>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Schalke - City; tutaj raczej niespodzianki być nie powinno i City już w pierwszym meczu może zapewnić sobie awans. @1.45 na over bramek dla City w pierwszym meczu wygląda dobrze. Do dubla jak znalazł.
Atletico Madryt - Juventus Turyn; skłaniałbym się raczek ku underowi 2.5 gola w pierwszym spotkaniu po kursie 1.53. Mam nadzieję, że to Juventus awansuje i na wiosnę zaczną grać prawdziwą piłkę.
Manchetser United - PSG; PSG @2.13, biere to z pocałowaniem ręki. Diabły nic nie grają i wątpię żeby coś miało się zmienić w ich grze.
Tottenham - Borussia; ciężko wskazać mi faworyta, ale jakoś bliżej mi do Borussi.
Lyon - Barcelona, tutaj raczej niespodzianki być nie powinno. Barcelona dalej.
AS Roma - FC Porto, nie mam pojęcia. Roma to zupełnie inna drużyna, niż w poprzednim sezonie.
Ajax - Real, gdyby ten mecz był grany za tydzień lub dwa to śmiało Ajax.
Liverpool - Bayern, zapowiada się super meczycho. Ciężko coś teraz stwierdzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Skoro to luźne rozmowy to dorzucę swoje trzy grosze na temat wylosowanych par.
Schalke 04 - Manchester City
Nie spodziewam się tutaj fajerwerków, może Schalke zrobić jakiś remis dziwnym trafem u siebie ale w dwumeczu City wychodzi. Raczej w Manchesterze goście z Niemiec dostaną lekcję finezji, wyprowadzania piłki, odbioru piłki, słowem wszystkiego czego nowoczesna piłka wymaga.
Atletico Madryt – Juventus FC
W tym dwumeczu spodziewam się sporej dawki fauli i kartek. Myślę, że Juve jest na tyle wyrafinowane, że dwumecz wyciągnie, zakładam tutaj jednak niskie wyniki. Jakieś 1-1 w Madrycie, później 1-0 w Turynie, tak mi się wydaje.
Manchester United – Paris Saint-Germain
Uwaga, jestem kibicem ManUtd. Dlatego też może być moja opinia trochę kierowana sentymentem, bo patrząc czysto na sytuację Czerwonych Diabłów to nie widać kolorowej przyszłości. Jeżeli chodzi o skład to ta drużyna nie jest cienka na papierze. Owszem defensywa jest papierowa, ale bramka, środek pola czy ofensywa jest dość wyważona (podkreślam - na papierze). Do tych spotkań wiele się może jeszcze wydarzyć. W zimowym oknie spodziewam się wzmocnień w defensywie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mówcie co chcecie ale w Manchesterze wiedzą jak gra się ligę mistrzów. PSG jest bardzo silne, może strzelać bramki na zawołanie. I pewnie dwumecz wygrają. Nie obstawił bym jednak tego dwumeczu w żaden sposób. No może bym się skusił na to, że Man Utd strzeli w obu spotkaniach.

Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund

Jak dla mnie za wysokie progi dla Totków. Są zmęczeni graniem na Wembley i ja nie nabiorę się na ich &quot;formę&quot;. Borussia z drugiej strony ciągnie dwa fronty. Ma szansę na mistrza Niemiec i szansę w LM. Aczkolwiek wielkim atutem tej drużyny jest piłkarz co się zwie Sancho. Co jeśli Reus i Sancho wypadną na jakiś mecz? Jakbym miał się do czegoś skłonić, to widzę tu wysokie wyniki w obydwu spotkaniach oraz to, że obydwie drużyny strzelą w obydwu spotkaniach.
Olympique Lyon – FC Barcelona
Raczej nie ma większych refleksji, moim zdaniem Barcelona zaklepuje na śmierć Lyon. Owszem Lyon gra radośnie ale właśnie przez to Barcelona ich zje. To już koniec przygody francuskiej drużyny. Nie zdziwię się jeśli obydwa mecze będą do 0.
AS Roma – FC Porto
Pierwsza myśl to raczej Roma, aczkolwiek niewiele powiem o Porto bo nie za bardzo ich oglądałem. Romie przyglądam się od czasu do czasu i raczej nie jest problemem im wpuścić bramkę. A to może być problemem dla Rzymian. Myślę, że może potoczyć się w dwie strony, przewiduję spore wyniki w dwumeczu.

Ajax Amsterdam – Real Madryt

Ten dwumecz bardzo mi się podoba. Real skierowany przynajmniej ostatnio na właściwe tory przez Solariego. Wystarczy, że wszyscy wyjadacze z Madrytu poczują krew i nie widzę wyjścia dla Ajaxu. Aczkolwiek nie mówię, że Ajax będzie tu wyglądał biednie. Myślę, że u siebie postraszą Real ale ci drudzy u siebie zmienią bieg dwumeczu i ostatecznie wygrają.

Liverpool FC – Bayern Monachium

Gdyby nie fakt, że trenerem Bayernu jest Kovac, to powiedział bym, że dwumecz wygra Bayern. Owszem ostatnio Liverpool gra dobrze, nawet bardzo dobrze. Wydaje mi się jednak, że Bayern ma patent na zachodzenie daleko w lidze mistrzów. Kiedyś powiedziałem właśnie, że Bayern i LM chodzą w parze. Liverpool praktycznie mocny w każdej formacji. Ciężki dwumecz i ciężki do wywróżenia. Nie jestem tutaj w stanie osądzić, czy mecze będą obfite w gole i kartki czy przeciwnie. Prawdę mówiąc nie obiorę tutaj strony i po prostu obejrzę sobie piłkarską ucztę. Chciałbym, żeby wyszedł Bayern ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pełny terminarz 1/8 finału
Wtorek 12 lutego
Manchester United - Paris Saint-Germain
AS Roma - FC Porto
Środa 13 lutego
Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund
Ajax - Real Madryt
Wtorek 19 lutego
Olympique Lyon - FC Barcelona
Liverpool - Bayern Monachium
Środa 20 lutego
Schalke 04 - Manchester City
Atlético Madryt - Juventus
Wtorek 5 marca
Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
Real Madryt - Ajax
Środa 6 marca
Paris Saint-Germain - Manchester United
FC Porto - AS Roma
Wtorek 12 marca
Manchester City - Schalke 04
Juventus - Atlético Madryt
Środa 13 marca
Barcelona - Olympique Lyon
Bayern Monachium - Liverpool​
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Nie zapędzajmy się Panowie z mocnym graniem, bo do spotkań jeszcze ponad 2 miesiące. W międzyczasie okienko transferowe oraz możliwość, że ktoś załapie poważną kontuzje. Na ten moment kurs na Ajax wydaję się potężnym value, ale każdy wie jak grają Królewscy na wiosnę w LM. Zimą przy takich wynikach może u nich zawitać Eden Hazard, a to wtedy byłby skok na wyższy poziom. W Liverpoolu podczas pierwszego spotkania będzie brakować Van Dijka co jest mega ważną informacją, bo chyba każdy widzi jaki to jest generał na boisku. Ja póki co rzuciłbym taką taśmę na awanse jednak za jakiś czas ją zweryfikuje i wtedy najwyżej zagram:

Liverpool, Tottenham, PSG, Barcelona, City - 5.86/unibet
ano właśnie -całe 2 miesiące, w których wiele może się zmienić. Może się okazać, że po świętach nie będzie już Mourinho w MU, do tego w styczniu zimowe okienko transferowe i już taki pewny awansu PSG bym nie był. Gdyby mecz był za tydzień to tak, ale do lutego sporo czasu zostało.
 
D 27

dzymek

Użytkownik
no to muly bez mourinho juz.Zobaczymy kto go zastapi, mowi sie o Carricku i Solskjearze. Mysle, ze gorzej w klubie juz nie bedzie ????
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Wszystkim, który już zagrali na PSG za własne domy i samochody (a byli tu tacy) gratuluję.... głupoty! ???? Oczywiście PSG nadal jest murowany faworytem, ale po zwolnieniu Mourinho, w 2 miesiące (w tym okienko transferowe) może się teraz dużo zmienić... ????
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Wszystkim, który już zagrali na PSG za własne domy i samochody (a byli tu tacy) gratuluję.... głupoty! ???? Oczywiście PSG nadal jest murowany faworytem, ale po zwolnieniu Mourinho, w 2 miesiące (w tym okienko transferowe) może się teraz dużo zmienić... ????
Głupoty to ty masz w głowie, ja czekam na wzrosty na PSG i jeszcze potężnie dołożę na PSG co wy myślicie, że w dwa miesiące przyjdzie nie wiaodmo kto na trasfery jak zwykle wyłożą grube miliony i nagle zaczną grać haha ponawiam PSG LOKATA !
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Z chwila gdy ktos uzasadnia swoj typ uzywajac slowa &quot;lokata&quot; kompletnie traci swoja wiarygodnosc :] Znam tylko jedno slowo gorsze od tego w kwestii bukmacherki. To slowo to &quot;pewniak/pewniaczek&quot;. Przyklad? Prosze bardzo. W tamtym sezonie LM tez mielismy lokate na Barcelone z Roma po wygranym meczu u siebie 4:1. To byla taka lokata, ze wiekszosc bukow nie oferowalo po pierwszym meczu kursow na awans Katalonczykow bo byl on zbyt pewny. Za to na Rome i owszem kurs wynosil 50 na awans. Jak ta &quot;lokata&quot; i &quot;pewniaczek&quot; sie zakonczyl wszyscy wiemy. Przypominam to jest LM. Granie po 1.20 awansu PSG i to jeszcze z Manchester United to jest jakas kompletna parodia. Za 2 miechy to Manchester moze juz troche lepiej grac a PSG moze zlapac ostra znizke formy. Przypominam, ze w tej badziewnej Ligue 1 graja same ogory i tam Neymarki i spolka moga sobie ich klepac po 10:0 w kazdym meczu. Tam nie ma ani jednego godnego rywala dla nich dlatego tez nie sa przygotowani do grania z rownymi sobie ekipami. Tam nie ma nawet na kim przetestowac jakiejs taktyki bo kazdy rywal nie bedzie sie rownal takiemu United. Na wyjezdzie z Juventusem tez Czerwonym Diablom nikt szans nie dawal a wygrali 1:2 i to bedac ciagle w beznadziejnej formie z Mourinho na lawce. Niech taki Neymar albo Mbappe zlapia kontuzje albo obaj na raz co tez juz sie zdarzalo i co dalej bedziecie grzali kursy 1.20 na PSG? Do tego Neymarek lubi sobie strzelic focha i narobic dymu bez jakiegos wiekszego powodu co tez moze wplynac w okresie rozgrywania meczow LM na atmosfere w szatni a w konsekwencji na ich postawe na boisku. Jest duzo zmiennych i duzo niewiadomych, ktore moga sie zdarzyc w okresie tych dwoch miesiecy. Mrozic sobie hajs po takich kursach to grzech. Apeluje o zdrowy rozsadek :bandit:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Z chwila gdy ktos uzasadnia swoj typ uzywajac slowa &quot;lokata&quot; kompletnie traci swoja wiarygodnosc :] Znam tylko jedno slowo gorsze od tego w kwestii bukmacherki. To slowo to &quot;pewniak/pewniaczek&quot;. Przyklad? Prosze bardzo. W tamtym sezonie LM tez mielismy lokate na Barcelone z Roma po wygranym meczu u siebie 4:1. To byla taka lokata, ze wiekszosc bukow nie oferowalo po pierwszym meczu kursow na awans Katalonczykow bo byl on zbyt pewny. Za to na Rome i owszem kurs wynosil 50 na awans. Jak ta &quot;lokata&quot; i &quot;pewniaczek&quot; sie zakonczyl wszyscy wiemy. Przypominam to jest LM. Granie po 1.20 awansu PSG i to jeszcze z Manchester United to jest jakas kompletna parodia. Za 2 miechy to Manchester moze juz troche lepiej grac a PSG moze zlapac ostra znizke formy. Przypominam, ze w tej badziewnej Ligue 1 graja same ogory i tam Neymarki i spolka moga sobie ich klepac po 10:0 w kazdym meczu. Tam nie ma ani jednego godnego rywala dla nich dlatego tez nie sa przygotowani to grania z rownymi sobie ekipami. Tam nie ma nawet na kim przetestowac jakiejs taktyki bo kazdy rywal nie bedzie sie rownal takiemu United. Na wyjezdzie z Juventusem tez Czerwonym Diablom nikt szans nie dawal a wygrali 1:2 i to bedac ciagle w beznadziejnej formie z Mourinho na lawce. Niech taki Neymar albo Mbappe zlapia kontuzje albo obaj na raz co tez juz sie zdarzalo i co dalej bedziecie grzali kursy 1.20 na PSG? Do tego Neymarek lubi sobie strzelic focha i narobic dymu bez jakiegos wiekszego powodu co tez moze wplynac w okresie rozgrywania meczow LM na atmosfere w szatni a w konsekwencji na ich postawe na boisku. Jest duzo zmiennych i duzo niewiadomych, ktore moga sie zdarzyc w okresie tych dwoch miesiecy. Mrozic sobie hajs po takich kursach to grzech. Apeluje o zdrowy rozsadek :bandit:
Co do stawiania domow i samochodow to sie z Toba zgodze ale jezeli komus budzet pozwala to dlaczego nie ? Ja osobiscie poczekam do kilku dni przed meczek i jezeli nie bedzie zadnych kontuzji itp to gram dubla na awanse City plus Barca za 4 kola euro.Kurs laczny jest 1.25 to dlaczego nie sprobwac przytulic tysia ? Nic nie jest pewne ja wiem ale ryzyko wtopy znikomw bo nie pamietam zeby Barca czy City odpadaly na tym etapie rozgrywek
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Co do stawiania domow i samochodow to sie z Toba zgodze ale jezeli komus budzet pozwala to dlaczego nie ? Ja osobiscie poczekam do kilku dni przed meczek i jezeli nie bedzie zadnych kontuzji itp to gram dubla na awanse City plus Barca za 4 kola euro.Kurs laczny jest 1.25 to dlaczego nie sprobwac przytulic tysia ? Nic nie jest pewne ja wiem ale ryzyko wtopy znikomw bo nie pamietam zeby Barca czy City odpadaly na tym etapie rozgrywek
Grasz awans City i Barcelony nie pochwalam ale rozumiem. Moje pytanie brzmi czy juz teraz zagralabys awans PSG nie znajac skladow, kontuzji i formy zarowno ich jak i Manchesteru United po kursie 1.20?
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Ludziska ale co was to obchodzi i po co ciskacie się, że ktoś stawia &quot;samochody&quot; &quot;domy&quot; nie znając budżetu. Dla jednego 20 tys to jak dla drugiego 200 zł. Temat rzeka.
LOKATA PSG LOKATA LOKATA LOKATA LOKATA ???? mówcie co chcecie ;) każdy ma swoje zdanie i po to tutaj jesteśmy ;)
Pozdrawiam
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Grasz awans City i Barcelony nie pochwalam ale rozumiem. Moje pytanie brzmi czy juz teraz zagralabys awans PSG nie znajac skladow, kontuzji i formy zarowno ich jak i Manchesteru United po kursie 1.20?
W zyciu...nie.....grajac grubiej musi byc wszystko jasne na maxa
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Ludziska ale co was to obchodzi i po co ciskacie się, że ktoś stawia &quot;samochody&quot; &quot;domy&quot; nie znając budżetu. Dla jednego 20 tys to jak dla drugiego 200 zł. Temat rzeka.
LOKATA PSG LOKATA LOKATA LOKATA LOKATA ???? mówcie co chcecie ;) każdy ma swoje zdanie i po to tutaj jesteśmy ;)
Pozdrawiam
Lokata to moze i by byla ale nie po takim smieciowym kursie...Psg z przodu to ogien ale obrone maja slabiutka z Napoli zadnego meczu nie potrafili wygrac a u siebie to im Aniolek remis zrobil...Graj co chcesz jak chcesz i za ile chcesz twoje siano ale jak ich Diabelki przycisna to moze byc goraco...MUFC to nie ogory....
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
W przeciągu tygodnia można znaleźć spokojnie kilkanaście betów po 1,2, pewniejszych niż awans PSG. 1,2, to jest kurs jakby Bayern Monachium grał z jakimś Dusseldorfem.
United gra beznadziejnie, i to jest fakt, ale właśnie wymieniono trenera. Kadrowo United to zespół zdecydowanie lepszy niż pokazują wyniki. Za Siwego, jedyny wariant ofensywny to była laga na Lukaku, a jak nie szło to dokładał mu do pomocy Fellainiego. Nie wiem kto będzie trenerem, ale samo oczyszczenie atmosfery to jest rzecz bezcenna.
PSG to oczywiście lepszy zespół od United, i jest bitym faworytem, ale 1,2 to można wystawić jak pisałem wyżej na Bayern z Dusseldorfem. Czerwona kartka, jakieś urazy i United to mogą wykorzystać, tym bardziej że PSG rok w rok w LM pokazuje, że to frajerzy czystej wody.

Liverpool - Bayern i Totki z Borussią wyglądają rewelacyjnie na papierze.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Z chwila gdy ktos uzasadnia swoj typ uzywajac slowa &quot;lokata&quot; kompletnie traci swoja wiarygodnosc :] Znam tylko jedno slowo gorsze od tego w kwestii bukmacherki. To slowo to &quot;pewniak/pewniaczek&quot;. Przyklad? Prosze bardzo. W tamtym sezonie LM tez mielismy lokate na Barcelone z Roma po wygranym meczu u siebie 4:1. To byla taka lokata, ze wiekszosc bukow nie oferowalo po pierwszym meczu kursow na awans Katalonczykow bo byl on zbyt pewny. Za to na Rome i owszem kurs wynosil 50 na awans. Jak ta &quot;lokata&quot; i &quot;pewniaczek&quot; sie zakonczyl wszyscy wiemy. Przypominam to jest LM. Granie po 1.20 awansu PSG i to jeszcze z Manchester United to jest jakas kompletna parodia. Za 2 miechy to Manchester moze juz troche lepiej grac a PSG moze zlapac ostra znizke formy. Przypominam, ze w tej badziewnej Ligue 1 graja same ogory i tam Neymarki i spolka moga sobie ich klepac po 10:0 w kazdym meczu. Tam nie ma ani jednego godnego rywala dla nich dlatego tez nie sa przygotowani to grania z rownymi sobie ekipami. Tam nie ma nawet na kim przetestowac jakiejs taktyki bo kazdy rywal nie bedzie sie rownal takiemu United. Na wyjezdzie z Juventusem tez Czerwonym Diablom nikt szans nie dawal a wygrali 1:2 i to bedac ciagle w beznadziejnej formie z Mourinho na lawce. Niech taki Neymar albo Mbappe zlapia kontuzje albo obaj na raz co tez juz sie zdarzalo i co dalej bedziecie grzali kursy 1.20 na PSG? Do tego Neymarek lubi sobie strzelic focha i narobic dymu bez jakiegos wiekszego powodu co tez moze wplynac w okresie rozgrywania meczow LM na atmosfere w szatni a w konsekwencji na ich postawe na boisku. Jest duzo zmiennych i duzo niewiadomych, ktore moga sie zdarzyc w okresie tych dwoch miesiecy. Mrozic sobie hajs po takich kursach to grzech. Apeluje o zdrowy rozsadek :bandit:
Nie istnieje coś takiego jak lokata czy pewniaczek w bukmacherce - osobiście nienawidzę tych słów, natomiast w PSG (awans) z dubelkami też wejdę. PSG od lat marzy o LM, tu nie ma syndromu tłustych kotów jak z Barcą, która przegrała z Romą, albo problemami Realu. Zauważcie, że PSG jako jedyne ze ścisłego topu typu: Real/Bayern/Barcelona/Juventus nie doszła w ciągu ostatnich kilku lat nawet do półfinału. Do tego ma świetny zespół, moim zdaniem i obrona nie jest zła. United ma problemy. Kurs 1,20 na awans PSG nie jest żadnym &quot;value&quot;, jest prawidłowo ustawiony, ale jest bardzo pewny... Oczywiście się zgadzam co do tego, że z graniem czekamy do końca bo Neymar może dostać urazu kostki na treningu tuż przed meczem, a Utd w okienku transferowym kupić Messiego ???? (to ostatnie to oczywiście żart) i sytuacja się zmieni, ale na teraz też widzę awans PSG do grania mocniej. Jak co roku kiedy rozpoczyna się faza pucharowa, co jest zbieżne ze moją strategią grania będę to grać.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie istnieje coś takiego jak lokata czy pewniaczek w bukmacherce - osobiście nienawidzę tych słów, natomiast w PSG (awans) z dubelkami też wejdę. PSG od lat marzy o LM, tu nie ma syndromu tłustych kotów jak z Barcą, która przegrała z Romą, albo problemami Realu. Zauważcie, że PSG jako jedyne ze ścisłego topu typu: Real/Bayern/Barcelona/Juventus nie doszła w ciągu ostatnich kilku lat nawet do półfinału. Do tego ma świetny zespół, moim zdaniem i obrona nie jest zła. United ma problemy. Kurs 1,20 na awans PSG nie jest żadnym &quot;value&quot;, jest prawidłowo ustawiony, ale jest bardzo pewny... Oczywiście się zgadzam co do tego, że z graniem czekamy do końca bo Neymar może dostać urazu kostki na treningu tuż przed meczem, a Utd w okienku transferowym kupić Messiego ???? (to ostatnie to oczywiście żart) i sytuacja się zmieni, ale na teraz też widzę awans PSG do grania mocniej. Jak co roku kiedy rozpoczyna się faza pucharowa, co jest zbieżne ze moją strategią grania będę to grać.
Jak Neymar i Mbappe nagle obaj beda kontuzjowani i ich wystep z Manchesterem bedzie wykluczony tez bedziesz wchodzil po 1.20 w PSG? ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak Neymar i Mbappe nagle obaj beda kontuzjowani i ich wystep z Manchesterem bedzie wykluczony tez bedziesz wchodzil po 1.20 w PSG? ????
Za dom, samochód, a nawet żonę, której nie mam... ???? A na poważnie to właśnie dlatego trzeba czekać do końca, zresztą po co grać coś na 2 miesiące wcześniej, choć z Trzaskowskim po 1,80 latem i po 1,20 tuż przed wyborami wyglądało, że było warto wcześniej... Ale z doświadczenia wiem, że długoterminówki się nigdy nie opłacają bo można spokojnie zagrać i zgarnąć kasę grając normalnie.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Za dom, samochód, a nawet żonę, której nie mam... ???? A na poważnie to właśnie dlatego trzeba czekać do końca, zresztą po co grać coś na 2 miesiące wcześniej, choć z Trzaskowskim po 1,80 latem i po 1,20 tuż przed wyborami wyglądało, że było warto wcześniej... Ale z doświadczenia wiem, że długoterminówki się nigdy nie opłacają bo można spokojnie zagrać i zgarnąć kasę grając normalnie.
No to jak dla Ciebie granie na awans PSG po 1.20 bez Neymara i Mbappe jest w dalszym ciagu oplacalne i bys to mimo wszystko zagral to ja Ci gratuluje a zarazem wspolczuje :cwl:
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dzisiejsza wiadomość o zwolnieniu Mourinho to jak przedwczesny prezent na gwiazdkę, wreszcie w United poszli po rozum do głowy ????osobiście też nie widzę sensu grania awansu PSG po takim kursie, raz że za 2 miesiące gra jednych jak i drugich może wyglądać zupełnie inaczej, a dwa, że Paryżanie w fazie pucharowej LM zawodzą co rok i w tym również nie widzę ich w finale, nawet jak przejdą United, wpływ na to ma pewnie liga, we Francji nie mają żadnej konkurencji, a jedyne poważne mecze grają można powiedzieć właśnie w Lidze Mistrzów.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Mimo iż nie jestem kibicem MU to bardzo szanuję tą drużynę więc decyzja o &quot;sacknieciu&quot; Mourinho bardzo mnie cieszy. Dobra decyzja zarządu i dodatkowo przeprowadzona dobrym momencie. Przerwa w LM dobrze im zrobi - nowy trener będzie miał czas popracować z drużyną podczas ligowych rozgrywek. Od nowego trenera, nawet &quot;tymczasowego&quot; będzie zależało jaki MU zobaczymy w meczu z PSG. Widać, że &quot;Czerwonym Diabłom&quot; jak powietrza potrzeba jest innego &quot;mentalu&quot;, poluzowania żelaznej taktyki na rzecz kreatywności oraz swobody. Który trener jest w stanie w 2 miesiące skutecznie &quot;odkurzyć&quot; drużynę po Mourinho, zmotywować i przywrócić im radość z gry? To bardzo trudne zadanie.
W Bayernie był trener, naprawdę wielki trener, który wrócił z zasłużonej emerytury na jeden sezon i podniósł drużynę - Jupp Heynckes. Idąc tym tokiem myślenia to do MU powinien wrócić sir Alex Ferguson ;)
A tak już na poważnie...macie jakieś swoje typy na nowego trenera MU? Prawie wszędzie przewijają się nazwiska Carricka i Solskjær&#39;a.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom