj powinna bez problemu rozprawic sie z rywalkami, ktore teraz naprawde nie wyglądaja za ciekawie.
Moim zdaniem warto, zobaczymy co dziewczyny na to.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Hiszpania 30.12.2018 18:00
Gipuzkoa - Girona
Girona(-13.5) ✅✅ 60-74
@1.62

Gipuzkoa drugi mecz bez Weaver 14.7PPG, 8.9RPG, 1.5APG i chociaz bez niej last match udalo sie ograc Gernike, dzis na powtorke absolutnie nie licze.
Gernika w tym meczu na początku 4q miala +10, ale coz.. jak widac nie udalo sie tej sporej przewagi utrzymac i skonczylo sie jak skonczylo.
Dzis jednak tak jak mowie na powtorke nie licze bo raz, ze absencja Weaver to naprawde duzy minus, a dwa, rywal jednak zdecydowanie lepszy.
Girona sezon ma znakomity, zarowno w lidze jak i w EC i chyba nie bedzie to duzym nadużyciem jesli powiem, ze to obecnie najgorętszy zespol w Hiszpanii. Najlepszym tego dowodem jest +26 z Avenida w polowie grudnia.
Wyniki są swietne, forma dopisuje, sklad bardzo solidny i tutaj przynajmniej mi trudno sobie wyobrazic, aby Girona miala sie w jakiś wiekszy sposob męczyc, zwlaszcza mając na przeciwko rywala bez swojej liderki.
Nie jest to handi wbrew pozorom zbyt wysokie, bo prawde mowiąc tutaj i +20 nikogo zdziwic nie powinno.

Szwecja 30.12.2018 17:30
Telge - A3 Basket Umea
A3 Basket Umea powyżej 81.5 ✅✅ 72-82
@1.84

Na dokladke. Mecz co prawda dzien po dniu, ale...
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Hiszpania 30.12.2018 18:00
Ensino - Al Qazeres
Ensino ✅✅ 94-76
@2.425

Przyjezdne w tabeli sa wyżej mając dwie wygrane więcej na koncie, ale ja tutaj jednak Ensino bym nie lekceważyl.. Pomijajac to, ze mecz w domu warto zaznaczyc, ze od dwoch starc z druzyną jest Salvadores i to jest niemaly plus.
Rywalki z kolei musza borykac sie z niemalym problemem bowiem nie ma Barbee 14.4PPG, 7.8RPG, 1.8APG.
Ok, zeby nie bylo, bez niej last match dziewczyny ograly Araski, ale grając w domu i tez nie problemow, sprawe wygranej zalatwiając dopiero w ostatniej kwarcie.
Tutaj tez latwo nie bedzie, grając na wyjezdzie, mając na przeciwko rywala wzmocnionego.
Po takim kursie wezme.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Powyższe typy byly ostatnimi w tym roku, wiec korzystając z okazji male podsumowanie moich zmagań od poczatku grudnia. Wyszlo to następująco:
Ilość typów: 62
Ilość trafionych typów: 37
Ilość nietrafionych typów: 25
Skuteczność: 59.7%

1.83 ; 1.88 ; 1.85 ; 2.025 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.86 ; 1.88 ; 1.85 ; 1.62 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.94 ; 1.83 ; 1.83 ; 1.955 ; 1.83 ; 1.79 ; 2.008 ; 1.725 ; 1.53 ; 1.85 ; 1.664 ; 1.865 ; 1.965 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.91 ; 1.85 ; 1.84 ; 1.744 ; 1.86 ; 1.84 ; 1.84 ; 2.425 ; 1.62 | 1.87 ; 1.896 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.91 ; 1.625 ; 1.66 ; 1.68 ; 2.03 ; 1.83 ; 2.88 ; 2.648 ; 1.60 ; 1.90 ; 1.71 ; 3.36 ; 1.848 ; 1.912 ; 2.235 ; 1.57 ; 1.84 ; 1.54 ; 1.90 ; 3.20 ; 1.64

To tyle, szczesliwego nowego roku dla Wszystkich i do uslyszenia niedlugo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Wojtuś nie żeby mnie nie było, po prostu brak czasu.Dzieki za piki,wspaniała robota jak za starych dobrych czasów.Tobie też wszystkiego dobrego i kolejnych wspaniałych wycieczek w nadchodzacym roku..obyś pobił Tonego Halika;)
Przy okazji serdeczne pozdrowienia dla Pukona i wszytkiego najlepszego w Nowym Roku
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Słowenia - Puchar 03.01.2019 17:30
Konjice - Celje
Celje(-53.5) ⛔⛔
@1.85
Konjice - Celje
Celje powyżej 97.5 ⛔⛔
@1.79

Mega handi i wiadomo jak to może sie skonczyc zwlaszcza w Pucharze..
Prawda jednak jest taka, ze Celje tutaj powinno wbic w parkiet rywalki.
Fakt faktem, jeszcze w tej początkowej fazie sezonu, Celje wygralo away z dzisiejszym rywalem tylko by 13, ale tutaj tak małą roznicą sie to nie skonczy.. To jak wiele dzieli oba zespoly widac bylo juz w kolejnym ich meczu, na parkiecie Celje, doslownie tuz przed swietami, kiedy to faworytki wygraly by 85.
Konjice w lidze spisują sie krotko mowiąc slabo, obecnie notując serie L4, przegrywając nawet z Grosbasket, co juz wygląda nawet fatalnie. Pozniej przyszlo jeszcze -40 z Ilrija, wspomniana deklasacja z Celje i -29 z Jezica.
Fatalnie te wyniki wygladaja i naprawde tutaj ciezko spodziewac sie cudu jesli o Konjice chodzi.. Ok, zeby nie bylo, z Jezica do gry wrocila Klancnik, ktorej brakowalo miedzy innymi w tej demolce z Celje, ale nawet mimo tego, ze jest to czolowa zawodniczka druzyny, nawet z nia na pokladzie Konjice nie sprostaja tu, taka prawda.
Celje na Slowenii to jest taka troche Praga w Czechach, hegemon, po ktorym dlugo, dlugo nic nie ma.
W EC nie wyszlo, choc w ostatnim meczu udalo sie ograc Ruzomberok, w lidze Adriackiej nie najgorzej, ale no liga to absolutna dominacja.
Sklad jak na ta lige mega mocny i nawet jesli nie graja amerykanki trudno z nim rywalizowac.
Moim zdaniem Celje spokojnie tutaj zrobi swoje i naprawde przy tej miazdzacej przewadze, przy tym co dziewczyny zrobily z dzisiejszymi rywalkami przed swietami to +60 nie powinno stanowic problemu.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Eurocup 03.01.2019 17:00
Besiktas - Ormanspor
Ormanspor ⛔⛔
@2.808

Maly przedsmak meczu dzisiejszego jak i calej tej pucharowej rywalizacji mielismy w miniony weekend, kiedy oba zespoly spotkaly sie na ligowym podworku. Wowczas lepszym zespolem okazal sie Ormanspor, jak bedzie dzis?
Po raz kolejny bookie faworyzuje Besiktas, ale czy slusznie?
Owszem, wlasnie w ostatnim meczu z Orman po absencji w meczu z Cukurova wrocila Kelsey Mitchell, ale jej powrot i tak nie pomogl. Ja absolutnie nie twierdze, ze Besiktas to slaby zespol, bo sa tu ciekawe nazwiska jak wspomniana Mitchell, Epoupa, Caglar, czy Akhator, ale Orman absolutnie nie wolno lekcewazyc i to ten ostatni ligowy mecz potwierdzil.
Orman w skladzie ma Gardner, Henry, Kartaltepe, Ruzcikova i fakt, nie ma juz Copper, ale Tiffany Mitchell, ktora pojawila sie w jej miejsce prezentuje sie moim zdaniem jeszcze lepiej i tutaj zespol zyskal.
Po takim kursie mysle, ze warto sprobowac, Orman bez dwoch zdan ma papiery na wygraną w tym meczu i dobra zaliczke przed rewanzem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom