>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
ESEA MDL Season 29 Global Challenge
Virtus Pro - Swole Patrol 2.07 ⛔ 2:1
Virtus Pro - Swole Patrol (-1.5) 3.90 ⛔
forbet
Nie będzie analizy map i gry. To jest turniej, który nie ma już żadnego znaczenia, oprócz paru dodatkowych dolarów do zgarnięcia. Na tego lana VP przyjechało po awans do ESL Pro Ligi a nie o jakieś grosze (18k za zwycięstwo całego! turnieju przy ich kontraktach ???? ). Pomimo 3 szans na awans (3DMax, Optic, Kinguin) Polacy spartolili coś co wydawało się nie do spartolenia. A teraz grają w tym turnieju pocieszenia chyba dlatego, że kontrakty z ESEA i ESL tego wymaga. Wczoraj mecz otwarcia vs Singularity (noname&#39;y z USA) 5:16 co jest śmiechem na sali.
Dla VP najistotniejszymi turniejami w tym jeszcze roku były właśnie te baraże o awans do Pro League i kwalifikacje do Minora, które startują już w środę. Oczywiste wydaje się teraz odpuszczenie tego turnieju o nic i przygotowanie do walki o Majora co jest chyba być albo nie być dla VP w tym momencie. Nie będę się skupiał specjalnie na zawodnikach Swole Patrol, ale gra tam np. Swag, dla którego przez bana od valve takie turnieje to okazja, żeby się pokazać znowu i wygrać jakiś hajs.
Czysta 2 imo pewna. Handi lżej, ale zagram.
E: Mecz o 17:00, to jest mecz przegranych w grupie - przegrywający teraz odpada.
E2: Jednak nie odpuścili, sorry jeśli kogoś przekonałem do gry.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Sam do końca nie wiem co myśleć o meczu Virtusów. Zgadzam się że priorytetem dla nich będą kwalifikacje do EU minor, które już niedługo. Ale nie wiem czy mogą a przede wszystkim czy powinni sobie tak odpuszczać Global Challenge. Przede wszystkim - ja wiem, że to jest śmieszna teoretycznie pula (18 k dla zwycięzcy), ale Virtusi w sumie już dawno mogą zapomnieć o grze na turniejach dla top tieru więc w sumie to nie jest taka zła kasa - bo na co mogą liczyć? Nawet o zaproszenie na mocniej obsadzony turniej rangi DH Open z ich rankingiem w tej chwili może być problem. Pytanie czy sami przed sobą się do tego przyznali.
Co do gwiazdorskich kontraktów - tutaj to spekuluje, ale przecież Michu, snatchie czy morelz przychodzili do VP gdy Ci byli już co najmnniej rok (michu) czy nawet dłużej w kryzysie i myślę że o pieniądzach jakie mają zagwarantowane neo czy pasha to raczej mogą pomarzyć (przynajmniej tak by nakazywał zdrowy rozsądek). No i poza wszystkim to jednak z psychologicznego punktu widzenia to fajnie jakby coś jednak wygrali przed najważniejszym dla nich turniejem a nie zaliczyli kolejną wtopę.
Lecą overpass i mirage. Co do wyborów - sam nie wiem. Logicznym wyborem byłby cache lub d2, chyba że będą próbować inferno, które nie należy do jakichś mocnych punktów SP. Amerykanie - albo train, gdzie VP jak sami mówią nie czują się ostatnio pewnie albo nuke, gdzie też przy starcie CT Polaków bym nie skreślał. Dalej to już wiadomo, gdybanie. Ale wydaje się że d2 lub cache może być mapą decydującą. Delikatnie przewagę mogą mieć Polacy, mecz bez jakiejś szczególnej presji, ale też (mam nadzieję, bo powodów nie widzę) odpuszczania, więc próbuję:
VP @1.67 BAH
 
uzytkownik-24118 2,1K
Wiem, że jeszcze kilka dni, ale pracując na tygodniu nie będzie czasu na takie pisanie, jeśli się coś zmieni to będę dawał znać, ale wątpie. Konkretne propozycje kuponów będą w moim temacie jutro/we wtorek
W środę ruszają zamknięte eliminacje do minora - dla wielu spośród biorących udział zespołów to będzie najważniejszy turniej rozgrywany w ciągu najbliższego kwartału. Spośród 16 drużyn szansę na występ w Katowicach zachowa po dwudniowej rywalizacji połowa z nich. Wśród tej “16” są 4 polskie formacje, ale mam wątpliwości czy jakąś z nich zobaczymy na minorze, o majorze nie mówiąc
mousesports - x-kom
Ciężko się tym meczem zajmować, myszy raczej łatwo.
LDLC - Valiance
A tutaj myślę, że jedno z ciekawszych spotkań pierwszej rundy. Kiedyś przy okazji jakiegoś meczu UML pisałem, że Valiance nie ma puli pod LDLC i częściowo to zdanie podtrzymuję. Ale po banach na inferno i nuke (overpass) zostaje cache dla Valiance i to drugie czego nie odrzuci Valiance dla LDLC. Co do decidera - delikatną, bo delikatną ale jednak wydaje mi się, że przewagę ma LDLC. Tym nie mniej zdarzały im się w ostatnim czasie wpadki więc odpuszczam stawianie 1x2, zadowalam się całkiem prawdopodobnym overkiem
Powyżej 2.5 @1.89​
Virtus Pro - Vitality
Nie bardzo widzę szanse dla Polaków w tym meczu. Na ostatnim lanie w Dallas zaprezentowali się bardzo słabo - zaprzepaścili 3 szanse na Pro Ligę - za mocne okazało się 3DMAX, Optic i Kinguin, a potem w Global Challenge nie podołali dwukrotnie Singularity i odpadli w grupie. Zresztą ciężko nawiązać walkę w Best of 3, nie grając overpassa, słabo grając nuke i inferno i nie czując się pewnie na tranie. Zresztą pozostałe 3 mapy także niestabilnie. Zywoo wykeruje jak będzie potrzeba. Inferno dla Vitality łatwo, Virtusi nie mają tak łatwego i oczywistego picka. Może mapę urwą ale nic ponadto z ich pulą.
Vitality @1.45​
Optic - Mikstura
Z całym szacunkiem dla byaliego, raczej Optic, ale nie wiem czy warto stawiać
Windigo - ENCE
Jedni i drudzy lubią czasem zagrać dziwnie, ale wg mnie Finowie są zwyczajnie lepsi od Bułgarów. Nie postawię na 2-0, bo czasem potrafią zepsuć jakąś mapę, zwłaszcza na takim mirage mecz dobry przeplatają słabym ale nie wiem czy będą w stanie powalczyć o coś więcej.
ENCE @1.40​
Fragsters - Heroic
Fragsters z problemami, ale to derby. Ja skipuję, ale jeśli to zdecydowanie Heroic
Sprout - North
Typ bardziej podyktowany kursami. North jest mega niestabilne w swojej grze - jak mają dzień to są groźni dla najlepszych (czego przykładem DreamHack przed majorem), ale jak nie mają dnia to może ich ograć niemal każdy (major czy finały Pro Ligi). Dlatego nie rozumiem takiego faworyzowania tej formacji przez bukmacherów. Lecą overpass i cache. O nuke lub mirage myślę że Sprout może powalczyć. Ewentualnie jeśli ktoś może (a nie tak jak ja będzie w pracy) to można spróbować jakieś handi na ich picku
Sprout +1.5 @1.92​
Kinguin - Space Soldiers
Dwa zespoły z zupełnie odmiennym podejściem - Kinguin grało ostatnio bardzo dużo, a Turcy prawie wcale. Kinguin miało ostatnio problem z domykaniem map, było to ich gigantyczną bolączką w Tajlandii, zresztą nawet w Global Challenge nie umieli zagrać dwóch równych połówek. Zobaczymy jak się spisze Space Soldiers, ale mapę sobie powinni znaleźć. Przy banie overpassa od SS to oczywistym będzie nuke, jak zbanują nuke to albo train albo overpass, względnie mirage. Myślę, że jeśli wreszcie zobaczymy równe Kinguin to mają nawet szansę na zamknięcie meczu zwycięstwem
Kinguin +1.5 @1.42​
Kursy BAH
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Vitality - Virtus Pro 1.50 1xbet
Analiza jutro, i promise // kursy mogą pospadać, a nie mam dzisiaj czasu. Jak dla mnie mocny bet.

Hello, kursy w 24 h spadły z 1.50 do 1.25 u Ruska, więc jak ktoś wczoraj nie złapał jak napisałem post to już dzisiaj nie polecam grać. Taki kurs już trochę śmiech grać, szczególnie w CS GO.
Zastawiam się właściwie czy pisanie analizy ma jakikolwiek sens przez zaistniałą sytuację. Już nawet pomijając spadki kursów, każdy kto chociaż trochę śledzi CS GO, wie w czym rzecz.
Virtusi mieli przez moment wzrost formy, nawet miło się ich oglądało, ale niestety. Coś się już skończyło i nie wróci. Neo i Pasha nie wrócą już do starej formy, a morelz nic nie wniósł, a raczej jest słabszy i to sporo od białego ;) Jedyny, który ratuję tonący okręt jest mam wrażenie Snatchie i Kubik. Wystarczy słabszy dzień rudego snajpera i są baty. Widać było to gołym okiem w ostatni weekend gdzie toczyli zażarte boje z tier 4 z NA. W ogóle żal mi się robi jak oglądam Taza i Neo, którzy walcza jak równy z równym w bojach z ekipami, które kiedyś składaliby w 4. I to łatwo.
Francuzi. No cóż. Top 5 hltv to nigdy nie będzie, ale Apex strzela jak za dawnych lat, ma wsparcie w postaci starych wyjadaczy rpk, happy. Do tego talencior Zywoo, który co mecz pokazuje, że ma papiery na bycie mega gwiazdą w przyszłości. Mam wrażenie, że on jutro sam ten mecz nawet wygra jak będzie musiał. Vitality zbanuje jako pierwszą mapę Traina i na samym starcie odpada najlepsza mapa Virtusów. Polacy pewnie ban na Overpassa, no i już wiadomo, że Francuzi wybiorą Inferno i robi się 1-0 na 80-90%. Polacy pewnie pick MIrage, gdzie wcale nie jest powiedziane, że wygrają. Zostanie pewnie Nuke lub Cache na sam koniec jeśli do 3 mapy dojdzie. Jedna i druga mapa jest bardzo bardzo mocno na korzyść Vitality. Ja naprawdę nie widzę jak VP może wygrać ten mecz. W dodatku mobilizacja będzie 100%, w końcu to drugi krok żeby grać na Majorze.
Dla mnie Vitality to bierze. Po kursie z wczoraj opłacało się zagrać, Z dzisiaj imo nie
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Vitality - Virtus Pro 1.50 1xbet
Analiza jutro, i promise // kursy mogą pospadać, a nie mam dzisiaj czasu. Jak dla mnie mocny bet.

Hello, kursy w 24 h spadły z 1.50 do 1.25 u Ruska, więc jak ktoś wczoraj nie złapał jak napisałem post to już dzisiaj nie polecam grać. Taki kurs już trochę śmiech grać, szczególnie w CS GO.
Zastawiam się właściwie czy pisanie analizy ma jakikolwiek sens przez zaistniałą sytuację. Już nawet pomijając spadki kursów, każdy kto chociaż trochę śledzi CS GO, wie w czym rzecz.
Virtusi mieli przez moment wzrost formy, nawet miło się ich oglądało, ale niestety. Coś się już skończyło i nie wróci. Neo i Pasha nie wrócą już do starej formy, a morelz nic nie wniósł, a raczej jest słabszy i to sporo od białego ;) Jedyny, który ratuję tonący okręt jest mam wrażenie Snatchie i Kubik. Wystarczy słabszy dzień rudego snajpera i są baty. Widać było to gołym okiem w ostatni weekend gdzie toczyli zażarte boje z tier 4 z NA. W ogóle żal mi się robi jak oglądam Taza i Neo, którzy walcza jak równy z równym w bojach z ekipami, które kiedyś składaliby w 4. I to łatwo.
Francuzi. No cóż. Top 5 hltv to nigdy nie będzie, ale Apex strzela jak za dawnych lat, ma wsparcie w postaci starych wyjadaczy rpk, happy. Do tego talencior Zywoo, który co mecz pokazuje, że ma papiery na bycie mega gwiazdą w przyszłości. Mam wrażenie, że on jutro sam ten mecz nawet wygra jak będzie musiał. Vitality zbanuje jako pierwszą mapę Traina i na samym starcie odpada najlepsza mapa Virtusów. Polacy pewnie ban na Overpassa, no i już wiadomo, że Francuzi wybiorą Inferno i robi się 1-0 na 80-90%. Polacy pewnie pick MIrage, gdzie wcale nie jest powiedziane, że wygrają. Zostanie pewnie Nuke lub Cache na sam koniec jeśli do 3 mapy dojdzie. Jedna i druga mapa jest bardzo bardzo mocno na korzyść Vitality. Ja naprawdę nie widzę jak VP może wygrać ten mecz. W dodatku mobilizacja będzie 100%, w końcu to drugi krok żeby grać na Majorze.
Dla mnie Vitality to bierze. Po kursie z wczoraj opłacało się zagrać, Z dzisiaj imo nie
✅✅ Inferno VP to jest poziom Izakoo Boars. Neo, pasha błagam odejdźcie
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
✅✅ Inferno VP to jest poziom Izakoo Boars. Neo, pasha błagam odejdźcie
druga runda inferno = HIV :cwl::cwl::cwl:
Pisałem to kiedyś, gracze VP ciułają ile mogą hajsu od sponsorów etc, żal na nich teraz stawiać jakąkolwiek złotówkę. Bardzo mnie taka postawa irytuje, powinni zrobić dissband i zakończyć tę swoją żałosną przygodę którą forsują na siłę od 2 lat
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Ja w ogóle nie wiem jakim cudem oni dopuścili do tego, że deciderem było inferno. Zostają trzy mapy: cache, dust, te nieszczęsne inferno i banują dusta... przecież na cache czy duście mieliby znacznie większe szanse na ugranie czegoś więcej. Nie wiem czy Kuben model jako trener jeszcze coś tam w ogóle robi prócz samego stania i pozowania w co to nowszej polóweczce ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
X-kom vs Virtus Pro
jest to mecz eliminacji do europejskiego miniora. Obie polskie drużyny zaczęły swoje eliminacje od porażki. VP zostało pokonane przez Vitality, natomiast X-kom przez mousesports.
Teraz mecz o pozostanie w tych eliminacjach. Teoretycznie Virtusi są fawortami ale po tym jaki poziom prezentują to uważam, że kursy są trochę przesadzone. To nie są te czasy, że w Polsce Virtusi byli niepokonani. Aktualnie są bowiem w zasięgu nawet X-komu.
Nie ukrywam, że jest to bardziej typ przeciwko VP ale bardzo liczę na pick inferno od x-kom a szansę dla nich na tej mapie są spore. Ostatnio ekipa NEO ma na niej same porażki z Singilarity 16:5, wczoraj z Vitality 16:1 oraz 16:3 z Nemigą (w ramach kwalifikacji do StarSeries).
Jak widać moze oprócz Vitality - nie są to jakieś bardzo dobre zespoły. Licze, że x-kom stanie na wysokości zadania wygrywając swojego picka a potem to już wszystko się może zdarzyć. Po takim kursie - zaryzykuję.
Typ: X-kom wygra @2.90 Unibet
✅
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
To ja tylko dodam, że wszystkie zaplanowane mecze są odwołane, a organizacja o swojej przyszłości ma poinformować do końca roku o czym pisze na swojej oficjalnej stronie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Pasha, Neo i kuben koniec kariery. Pytanie czy Virtus Pro będzie chciało budować polską formację wokół micha i snatchiego. Wtedy snax, byali i innocent z kubikiem jako coachem byłby nie głupim pomysłem. A jeśli zagraniczny skład to wtedy najbardziej szkoda mi snatchiego.
Inna kwestia że to smutny koniec. Nie przegrywają na żaden mocny team, nie przegrywają też nawet na polską nadzieję - za mocne dla nich okazał się xkom który prawdopodobnie nigdy nie będzie choćby europejskim średniakiem. Mogli i powinni odejść po PGL Major Kraków, wtedy odeszliby względnie na szczycie, teraz to jest po prostu smutny koniec legendy (mimo, że ostatnie prawie dwa lata robili wszystko żeby się rozmienić na drobne)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Sezon rozgrywkowy dobiegł końca, ale uważam, że dwa ostatnie tygodnie 2018 roku mogą być naprawdę bardzo, bardzo interesujące. 1 stycznia upływa termin zgłoszenia składów na majora, więc wszystkie ruchy - te które muszą się odbyć (FaZe) i te które mogą (MiBR, Liquid, może mouz, może simple. Myślę, że może się dziać, a jedna wymiana może stworzyć domino. Wcześniej sporo się mówiło o sunnym do FaZe (zwłaszcza zaraz po majorze), więc może otwiera się droga dla snaxa? C9 też chyba jeszcze nie zamknęło składu (może karrigan tam trafi?). Tarik, jeśli dojdzie do zmian w MiBR też może być celem transferowym kogoś za oceanem.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Kilka dni temu przemknął mi taki artykuł, w którym napisane było, że VP nie zrezygnuje z polskiej drużyny w CS’a i nowy skład będzie robiony pod snatchiego. Okazuje się to chyba prawdą, bo Dvoryankin polubił na Twitterze, a nawet dodał TAO do znajomych na fejsie, więc nowego igla już chyba znamy. Zastanawia mnie tylko, czy będzie to póki co jedyna zmiana (-neo +tao), czy jeszcze kombinują coś w zastępstwie pashy i morelza, a mają kim, bo wolnymi agentami przecież są byali i innocent, którzy - nie oszukujmy się - są lepsi od wcześniej wymienionej dwójki. Ogólnie to można się było spodziewać lekkiej rewolucji w VP właśnie w tym czasie, bo jutro grają mecz z AGO o wejście do WESG (dla tych, którzy nie wiedzą - zwycięzca turnieju zgarnia 800 tysięcy!) i jeżeli do tego meczu przystąpiliby w starym składzie, to później mogliby dokonać tylko 2 zmian w drużynie.
Jeżeli zależałoby to ode mnie, to chciałbym zobaczyć coś takiego: Michu, byali, innocent, snatchie i jeżeli już ma być ten TAO, to niech już będzie. Myśle, że w takim składzie spokojnie stają się drużyną lepszą od poprzedniego rosteru i stać by ich było na znacznie lepsze wyniki.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja jestem mocno w szoku tym zainteresowaniem TOAO akurat mówiąc szczerze. Odszedł (chociaż bardziej podziękowali mu za współpracę) a AGO bo nie radził sobie z IGLowaniem na T1 teamy. Jasne, VP będzie musiało budować swoją renomę od zera pewnie, ale to znowu obawiam się przypadek morelza - to nigdy nie będzie gracz mogący grać w Tier 1, ale o zainteresowaniu nim pisze DeKay, a on raczej bzdur nie wymyśla.
 
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
Ja jestem mocno w szoku tym zainteresowaniem TOAO akurat mówiąc szczerze. Odszedł (chociaż bardziej podziękowali mu za współpracę) a AGO bo nie radził sobie z IGLowaniem na T1 teamy. Jasne, VP będzie musiało budować swoją renomę od zera pewnie, ale to znowu obawiam się przypadek morelza - to nigdy nie będzie gracz mogący grać w Tier 1, ale o zainteresowaniu nim pisze DeKay, a on raczej bzdur nie wymyśla.
skad ta rewelacja ze wyrzucili toao bo nie radzil sobie na tier1 druzyny? nigdzie to nie bylo potwierdzone, wiec nie ma co pisac takich bzdur
a na tier1 druzyny to oni grali raz na 2 miesiace, z reszta w polsce nie ma lepszego gracza na tej pozycji
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Z tym raz na 2 miesiące to już nie przesadzajmy, grali przecież w EPL gdzie radzili sobie beznadziejnie, a jakieś punkty zaczęły się pojawiać po dołączeniu kap3ra.
Tymczasem dekay z kolejną dawką informacji, mówiącą o tym, że to snax miałby być 4 zawodnikiem którego chce VP ( http://vpesports.com/csgo/sources-virtus-pro-attempting-to-re-acquire-snax-from-mousesports ).
E: dodatkowo główny CEO VP wrzucił emotkę &quot;dzika&quot; na swojego twittera, więc może rzeczywiście coś z tego być.
1074743861157728256
 
uzytkownik-24118 2,1K
GruBy w VP.
Edit. W zasadzie to może się nieco pospieszyłem, ale

ragz0 oczekuję przeprosin
Ogólnie rzecz biorąc Furlan prowadził dlatego, że TOAO nie czuł się pewnie przeciwko drużynom z tier 1. Kiedy graliśmy w ESL Pro League, coś mu po prostu nie świtało w głowie i nie mógł podejmować dobrych decyzji. Furlan natomiast miał taki moment, że zaczął prowadzić – i tak było np. na turnieju w Kijowie, gdzie uzyskaliśmy bilans 3-0 po meczach z naprawdę dobrymi drużynami, bo wygraliśmy przecież z NiP-em, mouz i VP. Wiem, że dobrze to robił, ale on nie może tego robić na dłuższą metę, bo jest to człowiek od strzelania. Jeżeli za dużo myśli, to po prostu nie spełnia swojej roli, więc powróciliśmy do TOAO.
Teraz natomiast wygląda to tak, że nie mamy jasno określonego, kto jest głównym prowadzącym, bo np. na Mirage&#39;u dowodzi phr. Szukamy nowych rzeczy, nowych możliwości. No i czasami jest tak, że TOAO nie chce dowodzić, bo nie czuje się pewnie albo nie ma pomysłów. Ale plusem jest to, że każdy z nas może coś dopowiedzieć.
http://eweszlo.pl/post/gruby_mozna_smialo_powiedziec_ze_kinguin_to_obecnie_top_1_w_polsce
Świetny IGL dla VP - nie mający pomysłów do gry na Tier 1 ;)
 
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
tak, gruby powiedzial ze toao nie czul sie pewnie na tier1 druzyny
ale nadal nie widze zadnego info ze wyrzucili go z druzyny bo sobie nie radzil na lepsze zespoly, skad wiesz, ze sam nie zdecydowal ze przejdzie na lawke?
btw toao gra w powaznej druzynie od roku, przy jego iglowaniu ago z 3 kompletnymi swiezakami (wliczajac w to niego) w niecaly rok awansowalo z top 100 do top 16 hltv, chyba cos tam jednak potrafi prowadzic ????
nadal czekam na propozycje lepszego igla z polski ????
z reszta zlapales zarzutke grubego :| bez odbioru
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom